Keylor Navas

Archívum
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 5., csütörtök 9:31

Sok sikert, köszönünk mindent Keylord!
Pura Vida!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. szeptember 3., kedd 21:03

Realista24 írta:
Babinho írta:

A mi kapcsulatunkba ez belefér. Én is basszam meg és ő is. Ez ilyen. Ez nem személyeskedés, ez a barátság jele. :mrgreen:
Ennyi :kalapos:

Akkor basszátok meg. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 3., kedd 20:18

Babinho írta:
Steve írta:

Na nem azért mert R24 a védelmemre szorulna, de oda írod, hogy neki, hogy bmeg és akkor ha kitesz, akkor meg kapja, hogy diktátor. Nem könnyű a zöldek élete :kalapos: nem csoda, hogy Kerlon is feladta. :D
A mi kapcsulatunkba ez belefér. Én is basszam meg és ő is. Ez ilyen. Ez nem személyeskedés, ez a barátság jele. :mrgreen:
Ennyi :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Keylor Navas

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. szeptember 3., kedd 20:12

Benzemanak voltak gyenge periódusai, csak mivel 9esbrn nyomja ez megkeztőződik amikor kevés gólt rúg. Arról nem szól a fáma hogy amikor oly szarul játszott mennyi területet nyitott meg Céronaldonak akkor is amikor gyengevolt. Ha nekünk fotelszurkolóknak nemhisztek benzemával kapcsolatban higyjetek Cének vagy Zidanenak vagy Ancelottinak.


Amúgy jó összehasonlítás.Következő lehetne Casemiro vs Bale.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Keylor Navas

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. szeptember 3., kedd 20:03

Steve írta:

Na nem azért mert R24 a védelmemre szorulna, de oda írod, hogy neki, hogy bmeg és akkor ha kitesz, akkor meg kapja, hogy diktátor. Nem könnyű a zöldek élete :kalapos: nem csoda, hogy Kerlon is feladta. :D
A mi kapcsulatunkba ez belefér. Én is basszam meg és ő is. Ez ilyen. Ez nem személyeskedés, ez a barátság jele. :mrgreen:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Keylor Navas

HozzászólásSzerző: lestat » 2019. szeptember 3., kedd 19:23

https://www.youtube.com/watch?v=0Cg1We6EsEQ

vissza a témára.

Gracias.

Nem gondoltam volna hogy Casillas utan ennyire fogok egy kapust imádni. :sziv:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. szeptember 3., kedd 17:35

Szerintem totál felesleges Volt ez a vita. :kalapos:

Mondjuk valamin kel vitatkoznunk itt, amúgy unalmas lenne, ha mindenki egyetértene mindenkivel. :D


Nem akarnék beleszólni csak egy megjegyzés, ha nem gond.

Na nem azért mert R24 a védelmemre szorulna, de oda írod, hogy neki, hogy bmeg és akkor ha kitesz, akkor meg kapja, hogy diktátor. Nem könnyű a zöldek élete :kalapos: nem csoda, hogy Kerlon is feladta. :D

Ide kötélidegek kellenek, mint a rutinos Istinek :lol: :lol:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Keylor Navas

HozzászólásSzerző: istimester » 2019. szeptember 3., kedd 15:07

Már tavaly megoldhattuk volna így.
Sok felesleges szarkeverés elmaradt volna.

Ti meg mit vitatkoztok mint az ovodások?
Van igazság a mondandódban B, de ez a hajó már elment.
Navasnak sok sikert ès kitartò reflexeket kívànok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 3., kedd 12:40

Babinho írta:
Realista24 írta:
Ennél több nem is kell tőled. Leírták itt egy óra alatt többen, hogy egy baromság, amit írsz, de te most beleállsz több évnyi hszembe. GG.
Bazdmeg R, leírod, hogy annyi hülyeség írok mint más évek alatt...erre leírom, hogy jobb lenne, ha én is annyival válaszolnék, hogy évek óta bullshitet tolsz? Mindezt azért, hogy érzékeltessem, hogy érvekre lennék kíváncsi, nem facepalmra meg baromságozásra....erre besértődsz, hogy beleállok a hszeidbe. Tényleg olvasd el újra.

Nem vagyok meggyőzhetetlen, tényleg nem, kíváncsi lennék a válaszodra, csak az nem jön. Tőled, mert te álltál bele a vitába, ne mástól várd, hogy érveljen helyetted. Főleg ha az is csak egy nevető smiley. Az nem válasz.
Bazdmeg te :) Aztán túl is beszéltük a témát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Keylor Navas

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. szeptember 3., kedd 11:52

Mondjuk a fórum nagy részének már 1-2 éve is voltak kétségei, hogy Zidane le tudja e vezényelni a generációváltást, ismerve a szoros kapcsolatát a kerettel.
Azért valószínűleg volt rá egy terve, ami különbözött a Perezével ezért is távozott a semmiből tavaly nyáron.
Idén azért úgy tűnt, elszántabb lesz, az eladások, vagy pótlások terén, hát nem jöttek össze, rajta kívül álló okok miatt.

CR távozásában azért Perez és CR is vastagon benne volt, ne menjünk át újra rajta. Talán annyi, hogy CR aranylabda átadásán az öregnek talán nem kellett volna Neymar seggét nyalni, ami tudjuk, hogy CR egójának nagyon rosszat tett, és talán akkor képzelte el először komolyan, hogy távozik.
Az adóhatóságos balhé nyilván az utolsó előtti csepp volt a pohárban (az, hogy év végén elmarad a +10 milla nettó, meg az utolsó), és talán mai fejjel azt mondom, a klub indokolatlanul(!), de többet megtehetett volna a CR mellett való kiállás során. Ha Benzema erőszak vagy videózásos ügye mellett(már nem emlékszem melyik), nyíltan, hivatalos közlemény formájában is kiálltunk, talán CR-nek is ennyi vagy többet is (Perez befolyását) érte volna...
Mind1 így lett, nem is érdemes ebben igazságot tenni, hisz nem látunk bele, csak elképzelünk valamit a hírmorzsák alapján.

Távoztak rendben, időszerű, vagy szükségszerű volt mind1, a teljesítményük, mentalitásuk alapján nálam még elférnének, a jelenlegi keretből viszont nálam már többeknek a múltban sem volt jövőjük, ehhez képest, idén is rájuk alapozunk! Most szidhatnám Mariano-t, aki hozhatott volna a konyhára 20 milliót, és magának egy kezdő tagságot, ehelyett itt rohad meg a lelátón, de fontosabb és égetőbb kérdése lett volna, a korábban említett játékosok létjogosultságának átgondolása, az alap kezdő 11 megtalálása.

A játékunk 2 évig rohadt jó volt Zidane-al is, amikor a bajnokságban és a bl-ben is mindenkit megaláztunk. Ahelyett, hogy azt a rendszert továbbfejlesztenénk, és a gyengébb láncszemeket jobbra cserélnénk, minekünk megmarad a nem távozó slepp és új rendszert próbálunk találni...mit csinál ehelyett mondjuk az atletico és a barca? folyamatosan az első lehetőséget keresi. Meg lehet nézni melyik út a jobb...de, hogy a hétvégi 4-4-2-vel és a beadásokkal nem leszünk újra kupa közelében az is biztos.
A 2016/17-es játékot kellett volna megtartani, és nem hagyni, hogy a keret mélysége eltűnjön, és a valóban gyengén teljesítőket elküldeni. Valóban ebben a kontextusban kurva nagy hiba, hogy CR és Keylor távoztak azóta nem mások.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2620
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Keylor Navas

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2019. szeptember 3., kedd 11:14

Babinho írta: Dióhéjban. Pontosan. Baromság?
Bár nem nekem jött, de CR elengedésénél én egy picit örültem is. Csúcson, legendaként ment el úgy, hogy semmi nem garantálta, hogy továbbra is top lesz, nálunk meg annyira brutális módon ki lett maxolva ez a garnitúra, hogy a frissítés elkerülhetetlenné vált. Ehhez pont jó lépésnek gondoltam, hogy a csapat ikonját elengedjük (akit egyébként menni akart magától is, és ZZ távozásától függetlenül, így meg eleve nem tartottam volna okosnak erőszakkal itt tartani). A "sokk" miatt, amit a csapatra mér. Felkavarni az állóvizet. Nagyon jól látszott tavaly (igazából már előtte is), hogy ez a brigád ellőtte a puskaport. Én viszonylag drasztikusan léptem volna, ebbe beleillett Cé eladása.

Bale-t tőle függetlenül is addig kellett volna elboltolni, amíg volt rá esély, a 'Pool elleni döntő után Ő is ment volna, sajnos ZZ akkor állt fel, a walesi meg úgy érezte, hogy az Ő kibontakozásának legnagyobb kerékkötője távozott a francia személyében...

Na, amit végülis ki akartam hozni, hogy ZZ terve jó volt, de szerintem kevés. Egy Bale-Mané csere közel sem lett volna elég. A tavalyi szezon Cével, Manéval is hasonló véget ért volna, mondom ez magánvélemény. Marcelo, Ramos, Modric, Carvajal, akár Varane vagy Casemiro is, ugyanennyire gyenge lett volna. Nem lett volna ugyanúgy új impulzus, Cé meg bár kétség kívül az egyik (ha nem a) legfontosabb figurája volt a sikereknek, egyedül nem tud csodát tenni, láttuk ezt a Juvénál is. Pedig az ATMA-t szétkapta egymaga, mégsem nyertek semmit a szokásosnak mondható, már-már rangtalan Seria A-n kívül.

A vezetőség is biztosan hibázott, de nem látunk a döntések mögé teljesen. Ami meg a piacon van, az már agyrém. Lehetetlen klasszisokat igazolni, csak ha lejár a szerződésük, vagy a klubjuk valamiért elengedi Őket (mint mi Ronaldot). Hazard is úgy tudott beesni, hogy lejár a szerződése, Pogbát 200M-ra tartotta a MU.

És ezzel körbe is érek, nagyon kellett volna a frissítés, de szűk a merítési lehetőség, amihez hozzáadódik ZZ vélhető makacssága, és kaptunk egy olyan nyarat, ami soványnak tűnik.


Navasnál továbbra is tartom, hogy így volt a legjobb. Most nagy divat szapulni Courtiost, de jó kapus Ő is, sokkal fiatalabb és olyan áron lehetett hozni, amit meg kellett lépni, mert a costa rica-i 30+. Nem törvényszerű, de esélyes, hogy a reflexkapusok "sorsa" jut neki is, és 1-2 szezon után drasztikusan kezd visszaesni a teljesítménye.
Ha meg jött a belga, akkor Navast el kellett adni, mert korábban is láttuk, hogy csak árt a csapatnak két top kapus. Senkinek nem jó helyzet.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2019. szeptember 3., kedd 11:09

Addig felesleges vitatkozni, míg az egyik játékosnak csak a jó megmozdulásait nézzük, a másiknak meg a rosszakat.

Én nagyon bírom Navas-t, de azzal, hogy szimpatikus figura, már lassan 10ből 8 ember olyan szintre emeli, ahol nem volt soha. A sok hibáit meg elfelejtjük. Elég csak a Juve elleni visszavágóra gondolni. Ha az a meccs rajta múlik, most nem beszélnénk BL tripláról. Casillas jobban ki volt kezdve, köpködve volt, mint Navas. Egyiket sem kellett volna, még mielőtt valaki félre érti, csak egy példa, hogy a klub történetének a legjobb kapusa nincs annyira magasztalva, mint Navas.

Sok sikert neki Párizsban! :agree:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Keylor Navas

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. szeptember 3., kedd 10:46

Realista24 írta:
Babinho írta:
hát no offense, de most válaszoljak annyival, hogy te meg évek óta a bullshitet tolod?
Annak mi értelme lenne?
.
Ennél több nem is kell tőled. Leírták itt egy óra alatt többen, hogy egy baromság, amit írsz, de te most beleállsz több évnyi hszembe. GG.
Bazdmeg R, leírod, hogy annyi hülyeség írok mint más évek alatt...erre leírom, hogy jobb lenne, ha én is annyival válaszolnék, hogy évek óta bullshitet tolsz? Mindezt azért, hogy érzékeltessem, hogy érvekre lennék kíváncsi, nem facepalmra meg baromságozásra....erre besértődsz, hogy beleállok a hszeidbe. Tényleg olvasd el újra.

Nem vagyok meggyőzhetetlen, tényleg nem, kíváncsi lennék a válaszodra, csak az nem jön. Tőled, mert te álltál bele a vitába, ne mástól várd, hogy érveljen helyetted. Főleg ha az is csak egy nevető smiley. Az nem válasz.
Babinho: gyakorlatilag azt mondod, amit ZZ akart csinálni anno, mielőtt felállt (jó, annyi különbséggel, hogy ő Karim helyett az akkor még eladható Bale-t akarta lecserélni Manéra vagy Hazardra, de Navast megtartotta volna). Az úgy lett volna helyes. A vezetőség másképp döntött és annak isszuk most is a levét.
Dióhéjban. Pontosan. Baromság?

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Keylor Navas

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. szeptember 3., kedd 10:43

Babinho: gyakorlatilag azt mondod, amit ZZ akart csinálni anno, mielőtt felállt (jó, annyi különbséggel, hogy ő Karim helyett az akkor még eladható Bale-t akarta lecserélni Manéra vagy Hazardra, de Navast megtartotta volna). Az úgy lett volna helyes. A vezetőség másképp döntött és annak isszuk most is a levét.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 3., kedd 10:38

Babinho írta:
hát no offense, de most válaszoljak annyival, hogy te meg évek óta a bullshitet tolod?
Annak mi értelme lenne?
.
Ennél több nem is kell tőled. Leírták itt egy óra alatt többen, hogy egy baromság, amit írsz, de te most beleállsz több évnyi hszembe. GG.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keylor Navas

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. szeptember 3., kedd 10:38

Bírtam nagyon a faszit, rohadtul passzolt ide.
Minél tobb hír jött arról hogy el akarjak adni, annál jobban védett. A társai tiszteletet is megnyerte.
De szerintem is jobb lesz mostmár így, jó lesz a belga is.

Viszont szomorú hogy ő is csak búcsú nélkül lelépett az utolsó pillanatban, mikor már tavaly tudni lehetett hogy “nem lesz kapuskerdes”.



Benzema meg játszhat akárhogy, csinálhat akármit de a fórum mindig vevő egy jó benzema vitára meg akar az exkapus topikjaban is. :mrgreen:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Keylor Navas

HozzászólásSzerző: Babinho » 2019. szeptember 3., kedd 10:33

kodo írta: Nehez veled vitatkozni, mert alapvetően rosszul kozelited meg a dolgokat.
A generációváltást vetettem fel, ami rossz irányba halad, vagy rossz helyen kezdtünk neki.
Mi a nagyon nehéz ebben ellenérvelni? Oké mindenki ismeri a kapuskérdést, TBO kihagyhatatlan volt, rendben, meggyőztük magunkat, hogy a CR távozása win-win szitu (nem.)
A másik topicban 2-es körül áll a vezetőség értékelése, itt meg az ellenkezője megy, mindent jól csináltunk?
Vagy Benzema miatt jön ez? Várom az ellenérveket, az ellen, hogy CR-t kellett volna megtartani csatár poszton, és a szélen helyettesíteni őt már két éve Hazarddal, és egy stabil, jó alternatíva CR helyett csatárba, hogy pihenhessen...ettől jobb lett, hogy Bale és Benzema maradt, akiknek már 3 éve is csak momentumai voltak?
Eladhatatlanok, cserébe beton kezdők. Benzemának 4 éve kábé nem volt 3 meccse amit a padon kezdett egy huzamba, max 1-2 ha pihent. Nem szolgált volna rá a teljesítménye alapján? Vagy a helyettesei, hogy 3 meccset kezdőként kapjanak meg, hogy megnézzük valójában mit is tudnak? Jovic sem fogja ezt megkapni, akármit csinál (vagy nem csinál) idén is KAK.
Annyi hülyeséget hordtál össze egy hszben, ami másnak évekig tartott. No offense.
hát no offense, de most válaszoljak annyival, hogy te meg évek óta a bullshitet tolod?
Annak mi értelme lenne?
Őszintén kíváncsi lennék, mi akkora eget rengető baromság ami leírtam, és hogy az MIÉRT az... facepalmra meg hogy hülyeséget hordok össze válaszra nem vagyok kíváncsi.
Hiába érti mindenki mit akarsz mondani, ha nem jó következtetéseket vonsz le belōle. Igen, Benzema teljesítménye jobban ingadozott az évek alatt, Navasra ráfoghatjuk ilyen értelemben hogy stabilabb. De ha mindkettōt kivágom, Navas helyett beteszek egy tucat Castillas kapust, Benzema helyett egy tucat Castillas csatárt, melyiket fogja jobban megérezni a csapat? Gondolom szerinted se Navas hiányát. Akkor meg miért is nem ōt kell eladni?
De az alternatíva, nem a castillás csatár vagy kapus volt.
De leírom megint, hogy Keylor távozása jelen helyzetben JÓ döntés volt, ahogy TBO leigazolása is! Mert a generációváltást meg kell csinálni. Illetve akkor lettek volna ezek jó döntések, ha látnám közben, hogy teljesítmény alapján megy ez, és akkor már jóval előtte távoztak volna, akik már megbuktak itt, vagy nincs olyan jövőjük, amivel látható lenne, hogy kupákhoz segíthetnék a csapatot. De nem nekünk CR és Keylor volt a fő bajunk, a BL csapatból, legalábbis Pereznek ők jutottak eszébe mint lejárt lemezek, miközben ők posztjuk alapján is TOP3-ak voltak a világon. Láthatjuk, hogy sem CR-t nem tudtuk pótolni, sem kapus poszton nem léptünk előrébb a cserével...akkor megérte, akkor jól kezdtünk bele ebbe a váltásba?

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Keylor Navas

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2019. szeptember 3., kedd 10:19

Hiába érti mindenki mit akarsz mondani, ha nem jó következtetéseket vonsz le belōle. Igen, Benzema teljesítménye jobban ingadozott az évek alatt, Navasra ráfoghatjuk ilyen értelemben hogy stabilabb. De ha mindkettōt kivágom, Navas helyett beteszek egy tucat Castillas kapust, Benzema helyett egy tucat Castillas csatárt, melyiket fogja jobban megérezni a csapat? Gondolom szerinted se Navas hiányát. Akkor meg miért is nem ōt kell eladni?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. szeptember 3., kedd 10:04

Babinho írta: Nagy érvekre voltatok képesek.
Az egyik visszakérdezett röhögve a másik meg facepalm.

Lehet véleményt cserélni, vagy ennyi lesz ebből? mert akkor nem olvasom tovább
Annyi hülyeséget hordtál össze egy hszben, ami másnak évekig tartott. No offense.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Keylor Navas

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. szeptember 3., kedd 10:00

Nehez veled vitatkozni, mert alapvetően rosszul kozelited meg a dolgokat.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 6 regisztrált és 0 vendég