Keylor Navas

Archívum
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 25., szombat 15:29

Azt írod 5 eve top3. 5 eve nem itt volt csere, hanem a Levanteban. Értsd amit írok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 25., szombat 15:25

Realista24 írta:
Navas gyengébb mint tavaly. De várjunk még ezzel. 5 éve top3 kapus. Lehet hogy össze szedni magát.
Három éve lett fix első számú kapus, előtte csere volt, de volt hogy 1 bajnokin védett egy szezon alatt. Szóval apró túlzás, amit írsz. Azt meg ne mondd, hogy a Levante vagy hol a tökömben védett cserepadján megállapítottad, hogy top, mert szeplősre fosom a falat.
Konkrétan a liga legjobbja volt amikor ott védett. De ez elhanyagolandó tény. Közben a vb legjobb kapusa lett. Aztán hogy nálunk csere volt egy évig az nem a tudása miatt volt.

Kicsit sem túlzás. Csak ismerni kell hogy védett. A falat meg ne bántsd....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 25., szombat 14:48

Navas gyengébb mint tavaly. De várjunk még ezzel. 5 éve top3 kapus. Lehet hogy össze szedni magát.
Három éve lett fix első számú kapus, előtte csere volt, de volt hogy 1 bajnokin védett egy szezon alatt. Szóval apró túlzás, amit írsz. Azt meg ne mondd, hogy a Levante vagy hol a tökömben védett cserepadján megállapítottad, hogy top, mert szeplősre fosom a falat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. február 25., szombat 14:17

Realista24 írta:
wZoLee7 írta:Nem tudom, nem erzem hogy Casilla sokkal biztosabb lenne.
Egyre több poszton követjük el ezt a hibát, vagyis Zidane.
Karim, Casemiro, Navas, CR...hogy nem nyúl bele, mert "szerelmes" vagy mert nem teheti.
Ezért tartunk ott, ahol vagyunk.

Jogos. De a cserékkel sem tud mit kezdeni.

Navas gyengébb mint tavaly. De várjunk még ezzel. 5 éve top3 kapus. Lehet hogy össze szedni magát.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 25., szombat 13:58

wZoLee7 írta:Nem tudom, nem erzem hogy Casilla sokkal biztosabb lenne.
Egyre több poszton követjük el ezt a hibát, vagyis Zidane.
Karim, Casemiro, Navas, CR...hogy nem nyúl bele, mert "szerelmes" vagy mert nem teheti.
Ezért tartunk ott, ahol vagyunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. február 25., szombat 13:53

Nem tudom, nem erzem hogy Casilla sokkal biztosabb lenne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 25., szombat 12:36

wZoLee7 írta:
Realista24 írta:A szurkolók 67%-a Kikót rakná a kapuba.
A Jamesos szavazás után én már semmin se lepődök meg. Nem hiszem el, hogy rendes értelmes Real Madrid szurkolók szavaznak, mert azok tudják, hogy ki a jobb.
Miért?
Nem lenne jogos a pad Navasnak?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 25., szombat 12:06

Én nem azt látom, amit sokan, hogy sok a hibája, hanem hogy nem jönnek a bravúrok tőle. Orellana gólját tavaly lazán védi. Mondjuk ez a bizonytalanság az egész csapatra jellemző. Kapustól a csatárokig döntő szituációban elég sokszor gyenge megoldásaink születnek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. február 25., szombat 11:53

Realista24 írta:A szurkolók 67%-a Kikót rakná a kapuba.
A Jamesos szavazás után én már semmin se lepődök meg. Nem hiszem el, hogy rendes értelmes Real Madrid szurkolók szavaznak, mert azok tudják, hogy ki a jobb.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 25., szombat 11:49

A szurkolók 67%-a Kikót rakná a kapuba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 15:30

Navas 0,68 gólt kapott meccsenként tavaly, idén ez a szám eddig 1,13.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. január 27., péntek 16:42

palesz77 írta:Numberone1 írt a napokban egy "álom támadóhármast" Benzemához igazítva, valami olyasmi kéne szerintem Kroosék elé, hogy kijöjjön az ő tudásuk is maximálisan.
Inkabb "alom negyes", mert nem bannam, h az egyik kozeppalyas is direktben tamadna a kaput, golratorobb lenne a kapura. Isco lehetne ilyen, ha nem lenne annyira rapszodikus, na meg ha tobb lehetoseget kapna. Ebbol a szempontbol is szerettem volna Pogbat.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2017. január 27., péntek 16:10

MesQueUnClub írta:Szerintem azért egy kapus teljesítménye mérhető statisztikával, mert vagy kivédi a lövést, vagy nem. Azért ez közel sem olyan mint pl Kroos szerepe, hogy statisztikában max a passz mutatója mérhető, de az nem látszik, hogy milyen szituban adja és milyen irányban stb. Amúgy meg ha már jellem, nem kevés meccs múlt nálatok azon, hogy Navas god módban védett mikor a védelem már vert helyzetben volt.
Ez mondjuk a védésekre ugyanúgy igaz.. Egy 50 m-ről ráívelt, kapus kezébe hulló labda ugyanúgy védés, mint egy 0-0-nál 1v1 hárítás. Pedig tök más a kettő. Ezért nem jók a foci statok, egyelőre nagyon gyerekcipőbe járnak, egyikkel se lehet még pontos képet kapni senkiről. Lehet nem is lesz olyan soha amivel lehet, bár van már azért néhány érdekesebb ötlet. De attól még védés és védés között is hatalmas különbségek vannak, még akár lélektani szempontból is. 0-0-nál egy orbitális bravúr jobban dob a csapaton, mint egy lezárt meccsen levő védés, pedig az is egy kategóriábak számít statok szerint.
Realista24 írta:Ha anno VV le tudott hozni néhány kapott góllal egy szezont úgy, hogy a Barcának mindig is a védelem volt a leggyengébb pontja, akkor én bizony elvárom tőlünk is.
Tudom, hogy ez népszerűtlen vélemény lesz, de Valdés az orbitális hülyeségei ellenére - amiket a végére szezononként 1-2 hibától eltekintve egész jól kinőtt -, 1v1-ben klasszis volt. A feltolt védelmünkből kifolyólag meg sokszor került ilyen szituba, ezért is passzolt a Barcába szerintem, mert nagyon nagy bravúrokra volt képes. Sok hiányossága van, ez még jobban ki is jött a Barcás karrierje után, de amikben meg jó, az nekünk pont nagyon kellett. Nem volt sok dolga, de amikor volt, akkor sokszor tudott döntő pillanatokban bravúrt bemutatni. Én emiatt kedveltem is amúgy, nem is tartom akkora kóklernek, mitn a szurkolók többsége.
Realista24 írta:Én a mostani helyzetről írom. Nem véletlen, hogy folyamatosan az atom középpályáért sírok és írom, hogy kb mindegy, hogy ki van elől meg hátul a keretből.

Picit off ez itt, de egy patent középpályához egy olyan támadósor is dukál, hogy legyen normális játék. Meg még sokminden persze, meg az igaz, hogy ha a középső emberek nem jók, akkor esélytelen a dominálás - bármilyen értelemben, nem feltétlen a 80%-os labdabirtoklásra gondolok. De előre se statikus emberek kellenek, akik csak gólt akarnak lőni, és várják, hogy az ölükbe hulljon a lehetőség, sokat kell visszajárni, védekezni, mozogni, védelmeket megbontani, stb. Numberone1 írt a napokban egy "álom támadóhármast" Benzemához igazítva, valami olyasmi kéne szerintem Kroosék elé, hogy kijöjjön az ő tudásuk is maximálisan. Hátsó részt nem említem, mert azzal most sincs ilyen szempontból gondotok szerintem.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 27., péntek 16:02

MesQueUnClub írta:aki azért a BL-ben is rendre helyt áll.
Mondjuk ez már komolytalan, kihagyhattad volna. :) Keylor pl még nem mutatott semmit a PLben, aztán ha például elcseréltük volna tavaly őket, akkor lehet annyit bakizna, mint Bravo a Cityben. Pedig ő is nagyon jó volt nálatok. Ezzel, hogy DDG-t egy szinttel jobb kapusnak tartom, még nem Keylort minősítem le, még mielőtt félre értenéd/értenétek.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. január 27., péntek 15:44

Nézd, lehet számodra jobb DDG, az idő is egyértelműen neki kedvez, de akkor sem eredményesebb kapus mint Navas, aki azért a BL-ben is rendre helyt áll.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 27., péntek 15:31

