Keylor Navas

Archívum
Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. március 3., péntek 23:51

így van
Keylor elég gyenge mostanában
ha következetesek vagyunk, Casillának kéne kezdeni az elmúlt időszak után..

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2017. március 3., péntek 22:07

R.M.C.F írta:
RaúlCF írta:mosolyogj nyugodtan azt is mosolyogd meg mit rakott le egyik és a másik. nem feltétlenül kell Navast lecserélni de öregszik és szűk a piac, ha idén van esély venni akkor idén kell és kész.

Semmi köze a témához ki mit rakott le, olcsó terelés, arról volt szó navas mit tud az idei szar formáján kívül, de tudod mit, átgondoltam, igazatok van. Mindent adok, hülye voltam, nem láttam jól.

Így most kiszállnék ha lehet. Tanultam belőle.
off
nagyon szimpatikus Keylor, csípem is azért ami, de már ne haragudj, de kanyarban nincs Casillashoz képest.

on
és az is tény, hogy idény elején Casilla nagyon megbízhatót alkotott, most kb ez a kihívás Navasnak, úgy tűnik jelenleg ezt sem ugorja.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. március 3., péntek 21:48

RaúlCF írta:mosolyogj nyugodtan azt is mosolyogd meg mit rakott le egyik és a másik. nem feltétlenül kell Navast lecserélni de öregszik és szűk a piac, ha idén van esély venni akkor idén kell és kész.

Semmi köze a témához ki mit rakott le, olcsó terelés, arról volt szó navas mit tud az idei szar formáján kívül, de tudod mit, átgondoltam, igazatok van. Mindent adok, hülye voltam, nem láttam jól.

Így most kiszállnék ha lehet. Tanultam belőle.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. március 3., péntek 21:41

mosolyogj nyugodtan azt is mosolyogd meg mit rakott le egyik és a másik. nem feltétlenül kell Navast lecserélni de öregszik és szűk a piac, ha idén van esély venni akkor idén kell és kész.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. március 3., péntek 21:35

RaúlCF írta:
R.M.C.F írta: Hát mosolyogj, azt szoktátok, de azért azt az elhanyagolandó apróságot ne írd már le, hogy iker éveken át gyenge volt és a neve miatt volt kezdő, talán lehet hogy ezért volt az a sok kritika? Nézd már vissza mikortól nem volt válogatott és miért nem? Ennyit a real madridnak a világ legjobb kapusa dukál más nem és pont.

Hagyjuk már ezt, idén navas az akit ütni kell....minden évben találtok valakit akit baxtattok......higu,özil,dm,bale,ronaldo,navas a sorrend.....jövőre ki lesz?

Inkább drukkoljatok, hogy azt mutassa amit tud, amiből a csapatunk profitál, az meg a világ egyik legjobbja.
mosolygok is mert nem vagy túl következetes. Iker szar volt csak a neve miatt kezdett, Navas szar akkor miért kezd? A szezon elején senki nem bántotta mindenki várta a visszatérését és időt is kapott de a forma abszolút nem jött. Tehát újfent akkor minek kezd? Drukkolok hogy azt mutassa mint tavaly de csak nem jön és csak nem jön. Senki nem bántja de ha szarul játszik szóvá lehet tenni mint mindenkinél ennyi.

Senki sem bántja.....váháhháháááá, mint Ronaldonál........had mosolyogjak én is 1 kicsit ha szabad.

Az idei évet én is úgy élem meg, hogy nincsen formában, mint kb a fél csapat vagy inkább több mint fél csapat, de ezt meg sokan nem fogják fel.....cseréljük le varane.t, marcelot, modricot, benzemát,ronaldot, balet, kit még?
Iker éveken át nem volt formában, navas fél éve. Pici apró különbség a következetesség megítélésénél.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. március 3., péntek 21:29

R.M.C.F írta: Hát mosolyogj, azt szoktátok, de azért azt az elhanyagolandó apróságot ne írd már le, hogy iker éveken át gyenge volt és a neve miatt volt kezdő, talán lehet hogy ezért volt az a sok kritika? Nézd már vissza mikortól nem volt válogatott és miért nem? Ennyit a real madridnak a világ legjobb kapusa dukál más nem és pont.

