Chicharito - 14

Archívum
Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Chicharito - #?

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. szeptember 1., hétfő 17:17

Talán nem véletlenül nincs is 21-26 közötti kiemelkedő csatártehetség. Valószínűleg már jobban koncentrálnak arra, hogy egy csatár is tudjon mindent, jól passzoljon, szervezzen. A gólfelelősök eggyel hátrébb kerültek, illetve jobban megoszlik a felelőség, már a vb-n is feltünő volt ez, de a kluboknál is egyre jellemzőbb. Ilyen szempontból Benzema és a Madrid az új "stílushoz" tökéletes lett volna, csak aztán se Benzema nem hozza azt, amit kéne, és a többiekben is van 1-2 hiba, ami miatt nem úgy működik az egész, mint kéne.

Mindegy, elkanyarodtam. a mexikói még abszolút a régi vonalat képviseli, a góllövésen kívül szinte minden másra használhatatlan, viszont sokat mozog, talán nem is érkezik olyan szarul a kapu elé, amit el is szokott találni. A statjai sem rosszak annyira, akár komolyabb szerep is juthat neki szerintem (ami mondjuk valahol nem jelent sok jót...).

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Chicharito - #?

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. szeptember 1., hétfő 17:15

14-es számot kapta :)

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Chicharito - #?

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. szeptember 1., hétfő 17:12

én örülök neki, jobbat nem hozhattunk volna a padra, már pedig oda akartak Carloék igazolni.

viszont lókuki mínuszban vagyunk, szóval ideje robbantani a KPra, pénz maradt rá bőven....
bár én már egy Gustavonak is képes lennék örülni, csak jöjjön valaki és ne Rambot kelljen nézni..... :coffee: :fpalm:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Chicharito - #?

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 1., hétfő 17:11

dannen írta:ilyen alapon minek nekünk egy 29 éves egy szezonos, félig sérült falcao :roll:
Falcao már bizonyított a képességeit az ATMA-nal, Jackson Martínez-ről mi mondható el?

Ne túlozzunk...

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Chicharito - #?

HozzászólásSzerző: nagyi » 2014. szeptember 1., hétfő 17:11

Üdv a csapatban.

Hááááát szerintem mindenkinél nagy a ? vele kapcsolatban.

Remélem meglepetés lesz az ő igazolása:) (és pozitív értelembe )

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Chicharito - #?

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. szeptember 1., hétfő 17:08

dannen írta:esetleg jackson martinez jövőre. bár ő sem világklasszis szint.
Minek nekünk egy 29 évesen semmit sem elérő játékos?

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Chicharito - #?

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. szeptember 1., hétfő 17:07

MyStiQ írta:
numberone1 írta: Tudsz mondani nevet erre az oriasira? Nekem hirtelen senki nem ugrik be...
Ha Falcao valóban csak kölcsönbe megy a MU-hoz, akkor akár Ő is opció lehetne. Megnézzük, hogy mennyire bírja az a térd, aztán ha akkora madridista, amekkorának vallja magát, akkor a kölcsön után szépen lecsapunk rá.

Ha Ő kiesik, akkor a mai piaci viszonyokat és hájpot tekintve akár Cavani is opció lehet, de még az is benne lehetne, hogy elhozzuk Ibrát 1-2 évre, amíg Morata be nem húzza az Aranylasztit.

Esetleg elhozzuk Messit. :mrgreen:
Tehat, akkor szarban vagunk csatar ugyileg.
Eltudom kepzelni, h a MU belement ebbe a magas kolcson szerzodesbe, akkor akar lehet egy elovasarlasi jog is.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Chicharito - #?

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. szeptember 1., hétfő 16:59

Remy írta:
Anthony írta:Én írtam, hogy jól fejel, akkor tévedtem :)
Nekem inkább a fejes góljai maradtak meg valamiért, azért volt.
Pedig itt az összefoglalóban volt pár fejes gólja. Annyira szar nem lehet. :D
Most én is megnéztem egy összefoglalót, abban van vagy 5 is :D

Amugy ez a sok "mocskos" gól, amit szerez ez nagyon hiányzik nálunk. Belövik a 16-osra, valahogy belepiszkál, hozzápattan, odaér a kipattanóra, és a semmiből szerez gólokat. Ez elég sok esetben kifejezetten jól jönne a Realnak is.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Chicharito - #?

HozzászólásSzerző: Tádám » 2014. szeptember 1., hétfő 16:58

Én kezdem egyre jobban elfogadni a srácot. Nyilván nem a kezdőbe jött, így pedig nem volt sok más megoldás, meglátjuk majd mit hoz ki belőle Carlo. Bár, ha Benzema így folytatja, simán kezdő lehet a srác :D
Na, de majd meglátjuk mit alkot, reméljük beválik, a gond csak az, hogy a fő probléma továbbra is orvosolatlan.
De még van 7 órája Péreznek.
Tik-Tak Presidente... Tik-Tak.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Chicharito - #?

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. szeptember 1., hétfő 16:58

Én valamiért nagyon bízok benne, hogy jól fog beszállni a meccsekbe és nem fog csődöt mondani.
Ahogy írták már, Ferguson kezei alatt teljesen rendben volt.
Moratahoz képest egyértelmű előre lépés, már csak a rutin miatt is.
Falcao meg hülyeség lett volna -szerintem- 65-ért, még ha a fizetéséből engedett is volna, ha egyáltalán igazak a hírek.
Így, hogy a MU-ba ment, már hihetetlennek tűnik.

Ha meg jövőre robbantani akar Perez csatár posztra, akkor hozni kell Agüero-t, mert kb csak ő lesz szint, így, hogy Suarez már a sötét oldalon van. :mrgreen:

Szimpatikus így, sajtótájékoztató alapján. Igaz egy szót sem értek, de végig vigyorok, biztos vagyok benne, hogy örült, hogy Madridba került. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
kupak17
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 9:26

Re: Chicharito - #?

HozzászólásSzerző: kupak17 » 2014. szeptember 1., hétfő 16:57

Borsónak ennyi lesz csak a bemutatása ? :D
hala madrid!
Javi Garcia, Isco válogatott csapattársa: “A képességei, és a csapat ahol szerepel mint nagyon sokat segítenek neki. Egy hozzá hasonló játékos ott játszik és azt csinál, ahol és amit csak akar.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Chicharito - #?

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 1., hétfő 16:52

MyStiQ írta:
Esetleg elhozzuk Messit. :mrgreen:
Padra jó lesz, Karim mögé :mrgreen:


Amúgy tényleg nincs most olyan csatár, akiért bankot lehetne robbantani. Falcaot most vegyük ki a MU miatt. Suarez lehetett volna még. Cavani nem nagy szám. Olyan igazi klasszis csatár nem nagyon van, aki ráadásul nem 30 körüli, hanem 25, mondjuk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Chicharito - #?

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. szeptember 1., hétfő 16:50

Ginac,Gomez,Giroud,hogy csak kiegészìtselek....de pl Lukakut lehet hogy hozni lehetett volna ésszerű áron...mert a chelseabe is bírta a padot,csak Mou nem birta őt...:)
Kb., na de micsoda nevek ezek kérem! :mrgreen:
Na de Xavinho... :mrgreen: Én azt mondom,hogy ha azt akarták,hogy Benzema mögé valakit,akkor kifogástalan.Ha minőségi cserének akarták,akkor benézték...
Ha a pletykákból, Carlo szavaiból és a vezetőség kényelmesre vett figurájából indulunk ki, akkor számomra ez egy egyértelmű, padra történt, illetve szánt igazolás! A végére talán Carlonak is leesett (miután Jesé nincs és Cristiano is folyamat lábadozik, a hamis 9-es történet meg egyértelműen bukó a jelenlegi arcokkal), hogy mégis csak kell egy Morata utód, illetve egy tőle picit jobb, tapasztaltabb egyén a csapatba; de a gála kezdőt, illetve a BBC-t alapvetően semmiképp sem szeretnék megbontani látva a fejleményeket és Falcao tükörsima átengedését a MU.-nak!
ő arra jó,hogy ha van egy nyögvenyelős meccs vmi kisebb csapat ellen,vagy egy kiélezett küzdelem egy nagyobb ellen....akkor bemakkolja...De rá konstans kezdőként számítani,ha Benzema nem tér észhez,nem lehet...
Ez egyértelmű; de Karim szerződéshosszabbításával és Suárez, Falcao "elengedésével" szerintem nincs is miről beszélni --> a vezetőség abszolút letette a voksát a francia mellett.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2014. szeptember 1., hétfő 16:52-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Chicharito - #?

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. szeptember 1., hétfő 16:49

numberone1 írta: Tudsz mondani nevet erre az oriasira? Nekem hirtelen senki nem ugrik be...
Ha Falcao valóban csak kölcsönbe megy a MU-hoz, akkor akár Ő is opció lehetne. Megnézzük, hogy mennyire bírja az a térd, aztán ha akkora madridista, amekkorának vallja magát, akkor a kölcsön után szépen lecsapunk rá.

Ha Ő kiesik, akkor a mai piaci viszonyokat és hájpot tekintve akár Cavani is opció lehet, de még az is benne lehetne, hogy elhozzuk Ibrát 1-2 évre, amíg Morata be nem húzza az Aranylasztit.

Esetleg elhozzuk Messit. :mrgreen:

Caye
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 16:06
Kedvenc játékosaid: Raúl González
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Chicharito - #?

HozzászólásSzerző: Caye » 2014. szeptember 1., hétfő 16:47

Padra, 10-15 percekre meg a kupameccsekre tokeletesen megfelel. Innentol rajta a sor, hogy bizonyitson, hatha rajtunk marad :D
VIDEOTON FC
REAL SOCIEDAD SAN SEBASTIÁN y UD LAS PALMAS DE GRAN CANARIA¡

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Chicharito - #?

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2014. szeptember 1., hétfő 16:42

morientes írta: Én sem vagyok hanyatt esve mostanság a franciától,meg nem is akarok offolni,de nincs az az isten hogy ne rúgnál bele amikor ]Reálisan nézve --> Soldado, Negredo, Llorente, Hernández és társaik az a szint, akik itt a közeljövőben másodhegedűsek lehetnek, jobb ha ezzel néhányan komolyan megbarátkoznak, mert jelenleg ez a szomorú és kőkemény valóság! úgy adódik...
Szerintem pl. Gomez igen jó csatár. És attól még h ügyetlen egy kiváló target man, jól fejel és remek felépítésű. Ja és igen gólerős. Ő elég alulértékelt játékos a Fio óta, így ő jó lett volna Benz mögé szerintem. Bár lehet hogy jobb csatár nála.. Negredo meg úgy gondolom szintén jobb. Talán ezért sem jöttek ők, mert tényleg Benzemánál gyengébb játékost akartak, hogy játszhasson a kicsike, meg ne legyen belviszály és bizalomhiány.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Chicharito - #?

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. szeptember 1., hétfő 16:42

torjack írta:

áleccsándre pátinnyó!!!!


:mrgreen:
Kicsit már unalmas... :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Chicharito - #?

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. szeptember 1., hétfő 16:41

MyStiQ írta:
falcao jobb lett volna azért.
Perez megalomániáját ismerve, simán benne van, hogy jövőre durrantunk csatárposzton valami óriásit. Pláne akkor, ha kiderül, hogy Cé kicsinálta magát... :roll:

áleccsándre pátinnyó!!!!


:mrgreen:

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Chicharito - #?

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2014. szeptember 1., hétfő 16:41

Üdv ecsém. Legyen szerencséd :luck:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Chicharito - #?

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. szeptember 1., hétfő 16:38

MyStiQ írta: Perez megalomániáját ismerve, simán benne van, hogy jövőre durrantunk csatárposzton valami óriásit. Pláne akkor, ha kiderül, hogy Cé kicsinálta magát... :roll:
csak kit? nem igazán van sok opció..max elhozza cavanit, de akkor a dunának megyek :D
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 3 regisztrált és 0 vendég