Mesut Özil - 10

Archívum
Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 3., kedd 8:11

hugomnak amúgy "sad day" volt tegnap, 2 kedvence is távozott :mrgreen: - látszik mennyit ért a fociho'
hát Kaka az sebaj, nagyon jól megleszünk nélküle, de Gülüke.. :ozil: (télleg ezt át kell majd nevezni, vagy elküldeni az Arsenal fórumra emoticonnak)
hát auf wiedersehn vagy mi...nemtok törökül... byebye :)
remélem nem bánjuk meg, hogy ment, mint anno pár emberkénél (zéroberto,etoo,anelka,stb)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. szeptember 3., kedd 8:10

Hát, valakiben megint nagyot csalódtam, vagy a klubban, amiért kivágták, vagy benne, amiért egy gyáva senkinek bizonyult. Sajnos nem tudom eldönteni, melyik az igaz. Na mindegy, sok sikert Londonban, hátha vele már nyernek valamit...

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 3., kedd 8:07

Géci írta:...Birtam nagyon a tagot, de most óriásit csalódtam benne azzal, hogy eggyik percben még azt mondta, hogy ő küzdeni akar a kezdőért, másik percben meg elfogad 1 Arsenal ajánlatot ami osztályokkal kisebb szint mint a Madrid, csak azért, hogy kinyalják a seggét, és kapjon évi 8,5 millát :roll: .Nálam ezzel elvágta magát, de ettől független sajnálom, mert kedveltem mint játékost...
ez azért nem teljesen így van :roll:

"Guillem Balague: “Özil és az Arsenal már régen megállapodtak, még mielőtt azt nyilatkozta volna, hogy marad Madridban. A Real Madrid nem akarta nyilvánosságra hozni a Bale-lel való tárgyalások miatt. Ez az oka annak, hogy csak most lett publikus, miután Bale-t hivatalosan is bejelentették.”
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. szeptember 3., kedd 7:43

kedvenc fb kommentem:
Én megértem: a könnyebbik utat választotta. Kakában legalább volt annyi, hogy küzdött, majd emelt fővel távozott.

A kakás rész nagyon adja. :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. szeptember 3., kedd 7:02

Nekem is nagyon hiányozni fog, de az a kedvetlen hozzáállás amit gyakran produkált az nem megengedhető itt, és meggyőződésem, hogy Carlo is ezért engedte el, és ezért játszatta kevesebbet. Birtam nagyon a tagot, de most óriásit csalódtam benne azzal, hogy eggyik percben még azt mondta, hogy ő küzdeni akar a kezdőért, másik percben meg elfogad 1 Arsenal ajánlatot ami osztályokkal kisebb szint mint a Madrid, csak azért, hogy kinyalják a seggét, és kapjon évi 8,5 millát :roll: .Nálam ezzel elvágta magát, de ettől független sajnálom, mert kedveltem mint játékost. Aminek még nagyon örülök az az, hogy a Realnak nem tudom volt e valaha ilyen nyereséges transzfere ami most nagyon is jól jött a kasszának :D ...
Minden jót Mesut! Majd rájössz, hogy a PL-ben hajtani kell, aztán fogod te még ezt bánni, hogy elmentél... :roll:

Avatar
lucifer
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, Ronaldo, Laudrup, Özil, Zidane, Kaká, Casillas, Ramos, Guti, Varane, Benzema, Roberto Carlos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Magyarország, Németország, Brazilia

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: lucifer » 2013. szeptember 3., kedd 6:34

Én mindig is kedveltem és sajnálom hogy elmegy :( De hát a jelek szerint mindenkinek jobb lesz így nekünk nagyon kellet a pénz Bale miatt az Arsenalnak meg kellet egy irányító megkapták.A legjobbakat kivánom neked és remélem legalább egy Fa kupát összehozol az Arsenalal.Adios Mesut! :salute:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. szeptember 3., kedd 4:45

Nem fogsz hiányozni.
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. szeptember 3., kedd 1:40

Egész nap az járt a fejemben, hogy ez lesz a legnagyobb kacsa az átigazolási szezon utolsó napján, de ahogyan telt az idő, egyre biztosabbá vált, hogy elhagyja a csapatot.
A 12 majom c. filmet néztem két órán keresztül, így kimaradtak az utolsó órák, őszintén szólva megdöbbentett a dolog. Utólag visszaolvasva kerek lehet a történet, de soha nem gondoltam volna erre, hogy ilyen hamar elmegy, főleg ebben a szezonban. :ozil: Nem tartozott a legnagyobb kedvenceim közé, de azért kedveltem, emlékezni is fogok rá, minden jót Mesut!
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Rasta » 2013. szeptember 3., kedd 1:23

Nekem ez az a momentuma, ami nagyon megmaradt a játékából. Adios Mesut!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 3., kedd 0:50

Pérezt meg lehet érteni. Itt van egy elégedetlen játékos, elégedetlen a percekkel, a fizetéssel, a szerződéssel, ajánlanak érte 45milliót. Mit csinált volna, mondja, hogy nem?
Egyelőre az még mindig nem derült ki, hogy finoman ajtót nyitottak-e neki és Wenger Arsenaljának hihetetlen ambíciói a 8,5 millában ki is fújtak (ennyiért már hajlandó volt ezt is lenyelni :lol: ); avagy a Te verziód állja meg a helyét (ami természetesen szintén igaz lehet)!? De a madridistáknak szóló üzenete (egyben a Wengeres duma is pici sértődöttségre utal) és a régmúlt eseményei (Sneijder, Robben) számomra sajnos nem ezt sugallják és amíg az ellenkezője be nem bizonyosodik, tartom az A-variánst. :roll: Sőt, az a múltkori lecserélős sztori, balhé, hiszti is egy picit más megvilágításba kerülhet a mostani eredmény, szituáció ismeretében, de ...
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 3., kedd 0:49

Érdekes, mert elvileg a klub is hajlott volna a hosszabbításra...
Nem hajlottak, egy szezont vártak volna a papírmunkával. Erről volt szó már a nyár elején is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 3., kedd 0:48

madridronie írta:
Ha jól értelmezem az írását, akkor a napokban változott a helyzete, nem úgy alakult ahogy ő akarta.. Érdekes, ezt már sose fogjuk megtudni.
Véleményem szerint nagyon könnyen mondott le róla a klub, ugyanakkor ezért az elmúlt időszakban sajna ő is bőven tett (vagy inkább nem tett :vivo: )! Határozott véleményem az, hogy Di María volt előzetesen a fekete listán, de az elmúlt hetek inkább az argentin mellett szóltak és Carlo végül DM mellett tette le a voksát; a többi innen már történelem ..... Továbbra is a Robben, Sneijder buli feelingje kerülget; nagyon remélem, hogy most az egyszer ez a döntés tényleg a vezetőket igazolja majd (személy szerint én ebben kevésbé hiszek). Csalódott vagyok (a klub, a játékos és az egész helyzet miatt), ugyanakkor a kritikák sem alaptanok és én is sokkal többet vártam volna a Real 10-től!!! A transzfer gazdaságilag védhető (50 milla az 50 milla); szakmailag viszont már közel sem ennyire egyértelmű a helyzet szerintem ...
ezt az érzést még kijózanító pofonnak sem tudom nevezni.. Csak ülök és olvasom, de nem tudom elhinni.
Amúgy azt sajnálom, hogy a keret legelegánsabb játékosa távozott, viszont az elegancia nem elég.
Valahogy így! :(
Nem hittem volna h előbb lelép mint Di Maria v. Khedira (!!!)
Arsenal és a karrierje szempontjából történő jelentős visszalépés mellett ez az ami leginkább elszomorít és kib@szottul dühít; aaaaaa ..... :-@

Sok sikert és minden jót kívánok neki (főleg egyéni és válogatott szinten) én a magam részéről csak a szépre és jóra emlékszem majd a Gülüvel kapcsolatban --> Hala Mesut, Hala :ozil: , Hala Madrid!!! :lilasalas: :lilasalas: :lilasalas:
Özil: “Hálásan köszönöm ezt a fantasztikus három évet nektek. A Real Madridban töltött három évem egyedülálló és különleges volt. Néha a dolgok máshogy alakulnak, néhány napja még én sem így terveztem. Annak ellenére, hogy elhagyom a Real Madridot kívánom neked (szurkoló) és a csapatodnak, hogy sikerekben teljes évek következzenek számotokra.”
Csoki maestro! :agree:
Szerintem is így kerek. :agree:

Realista24 írta:
Véleményem szerint nagyon könnyen mondott le róla a klub,
Fizetésemelést kért, mondták neki, hogy elég neked az az ötös, küzdj meg a helyért, bizonyíts. Jött az Arsenal, azt mondta, itt van 8.5, és még stabil kezdő is leszel.

Ki mondott le és miről könnyedén?

Pérezt meg lehet érteni. Itt van egy elégedetlen játékos, elégedetlen a percekkel, a fizetéssel, a szerződéssel, ajánlanak érte 45milliót. Mit csinált volna, mondja, hogy nem?
Érdekes, mert elvileg a klub is hajlott volna a hosszabbításra...


Én egy videóval zárnám a Mesut-Real történetet. Sok sikert és nyűgözd le a sziget lakókat! Hala Mesut! :'(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 3., kedd 0:33

Fizetésemelést kért, mondták neki, hogy elég neked az az ötös, küzdj meg a helyért, bizonyíts. Jött az Arsenal, azt mondta, itt van 8.5, és még stabil kezdő is leszel.
Igen, a "néha a dolgok máshogy alakulnak, mint ahogy szerette volna" alatt én is arra gondoltam, hogy talán problémája lehetett azzal, hogy nem emelik a fizetését, mint ahogy arról mentek is a pletykák, hogy a csapattól ezt kérte a játékos.
But he is a good boy...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. szeptember 3., kedd 0:30

Véleményem szerint nagyon könnyen mondott le róla a klub,
Fizetésemelést kért, mondták neki, hogy elég neked az az ötös, küzdj meg a helyért, bizonyíts. Jött az Arsenal, azt mondta, itt van 8.5, és még stabil kezdő is leszel.

Ki mondott le és miről könnyedén?

Pérezt meg lehet érteni. Itt van egy elégedetlen játékos, elégedetlen a percekkel, a fizetéssel, a szerződéssel, ajánlanak érte 45milliót. Mit csinált volna, mondja, hogy nem?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. szeptember 3., kedd 0:28

Fúh. De gáz ez az Arsenal szerelés Özil nevével. :/ Ezt is meg kell még szokni...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 3., kedd 0:26

Ha jól értelmezem az írását, akkor a napokban változott a helyzete, nem úgy alakult ahogy ő akarta.. Érdekes, ezt már sose fogjuk megtudni.
Véleményem szerint nagyon könnyen mondott le róla a klub, ugyanakkor ezért az elmúlt időszakban sajna ő is bőven tett (vagy inkább nem tett :vivo: )! Határozott véleményem az, hogy Di María volt előzetesen a fekete listán, de az elmúlt hetek inkább az argentin mellett szóltak és Carlo végül DM mellett tette le a voksát; a többi innen már történelem ..... Továbbra is a Robben, Sneijder buli feelingje kerülget; nagyon remélem, hogy most az egyszer ez a döntés tényleg a vezetőket igazolja majd (személy szerint én ebben kevésbé hiszek). Csalódott vagyok (a klub, a játékos és az egész helyzet miatt), ugyanakkor a kritikák sem alaptanok és én is sokkal többet vártam volna a Real 10-től!!! A transzfer gazdaságilag védhető (50 milla az 50 milla); szakmailag viszont már közel sem ennyire egyértelmű a helyzet szerintem ...
ezt az érzést még kijózanító pofonnak sem tudom nevezni.. Csak ülök és olvasom, de nem tudom elhinni.
Amúgy azt sajnálom, hogy a keret legelegánsabb játékosa távozott, viszont az elegancia nem elég.
Valahogy így! :(
Nem hittem volna h előbb lelép mint Di Maria v. Khedira (!!!)
Arsenal és a karrierje szempontjából történő jelentős visszalépés mellett ez az ami leginkább elszomorít és kib@szottul dühít; aaaaaa ..... :-@

Sok sikert és minden jót kívánok neki (főleg egyéni és válogatott szinten) én a magam részéről csak a szépre és jóra emlékszem majd a Gülüvel kapcsolatban --> Hala Mesut, Hala :ozil: , Hala Madrid!!! :lilasalas: :lilasalas: :lilasalas:
Özil: “Hálásan köszönöm ezt a fantasztikus három évet nektek. A Real Madridban töltött három évem egyedülálló és különleges volt. Néha a dolgok máshogy alakulnak, néhány napja még én sem így terveztem. Annak ellenére, hogy elhagyom a Real Madridot kívánom neked (szurkoló) és a csapatodnak, hogy sikerekben teljes évek következzenek számotokra.”
Csoki maestro! :agree:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 3., kedd 0:20

remélem nem sokáig viccelődik az Arsenalban.
az a baj, hogy tényleg nagyot kell alkotni, hogy valamely nagyobb csapat elvigye. Mondjuk a Real már kilőve, a Barcanak eddig sem kellett... szal ott valahol angliában belül kell majd szintet lépnie, az is lehet, hogy még Mou kezei alatt is edzeni fog. Vagy vissza Németország... Mindenesetre Özilt eléggé sikerorientáltnak gondolom, szóval ez az Arsenalos dolog elég furán jön most ki és nem tartom valószínűnek, hogy a csapatban rejlő "lehetőségek" 1 év múlva érdekelni fogják...
látszik, hogy azok a divatdrukkerek nem a csapatnak szurkolnak, hanem egy-egy játékosnak, jelen esetben özilnek
elképesztő idegesítőek. én már be is zártam a facebookot, a sok tizenéves lány búcsúzkodását nem bírtam. már Pipitánál is nehéz volt olvasnom a sorokat, mostanra elfogyott a türelem. Mindenesetre ha komolyan gondolják amit írnak, akkor Pereznek van kiktől félnie. :mrgreen:
But he is a good boy...

petiamadridista
Hozzászólások: 5255
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. szeptember 3., kedd 0:20

Sajnálom, hogy az Arsenalba ment, ott nagyon max egy FA-kupa eshet le, de még az se. Minden jót Mesut!
Hát az Asenalt nem fenyegeti, hogy mondjuk BL-t nyernek, vagy komoly kupáért viaskodnak.. Viszont ha a MU-ba ment volt Özil az cinkesebb lett volna..
Pl teszem azt összekerülünk velük a BL-ben és Özil két gólpassza miatt az ördögök mennének tovább..
Aztán a némettörök meg BL-t nyer :D Hát abba én már kvázi belerokkannék, annyira gáz lenne. :lol: :lol:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2013. szeptember 3., kedd 0:19

RaúlRealMadrid írta:Khedira kapja, nem lehet kérdés. :lol:
Még ha nem viccnek szántad volna, adtam volna +1-et de így: -1 :D

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. szeptember 3., kedd 0:17

El Unico írta:
nem lehet, hogy Modric kapja?
NAGYON ADNÁ! B-) B-) B-) B-)
Khedira kapja, nem lehet kérdés. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 43 regisztrált és 0 vendég