Hagyjuk már ezt, idén navas az akit ütni kell....minden évben találtok valakit akit baxtattok......higu,özil,dm,bale,ronaldo,navas a sorrend.....jövőre ki lesz?

Inkább drukkoljatok, hogy azt mutassa amit tud, amiből a csapatunk profitál, az meg a világ egyik legjobbja.
mosolygok is mert nem vagy túl következetes. Iker szar volt csak a neve miatt kezdett, Navas szar akkor miért kezd? A szezon elején senki nem bántotta mindenki várta a visszatérését és időt is kapott de a forma abszolút nem jött. Tehát újfent akkor minek kezd? Drukkolok hogy azt mutassa mint tavaly de csak nem jön és csak nem jön. Senki nem bántja de ha szarul játszik szóvá lehet tenni mint mindenkinél ennyi.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. március 3., péntek 21:10

RaúlCF írta:
R.M.C.F írta:...
Ne haragudj de ez megmosolyogtató mert ami Ikerrel szemben itt ment hogy milyen szar meg nem a múltból kell megélni erre Navasnak csak azt lehet a mentségére írni amit tavaly lehozott a Realban. Volt egy jó éve 'pont'. Az idei éve egyenlő a nullával 'pont'. Szép hogy a Levantéval milyen jó volt meg a válogatottal, de ez ahogy éveken keresztül Ikerhez volt vágva itt a fórumon semmit sem ér. Ha tartja ezt a formát év végén mehet amerre akar vagy marad 2ik számúnak mert ez kevés. És igen rossz a védelem, de a top kapus rossz védelem mögött is top kapus, lásd De Gea az elmúlt évek Man Utd-ben vagy akár Iker a Mejiás meg Pavon meg Raul Bravo meg Miguel Torresek mögött.
Hát mosolyogj, azt szoktátok, de azért azt az elhanyagolandó apróságot ne írd már le, hogy iker éveken át gyenge volt és a neve miatt volt kezdő, talán lehet hogy ezért volt az a sok kritika? Nézd már vissza mikortól nem volt válogatott és miért nem? Ennyit a real madridnak a világ legjobb kapusa dukál más nem és pont.

Hagyjuk már ezt, idén navas az akit ütni kell....minden évben találtok valakit akit baxtattok......higu,özil,dm,bale,ronaldo,navas a sorrend.....jövőre ki lesz?

Inkább drukkoljatok, hogy azt mutassa amit tud, amiből a csapatunk profitál, az meg a világ egyik legjobbja.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. március 3., péntek 20:53

R.M.C.F írta:...
Ne haragudj de ez megmosolyogtató mert ami Ikerrel szemben itt ment hogy milyen szar meg nem a múltból kell megélni erre Navasnak csak azt lehet a mentségére írni amit tavaly lehozott a Realban. Volt egy jó éve 'pont'. Az idei éve egyenlő a nullával 'pont'. Szép hogy a Levantéval milyen jó volt meg a válogatottal, de ez ahogy éveken keresztül Ikerhez volt vágva itt a fórumon semmit sem ér. Ha tartja ezt a formát év végén mehet amerre akar vagy marad 2ik számúnak mert ez kevés. És igen rossz a védelem, de a top kapus rossz védelem mögött is top kapus, lásd De Gea az elmúlt évek Man Utd-ben vagy akár Iker a Mejiás meg Pavon meg Raul Bravo meg Miguel Torresek mögött.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 3., péntek 20:12

Sok karakter, de nem látom, amit kertem. Igy el sem olvasom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. március 3., péntek 20:09

Tapsolj, számolj vissza, cinikuskodj. Tedd, én megpróbáltam kiszállni, jeleztem nem megyek tovább, Te azóta többször is top3-asozol, próbálkozol, hátha lehet jobban gerjeszteni a feszültséget.
Szerinted komolytalan vagyok, leszólsz....szerintem meg egyáltalán nem. Tartsd meg a véleményedet, én is a magamét, neked nem top3 volt navas az elmúlt években, szerintem meg igen. Kit érdekel kit győzök meg és kit nem. Nem fontos. Nem érdekes. Ez az én véleményem. Ezt tartom, leszólhatsz, számolhatsz vissza, hogy mit fogok írni, mert nagyon ismersz, de ha ennyire ismersz akkor tisztában kellene lenned azzal is, hogy amit írok, az igencsak nem hülyeség. Ezt bebizonyította kismilliószor itt az élet.
Nem túl nehéz belátni, hogy mihez értek, és mihez nem.
Tegyél be statokat, hogy hány meccsen hány gólt kapott, mintha ez számítana, akkor VVitya a világ legjobb kapusa. Navas nem véltlen lett egy rissz rossz levantéban a liga legjobbja, megérdemelte, mert kivédte az ellenfelek szemét, egyöntetű szakmai vélekedés volt spanyolországban, hogy a levante neki köszöhette a történelme legnagyobb sikerét. Nem véletlen lett a vb legjobb kapusa egy rissz rossz costa ricában, megérdemelten lett ott is az. Ezek a tények, ha nem látod be sajnállak. Majd jött a real madrid ahol konkrétan kivédte mindenki szemét, ha ő állt a kapuban, nyugodtan hátradőlhettem, mert ha valakin RAJTA nem múlott.
Az hogy neked valamilyen okból nem szimpatikus(PÜ-ben azt írta egy user, hogy azért utáljátok mert casillast szorította ki), attól még az elmúlt évek egyik legjobbja volt. A felsorolt kapusok közé egyértelműen befért.
A legszűkebb elitbe. Az egyéni díjai is mutatták, hogy micsoda minőség volt ha ő védett.
A tények meg a meccseink, visszakell nézni ha valakinek nincsen meg az emlékeiben, nekem megvan. Az idei éve szar, több gólt rá lehet verni, de az hogy rászálltatok páran és ott vagytok a nyakán, minden megmozdulását lesitek, mikor lehet beszólni, leszólni.....tegyétek, én drukkolok neki, hogy mutassa meg azt amiért idehoztuk és akkor mehet egy raulos gólöröm kifelé a nézőknek.

Ha nem tetszik a véleményem akkor meg tegyél ki. Vagy röhögj rajtam , komolytalanozz.....én kiszálltam, elég volt a navas témából.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 3., péntek 13:55

:taps: :taps:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. március 3., péntek 13:53

Realista24 írta:Komolytalan vagy.
Es most johet a 20 év alatt kétszer tévedtél szöveg.
3...2....1.....

Ja komolyan. Ja. Persze.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Simi » 2017. március 3., péntek 12:44

Ne bacca már meg, hogy egy Barcelona VV-vel rommá tudja nyerni magát, úgy hogy a védelem is elég szar, nekünk meg egy Keylorral együtt is szenvedni kell. Pedig a két kapus nem egy szint. Nem itt fog eldőlni, hogy bajnokok leszünk-e, vagy sem.
Teljesen egyetértek.
Anno Ikerrel BL-t nyertünk,pedig az a Casillas már botrányos volt.
Nem volt botrányos, nélküle nem is jutottunk volna a döntőbe (Dortmund meccs pl.). Kupában gólt sem kapott a döntőig, ahol szintén nagyon jól védett. A BL döntőben volt botrányos a hiba, amit csinált, hazugság volna csak erre emlékezni tőle abból a szezonból.
Most tegyük be az elmúlt évek parádiéit...
.védésszámát....mindjárt kiderül ki tartozik a szűk elitbe.

Aztán dobjuk.
Tény, hogy Keylor bravúr kapus, ezt a karrierje során már a Real előtt is lehetett látni, ezt a Levante-ban is bizonyította. Ettől viszont számomra messze nem szűk elit, a kapus poszt legfontosabb tulajdonsága a kiegyensúlyozottság, a konstans megbízhatóság. Nem a bravúrok. Ha a bravúrok számítanának, Casillas ma is itt lehetne még, a bravúrjai megvoltak (sőt, megvannak még a Portoban is, csak már nem kiegyensúlyozottan megbízható).

Amitől Buffon, Casillas, Neuer, Van der Saar, vagy Kahn stb. jobb kapus, mint az átlag, hogy tartósan tudtak a toppon lenni. Nem szezonokról, 5-10 évek távlatáról van szó. Keylor ebben az értelemben nem top kapus nálam, sőt, pont az ellenkezőjét bizonyította azzal, hogy csak fél szezont tudott megbízhatóan jól teljesíteni, de idén számolhatatlanul sokat hibázott már, amin nagyon fontos pontok mentek el.

(És ne értse félre senki, semmi bajom Keylorral, szerintem nem ő a fő problémánk még mindig, de hogy messze jobb kapusok vannak nála szerintem, azt le kellett írjam. Bökte a szemem, hogy úgy beszélünk róla, mintha egy lapon lehetne emlegetni Buffonnal, Neuerrel, De Gea-val, Casillasal. Szimpatikus, alázatos játékos, de azért nem tartozik a legkiemelkedőbb kapusok szűk elitjébe.)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 3., péntek 12:42

Komolytalan vagy.
Es most johet a 20 év alatt kétszer tévedtél szöveg.
3...2....1.....
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. március 3., péntek 12:11

Realista24 írta:
R.M.C.F írta:Most tegyük be az elmúlt évek parádiéit...
.védésszámát....mindjárt kiderül ki tartozik a szűk elitbe.

Aztán dobjuk.
Tedd, mert az üres szavak, nem tények.

Majd aki tudja honnan lehet beszerezni....én nem tudom. Nekem mindig elég volt a szemem. Az ritkán téved.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. március 3., péntek 11:51

Realista24 írta:AS: Keylor has matched his entire total of goals conceded in the 2015-16 reaching a figure of 31 in 25 games, in 20 fewer matches!

Top3, milyen a többi?

Az az egyetlen "pozitívum", hogy nem csak Ő egyedül zuhant meg, hanem úgy a csapat egéssze.
Talán, ha megint erőre kap mindenki, akkor Ő is hozná ismét a god mode-ot.

Mondom ezt úgy, hogy idény végén gondolkodás nélkül cserélném a belgára. :kivagyhe: ...
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 3., péntek 11:50

R.M.C.F írta:Most tegyük be az elmúlt évek parádiéit...
.védésszámát....mindjárt kiderül ki tartozik a szűk elitbe.

Aztán dobjuk.
Tedd, mert az üres szavak, nem tények.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2017. március 3., péntek 11:49

Most tegyük be az elmúlt évek parádiéit...
.védésszámát....mindjárt kiderül ki tartozik a szűk elitbe.

Aztán dobjuk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2017. március 3., péntek 11:48

Realista24 írta:AS: Keylor has matched his entire total of goals conceded in the 2015-16 reaching a figure of 31 in 25 games, in 20 fewer matches!

Top3, milyen a többi?
Ez az AS madridi lap amúgy?
Nem értem ezeket a ferdítéseket. Undorító a sajtó. Szerintem meg a csapat kapott több gólt, nem csak a kapus.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - 1

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. március 3., péntek 11:42

AS: Keylor has matched his entire total of goals conceded in the 2015-16 reaching a figure of 31 in 25 games, in 20 fewer matches!

Top3, milyen a többi?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 28 regisztrált és 0 vendég