Keylor Navas

Archívum
Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. október 30., péntek 10:58

dannen írta:miért navas most nem bevehetetlen?
De, az. Csak nekem hamarabb remegne meg a lábam De Geaval szemben.
dannen írta:keylor. ha ezt hozza egész évben fölösleges de gea.
Biztos ami biztos leírom mégegyszer, hogy minden tiszteletem Navasé, tényleg fergeteges amit játszik és egy rossz szavunk sem lehet rá. De ettől nekem még De Gea egy még magasabb szint. Már 19 évesen az Atleticoba top kapus volt. Ezért hoznám. Mondjuk ha nem jön akkor sem lesz semmi gond. :)
Mind a két kapus elit és remek formában vannak...ha az egyik itt van közölük 10 millioert...minek kéne a masik 40 millioert?? Komolyan...ha valaki tud ész èrveket hajrá.
Navas nem klasszis kapus. Egyelőre hál Istennek elit formában van, de ettől még nem top3. Nálam De Gea meg a világ legjobb kapusa. Ezért hozmán.
de gea előnye annyi, hogy fiatalabb és spanyol.
Na meg ez sem elhanyagolható.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. október 30., péntek 10:52

Mind a két kapus elit és remek formában vannak...ha az egyik itt van közölük 10 millioert...minek kéne a masik 40 millioert?? Komolyan...ha valaki tud ész èrveket hajrá.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. október 30., péntek 10:41

kiserik írta:Ez pedig a 'bevehetetlen' státusz.
Az meg per pill De Gea. Az az ember nem normális. Nézd meg az Ukrán-Spanyolt. De ott van a Soton elleni meccs. Meg kb minden United meccs. :mrgreen: Ha nem úgy védene ahogy, akkor megint csak a BL helyért harcolna a MU. Le a kalappal Navas előtt, mert fantasztikus formában véd. De jövőre kell De Gea.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. október 30., péntek 9:45

ericco írta:
kiserik írta:Jelen pillanatban 2 kapus van a vilagon 'isten' státuszban (tehát a védés már ott elkezdődik, hogy a csatár fejében bevillan az, hogy úgy sem tudja berúgni). Ez Manuel és Keylor. És ez az, ami a többiek felé emeli őket. A szellemi győzelem.
Na azért, na. Keylor fantasztikusan véd eddig, de ez még csak a harmadik hónapja a Real kezdőkapusaként. Neuer pedig már ott van az elitben, legalább 4 éve. De Geáról nem is beszélve. Keylor eddig egy nagyon jó formában lévő kapus, akinek máris sokat köszönhetünk, de egyelőre még nincs semmi, ami a szűk elitbe emelné őt. Jövőre ilyenkor már lehet erről szó, ha így folytatja, és hozza majd nekünk a pontokat, kupákat továbbra is.
Lehet, hogy félre érthető voltam. Arra akartam utalni, hogy sok nagyon jó kapus van mostanában, de van egy dolog, ami néhány kapust a többiek fölé helyez. Ez pedig a 'bevehetetlen' státusz. Amikor a csatár már úgy lövi el, hogy úgy se megy be. Amikor már az 5-dik nagy helyzetet védi ki a kapus és a csatár szinte sír. Olyan ez, mint amikor egy kapus 'tizeneggyesölő'. Sokszor már csak amiatt is tudja védeni a tiziket, mert a rúgónak megremeg a lába, így a hírnév generálja maga előtt a teljesítményt. Ez a státusz a kapusok egyik legerősebb fegyvere és ez jelen pillanat 2 kapusnál figyelhető meg. Iker teljesítménye ott kezdett esni, mikor elveszítette ezt a státuszt 6-2-kel és társaival. Onnan már csak egy nagyon jó kapus volt, bevehetetlen státusz nélkül. Én ennek egy kapusnál nagyon nagy jelentőséget tulajdonítok, lehet tévesen.

Ronaldo da Lima
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2015. augusztus 15., szombat 1:04

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Ronaldo da Lima » 2015. október 30., péntek 9:14

ericco írta:
kiserik írta:Jelen pillanatban 2 kapus van a vilagon 'isten' státuszban (tehát a védés már ott elkezdődik, hogy a csatár fejében bevillan az, hogy úgy sem tudja berúgni). Ez Manuel és Keylor. És ez az, ami a többiek felé emeli őket. A szellemi győzelem.
Na azért, na. Keylor fantasztikusan véd eddig, de ez még csak a harmadik hónapja a Real kezdőkapusaként. Neuer pedig már ott van az elitben, legalább 4 éve. De Geáról nem is beszélve. Keylor eddig egy nagyon jó formában lévő kapus, akinek máris sokat köszönhetünk, de egyelőre még nincs semmi, ami a szűk elitbe emelné őt. Jövőre ilyenkor már lehet erről szó, ha így folytatja, és hozza majd nekünk a pontokat, kupákat továbbra is.
Te láttad a legutóbbi meccseket?:)Nem vállal senki,nagy kockázatot,aki azt mondja,hogy jelenleg a legjobb formában lévő kapus.A képességeiről lehetne vitázni,ami a magasságot illeti,meg hogy vonalkapus,de ettől függetlenül Keylor már ott van a szűk elitben,és már a Levantéban is fantasztikusan védett.Mellesleg a legszimpatikusabb(számomra) mind közzül.Csúnya kis feketeképű costa ricai gyerek,aki a porból küzdötte fel magát idáig,csupa szív,végigülte a tavalyi szezont egy legenda,de már rosszabb kapus mögött,aztán majdnem eladták és most önkívületben véd,ez az igazi mentális erő,respect...

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. október 30., péntek 9:14

Milyen harom honap? Nehogy mar innen szamoljuk azt, hogy Navas elit vagy sem. A Levanteban meg a VB-n is elit szintet hozott.

Most azert mert akkoriban nem egy Real Madridban vedett, ne vegyen mar el az erdemeibol. Sot, ha azt nezzuk, akkor sokkal tobbet is volt foglalkoztatva.

Eddig hozza azt a szintet, amit vartunk tole, de talan egy kicsivel tobbet is a mentalis erossege miatt. Viszont biztos fogunk rola golt/golokat kapni. Senki sem tokeletes.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 30., péntek 9:06

BBeno írta:ja biztos véd szépeket de ott vannak a szögleteknél a kitáncolások és vissza, teljes tanácstalanság, hogy mit csináljon. utána meg a balettszerű ugrás kapkodva mikor félúton visszafele már fejelik is rá.
1. Mert Navas idén még nem csinált 3-4 hajmeresztő dolgot hátul, igaz? Mikor nem tudta lábbal levenni a hazagurított labdát, többször került necces szituációba (például cselezés kapu előtt), mert bizonytalan volt lábbal és kapálóznia kellett, hogy ne legyen gól.
Ilyenek nem voltak, ugye?
2. Idén szerintem annyi Porto meccset néztél, mint én Fradit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. október 30., péntek 8:22

kiserik írta:Jelen pillanatban 2 kapus van a vilagon 'isten' státuszban (tehát a védés már ott elkezdődik, hogy a csatár fejében bevillan az, hogy úgy sem tudja berúgni). Ez Manuel és Keylor. És ez az, ami a többiek felé emeli őket. A szellemi győzelem.
Na azért, na. Keylor fantasztikusan véd eddig, de ez még csak a harmadik hónapja a Real kezdőkapusaként. Neuer pedig már ott van az elitben, legalább 4 éve. De Geáról nem is beszélve. Keylor eddig egy nagyon jó formában lévő kapus, akinek máris sokat köszönhetünk, de egyelőre még nincs semmi, ami a szűk elitbe emelné őt. Jövőre ilyenkor már lehet erről szó, ha így folytatja, és hozza majd nekünk a pontokat, kupákat továbbra is.
Merci Zizou!

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. október 30., péntek 8:17

Jelen pillanatban 2 kapus van a vilagon 'isten' státuszban (tehát a védés már ott elkezdődik, hogy a csatár fejében bevillan az, hogy úgy sem tudja berúgni). Ez Manuel és Keylor. És ez az, ami a többiek felé emeli őket. A szellemi győzelem.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2947
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. október 30., péntek 7:31

Ha addig nem, majd a Clasicon hibázik, és fgy-nek lesz titulálva. :shifty: Annyira adná magát.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. október 30., péntek 6:53

ja biztos véd szépeket de ott vannak a szögleteknél a kitáncolások és vissza, teljes tanácstalanság, hogy mit csináljon. utána meg a balettszerű ugrás kapkodva mikor félúton visszafele már fejelik is rá.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. október 30., péntek 0:52

Realista24 írta: Szép és jó dolog ez, meg értem én a szurkálást, de ha rákeresel egy idei Ikerre, akkor bizony látsz parádés védéseket.
Meg gondolom nem lehetett könnyű hétről hétre 70ezer idióta előtt játszani, akik élvezettel fütyülnek ki mindenért.
Módosítom. Látsz parádés védéseket IS. Kár ezen rugózni és nem a nézőket kell hibáztatni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 29., csütörtök 23:40

dannen írta:
ToniKroos írta:https://www.youtube.com/watch?v=mbdaPBx_ltY

Ehhez sem. Én nem szeretem az ilyen kapusos videókat, de jó látni, h végre nem 3 év anyagából kell összevágni egy ilyen videót!
3:39. jó látni ezt a tüzet real madrid kapus szemében.
Szép és jó dolog ez, meg értem én a szurkálást, de ha rákeresel egy idei Ikerre, akkor bizony látsz parádés védéseket.
Meg gondolom nem lehetett könnyű hétről hétre 70ezer idióta előtt játszani, akik élvezettel fütyülnek ki mindenért.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2015. október 29., csütörtök 22:39

https://www.youtube.com/watch?v=mbdaPBx_ltY

Ehhez sem. Én nem szeretem az ilyen kapusos videókat, de jó látni, h végre nem 3 év anyagából kell összevágni egy ilyen videót!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. október 26., hétfő 21:46

Ehhez sok mindent nem lehet hozzáfűzni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. október 26., hétfő 16:38

Óriási formában van az emberünk, maradjon meg ez így! :salute:

Egy minimális árnyalás: azokban a dolgokban kiemelkedő, amikben lehetett tudni, hogy nagyon jó, kivéáló vonalkapus, elképesztő ruganyossággal és reakció idővel. Tényleg úgy, ahogy Casillas volt fénykorában. Nem a levegő ura, lábbal sem kiemelkedő (szerintem pl meglepően keveset adják hátra neki a labdát), de amíg a vonalon kell mozognia, szinte mindent megfog, ami fizikailag kivitelezhető. Óriási motiváltság, magabiztosság. Ennek kapcsán várom még, hogy mi lesz az első komolyabb hibája után, mert valószínűleg lesz neki, mindenkinek van. Remélhetőleg nem töri meg a lendületét. De moist parádés, ha ezt tudja hozni, nem hinném, hogy nyáron cseréljük, nem lenne értelme. Nagy gratuláció neki!! :salute:

Bár alapvetően De Geaval hioztam a példát nyáron, de jól mutatja Navas is, hogy mennyit érhet egy ilyen kapus teljesítmény...Pontokról, kupákról dönthet, sokkal fontosabb, mint azt páran hiszik, és érveltek amellett nyáron is. Könnyű a kapusnál csak a hibákat meg a kötelezőket nézni. Nálam nem az a top kapus, aki nem hibázik (nyilván azért túl sokat sem szabad...), hanem aki olyan labdákat fog meg, amiket csak nagyon kevesen képesek.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. október 25., vasárnap 6:44

Pipita írta:
És most nem azt mondom, hogy akkor fél év múlva ő lesz a potyakirály, de szerintem az idei kiemelkedő pár hónapjától függetlenül még nem tartom akkora klasszisnak, mint egy De Geát, egy Courtoist vagy egy Neuert.
Annyit azért hozzáfűznék, hogy ő nem csak idén nyújt kiemelkedőt, mert a Vb-n, ill. a Levantéban is parádésan teljesített, szóval ez most nem pár hónapos fellángolás tőle, ezeket tudta korábban is, csak pl. tavaly jegelve volt, így nézve meg még inkább le a kalappal előtte, hogy ez + a hercehurca sem törte meg.

Ez volt már?? Keylor :mrgreen: :D

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. október 24., szombat 22:32

Azért én még várnék azzal, hogy kikiáltsuk világklasszisnak és a legnagyobbak közé emeljük. Szó se róla, kiemelkedően ügyes, de nem vagyok benne biztos hogy ezt folyamatosan hozni fogja. Fél évig Diego López is embertelen volt, aztán nála is csak addig tartott. Utána sem volt rossz, de ég és föld volt a különbség. Na most egy De Geánál (aki még csak 24 éves!) az ilyesfajta hanyatlás még elég nagy eséllyel évekig fog váratni magára, egyszerűen azért mert ekkora klasszis az emberünk. Keylor Navas már két hónapon belül tölti a 29-et és ez az első szezonja meghatározó csapatban, kezdőként.

És most nem azt mondom, hogy akkor fél év múlva ő lesz a potyakirály, de szerintem az idei kiemelkedő pár hónapjától függetlenül még nem tartom akkora klasszisnak, mint egy De Geát, egy Courtoist vagy egy Neuert.

Ettől függetlenül természetesen sok sikert kívánok neki, és óriási kitartásra utal, hogy ennyi szar után képes így harcolni ezért a mezért, ez igazán tiszteletre méltó... de szerintem továbbra is szükségünk van De Geára.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 24., szombat 21:22

Csabi írta:sírni fogok, mikor majd nyáron perez lerakja a 80 milliót deheáért. :lol:
Csak 60 lesz :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. október 24., szombat 21:20

sírni fogok, mikor majd nyáron perez lerakja a 80 milliót deheáért. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég