Chicharito - 14

Archívum
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8344
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. szeptember 2., kedd 11:12

én abból gondoltam (bár mondjuk már falcaot szinte tényként kezeltem a tweet után) hogy inkább negredo vagy chicharito szerű cserecsatár lesz a dologból, hogy se benzema, se falcao (se cavani, se rvp, meg nem tudom még milyen középcsatárok lettek hírbe hozva...) nem az a kategória, akinek 25-30 tétmeccse van egy szezonban ha nem sérült.

ugyanis ezekkel a kaliberű játékosokkal szerintem nem lehet megtenni, hogy rayo, granada meg ludogorets ellen eljátszogatnak, amíg pihen benzema, más poszton meg nem igazán alkalmazhatóak, csak az ő helyén.

reus lehetett volna egy joker, ő nem csak szélen, de középen is abszolút használható (a gladbachban is csatárt játszott) és nem is került volna sokba, csak mivel ő egyben szélső is, akkor meg lehet, hogy jesének kampó, amit ahogy tapasztaltam, igen nagy arányban sajnálnátok.
arról nem beszélve, hogy ha őt, vagy hozzá hasonlóan szélen is bevethető játékost hoztok, akkor ha jön a kívánt pogba vagy vidal a középpályára, hamesznek nem lett volna helye, ez meg (perez miatt?) probléma.

szerintem nehéz helyzetben volt a vezetőségetek itt a végén, voltak jó és kevésbé jó lehetőségek, de olyan, ami minden szempontból megfelelő lett volna, nem sok.
az már persze más kérdés, hogy saját magukat hozták ilyen helyzetbe.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. szeptember 2., kedd 11:03

Ha bekotorsz majd egy pár győtes gólt amikor bajban lesz a csapat akkor már megérte idehozni.
Remélem befog válni a srác,bár amikor megláttam az első híreket hogy ő fog jönni nem lelkesültem érte.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. szeptember 2., kedd 8:52

A kérdés gondolom költői.
Naná. :mrgreen:
A BBC szépen és jól hangzik, de:
B- impontens
B- sablonos
C- sérült
Ezzel abszolút egyetértek (és szerintem még sokan mások is); ugyanakkor nyilvánvaló, hogy több, mint teljes a bizalom az irányukban a vezetés és a szakmai stáb részéről is élen Carloval! Az, hogy jelenleg mi a stájsz, egy dolog; de egész biztos, hogy a klubnál mindenki egy szebb, jobb folytatásban bízik és amíg ennek az ellenkezője nem bizonyosodik be, illetve ez az állapot nem húzódik el visszafordíthatatlanul sokáig, nyilván nem is alaptalanul! Ha meg végül totál bukta, nos akkor tuti borítékolható a változás jövőre a csapatban...

Ha a csatárposztot nézem, számomra Hernández biztos előrelépés Moratahoz képest --> már csak a hozzáállása (tudja hol a helye) és a tapasztalata miatt is! Az már egy más tészta, kérdés, hogy a középpályán szerintem gyengültünk (ez az igazán nagy baj) és hogy elégséges volt-e csupán Moratat pótolni (?), mint sem, hogy valós konkurenciát adtunk volna Karimnak!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 2., kedd 8:30

madridronie írta:
Ez szép és jó, de nekünk az lett volna a cél, hogy erősítsük a kezdőt. Ezzel az igazolással mindent csináltunk, csak azt nem.
Mármint kinek; nekünk álmodozó és "örök elégedetlenkedő" mezei fórumozóknak, vagy a klubvezetésnek Perezestül Carlon át Sánchezig? Mert úgy tűnik, hogy a 2 csoport által "elvárt" célok és elképzelések még csak köszönőviszonyban sincsenek egymással (mint általában)!
A kérdés gondolom költői.

A BBC szépen és jól hangzik, de:
B- impontens
B- sablonos
C- sérült
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. szeptember 2., kedd 8:28

Ez szép és jó, de nekünk az lett volna a cél, hogy erősítsük a kezdőt. Ezzel az igazolással mindent csináltunk, csak azt nem.
Mármint kinek; nekünk álmodozó és "örök elégedetlenkedő" mezei fórumozóknak, vagy a klubvezetésnek Perezestül Carlon át Sánchezig? Mert úgy tűnik, hogy a 2 csoport által "elvárt" célok és elképzelések még csak köszönő viszonyban sincsenek egymással (mint általában)!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2014. szeptember 2., kedd 8:30-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. szeptember 2., kedd 8:20

olcsón jött, gondolom a fizetése se vészes, tűrni fogja a padot és még pont az a szint, aki nem nímand, de nem is túl jó ahhoz, hogy csupán tehermentesítő szerepe legyen benzema mögött.
Ez szép és jó, de nekünk az lett volna a cél, hogy erősítsük a kezdőt. Ezzel az igazolással mindent csináltunk, csak azt nem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. szeptember 2., kedd 8:16

Jó kis fél megoldás. :D Hát igen, nem az utolsó nap kellett volna kapkodni... Csak én emésztem meg ilyen nehezen a történteket? Miért nem lehetett leigazolni mondjuk a nyár elején-közepén? Ja merthogy fel sem merült a neve, de nincs ló, jó lesz a szamár is alapon így utolsó nap leigazolták. Szerencsére csak kölcsönbe
Véleményem szerint eleve nem is terveztek külön csatárposztra igazolni; miután egyértelművé vált Karim szerződéshosszabbítása és ezzel az abszolút primátusa a klubnál, illetve a szakmai stábnál; a csatár érkezésről szóló pletykák is elcsendesedtek (Suárez mehetett is a Barcába, míg Falcaoról a spanyol sajtóban inkább azt olvashattuk, hogy bár ő nagyon jönne és elérhető, Perezen kívül sem a vezetés többi tagjának, sem Ancelottinak nem kell :-* )! Carlo nyilatkozatai + a vezetés kényelmesre vett figurája abszolút azt sugallták, hogy már nem terveznek ide igazolni, majd a többiek Benzema hiányában (CR, Jesé, Isco, James) lehozzák ezt a posztot is! :shifty: Csak hát Benzema egy ideje nagyon halovány, Jesé, Cristiano off, a hamis 9-es történet meg szerintem halott történet Iscoval, illetve másokkal; la.is a tavaly és az eddig látottak alapján! Így végül csak kellett valaki, de egyértelműen a padra és ennél jobb opció jelenleg nincs, illetve nem volt a piacon; ez lehet sokaknak nem tetszik (nyilván én is jobban örültem volna a Tigrisnek), de ez a szomorú valóság!
emlékszem az első góljára a manchesterben, fejbe rúgta saját magát.
Ez mi gól volt! :lol: :lol: :lol:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8344
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. szeptember 2., kedd 1:30

szerintem nem csináltatok rossz bizniszt.

olcsón jött, gondolom a fizetése se vészes, tűrni fogja a padot és még pont az a szint, aki nem nímand, de nem is túl jó ahhoz, hogy csupán tehermentesítő szerepe legyen benzema mögött.

a sok pontot vagy a trófeákat nem ő fogja szállítani, de ha már néhány alkalommal super sub lesz, és lesz egy frissebb, kevésbé kifacsart benzemátok a tavaszra, már megérte.

egyébként pedig leírták páran, de tényleg olyan fazon, aki képes érkezni oda, ahova kell, és bekotorgatni.
emlékszem az első góljára a manchesterben, fejbe rúgta saját magát.

nekünk is kellene egy ilyesmi arc, van az msn trió, pedro, és kampó, mert valszeg el haddadi a b-ben tolja majd.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. szeptember 1., hétfő 23:00

Igazából a mentalitása jó, minden másban gyenge, de ha már itt van adjunk neki is esélyt, sok sikert, sok kupát!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. szeptember 1., hétfő 22:48

Sierra írta:Manchesterben évekig csak ilyen 13-15 gólokat szerzett, ami nem sok.
ez egyáltalán nem mérvadó, fergusonnál mindig supersub volt.

2012/13as szezonban neki volt a legjobb gól/perc mutatója a PLben

a teljes 12/13as szezonban 106 percenként szerzett gólt (welbeck 847 :lol: )

vágom, kicsit olyan shutterislandes minden szarban meglátom és belemagyarázom a jót, de nekem elég, ha minden két meccs alatt, ahol beáll 20 percekre, lő 1 gólt. :D

azért a mu-ban nem kevés ponto(ka)t érő gólt szerzett.

kicsit olyan érzésem van, mint owennel, őt is 1 jobb (bár ronaldo tényleg jobb volt nála, benzemáról már nem tudom eldönteni, jobb-e hernándeznél) csatár mellé/mögé hozták, neki sem volt a legpozitívabb a fogadtatása, de amikor beállt, beverte, amit be kellett. reméljük hernándezzel is így lesz. :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. szeptember 1., hétfő 22:14

Jó kis fél megoldás. :D Hát igen, nem az utolsó nap kellett volna kapkodni... Csak én emésztem meg ilyen nehezen a történteket? Miért nem lehetett leigazolni mondjuk a nyár elején-közepén? Ja merthogy fel sem merült a neve, de nincs ló, jó lesz a szamár is alapon így utolsó nap leigazolták. Szerencsére csak kölcsönbe.

Én sem tartom sokra, bár nem egy rossz játékos, de Manchesterben évekig csak ilyen 13-15 gólokat szerzett, ami nem sok. Viszont a válogatottban elég jók a mutatói: 66/36, valószínűleg ő lesz a gólrekorder pár év múlva, és még mindig csak 26. Különösebben nincs bajom vele, inkább a kialakult helyzettel, de nem őt képzeltem el a másik csatárnak a keretben.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. szeptember 1., hétfő 21:14

lehet (sőt biztos), hogy hernández nem világklasszis, de azért ne sértegessük annyira, hogy ahhoz a falábú moratahoz hasonlítjuk, közel sem ugyanazon a szinten vannak.

Avatar
kupak17
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 9:26

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: kupak17 » 2014. szeptember 1., hétfő 21:11

a sajtótájékoztatója mikor lesz olvasható? :)
hala madrid!
Javi Garcia, Isco válogatott csapattársa: “A képességei, és a csapat ahol szerepel mint nagyon sokat segítenek neki. Egy hozzá hasonló játékos ott játszik és azt csinál, ahol és amit csak akar.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. szeptember 1., hétfő 21:10

h3x0r írta:
PEEtör írta:Ez aztán a minőségi váltás, ja nem. Ennyi erővel nyugodtan maradhatott volna Morata, a pénzt meg adhatták volna nekem, ha annyira ki akarják dobni az ablakon. Totál semmi értelme nem volt ennek, ahogy Kerlon is írta, inkább Adebayort hoztuk volna vissza, de komolyan, akkor legalább esélye is lenne a csatárunknak beívelésnél.
Tudtommal Morata-ert kaptunk 20 millat, mig Chicharito kolcsonbe erkezett. Nem ertem hol van itt a nagy penzkidobas..
Akkor a pénz dolgot visszavonom, elnézést, ettől eltekintve ugyanaz a véleményem.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. szeptember 1., hétfő 21:09

PEEtör írta:Ez aztán a minőségi váltás, ja nem. Ennyi erővel nyugodtan maradhatott volna Morata, a pénzt meg adhatták volna nekem, ha annyira ki akarják dobni az ablakon. Totál semmi értelme nem volt ennek, ahogy Kerlon is írta, inkább Adebayort hoztuk volna vissza, de komolyan, akkor legalább esélye is lenne a csatárunknak beívelésnél.
Tudtommal Morata-ert kaptunk 20 millat, mig Chicharito kolcsonbe erkezett. Nem ertem hol van itt a nagy penzkidobas..

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1251
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2014. szeptember 1., hétfő 21:08

El Unico írta:
Persze,hogyne. Inkább ne írj semmit,az ilyen jellegű kommentek csak felbasznak. :taps:

Remélem odapörköl mindenkinek,aztán a fotelembe hátradőlve fogok röhögni rajtatok,hogy ennyire lehúztátok őt,Faubert szintig.

Majd sasoljatok. Ez mindig így szokott lenni,akit a legjobban savaznak,az fog a legjobban teljesíteni,meglepve mindenkit a teljesítményével.
Nem kötelező elolvasni a kommentet,nem kötelező egyetérteni vele,nem kötelező reagálni rá. Én így gondolom, Te úgy, cáfoljon rám,én leszek a legboldogabb ha beválik!

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. szeptember 1., hétfő 21:06

h3x0r írta:
PEEtör írta:Khedira effektus, itt van, de minek?
Talan mert Morata eligazolt es kellett egy ember a padra? :roll:
Ez aztán a minőségi váltás, ja nem. Ennyi erővel nyugodtan maradhatott volna Morata, a pénzt meg adhatták volna nekem, ha annyira ki akarják dobni az ablakon. Totál semmi értelme nem volt ennek, ahogy Kerlon is írta, inkább Adebayort hoztuk volna vissza, de komolyan, akkor legalább esélye is lenne a csatárunknak beívelésnél.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. szeptember 1., hétfő 21:03

PEEtör írta:Khedira effektus, itt van, de minek?
Talan mert Morata eligazolt es kellett egy ember a padra? :roll:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. szeptember 1., hétfő 21:01

Egyvalami biztos hasznos Chicherito leigazolásában...a fórumon első nap nem pörgött ennyire játékos topic,talán csak akkor mikor Ronaldo ide igazolt vagy amikor Özil el... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. szeptember 1., hétfő 20:59

Khedira effektus, itt van, de minek?
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 10 regisztrált és 0 vendég