Keylor Navas

Archívum
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 4., hétfő 12:47

Realista24 írta:
zemélyiség meg meghatározó személy az manapság csak Neuer esetleg De Gea. A belga nem annyira személyiség, inkább "csak" teszi a dolgát becsülettel.
Nálad :)
Nálam meg pont a belga az, aki az Atma stabilitását jelentette. Magabiztosságot adott és nyugalmat a csapatnak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. augusztus 4., hétfő 12:38

you are welcome
https://www.google.sk/search?q=Andrea+S ... 20&bih=912

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 4., hétfő 12:27

zemélyiség meg meghatározó személy az manapság csak Neuer esetleg De Gea. A belga nem annyira személyiség, inkább "csak" teszi a dolgát becsülettel.
Nálad :)
Nálam meg pont a belga az, aki az Atma stabilitását jelentette. Magabiztosságot adott és nyugalmat a csapatnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2722
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2014. augusztus 4., hétfő 12:27

Egy biztos, a némber akivel utazott az nagyon ott van. :mrgreen:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3721
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. augusztus 4., hétfő 12:24

Üdv a fedélzeten, sok kapott gól nélküli mérkőzést és hatalmas védéseket szeretnék látni. :smile:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 4., hétfő 11:33

Realista24 írta:
Ez az egész úgy zajlott, hogy az ügynöke felhívott minden olyan csapatot, ahol a kapuskérdés nyitott. Sebaj.
Valaki már beírta, hogy a Levante tavaly 43 gólt kapott, szerintem ez elég jó ajánló levél figyelembe véve, hogy milyen csapatban játszott és, hogy milyen meccseket hozott le, amikor szem előtt volt.
Azt is meg kell nézni, hogy a Levante maga milyen focit játszott. Emlékszem, hogy volt olyan meccs, amikor egy kapura lövésig eljutni is óriási siker volt nekünk. Szóval megint csak szép dolog a statisztika, de nem feltétlenül kell nagy következtetéseket levonni belőle.

Nincs bajom Navasszal, főleg, hogy nem visszalépés a jelenlegi kettőhöz képest, de nekem a kapuba egyéniség, meghatározó személy kellene, nem félmegoldás.
Személyiség meg meghatározó személy az manapság csak Neuer esetleg De Gea. A belga nem annyira személyiség, inkább "csak" teszi a dolgát becsülettel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Babinho » 2014. augusztus 4., hétfő 11:02

Azt írtam hogy 1 vagy 2 év múlva amikor casillas távozik, akkor pad vagy megy ő is...
Feltételeztem, a szakmailag optimális esetet olvassa ki mindenki ebből a relációból!
De leírom, hogy mit feltételezek a teljesítmények, a szakmai döntések és a vezetőség hozzáértésének függvényében:
- 1 év múlva megy Casillas = Keylor megy a padra és igazolunk egy nagy nevet, akit valóban hosszútávú megoldásnak szánnak teljesítmény alapján! (de gea, courtois szint...) Ez esetben keylor szerintem 2 év múlva távozik, akit pótolni fogunk egy utánpótlás játékossal például...
- 2 év múlva megy Casillas = Keylor vele együtt távozik és igazolunk egy de gea, courtouis szintű kapust, és igazolunk egy utánpótlás vagy ilyen ("B") szintű kapust

Casillas sorsa el fog dőlni idén, mostmár kizárólag a teljesítménye alapján! Lehet az ő történetének még szép vége! Ha összeszedi magát, akkor mehet jövőre felemelt fejjel, vagy lassan háttérbe vonulva 2 év múlva, de megfelelő teljesítmény mellett, bevállalva már egyre többször a padit is. Persze lehet rossz vége is, ha idén betlizik, jövő nyáron menni kell majd.

Casillas teljesítményétől függ valamilyen szinten Keylor madridi pályája is...de én sajnos mindkét esetben azt feltételezem, hogy nem lesz képes szintet lépni és huzamosabb ideig tartani. Ez nem ellenszenv és remélem nem lesz igazam, de most ez a jóslatom vele kapcsolatban, ami persze szubjektív vélemény...

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. augusztus 4., hétfő 10:21

Babinho írta:A legjobbakat kívánom neki, de szerintem nem megoldás a problémáinkra!
Amíg a tavalyi év arról szólt hogy a kapusaink közt nehéz volt a döntés a jó teljesítményük miatt, most úgy gondolom ez idén megfordul...és a kevésbé rosszat fogjuk betenni! Casillas távozása után (1 max. 2 szezon) ő vagy konstans pados lesz vagy megy ikerrel együtt. Sajnos ezt a jövőt vizionálom neki!
De cáfoljon rám vagy iker vagy ő vagy mindkettő és ne legyen ebből problémánk idén.......
Ezt nem értem. :roll: Miért menne el 1 év után?
Szerintem meg lefogja húzni a rolót aztán mindenki csak pislogni fog...
Casillast meg el kell!!! felejteni.Nagyon kiváncsi leszek a szuperkupa meccsre,de szerintem ott is fog valamit csinálni ráadásul ott már komoly tétje lesz a meccsenek.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Babinho » 2014. augusztus 4., hétfő 9:21

A legjobbakat kívánom neki, de szerintem nem megoldás a problémáinkra!
Amíg a tavalyi év arról szólt hogy a kapusaink közt nehéz volt a döntés a jó teljesítményük miatt, most úgy gondolom ez idén megfordul...és a kevésbé rosszat fogjuk betenni! Casillas távozása után (1 max. 2 szezon) ő vagy konstans pados lesz vagy megy ikerrel együtt. Sajnos ezt a jövőt vizionálom neki!
De cáfoljon rám vagy iker vagy ő vagy mindkettő és ne legyen ebből problémánk idén.......

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 4., hétfő 8:56

miVida írta: én meg megyek 1 hét szabira, so többet nem jövök...
Mehettél volna hamarabb is :mrgreen: :lol: :lol:
Realista24 írta:de nekem a kapuba egyéniség, meghatározó személy kellene, nem félmegoldás.
Hát az biztos, hogy egy Courtua vagy Neuer erősítés lett volna, de szerintem Navas is az, még ha nem is olyan sokkal, de majd kiderül.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. augusztus 4., hétfő 8:46

hát ha Courtois-t elhoztuk volna...valóban :)

MINDENESETRE!!!:
“Végig nyugodt voltam, és Isten kezébe helyeztem a sorsom. Ő úgy akarta, hogy itt játsszak, ezért itt vagyok. Most aláírom a papírokat és munkába látok.
KEZDŐBE VELE!!! :sziv: :mrgreen:

szerk.: én meg megyek 1 hét szabira, so többet nem jövök... szerencsétek :mrgreen:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 4., hétfő 8:46

Ez az egész úgy zajlott, hogy az ügynöke felhívott minden olyan csapatot, ahol a kapuskérdés nyitott. Sebaj.
Valaki már beírta, hogy a Levante tavaly 43 gólt kapott, szerintem ez elég jó ajánló levél figyelembe véve, hogy milyen csapatban játszott és, hogy milyen meccseket hozott le, amikor szem előtt volt.
Azt is meg kell nézni, hogy a Levante maga milyen focit játszott. Emlékszem, hogy volt olyan meccs, amikor egy kapura lövésig eljutni is óriási siker volt nekünk. Szóval megint csak szép dolog a statisztika, de nem feltétlenül kell nagy következtetéseket levonni belőle.

Nincs bajom Navasszal, főleg, hogy nem visszalépés a jelenlegi kettőhöz képest, de nekem a kapuba egyéniség, meghatározó személy kellene, nem félmegoldás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 4., hétfő 8:08

Szerinted amit leírnak az már igaz is?

BojanKiki
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014. július 8., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. augusztus 4., hétfő 8:03

hehe írta:
De szerintem Perez apátok még VV-t is megkóstolta.
ne :lol:

biztos trollkodsz csak. :lol:
Egy http://www.tribalfootball.com/articles/ ... 98h56Nbfgk ilyet találtam.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. augusztus 4., hétfő 7:30

De szerintem Perez apátok még VV-t is megkóstolta.
ne :lol:

biztos trollkodsz csak. :lol:
Kép
Kép
Kép

BojanKiki
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014. július 8., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. augusztus 4., hétfő 3:34

Szerintem elszőmúnak őt nagyzolni nagy hiba volt. Egy Real Madrid számára ne legyen megmozdíthatatlan Neuer, Courtois, vagy egy De Gea. De szerintem Perez apátok még VV-t is megkóstolta.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. augusztus 4., hétfő 2:05

Igen kap. A szuperkupa meccsen...

...aztán meg majd kiderül, hogy tovább...

BojanKiki
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2014. július 8., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. augusztus 4., hétfő 1:47

Ha Real Madrid szurkoló lennék (lehet legbelül az vagyok :mrgreen: ), akkor ha a szívemre hallgatok Casillas, ha az eszembe akkor Navas. Elég sok embert utálok tőletek, de Ikernek foglalkoztat a sorsa. Remélem egyszer visszanyeri a formáját.

Szerintem Carlotól kap még esélyt, nemhiszem hogy azonnal kirobbanhatatlan kezdő lesz a costa ricai.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 4., hétfő 1:29

sosem volt még costa ricai játékosunk.
ő az első.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. augusztus 4., hétfő 1:22

RealRaúl77 írta:Csak ha már napjaink egyik legdrágább igazolását kifelejtik, akkor mennyire lehet hiteles 40-60 évvel ezelőtti játékosokról?
A smiley ezekszerint nem volt elég feltűnő :). Amúgy elsőre nem olvastam végig, utána már én is láttam, de egyelőre máshol sem találtam rá utalást, hogy lett volna costa ricai játékosunk... Még a madridista adatbázisában sem

















:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 7 regisztrált és 0 vendég