MesQueUnClub írta:Szerintem azért egy kapus teljesítménye mérhető statisztikával, mert vagy kivédi a lövést, vagy nem. Azért ez közel sem olyan mint pl Kroos szerepe, hogy statisztikában max a passz mutatója mérhető, de az nem látszik, hogy milyen szituban adja és milyen irányban stb. Amúgy meg ha már jellem, nem kevés meccs múlt nálatok azon, hogy Navas god módban védett mikor a védelem már vert helyzetben volt.
A fő pont az, amit R24 ír. De Gea-nak kis túlzással minden meccsen van olyan védése, amivel pontot ment a MUnak. Keylornál egyre kevésbé jönnek a bravúrok. Mióta visszajött a sérüléséből egész biztos. A jellem alatt meg nem azt értettem, hogy mikor a védelem vert helyzetben van véd. Hanem, hogy olyan magabiztos, tényleg olyan nyugalom árad belőle, amivel a védelmet is felhúzza és az ellen támadói is sokszor "megilyednek" tőle. Pontrúgásoknál is rengeteget jelent.
MesQueUnClub írta:DDG sokat jelentett tavaly is pl a MU-nak
Amióta lejtmenetben van a MU sokat köszönhet neki, ami már vagy 4 év. De mióta oda igazolt folyamatosan a legjobbjuk.
MesQueUnClub írta:de ettől még akkor is kevesebb gólt kapott és többet védett Navas mint DDG, ha pedig szinte mindenben jobb volt mint a spanyol akkor nem igazán értem, hogy lehetne egy szinttel lejjebb.
Úgy, hogy nézz meccseket isne csak a statisztikát hajkurázd, mert az megtévesztő. Most ezt itt írásban nem fogom tudni cáfolni, de komolyan, kezdj el folyamatosan MU meccseket nézni és meglátod, hogy miért jobb egy szinttel a spanyol.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 27., péntek 15:25

MesQueUnClub írta:
Realista24 írta:
Mert lövés és lövés között nincs különbség? Vagy mi?
Elhiheted. én örülnék neki ha Navas nem lenne ilyen szinten, azt is tudom, hogy DDG sokat jelentett tavaly is pl a MU-nak, de ettől még akkor is kevesebb gólt kapott és többet védett Navas mint DDG, ha pedig szinte mindenben jobb volt mint a spanyol akkor nem igazán értem, hogy lehetne egy szinttel lejjebb.
Én nem Navas érdemeit vonom kétségbe, csak a statisztikai összehasonlítást cáfoltam meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. január 27., péntek 15:23

Realista24 írta:
Mert lövés és lövés között nincs különbség? Vagy mi?
Elhiheted. én örülnék neki ha Navas nem lenne ilyen szinten, azt is tudom, hogy DDG sokat jelentett tavaly is pl a MU-nak, de ettől még akkor is kevesebb gólt kapott és többet védett Navas mint DDG, ha pedig szinte mindenben jobb volt mint a spanyol akkor nem igazán értem, hogy lehetne egy szinttel lejjebb.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. január 27., péntek 15:18

MesQueUnClub írta: Szerintem azért egy kapus teljesítménye mérhető statisztikával, mert vagy kivédi a lövést, vagy nem. Azért ez közel sem olyan mint pl Kroos szerepe, hogy statisztikában max a passz mutatója mérhető, de az nem látszik, hogy milyen szituban adja és milyen irányban stb. Amúgy meg ha már jellem, nem kevés meccs múlt nálatok azon, hogy Navas god módban védett mikor a védelem már vert helyzetben volt.
Mert lövés és lövés között nincs különbség? Vagy mi?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2017. január 27., péntek 15:14

M1Ö írta: Mindig ezekkel a statisztikákkal jössz. :) Nézz folymatosan MU meccseket és meglátod, hogy milyen szinten van és hogy mennyit jelent. Abszolút nem panaszkodok Navasra, de De Gea egy szinttel jobb kapus. Már csak azért is, mert mindenben kiemelkedő, meg a jelleme miatt. Ez statisztikában nem feltétlen jön ki, de ha megnézel egy meccset, akkor látszik.
Szerintem azért egy kapus teljesítménye mérhető statisztikával, mert vagy kivédi a lövést, vagy nem. Azért ez közel sem olyan mint pl Kroos szerepe, hogy statisztikában max a passz mutatója mérhető, de az nem látszik, hogy milyen szituban adja és milyen irányban stb. Amúgy meg ha már jellem, nem kevés meccs múlt nálatok azon, hogy Navas god módban védett mikor a védelem már vert helyzetben volt.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég