Chicharito - 14

Archívum
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 27., hétfő 1:37

Tényleg nyerő ember lehet a hajrában,szurkolok neki nagyon szimpatikus srác.Ha még 2 meccset eldönt ebben a szezonban én magam is beleadok egy pár ajrót a vételárába. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. április 26., vasárnap 23:07

Úgy érzem, hogy még több meccsen ő lehet a nyerő emberünk majd, csak az a baj, hogy amint Benzema és Bale visszatért, újra megy majd vissza a süllyesztőbe...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 26., vasárnap 23:03

Mindegy is a motiváció eredete, ő lehet az, akire nem készültek az ellenfelek. Már látom, ahogy elviszi Chiellini mellett és beveri Buffonnak. :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 26., vasárnap 23:01

Mondjuk attól még van oka kaparni, mert nem mindegy, hogy ki veszi meg és mennyi fizut ajánl neki.
Ez is igaz, de az enyém szebb a madridista fülnek :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. április 26., vasárnap 22:59

A második gólja előtt is milyen szépen vette le.
Jaja, az a levétel parádés volt. Most tényleg nem volt szerencsétlenkedés a részéről, korábban párszor azért átesett a labdán.
Ha néhány játékos legalább annyira kaparna és akarna, mint ő, akkor nem kéne aggódnunk.
Mindezt úgy, hogy - persze csak a hírek szerint - eszünk ágába sincs megvenni.
Mondjuk attól még van oka kaparni, mert nem mindegy, hogy ki veszi meg és mennyi fizut ajánl neki.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. április 26., vasárnap 22:58

Realista24 írta:Ha néhány játékos legalább annyira kaparna és akarna, mint ő, akkor nem kéne aggódnunk.
Mindezt úgy, hogy - persze csak a hírek szerint - eszünk ágába sincs megvenni.
Nem azért, de 10ért még akkor is megérné megvenni, ha utána továbbpasszolnánk. Duplájáért biztos elvinné valaki.
Persze ezt nem szeretném, örülnék, ha megtartanánk, csak szerintem nem lenne logikus hagyni visszamenni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 26., vasárnap 22:57

Ha néhány játékos legalább annyira kaparna és akarna, mint ő, akkor nem kéne aggódnunk.
Mindezt úgy, hogy - persze csak a hírek szerint - eszünk ágába sincs megvenni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 26., vasárnap 22:56

Ha így folytatja nem, hogy 4 ember jut 10 gól fölé, hanem 5. :agree:

Amúgy most már annyira sutának sem tűnik. A második gólja előtt is milyen szépen vette le.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. április 26., vasárnap 22:55

:agree: :agree: :agree:

Nem gondoltam volna, hogy meglepetést okoz, de az elmúlt két meccsen olyan játékot mutatott, amit én egy Real Madrid csatárától elvárok. :agree:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 26., vasárnap 22:54

Kellett a tavasz érdemi részére az x-faktor, hogy ő lesz az, nem gondoltam volna. Még ha a kényszer szülte is, akkor is nagy dolog ez. Bravó Borsó. :agree:
Nem illik.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. április 26., vasárnap 22:51

Ő fogja nekünk lehozni a bajnokság+bl kombót. B-)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. április 26., vasárnap 22:26

Ekkorat pozitivan meg egy jatekosban sem csalodtam. Oriasi respect neki.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: szilamer » 2015. április 26., vasárnap 21:27

Chicharito pls. Ma is megcsinálta, nem is csúnyán. Grat!
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. április 26., vasárnap 21:24

:sziv: :salute:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. április 26., vasárnap 13:30

numberone1 írta:Lehet, h a 10 nem sok erte. De sajnos egydimenzios ember, nagyon nem szeretem az ilyeneket nem sok skill van benne. Ha mondjuk ahhoz a 10-hez adunk hozza 10-15 misit es elhozunk egy olyan embert akit nem csak kozepen lehet hasznalni, hanem mind ket szelen akkor sokkal jobban jarnank, az a plusz penz meg nem vagna foldhoz a klubot.
Én pont ellenkezőleg látom. Benzema cseréje ne egy Benzema-klón legyen, hanem pont egy "egydimenziós, nem sok skilles" spíler.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. április 26., vasárnap 13:26

Sierra írta:
schranzer írta:2014. szeptember 7., vasárnap 16:38
Továbbjutást érő gólt fog szerezni a BL-ben, majd meglátjátok :)
Baszki és tényleg ezt írtad. :D Ebbe rendesen beletrafáltál. :mrgreen: Más egyéb megérzés esetleg? :lol:
Fergussonnál is o volt a nyeroember, amikor betette mindig bekotort valahogyan egy fontos golt. Tudtam, hogy nemfog itt vmi kiemelkedot teljesiteni, de ereztem hogy lesz majd olyan pillanat, amivel leteszi a védjegyét, es ereztem hogy a BL-ben egy nagyon fontos golt fog majd szerezni. Hát bejott :D Egyéb megérzés nincs :mrgreen:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. április 26., vasárnap 3:44

___Samy___ írta:egyébként manapság most már benzema lett az a fajta csatár, amilyet anno mögé akartunk hozni
a fejjátéka egész sokat javult, ergo azzal is veszélyes, és a fellőtt labdákat szinte tökéletesen tartja és játssza meg

chicharito viszont sokkal mozgékonyabb, fürgébb, a kapu előtt meg mindig is egy lesipuskás volt
ha a szerkezetet meg akarjuk változtatni idény vagy egy-egy meccs közben, akkor tökéletes ember karim mögé, ennyiért meg ajándék

de egyébként ez a 7,5 milla ez nem font?
Lehet, h a 10 nem sok erte. De sajnos egydimenzios ember, nagyon nem szeretem az ilyeneket nem sok skill van benne. Ha mondjuk ahhoz a 10-hez adunk hozza 10-15 misit es elhozunk egy olyan embert akit nem csak kozepen lehet hasznalni, hanem mind ket szelen akkor sokkal jobban jarnank, az a plusz penz meg nem vagna foldhoz a klubot.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. április 25., szombat 22:09

Ha macifejért kifizettünk 35 millót, akkor Chichariotért szerintem nyugodtan ki lehet fizetni ezt az összeget.

Èn nem vagyok a padra igazolás híve, de mivel csak egy csatárunk van és csak öt használjuk, felesleges 2-3 über csatárt hozni 100 milliókért. Chicharito nem ügyetlen.

Gyors, robbanékony, ott van ahol kell, érzi a játékot, megy a kombinatív játék. Jelenleg akar is. Ami gond, hogy a testalkata nem megfelelö az egy csatáros történethez. Kicsi, gyenge, elnyomható. Az Atleti ellen erön felüli teljesítménnyel ezt kompenzalta, de nem fog minden meccsen így játszani, pláne, ahogy RMCF írta unja a történetet..plusz még jobban unni fogja ha Benzema mögött padozik.

Mindenesetre a mai világban ez apró pénz ha egy csatárról beszélünk. Amennyiben nincs még jobb közel ennyiért(kétlem) akkor hoznám és költenék bizonyos posztokra többet...kp, védelem széle.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 25., szombat 21:45

MesQueUnClub írta:
dannen írta:angol lapok szerint április 30ig kell kifizetnünk a 7,5 millát, ha azt akarjuk, hogy maradjon nálunk. ha ez nem történik meg a következő 6 napban akkor nyáron megy vissza manchesterbe. perez pls
Annyiért szerintem ajándék lenne ez a csupa szív srác, bárhonnan nézzük szerintem tökéletes csere Karimnak, vagy akár ha fel kell törni valamelyik csapat védelmét, Cével jobban érzik egymást mint pl a vadlóval.

Az a probléma,hogy CA csak a sérülések miatt alkalmazta,ez meg nem túl szerencsés,formában sincsen,mert alig játszatják,meg a kedve sem a top.....most betette,hajtott , ment akart....bravo..de maga az egyén is elégedetlen,neki ez kevés,egy mexicoi válogatottról van szó,aki sok viszonylag komoly csapatban kezdő lehetne,a mu és a real neki rossz választás volt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. április 25., szombat 0:24

schranzer írta:
schranzer írta:2014. szeptember 7., vasárnap 16:38
Továbbjutást érő gólt fog szerezni a BL-ben, majd meglátjátok :)
Na ugye hogy megmondtam :mrgreen: :mrgreen:
Baszki és tényleg ezt írtad. :D Ebbe rendesen beletrafáltál. :mrgreen: Más egyéb megérzés esetleg? :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég