Keylor Navas

Archívum
Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Keylor Navas - ?

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 4., hétfő 8:46

Ez az egész úgy zajlott, hogy az ügynöke felhívott minden olyan csapatot, ahol a kapuskérdés nyitott. Sebaj.
Valaki már beírta, hogy a Levante tavaly 43 gólt kapott, szerintem ez elég jó ajánló levél figyelembe véve, hogy milyen csapatban játszott és, hogy milyen meccseket hozott le, amikor szem előtt volt.
Azt is meg kell nézni, hogy a Levante maga milyen focit játszott. Emlékszem, hogy volt olyan meccs, amikor egy kapura lövésig eljutni is óriási siker volt nekünk. Szóval megint csak szép dolog a statisztika, de nem feltétlenül kell nagy következtetéseket levonni belőle.

Nincs bajom Navasszal, főleg, hogy nem visszalépés a jelenlegi kettőhöz képest, de nekem a kapuba egyéniség, meghatározó személy kellene, nem félmegoldás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. augusztus 4., hétfő 8:08

Szerinted amit leírnak az már igaz is?

BojanKiki
Kedvenc játékosaid: Busquets, Iniesta, Bartra
Kedvenc csapatod: Barca

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. augusztus 4., hétfő 8:03

hehe írta:
De szerintem Perez apátok még VV-t is megkóstolta.
ne :lol:

biztos trollkodsz csak. :lol:
Egy http://www.tribalfootball.com/articles/ ... 98h56Nbfgk ilyet találtam.

hehe
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. augusztus 4., hétfő 7:30

De szerintem Perez apátok még VV-t is megkóstolta.
ne :lol:

biztos trollkodsz csak. :lol:
Kép
Kép
Kép

BojanKiki

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. augusztus 4., hétfő 3:34

Szerintem elszőmúnak őt nagyzolni nagy hiba volt. Egy Real Madrid számára ne legyen megmozdíthatatlan Neuer, Courtois, vagy egy De Gea. De szerintem Perez apátok még VV-t is megkóstolta.

Fuentealbilla

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. augusztus 4., hétfő 2:05

Igen kap. A szuperkupa meccsen...

...aztán meg majd kiderül, hogy tovább...

BojanKiki

HozzászólásSzerző: BojanKiki » 2014. augusztus 4., hétfő 1:47

Ha Real Madrid szurkoló lennék (lehet legbelül az vagyok :mrgreen: ), akkor ha a szívemre hallgatok Casillas, ha az eszembe akkor Navas. Elég sok embert utálok tőletek, de Ikernek foglalkoztat a sorsa. Remélem egyszer visszanyeri a formáját.

Szerintem Carlotól kap még esélyt, nemhiszem hogy azonnal kirobbanhatatlan kezdő lesz a costa ricai.

Galacticos

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. augusztus 4., hétfő 1:29

sosem volt még costa ricai játékosunk.
ő az első.

Rasta
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. augusztus 4., hétfő 1:22

RealRaúl77 írta:Csak ha már napjaink egyik legdrágább igazolását kifelejtik, akkor mennyire lehet hiteles 40-60 évvel ezelőtti játékosokról?
A smiley ezekszerint nem volt elég feltűnő :). Amúgy elsőre nem olvastam végig, utána már én is láttam, de egyelőre máshol sem találtam rá utalást, hogy lett volna costa ricai játékosunk... Még a madridista adatbázisában sem

:mrgreen:

Fuentealbilla

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. augusztus 4., hétfő 1:11

Ez még kikívánkozott és szerkeszteni már nem tudtam, elnézést.

Hozni csak komolyabb anyagi áldozatok árán lehetett volna jobbat, már pedig úgy, hogy még lehet a Madridnál se tudják padra hozták-e vagy első számú kapusnak hozták-e úgy nehézkes lett volna ennél jobb döntést hozni.
Pl. Egy Courtois-t lehet ha el is tudták volna hozni 30-40-50 millióért , de nem merte még maga a klub sem ennyire nyíltan felvállalni, hogy Casillasal már nem számolnak.

Fuentealbilla

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. augusztus 4., hétfő 1:05

Realista24 írta:A probléma továbbra is marad.
A harom közül egy sem az az igazi Real kaliber.
Hosszu távra nem erzem megoldásnak a körülményeket figyelembe véve.
Egyetértek. Nem az.
Hibázni pedig ő is tud... napjainkban pl. egy ilyenért kapitányunkat az északi sarkra száműznék
https://www.youtube.com/watch?v=H1UNWd3KDyQ#t=225

Nem beszélve arról, hogy Levanteban ahogy régen Casillasnak a Realban sokkal több dolga akadt mint fog nálunk majd.
Meglátjuk ha 1 meccsen 2-3 x kell közbeavatkozni is jönnek-e majd azok a bravúrok.
Legyen úgy , hogy hozni tudja azt amit várunk tőle...

RealRaúl77
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. augusztus 4., hétfő 0:38

Rasta írta:
RealRaúl77 írta:Első blikkre komoly. Bale rajt sincs :lol:
Márpedig komoly link, még a madridista is rajta van a forrásoknál alul :mrgreen:
Csak ha már napjaink egyik legdrágább igazolását kifelejtik, akkor mennyire lehet hiteles 40-60 évvel ezelőtti játékosokról?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Rasta
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. augusztus 4., hétfő 0:08

RealRaúl77 írta:Első blikkre komoly. Bale rajt sincs :lol:
Márpedig komoly link, még a madridista is rajta van a forrásoknál alul :mrgreen:

RealRaúl77
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. augusztus 4., hétfő 0:05

Rasta írta:
Kerlon írta:Amúgy rajta kívül volt már costa ricai játékosunk?
Elvileg nem, ő az első
Első blikkre komoly. Bale rajt sincs :lol:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Rasta

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. augusztus 4., hétfő 0:01

Amúgy honnan jött ez a két különböző típusú kapus dolog? Azért a kapusposzt nem egészen olyan, mint egy kp, ahol az ellenfélnek megfelelően lehet minden további nélkül akár meccsenként is váltogatni - már az is kicsit rizikós volt, hogy az előző szezonban olyan kapusunk védett a BL-ben végig, aki nem védett a La Ligában és emiatt nem kapott végig egyenletes meccsterhelést.

lordgabi
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. augusztus 3., vasárnap 23:25

Nagyon adom a nyitó hozzászólást, csakis Courtois lett volna a jobb megoldás jelenleg, aki picit is mozdítható lehetett volna.
Bárki is elmegy az Iker-López kettősből, sajnálni fogom, neked pedig a legjobbakat, már alig várom, hogy debütáljon, és bizonyítson! :agree:
Ex-szerkesztő.
Kép
HUNGARY ESPANA REAL MADRID UKRAINA BRAZIL

2015. november 25. UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Boky
Kedvenc játékosaid: Varane, Modric, Carvajal, Navas, Isco
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. augusztus 3., vasárnap 23:22

Rasta írta:Nekem nem a képességei miatt van kétségem, hanem azért, mert ő is már erősen közelít a 3. x-hez. Átmenetileg jó megoldás, ebben nem kételkedek, 3-4 szezon pluszt tudhat Diegohoz vagy Ikerhez képest. Aztán ha addig kihúzza, amíg a kis Luca Zidane beérik, akkor egy büdös szavam sem lesz :mrgreen:
valóban közelít a 3. x-hez, és elképzelhető, hogy 3-4 szezon után elkezd gyengülni, de sajnos, nem sajnos, nincs jobb megoldás.

casillas elkényeztett minket nagyon, tinédzserként klasszis teljesítményt hozott a világ legjobb csapatában, egy évtizeden át az egyik legjobb kapus volt, számtalan pontot mentett a csapatnak (főleg amikor pavónok, raúl bravók meg pablo garciak szaladgáltak a pályán)

manapság courtoist (+ még talán de gea) leszámítva nincs olyan világklasszis fiatal kapus, akit szívbaj nélkül be lehetne állítani a kapunkba. egyik sem igazán mozdítható. de gea-ra lehetett volna esély idén, mivel a mu nem kupázik, de van gaal csak a holttestén keresztül engedte volna ezt szerintem. az más kérdés, hogy volt atleticosként mennyi kedve lenne ide jönni.

neuer is csak 25 évesen került topcsapathoz, azóta van csúcson (az más kérdés, hogy én őt nagyon nem szeretném, szívbaj amit leművel a kifutásaival :D )

inkább hozzunk egy olyan, már valamit mutatott kapust, akiben "csak" 3-4 év van, mint egy ígéretet (pl oblak), aki lehet beválik, de lehet, hogy óriási bukta lesz.
Láttam már párszor és olyan típusú kapus mint Iker (volt), bravúrkapus, nincsen kifejezett gyenge pontja, de a legszembetűnőbb hiányosságai talán a beadásoknál vannak. De most is nézegettem videókat róla és azokban is sok bravúrja abból indul, hogy rosszul mozdul pl. egy beadásra vagy felívelt labdára és a hiba után ziccerben véd. Épp ezért remélem, hogy végül López marad, mert lenne két különböző típusú kapusunk.
elfogadom, hogy ez a véleményed, de remélem nem csak 1-2 mozzanatból szűrted ezt le. szerintem a vonalon is jól helyezkedik, és a magas labdákkal sincs problémája.

az egészet kontextusban kell nézni. az a levante kiiiiiiiiibaszott gyenge csapat, káosz volt, amit több meccsen műveltek. navasnak köszönhetik, hogy a középmezőnyben végeztek, nem a kiesőhelyek egyikén. nem lepődnék meg, ha idén zongorázni lehetne a különbséget a levante végső helyezésén és kapott góljainak számán.
"nem a kán kán is csomót keresni"
"Dezsawü"
"unblock"
"muszály"

Itt valószínűleg megtalálod a választ, bármi legyen is a kérdésed.

BlancoMark

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2014. augusztus 3., vasárnap 23:08

Boky írta:aki kételkedik navasban, az kérem írja meg, hogy hány meccsen látta védeni, és hogy miért nem tartja top kapusnak, miben gyenge (kijövetel? reflex? magas labdák? kirúgások?).

szerintem csak egy esetben nem válik be, ha nem tudja a nyomást kezelni (=fgy :mrgreen: ). ha viszont kap egy potyát, amin esetleg pont, pontok úsznak el, azt nem fogja kitenni az ablakba, amit a sajtótól és szurkolóktól kapni fog.
Láttam már párszor és olyan típusú kapus mint Iker (volt), bravúrkapus, nincsen kifejezett gyenge pontja, de a legszembetűnőbb hiányosságai talán a beadásoknál vannak. De most is nézegettem videókat róla és azokban is sok bravúrja abból indul, hogy rosszul mozdul pl. egy beadásra vagy felívelt labdára és a hiba után ziccerben véd. Épp ezért remélem, hogy végül López marad, mert lenne két különböző típusú kapusunk.
Realista24 írta:A probléma továbbra is marad.
A harom közül egy sem az az igazi Real kaliber.
Hosszu távra nem erzem megoldásnak a körülményeket figyelembe véve.
+1

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 3., vasárnap 23:08

Neuer, De Gea, Courtois ez a 3 lesz/már most is a meghatározó, de őket megszerezni lehetetlen lett volna, pláne úgy, hogy költöttünk már rendesen, meg Ikert ezek szerint nem "lehetett" kirakni

ha eltekintünk tőlük, akkor szerintem Navas az egyik ha nem a legjobb opció, 10 misiért pláne
Nem illik.

Zsombor

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. augusztus 3., vasárnap 23:07

Boky írta:aki kételkedik navasban, az kérem írja meg, hogy hány meccsen látta védeni, és hogy miért nem tartja top kapusnak, miben gyenge (kijövetel? reflex? magas labdák? kirúgások?).

szerintem csak egy esetben nem válik be, ha nem tudja a nyomást kezelni (=fgy :mrgreen: ). ha viszont kap egy potyát, amin esetleg pont, pontok úsznak el, azt nem fogja kitenni az ablakba, amit a sajtótól és szurkolóktól kapni fog.
Én láttam a Real-Levantékon, meg a vb-n. Számomra azért ez nem olyan nagy mennyiségű mérkőzés, hogy véleményt formáljak(többek közt ezért kezelem fenntartással Hámeszt, meg pl Pogbát is, bár mindkettőről lejött, hogy van tehetségük bőven).
Viszont nagyon kíváncsi leszek arra, hogy hogyan fogja kezelni a nyomást, mert amennyiben kezdő lesz rögtön, akkor jön majd a sok idióta, aki fütyülni fogja meccseken, plusz meg kell küzdenie a sajtóval, és ha meginog az elején, akkor azért elég gyanús, hogy nem Real kaliber a srác.

Vissza: “Lejárt szavatosságú témák”