Keylor Navas

Archívum
Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. augusztus 4., hétfő 1:11

Ez még kikívánkozott és szerkeszteni már nem tudtam, elnézést.

Hozni csak komolyabb anyagi áldozatok árán lehetett volna jobbat, már pedig úgy, hogy még lehet a Madridnál se tudják padra hozták-e vagy első számú kapusnak hozták-e úgy nehézkes lett volna ennél jobb döntést hozni.
Pl. Egy Courtois-t lehet ha el is tudták volna hozni 30-40-50 millióért , de nem merte még maga a klub sem ennyire nyíltan felvállalni, hogy Casillasal már nem számolnak.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. augusztus 4., hétfő 1:05

Realista24 írta:A probléma továbbra is marad.
A harom közül egy sem az az igazi Real kaliber.
Hosszu távra nem erzem megoldásnak a körülményeket figyelembe véve.
Egyetértek. Nem az.
Hibázni pedig ő is tud... napjainkban pl. egy ilyenért kapitányunkat az északi sarkra száműznék
https://www.youtube.com/watch?v=H1UNWd3KDyQ#t=225

Nem beszélve arról, hogy Levanteban ahogy régen Casillasnak a Realban sokkal több dolga akadt mint fog nálunk majd.
Meglátjuk ha 1 meccsen 2-3 x kell közbeavatkozni is jönnek-e majd azok a bravúrok.
Legyen úgy , hogy hozni tudja azt amit várunk tőle...

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. augusztus 4., hétfő 0:38

Rasta írta:
RealRaúl77 írta:Első blikkre komoly. Bale rajt sincs :lol:
Márpedig komoly link, még a madridista is rajta van a forrásoknál alul :mrgreen:
Csak ha már napjaink egyik legdrágább igazolását kifelejtik, akkor mennyire lehet hiteles 40-60 évvel ezelőtti játékosokról?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. augusztus 4., hétfő 0:08

RealRaúl77 írta:Első blikkre komoly. Bale rajt sincs :lol:
Márpedig komoly link, még a madridista is rajta van a forrásoknál alul :mrgreen:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. augusztus 4., hétfő 0:05

Rasta írta:
Kerlon írta:Amúgy rajta kívül volt már costa ricai játékosunk?
Elvileg nem, ő az első
Első blikkre komoly. Bale rajt sincs :lol:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. augusztus 4., hétfő 0:01

Amúgy honnan jött ez a két különböző típusú kapus dolog? Azért a kapusposzt nem egészen olyan, mint egy kp, ahol az ellenfélnek megfelelően lehet minden további nélkül akár meccsenként is váltogatni - már az is kicsit rizikós volt, hogy az előző szezonban olyan kapusunk védett a BL-ben végig, aki nem védett a La Ligában és emiatt nem kapott végig egyenletes meccsterhelést.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. augusztus 3., vasárnap 23:25

Nagyon adom a nyitó hozzászólást, csakis Courtois lett volna a jobb megoldás jelenleg, aki picit is mozdítható lehetett volna.
Bárki is elmegy az Iker-López kettősből, sajnálni fogom, neked pedig a legjobbakat, már alig várom, hogy debütáljon, és bizonyítson! :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. augusztus 3., vasárnap 23:22

Rasta írta:Nekem nem a képességei miatt van kétségem, hanem azért, mert ő is már erősen közelít a 3. x-hez. Átmenetileg jó megoldás, ebben nem kételkedek, 3-4 szezon pluszt tudhat Diegohoz vagy Ikerhez képest. Aztán ha addig kihúzza, amíg a kis Luca Zidane beérik, akkor egy büdös szavam sem lesz :mrgreen:
valóban közelít a 3. x-hez, és elképzelhető, hogy 3-4 szezon után elkezd gyengülni, de sajnos, nem sajnos, nincs jobb megoldás.

casillas elkényeztett minket nagyon, tinédzserként klasszis teljesítményt hozott a világ legjobb csapatában, egy évtizeden át az egyik legjobb kapus volt, számtalan pontot mentett a csapatnak (főleg amikor pavónok, raúl bravók meg pablo garciak szaladgáltak a pályán)

manapság courtoist (+ még talán de gea) leszámítva nincs olyan világklasszis fiatal kapus, akit szívbaj nélkül be lehetne állítani a kapunkba. egyik sem igazán mozdítható. de gea-ra lehetett volna esély idén, mivel a mu nem kupázik, de van gaal csak a holttestén keresztül engedte volna ezt szerintem. az más kérdés, hogy volt atleticosként mennyi kedve lenne ide jönni.

neuer is csak 25 évesen került topcsapathoz, azóta van csúcson (az más kérdés, hogy én őt nagyon nem szeretném, szívbaj amit leművel a kifutásaival :D )

inkább hozzunk egy olyan, már valamit mutatott kapust, akiben "csak" 3-4 év van, mint egy ígéretet (pl oblak), aki lehet beválik, de lehet, hogy óriási bukta lesz.
Láttam már párszor és olyan típusú kapus mint Iker (volt), bravúrkapus, nincsen kifejezett gyenge pontja, de a legszembetűnőbb hiányosságai talán a beadásoknál vannak. De most is nézegettem videókat róla és azokban is sok bravúrja abból indul, hogy rosszul mozdul pl. egy beadásra vagy felívelt labdára és a hiba után ziccerben véd. Épp ezért remélem, hogy végül López marad, mert lenne két különböző típusú kapusunk.
elfogadom, hogy ez a véleményed, de remélem nem csak 1-2 mozzanatból szűrted ezt le. szerintem a vonalon is jól helyezkedik, és a magas labdákkal sincs problémája.

az egészet kontextusban kell nézni. az a levante kiiiiiiiiibaszott gyenge csapat, káosz volt, amit több meccsen műveltek. navasnak köszönhetik, hogy a középmezőnyben végeztek, nem a kiesőhelyek egyikén. nem lepődnék meg, ha idén zongorázni lehetne a különbséget a levante végső helyezésén és kapott góljainak számán.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4765
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2014. augusztus 3., vasárnap 23:08

Boky írta:aki kételkedik navasban, az kérem írja meg, hogy hány meccsen látta védeni, és hogy miért nem tartja top kapusnak, miben gyenge (kijövetel? reflex? magas labdák? kirúgások?).

szerintem csak egy esetben nem válik be, ha nem tudja a nyomást kezelni (=fgy :mrgreen: ). ha viszont kap egy potyát, amin esetleg pont, pontok úsznak el, azt nem fogja kitenni az ablakba, amit a sajtótól és szurkolóktól kapni fog.
Láttam már párszor és olyan típusú kapus mint Iker (volt), bravúrkapus, nincsen kifejezett gyenge pontja, de a legszembetűnőbb hiányosságai talán a beadásoknál vannak. De most is nézegettem videókat róla és azokban is sok bravúrja abból indul, hogy rosszul mozdul pl. egy beadásra vagy felívelt labdára és a hiba után ziccerben véd. Épp ezért remélem, hogy végül López marad, mert lenne két különböző típusú kapusunk.
Realista24 írta:A probléma továbbra is marad.
A harom közül egy sem az az igazi Real kaliber.
Hosszu távra nem erzem megoldásnak a körülményeket figyelembe véve.
+1

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 3., vasárnap 23:08

Neuer, De Gea, Courtois ez a 3 lesz/már most is a meghatározó, de őket megszerezni lehetetlen lett volna, pláne úgy, hogy költöttünk már rendesen, meg Ikert ezek szerint nem "lehetett" kirakni

ha eltekintünk tőlük, akkor szerintem Navas az egyik ha nem a legjobb opció, 10 misiért pláne
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. augusztus 3., vasárnap 23:07

Boky írta:aki kételkedik navasban, az kérem írja meg, hogy hány meccsen látta védeni, és hogy miért nem tartja top kapusnak, miben gyenge (kijövetel? reflex? magas labdák? kirúgások?).

szerintem csak egy esetben nem válik be, ha nem tudja a nyomást kezelni (=fgy :mrgreen: ). ha viszont kap egy potyát, amin esetleg pont, pontok úsznak el, azt nem fogja kitenni az ablakba, amit a sajtótól és szurkolóktól kapni fog.
Én láttam a Real-Levantékon, meg a vb-n. Számomra azért ez nem olyan nagy mennyiségű mérkőzés, hogy véleményt formáljak(többek közt ezért kezelem fenntartással Hámeszt, meg pl Pogbát is, bár mindkettőről lejött, hogy van tehetségük bőven).
Viszont nagyon kíváncsi leszek arra, hogy hogyan fogja kezelni a nyomást, mert amennyiben kezdő lesz rögtön, akkor jön majd a sok idióta, aki fütyülni fogja meccseken, plusz meg kell küzdenie a sajtóval, és ha meginog az elején, akkor azért elég gyanús, hogy nem Real kaliber a srác.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. augusztus 3., vasárnap 23:04

Nekem nem a képességei miatt van kétségem, hanem azért, mert ő is már erősen közelít a 3. x-hez. Átmenetileg jó megoldás, ebben nem kételkedek, 3-4 szezon pluszt tudhat Diegohoz vagy Ikerhez képest. Aztán ha addig kihúzza, amíg a kis Luca Zidane beérik, akkor egy büdös szavam sem lesz :mrgreen:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. augusztus 3., vasárnap 22:59

aki kételkedik navasban, az kérem írja meg, hogy hány meccsen látta védeni, és hogy miért nem tartja top kapusnak, miben gyenge (kijövetel? reflex? magas labdák? kirúgások?).

szerintem csak egy esetben nem válik be, ha nem tudja a nyomást kezelni (=fgy :mrgreen: ). ha viszont kap egy potyát, amin esetleg pont, pontok úsznak el, azt nem fogja kitenni az ablakba, amit a sajtótól és szurkolóktól kapni fog.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. augusztus 3., vasárnap 22:57

Gascoigne írta:
MyStiQ írta:Hagyjátok Realistát, Bale tesónál is aggodalmaskodott, aztán hozott nekünk 2 kupát a walesi. :mrgreen:
most már ez a hivatalos sztori? Bale hozta nekünk a Bl-t? :ozil:
Nem kell mindenbe belekötni. Pláne úgy, ha smiley is van a végén. :)

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. augusztus 3., vasárnap 22:55

Kerlon írta:Amúgy rajta kívül volt már costa ricai játékosunk?
Elvileg nem, ő az első

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. augusztus 3., vasárnap 22:55

MyStiQ írta:Hagyjátok Realistát, Bale tesónál is aggodalmaskodott, aztán hozott nekünk 2 kupát a walesi. :mrgreen:
most már ez a hivatalos sztori? Bale hozta nekünk a Bl-t? :ozil:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 3., vasárnap 22:52

Valaki már beírta, hogy a Levante tavaly 43 gólt kapott, szerintem ez elég jó ajánló levél figyelembe véve, hogy milyen csapatban játszott és, hogy milyen meccseket hozott le, amikor szem előtt volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. augusztus 3., vasárnap 22:50

Realista24 írta:A probléma továbbra is marad.
A harom közül egy sem az az igazi Real kaliber.
Hosszu távra nem erzem megoldásnak a körülményeket figyelembe véve.
Én is így gondolom. Persze nagyon örülni fogok, ha kezdő lesz és rám cáfol, de tegye fel a kezét, aki a vb és Real-Levante meccseken kívül látta, hogy konstans jó teljesítményt hoz le.(youtubeos videókkal ne példálózzon senki, mert akkor holnap én is összedobok egy Zsombor best saves of augusztus negyedike kis védéscsokrot) Zsákbamacska szerintem a forma, de nagyon remélem, hogy beválik és egy átmeneti időszakban egy biztos pont lesz, aki jól fogja irányítani a védelmet, és nem potyázik.
Aztán majd jön Alex Craninx! :lilasalas:

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. augusztus 3., vasárnap 22:49

Hagyjátok Realistát, Bale tesónál is aggodalmaskodott, aztán hozott nekünk 2 kupát a walesi. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. augusztus 3., vasárnap 22:47

Amúgy rajta kívül volt már costa ricai játékosunk?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 6 regisztrált és 0 vendég