Chicharito - 14

Archívum
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. április 25., szombat 0:23

___Samy___ írta:
de egyébként ez a 7,5 milla ez nem font?
Szerintem az, mert én 10 millió euróra emlékszem. Valahol azt olvastam a napokban.

Igazából nem tudom, hogy kit lehetne 2. számú csatárnak hozni, szóval ezt a 10 millát bőven megérné. És most függetlenül a mostani góljától. 10 millió euróért nem nagyon lehet épkézláb embert venni, szóval megéri.

Bár egy jó Klosét még megnéznék ott elöl. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. április 25., szombat 0:19

egyébként manapság most már benzema lett az a fajta csatár, amilyet anno mögé akartunk hozni
a fejjátéka egész sokat javult, ergo azzal is veszélyes, és a fellőtt labdákat szinte tökéletesen tartja és játssza meg

chicharito viszont sokkal mozgékonyabb, fürgébb, a kapu előtt meg mindig is egy lesipuskás volt
ha a szerkezetet meg akarjuk változtatni idény vagy egy-egy meccs közben, akkor tökéletes ember karim mögé, ennyiért meg ajándék

de egyébként ez a 7,5 milla ez nem font?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. április 24., péntek 20:49

dannen írta:angol lapok szerint április 30ig kell kifizetnünk a 7,5 millát, ha azt akarjuk, hogy maradjon nálunk. ha ez nem történik meg a következő 6 napban akkor nyáron megy vissza manchesterbe. perez pls
Annyiért szerintem ajándék lenne ez a csupa szív srác, bárhonnan nézzük szerintem tökéletes csere Karimnak, vagy akár ha fel kell törni valamelyik csapat védelmét, Cével jobban érzik egymást mint pl a vadlóval.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Raul7
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. április 24., péntek 13:16
Kedvenc játékosaid: Raul, Puskás, Guti, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO, PSV Eindhoven

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: Raul7 » 2015. április 24., péntek 15:13

Jelenleg nem tudnék jobb opciót a francia mögé, az ára pedig zsebpénz, ennyiért még befektetésként is megéri, nem opciós joggal másnak többért menne, az biztos... :coffee:
"Real buy these big players like Figo, Zidane and Ronaldo, but I think the best player in the world is Raul." (Sir Alex Ferguson)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 24., péntek 13:42

Nekem mindegy, amig Benzema kezd :D
Az nem kérdés.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. április 24., péntek 13:30

morientes írta:
Ez egy kiveteles eset volt. Ha jol emlekszem a MUban is nagyon hajtott, aztan idorol idore meg ez megkopott. Amikor van Gaal betette legutobb, akkor sem jatszott ilyen elannal....en csak tartok ettol, h ez csak mostanra szol. Sot az ilyen szintu harciassag egy ido utan megkopik, aztan marad az atlagossag.
Van egy orok igazsag, h a kiegeszito embereket mindig frissiteni kell.
A holland nem ereztette vele ugy a bizalmat.Ezt gondolom erezte is,ezert valtott,nyilvan maga sem gondolta hogy majd kiszoritja Benzemat.
Egyszer maga SAF is nyilatkozta,hogy nem az alapkezdot kell motivalni igazan,hanem azokat az embereket,akik tan nem akkora spillerek,de az indentitasukkal meccseket dönthetnek el.Mint Chicharito.
Nala meg is halalta a bizalmat altalaban a mehikoi,van gaalnal mar nem.
Persze o is szintet szeretne lepni,nem akar megragadni az orok cserecsatar minositesben,ezert aztan nem is fog maradni,szal ne parazz :D
Nekem mindegy, amig Benzema kezd :D
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 24., péntek 13:25

Ez egy kiveteles eset volt. Ha jol emlekszem a MUban is nagyon hajtott, aztan idorol idore meg ez megkopott. Amikor van Gaal betette legutobb, akkor sem jatszott ilyen elannal....en csak tartok ettol, h ez csak mostanra szol. Sot az ilyen szintu harciassag egy ido utan megkopik, aztan marad az atlagossag.
Van egy orok igazsag, h a kiegeszito embereket mindig frissiteni kell.
A holland nem ereztette vele ugy a bizalmat.Ezt gondolom erezte is,ezert valtott,nyilvan maga sem gondolta hogy majd kiszoritja Benzemat.
Egyszer maga SAF is nyilatkozta,hogy nem az alapkezdot kell motivalni igazan,hanem azokat az embereket,akik tan nem akkora spillerek,de az indentitasukkal meccseket dönthetnek el.Mint Chicharito.
Nala meg is halalta a bizalmat altalaban a mehikoi,van gaalnal mar nem.
Persze o is szintet szeretne lepni,nem akar megragadni az orok cserecsatar minositesben,ezert aztan nem is fog maradni,szal ne parazz :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. április 24., péntek 12:59

morientes írta:
numberone1 írta:Ez egyertelmu, remelem nem is jonnek olyan a hsz-k, h jobb mint Benzema.
Abban egyetertek Mattel, h hosszu tavon lehetne lemerni....de azt lattam a MU-ban, ami nem gyozott meg...most felszivta magat egy meccsre, de biztos vagyok benne, h talalunk nala jobbat Benzema moge(melle).
A tegnapiert jar a pacsi, nalam MOM volt a harcossaga miatt. :)
Dehogy jobb mint Benzema :D
De azzal vitatkoznék hogy tudnánk e a francia mögé jobb opciot,aki ilyen elannal megy fel a pályára úgy,hogy előtte meg nem játszik,max 10 percet meccsenként.
Ez egy kiveteles eset volt. Ha jol emlekszem a MUban is nagyon hajtott, aztan idorol idore meg ez megkopott. Amikor van Gaal betette legutobb, akkor sem jatszott ilyen elannal....en csak tartok ettol, h ez csak mostanra szol. Sot az ilyen szintu harciassag egy ido utan megkopik, aztan marad az atlagossag.
Van egy orok igazsag, h a kiegeszito embereket mindig frissiteni kell.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 24., péntek 11:31

numberone1 írta:Ez egyertelmu, remelem nem is jonnek olyan a hsz-k, h jobb mint Benzema.
Abban egyetertek Mattel, h hosszu tavon lehetne lemerni....de azt lattam a MU-ban, ami nem gyozott meg...most felszivta magat egy meccsre, de biztos vagyok benne, h talalunk nala jobbat Benzema moge(melle).
A tegnapiert jar a pacsi, nalam MOM volt a harcossaga miatt. :)
Dehogy jobb mint Benzema :D
De azzal vitatkoznék hogy tudnánk e a francia mögé jobb opciot,aki ilyen elannal megy fel a pályára úgy,hogy előtte meg nem játszik,max 10 percet meccsenként.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. április 23., csütörtök 19:31

Benzema jobb játékos és képzettebb, de Chicha mozgékonyabb és robbanékonyabb is nála , bunker ellen hasznosabb.. de több lehetőséget kellene neki adni , hogy ez hosszútávon kiderüljön , mindenesetre a hozzáállása remek , jobb mintha vennénk egy jobb képességű játékost Benzema mögé fele ilyen hozzáállással..hajt a gyerek és egyáltalán nem rossz játékos.. Benzema mögé jó lehet ha hosszú távon bizonyít , megérdemelné az esélyt a bizonyításra .. de majd a vezetők eldöntik... de még 1-2 ilyen meccs , ilyen fontos gól .. és meggyőzi őket.. ez csak rajta múlik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 23., csütörtök 19:15

Szépen mozgott el a védőről amikor CR betört középre.......amikor bevágta,lehúztam a pólómat meg a nadrágomat és a haveromhoz vágtam aki velem nézte a meccset.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. április 23., csütörtök 19:09

schranzer írta:2014. szeptember 7., vasárnap 16:38
Továbbjutást érő gólt fog szerezni a BL-ben, majd meglátjátok :)
Na ugye hogy megmondtam :mrgreen: :mrgreen:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. április 23., csütörtök 18:23

Ez egyertelmu, remelem nem is jonnek olyan a hsz-k, h jobb mint Benzema.
Abban egyetertek Mattel, h hosszu tavon lehetne lemerni....de azt lattam a MU-ban, ami nem gyozott meg...most felszivta magat egy meccsre, de biztos vagyok benne, h talalunk nala jobbat Benzema moge(melle).
A tegnapiert jar a pacsi, nalam MOM volt a harcossaga miatt. :)
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. április 23., csütörtök 17:28

A dicséret jár neki, ez tény, de engem nem győzött meg teljesen. Többet kellett volna látni játszani. Látszik, hogy neki fekszik az a foci, amire az Atma kényszerít minket, az ilyen csapatok ellen jó fegyver lehet, csak ezt hosszútávon kellene látni. A hátralévő néhány meccs nem elég arra, hogy erre a kérdésre választ kapjunk. A másik dolog vele kapcsolatban pedig az, hogy a csapat alapjátékába egyáltalán nem illik bele.
Mielőtt jönnek a Matt-et savazó hozzászólások, én ebben a részben egyetértek vele. Chica játékstílusától alapvetően nem vagyok oda, technikailag, játékintelligenciában középszerű (maximum...), hozzáállása viszont példaértékü, egész mozgékony, gyors is, gólokat is lődözget. Ha ő akarna maradni, és nem 20 milliós árakról lenne szó, akkor maradjon, persze. De 22 milliót nem fizetnék érte, ahogy szerintem ő sem akar majd maradni.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. április 23., csütörtök 16:34

engem abszolút meggyőzött, ilyen kevés játékperc ellenére is egy erős gól átlag és gólpassz átlag, plusz amit tegnap leművelt gyakorlatilag 400-500 perc játék után a szezonban. emberfeletti. a szíve hatalmas, igazi futballista.
A dicséret jár neki, ez tény, de engem nem győzött meg teljesen. Többet kellett volna látni játszani. Látszik, hogy neki fekszik az a foci, amire az Atma kényszerít minket, az ilyen csapatok ellen jó fegyver lehet, csak ezt hosszútávon kellene látni. A hátralévő néhány meccs nem elég arra, hogy erre a kérdésre választ kapjunk. A másik dolog vele kapcsolatban pedig az, hogy a csapat alapjátékába egyáltalán nem illik bele. Ez volt az oka annak, hogy CA nem játszatta többször. A Modric nélkül amúgy is identitását vesztett csapat számára egy újabb tőrdöfés lett volna a meccsek egy részén Benzema elvesztése is. Mondjuk Benzema látványosan szar az Atma féle csapatok ellen, de ezzel párhuzamosan a BM Barca stílus ellen játszani, fekszik a franciának. Okosan rotálva, mértanilag kiszámolva, hogy melyik csapat ellen ki a jobb kezdőjátékos, hosszú távon egy nagyon eredményes, jó duóvá tehetné a Chicha/Karim párost, ha Chicha fel tud nőni ahhoz szinthez, amire most vizionáljuk őt jelenlegi eufemisztikus hangulatunkban. Azonban hosszútávon, ha Karim kiesne mondjuk 2-3 hónapra, akkor már inkább nehezék lenne, mint fegyver. Azt meg az adott edzőnek kell eldöntenie, hogy egy tuti cserét akar, vagy egy nagyon speciális helyzetekben használható fegyvert. CA habitusához, stílusához a tuti csere jobban passzol. Ő nem az a fajta, aki szereti megkeverni az addig jól működő dolgokat.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 23., csütörtök 15:51

engem abszolút meggyőzött, ilyen kevés játékperc ellenére is egy erős gól átlag és gólpassz átlag, plusz amit tegnap leművelt gyakorlatilag 400-500 perc játék után a szezonban. emberfeletti. a szíve hatalmas, igazi futballista.
Engem annyira nem lepett meg,manchesterben is ő volt SAF csodafegyvere,amikor felküldte,általában be is talált.
Kár hogy nem biztos hogy megtarthatjuk,ahogy írtam,sokszor elmondta már,hogy nem epizód szerepre vágyik.
Talán Hugo Sanchez meggyőzi majd :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 23., csütörtök 15:18

dannen írta:
Realista24 írta:Amit a Bernabeuban kapott, az leírhatatlan. Kb. mint Cr az Aranylabda utan. Meg mindig borsozik a hátam. :D
amikor lecserélték akkor? vagy utána végig? :D
Lecseréléskor.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 23., csütörtök 15:09

Realista24 írta:Üdv a klubban! Cáfolj ránk.
Helyel-közzel,de talán sikerült :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. április 23., csütörtök 14:41

Tegnapi alapján pacikával kikéne cserélni. :D azt lehetne BCC :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Chicharito - 14

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 23., csütörtök 14:27

___Samy___ írta:amit az elmúlt hetekben mutatott, nálam azzal bejátszotta magát a jövő évi keretbe
meg lehet kövezni, meg ki lehet nevetni, de tegnap is megmutatta, ha szükség van rá, bátran lehet használni, ancelotti nem is értem miért adott neki ilyen kevés lehetőséget

egyáltalán nem elveszett technikailag, fejben meg tényleg parádés, benzema mögé szerintem teljesen jó
én megtartanám
Csak hogy ő sokszor nyilatkozta,neki a harmadrangú statiszta szerep nem elég.Benzemaval meg úgy sem tud versengeni.Úgy hogy sztm,mivel amúgy is csak kölcsönben van ha jól tudom,nagy valószínűséggel elmegy.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég