Mesut Özil - 10

Archívum
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 4., szerda 16:45

e hogy legyen ott a közelében, ha van 7-8 támadó a listán előtte?
Xavi, Iniesta, Lampard, Gerrard, Zidane, Figo? stb...mindig sok kiváló támadó volt, de a jelenlegi mezőnyből, HA valóban ő a legjobb, akkor illik kiemelkedni és ott lenni a TOP3-ban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2013. szeptember 4., szerda 16:40

De hogy legyen ott a közelében, ha van 7-8 támadó a listán előtte?

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. szeptember 4., szerda 16:38

Csak 31 meccsel játszott többet, mint Di María. Tényleg elhanyagolható adat. :)

Ne erőlködj, aztán kíváncsi leszek, hogy 5 év múlva is a gólpasszaira verik-e ki majd a rajongói(amiből kevesebb lesz, mert nem CR-t, vagy Karimot ugratja ki), amikor 30 évesen az ágyúsoknál lesz egy-két fa kupája meg ligakupája klubszinten, a világlegjobb 10-esének. :lol: :lol: :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. szeptember 4., szerda 16:36

Casso írta:Ráadásul Özil a gólpasszai nagy részét Ronaldónak címezte aki bárkitől kap labdát beveri mint a sz*rt. Kíváncsi leszek, hogy az Arsenalban ki fogja berúgni ezeket a labdákat? Örülök, hogy elment, de elég amatőr igazolás volt az Arsenal részéről úgy, hogy nincs normális csatáruk.
Azért ahogy a videóból is kiderült, szintén nagyon sok kulcsfontosságú labdát adott amit viszont nem lőttek be a társak... bárhogy nézzük az a 71 gólpassz kimagasló adat, nemhiába döbbent le mindenki, hogy elment és nemhiába mérgesek rá sokan. Hiányozni fognak azok az utolsó passzok.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. szeptember 4., szerda 16:34

Ráadásul Özil a gólpasszai nagy részét Ronaldónak címezte
a többi támadónak direkt nem passzolt. nem az hogy Ronci picit jobban érti ez a sportágat a többinél és jobban mozog és lát a pályán aminek köszönhető hogy Özil ennyire jól tolta vele.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 4., szerda 16:33

Tudod hiába vagy te a legjobb tervező mondjuk egy cégnél, ha a végrehajtók jobbak nálad, sose leszel te a hónapmunkása
Ezt írtam én is. Nem kell a legjobbnak lenned, de a közelükben ott kell lenned.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. szeptember 4., szerda 16:31

Ráadásul Özil a gólpasszai nagy részét Ronaldónak címezte aki bárkitől kap labdát beveri mint a sz*rt. Kíváncsi leszek, hogy az Arsenalban ki fogja berúgni ezeket a labdákat? Örülök, hogy elment, de elég amatőr igazolás volt az Arsenal részéről úgy, hogy nincs normális csatáruk.

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. szeptember 4., szerda 16:29

Ez meg már majdnem olyan,hogy ezt a 71 gólpasszt kiosztani gyerekjáték volt,és igazán nem nagy durranás. Pedig az.
Szerintem a 71 gólpassz az 71 gólpassz,és brutális szám.
Hol írtam, hogy nem nagy durranás? Még azt is írtam, hogy Özil egy elit játékos akinek kedvelem a fociját.
Igen, lehet hogy megérezzük majd a hiányát, de itt van Isco aki képes arra, hogy pótolja őt. Szóval, lehet hogy nem érezzük meg a a hiányát :)

Csak annyit akartam sugallni, hogy kinek fog kiosztani az Arsenalban 71 gólpasszt? A gólpassz az támadás utolsó labdaátadása, amiből a társ gól rúg.
Tehát azt góllá kell váltani... Akkor lesz a sima passzból gólpassz.
Vagy majd most Zsirú elkezd 30 gólokat verkedni, meg Cazorla 20at?? Idényenként az angol Ligában? arra azért befizetek..

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2013. szeptember 4., szerda 16:25

Realista24 írta:
7-es miért nincs ott? M
Nincs ott? :)
Amúgy nem kell egyetérteni a véleményemmel, de azért egy szintet üssünk már meg, főleg ha nem teljesen érted miről írok.
CR mióta 7-es poszt? Jah a mezszáma miatt? ugye ez most csak valami Jackass megint? :D :D :D

Tudod hiába vagy te a legjobb tervező mondjuk egy cégnél, ha a végrehajtók jobbak nálad, sose leszel te a hónapmunkása :) Aztán ütheted a szintet, sőt még jóval verheted is. Nézheted, ahogy másnak gratulálnak, azért amit te is kaphattál volna.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. szeptember 4., szerda 16:24

majd azért meg fognak lepődni nagyon az ágyúsok mikor özilnek 10 meccs után lesz 1 gólpassza, mert giroud és társai ha nem esnek el a saját lábukban és a labdát is át tudják venni, akkor ki fogják lőni a H sorig a nagy halálpasszokat :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 4., szerda 16:23

Tehát akkor ő adta a legtöbb gólpasszt 3 év alatt. És pont. Nem kell leosztani percekre,csak azért,hogy találj egy olyan statisztikát,amiből kiderül,hogy nem nagy eresztés az a 71 gólpassz. Nevetséges.
Miért nevetséges? Akkor lenne az, ha 100 perccel játszott volna többet, mint azok akikkel összehasonlítottam a perceit. De nem erről van szó.
Özil 11.779 perc
DM 8.993 perc
Csak 31 meccsel játszott többet, mint Di María. Tényleg elhanyagolható adat. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. szeptember 4., szerda 16:21

De azért a 71 gólpassz azt is jelenti, hogy volt 71 gólszerző. Higuaín, CR, Benzema. Az Arsenalból hol van ilyen 3as? Egy olyan támadó sincs aki ezek közé férhetne. (Igen az Asenal támadói között Higuaín is nagyon nagy ász lenne.)
Ez meg már majdnem olyan,hogy ezt a 71 gólpasszt kiosztani gyerekjáték volt,és igazán nem nagy durranás. Pedig az.
Szerintem a 71 gólpassz az 71 gólpassz,és brutális szám.

Egyébként meg,kb minden valamirevaló szakember méltatja Özilt,és nem értik,miért adtuk el. Azért ez jelent valamit. Oké,hogy mi vagyunk a szurkolók,de az összes szakember ledöbbent,hogy eladtuk őt.

Szerintem meg fogjuk érezni a hiányát. Rémlik egy olyan meccs,amikor hátrányban voltunk,2. félidőben beállt Özil,és megfordítottuk a meccset,mert annyival feljavult a játékunk.

Na mindegy,ő már nincs itt,én többet nem írok vele kapcsolatban ebbe a topicba. Ég veled Mesut,kár érted! Sok sikert...!
A három év alatt rúgtunk 473 gólt, ebből ő adott 71 gólpasszt. Utána jön DM 48 gólpasszal, CR 42-vel, és Karim 41-el.
Tehát akkor ő adta a legtöbb gólpasszt 3 év alatt. És pont. Nem kell leosztani percekre,csak azért,hogy találj egy olyan statisztikát,amiből kiderül,hogy nem nagy eresztés az a 71 gólpassz. Nevetséges.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 4., szerda 16:20

7-es miért nincs ott? M
Nincs ott? :)
Amúgy nem kell egyetérteni a véleményemmel, de azért egy szintet üssünk már meg, főleg ha nem teljesen érted miről írok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2013. szeptember 4., szerda 16:19

Realista24 írta:Nem, nem lesz világos. Mert ha ő a legjobb tízes, akkor ott kell lennie a két díjból az egyikben, legalább egyszer a top háromban.l
Ez nagy marhaság. A legjobb 6os vagy a legjobb 7-es miért nincs ott? Mert van náluk 2-3 jobb "9"-es akik ott vannak. Hiába a legjobb 10-es vagy éppen a legjobb franc se tudja hányas, ha egy másik számnál van 3 srác, aki még így is jobb nála.
De persze. OTT KELL LENNIE...jessssss....-.-

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 4., szerda 16:15

Mondjuk meg kell nézni, hogy az utóbbi 3-4 évben kik kerültek az első 3-ba és akkor kapásból világos lesz minden. :)
Nem, nem lesz világos. Mert ha ő a legjobb tízes, akkor ott kell lennie a két díjból az egyikben, legalább egyszer a top háromban.
n azt véltem felfedezni,hogy 159 mérkőzésen 71 gólpasszt osztott ki... Azért ez nem semmi. Utálhatjátok,de az a 71 gólpassz nagyon durva adat...
Nem vélem olyan durva adatnak.
A három év alatt rúgtunk 473 gólt, ebből ő adott 71 gólpasszt. Utána jön DM 48 gólpasszal, CR 42-vel, és Karim 41-el.

Özil 11.779 perc
DM 8.993 perc
Karim 9.484 perc
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. szeptember 4., szerda 16:09

Egyetértek hehével és Csokival.
Egyrészt unalmas már. Azért kicsit túlzott ez a hisztéria ami itt megy.
rősödtek kétségtelenül, mert Özil szintű focistájuk nem nagyon volt eddig, de más lesz az azért, amikor Girod-t ugratja ki Özil, nem CR-t... Nehezebb úgy szórni a gólpasszokat, ha nincs egy vadállat célszemélynek.
Ez tökéletes megfogalmazás.
Én is így gondolom.
Azért Özil elit játékos. Sztár, ha úgy tetszik. Nyilván erősödött vel az Arsenal, ott lesznek az első négyben, bőven a Spurs előtt. A Bl csoportból is képesek lesznek továbbmenni, az egynes kiesés szakaszban lehozhatnak 1 -2 jó meccset..
De Özil az a fajta játékos, akinek társak kellenek...
Most Zsirú nem egy Cristiano Ronaldo..
És akkor még sorolhatnám a többieket is...
Egy fecske nem csinál nyarat, még legalább 2 -3 klasszis játékost kellene a némettörök mellé venni, hogy ez az eredményekben is komolyan megmutatkozzon.
Jó csapat lesz az Arsenal, de nem gondolom, hogy bajnok vagy BL aspiráns lenne ettől.


Nézzük meg Robinho helyzetét a City-ben. Amikor ő odament, ő volt az egyetlen nagy játékos ott. Változott bármi is? Előrébb lépett a City akor amikor csak Robinho volt?
Nem..
Özillel sem fog látványosat előrelépni az Arsenal.. Özilnek a védekezés nem nagyon megy, a gólszerzés, a cselezés sem.
A passzai zseniálisak, de azokat be is kell verni, meg ahhoz labda is kell...

Nálunk meg itt van Isco - Bale - CR -Benzema -Di Maria - Modric vonulat. A maga posztján mindegyik egy Özil, legalább.
Én azt véltem felfedezni,hogy 159 mérkőzésen 71 gólpasszt osztott ki... Azért ez nem semmi. Utálhatjátok,de az a 71 gólpassz nagyon durva adat...
Én nem utáltam soha. Sőt.. inkább kedveltem.
De azért a 71 gólpassz azt is jelenti, hogy volt 71 gólszerző. Higuaín, CR, Benzema. Az Arsenalból hol van ilyen 3as? Egy olyan támadó sincs aki ezek közé férhetne. (Igen az Asenal támadói között Higuaín is nagyon nagy ász lenne.)

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 4., szerda 16:05

de akit a világ legjobbjának tartanak ezen a poszton, annak illene ott lennie az első háromban, néha-néha.
Mondjuk meg kell nézni, hogy az utóbbi 3-4 évben kik kerültek az első 3-ba és akkor kapásból világos lesz minden. :)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. szeptember 4., szerda 16:03

ezzel a cikkel lehetne is zárni ezt a topikot örökre, ebben minden benne van.
az igazság, a lényeg.
Én azt véltem felfedezni,hogy 159 mérkőzésen 71 gólpasszt osztott ki... Azért ez nem semmi. Utálhatjátok,de az a 71 gólpassz nagyon durva adat...
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 4., szerda 15:55

Én csak azt nem értem, ha valóban mindenki a világlegjobb tízesének tartja, pótolhatatlannak, Zidane és Figo keverékének, stb., akkor miért nem fér oda az Aranylabda vagy UEFA legjobb játékosa közelébe sem? Nem azt mondom, hogy nyernie kellett volna, mert az lehetetlen, de akit a világ legjobbjának tartanak ezen a poszton, annak illene ott lennie az első háromban, néha-néha.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 4., szerda 15:51

"Érthetetlen, felfoghatatlan számomra, hogy a Madrid hagyta elmenni Özilt."
unalmas már.
aki nem akar elmenni (neadjisten játszani és küzdeni akar), azt nem lehet eladni.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég