Mesut Özil - 10

Archívum
Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. szeptember 2., hétfő 23:44

szép volt barátom, jól pofán köpted a spanyolországi madridistákat, akik annyira szerettek téged mint a spanyolokat. :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. szeptember 2., hétfő 23:43

Nekem sem volt vele különösebb bajom tavalyig, de aki nem látja be, hogy itt Özilnek lefőtt a kávé, az totál elfogult és jó lenne ha tiszta fejjel átgondolná az egészet.

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. szeptember 2., hétfő 23:43

Fura. Nem volt kedvencem, de ezt az érzést még kijózanító pofonnak sem tudom nevezni.. Csak ülök és olvasom, de nem tudom elhinni. Na, mindegy. Sok szerencsét neki Londonba, szüksége lesz rá. 1-2 meccset bevállalok majd miatta azért, kíváncsi leszek, hogyan alakul a helyzete.

Facebook-os üzenetéből ítélve kicsit olyan "ha nincs ló, jó a szamár is".. Ha jól értelmezem az írását, akkor a napokban változott a helyzete, nem úgy alakult ahogy ő akarta.. Érdekes, ezt már sose fogjuk megtudni.

Tschüss!
#happyshitting

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 2., hétfő 23:43

Kár hogy elment, én az első perctől kezdve bírtam, és szurkoltam neki, hogy jól teljesítsen. Az utóbbi időben tényleg voltak vele bajok, de nem gondoltam volna, hogy lelép. Mindenesetre sok sikert neki, és hiszem, hogy az Arsenal vele nagyot erősödött, és fognak trófeát nyerni. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: primrose » 2013. szeptember 2., hétfő 23:42

___Samy___ írta:hehe vajon már hányadik üveg piát dönti magába? :mrgreen:
nem gondoltam volna egy pár hete, hogy özil lelép :roll:
kíváncsi leszek mit szól ehhez az egészhez cé, lassan eladjuk a cimboráit :D
szerintem már pillangókat kerget. :mrgreen:
Amúgy CR tényleg érdekes... ha Coentrao is elment volna, gyakorlatilag csak Pepe maradt volna a falkájában. :)
Amúgy belegondolva tényleg mellbevágó a dolog. Fel tudta rendesen kúrni az agyam a játékával és hozzáállásával, de én sem gondoltam volna, hogy már 3 év után lelép. Kíváncsi vagyok, a klub vagy maga a játékos hajlott inkább a váltásra :hmmm:
Ugyanez. Sosem kedveltem, és már tegnap este óta tudom, hogy biztosan nem lesz a keret tagja. Azonban ahogy megjött a hivatalos értesítő... szóval akármennyit is bosszankodtam miatta, sok sikert kívánok neki az Arsenalban, azt hiszem ez a neki való csapat. Kevés volt nah. Mondjuk ki.
Özil: Amikor beszéltem Wengerrel, rögtön éreztem azt amit eddig hiányoltam. A 100%-os bizalmat.
és ez máris milyen rohadt szimpatikus tőle. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára primrose 2013. szeptember 2., hétfő 23:43-kor.
But he is a good boy...

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 2., hétfő 23:42

Özil: Amikor beszéltem Wengerrel, rögtön éreztem azt amit eddig hiányoltam. A 100%-os bizalmat.
Mi lesz itt ebből! :lol:

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. szeptember 2., hétfő 23:41

Toti írta:sztem is sok lesz már a szarból amit kap itt.

mindenesetre le sem merem írni, h én kedveltem.
Én is kedveltem... sőt, szerintem sok mindenki itt. :'(

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. szeptember 2., hétfő 23:41

Volt egy időszak amikor nagyon szerettem a srácot.Aztán egyre jobban szúrta a szemem a kedvetlen, erőtlen játéka.DE csak a szépre fogok emlékezni.Viszlát!

Amúgy olyan szar kedvem lett.. :/
Sok sikert Mesut! :)

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. szeptember 2., hétfő 23:40

Röviden
- Örülök, hogy lépett. Hogy miért nem írom le, megtettem pár hete elég csúnyán, és nem akarok Kerlon és a többi szimpatizáns agyára menni, mert egy kedvenctől megválni fájó dolog, megértem, ha pipák ettől a Török a kedvelői.
- Anyagilag jó, de baromi rossz választás szakmailag ez a részéről. Az ágyúsokkal minimum 3 szintet lépett vissza a karrierje szempontjából....ráadásul a szigetországban a tüdődet ki kell köpnöd, úgy kell teperned minden meccsen.
- Csalódott vagyok. Lehet szépíteni, hogy miért ment el, lehet megmagyarázni, de a véleményem szerint némi gyávaságot vélek ebben felfedezni, pedig milyen első éve volt basszus!!! Amióta a haját levágatta, megállt az evolúcióban, hihetetlen törés és érthetetlen.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
realbence
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:31
Kedvenc játékosaid: Ramos, Ronaldo, C.Ronaldo, Marcelo, Guti,
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: realbence » 2013. szeptember 2., hétfő 23:40

Viszlát Mesut :'(
Én még adtam volna neki egy évet, de ha tényleg 50 millió körül kapunk érte akkor megértem az eladását, mert ha szarul vagy keveset játszott volna, akkor jővőre csak a feléért tudtuk volna elpasszolni. Ez van, nekem hiányozni fog, de csak az első éves teljesítménye meg a gólpasszai. Az utóbbi időben nem tetszett se a játéka se a viselkedése pedig elég elnéző voltam vele szemben :/
Minden jót :agree:

Alexaszaszin
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Alexaszaszin » 2013. szeptember 2., hétfő 23:40

Kár, hogy nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket és már a hozzállásával is bajok voltak. Nekem nem volt a kedvencem, de sok sikert kívánok neki az új csapatában. :)

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. szeptember 2., hétfő 23:39

Viszlát Özi sok jó emlékkel távozik de egyszerűen túl keveset fejlődött 3 év alatt ebben Kahnnak teljesen igaza van!
Mindig szimpatikus volt de Real 10-eként ennél sokkal többet kell nyújtani és 50 millió elképesztő ajánlat érte nem lehetett elutasítani!
Sok sikert neki az ágyúsoknál!!!

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. szeptember 2., hétfő 23:39

sztem is sok lesz már a szarból amit kap itt.

mindenesetre le sem merem írni, h én kedveltem.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. szeptember 2., hétfő 23:38

Amúgy belegondolva tényleg mellbevágó a dolog. Fel tudta rendesen kúrni az agyam a játékával és hozzáállásával, de én sem gondoltam volna, hogy már 3 év után lelép. Kíváncsi vagyok, a klub vagy maga a játékos hajlott inkább a váltásra :hmmm:
Merci Zizou!

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. szeptember 2., hétfő 23:37

Na b+. Viszlát "zseni". Alles gutes. Auf Wiedersehen. Sok boldogságot. Trófeáktól mentes éve... ja ez már nem ide. :D Na szóval, a nyár legrosszabb híre... :/ :/

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2013. szeptember 2., hétfő 23:37

Viszlát papa :( Sok sikert!

Jövőre igazolj vissza, csak hogy "Leaves Arsenal, wins Trophy" meg legyen neked is. :mrgreen:

Amúgy ez a gyáva nyulazás meg minden, azért kicsit sok sztem :/ :/ nem látunk a dolgok mögé, mi van ha szépen meg lett neki mondva, hogy srác, 50 millát adnak érted, annyiért eladunk, ha akarsz, ha nem, menj a pííííííííbe....de persze legyen gyáva nyúl :agree: :agree: .......

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. szeptember 2., hétfő 23:36

Egy rész hiányozni fog a Gülüke, mert én kedveltem Őt. Soha nem fogom elfelejteni h milyen labdát nyomott Ronaldónak a Barca ellen. Való igaz h nem mindig volt a legjobb, de én szerettem. Nem aggódom a távozása miatt, mivel középen vagyunk elegen. Perez előtt meg le a kalappal, ha tényleg 50 millió euróért passzolta el.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 2., hétfő 23:36

hehe vajon már hányadik üveg piát dönti magába? :mrgreen:
nem gondoltam volna egy pár hete, hogy özil lelép :roll:
kíváncsi leszek mit szól ehhez az egészhez cé, lassan eladjuk a cimboráit :D
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 2., hétfő 23:35

:'( :'( :'(
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Mesut Özil - 10

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. szeptember 2., hétfő 23:35

Sosem gondoltam volna, hogy már 24 évesen lelép innen. 28-29-re saccoltam. Meglepően fiatalon elhúzta a csíkot. Érzésem szerint minden támogatást megkapott, minden téren. Nem tudott élni vele. Az ilyen játékos nem is való a Real Madridba. Egyrészt a hozzáállásával másrészt a pályán mutatott teljesítménye miatt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Casso 2013. szeptember 2., hétfő 23:36-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég