Xabi Alonso - 14

Archívum
Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 30., kedd 22:45

Borzalmasan visszaesett a teljesítménye. Megkapja a labdát és időzik vele aztán csodálkozik, hogy elveszik tőle.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. április 30., kedd 22:43

Eddig is éreztem, de most bebizonyosodott, hogy kevés ő ide nagyon. Olyan lassú, hogy fáj nézni. Remélem igazak a hírek és feltankoljuk a kp-t Vidal,Verratti kettőssel.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 25., csütörtök 23:25

Én is itt tartanám még jövőre (amíg a szerződése le nem jár). Egyrészt kiegészítő emberként is nagyon jó, higgadtsága is jól jön, valamint ha igazak a hírek Verrattiról, és valóban jön is, akkor tudna azért még mit tanulni a "nagyöregtől".

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2013. április 25., csütörtök 21:25

mocsok írta:emlékszem én azokra a meccsekre amiken xabi nem játszott.
ritkán sikerültek jól.
Én is emlékszem, de emlékeim szerint Modric vagy Xabi helyén játszott és Khedirambó meg szórakozott az ellenfél 16-osánál, vagy Essien volt a párja, ekkor meg nem volt beton vkp a pályán.
A tendencia és az eredmények azt mutatják, hogy egy beton vkp-nak kell lennie egy modern csapatban. Azt meg már magyarázni sem kell, hogy ez mekkora taktikai lehetőségeket is rejt magában (pillanatok alatt variálható a 4231, 4141, 343, 3412, 352, hogy csak párat említsek).

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. április 25., csütörtök 21:12

emlékszem én azokra a meccsekre amiken xabi nem játszott.
ritkán sikerültek jól.

a mostani szerkezetben xabinak nagyon fontos szerepe van. nem lehet őt kivenni.
majd remélem nyáron lesznek változások és akkor alonso is pihenhet végre.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2013. április 25., csütörtök 21:04

Önhibáján kívül (vagyis Mou hibája), de Xabi Alonso ennek a csapatnak a rákfenéje, és itt most nem arra gondolok, hogy öregszik, és lassul. A játék stílusa nem illik ebbe a rendszerbe. Vkp poszton, egész a középső védők előtt/között játszik, de védekezésben már elég nulla. Ez azt eredményezi, hogy Khedira box-to-box-ot játszik amihez valljuk be, gyenge (nem egy Makelele, bár ebben a gyors játékban szerintem ez a rendszer már elavult). Ha előre megy (de minek :hmmm: ), nem ér vissza, ha hátul marad védekezni, akkor meg akkora űr tátong a középpálya és a csatársor között, ami áthidalhatatlan, vagyis áthidalható elméletben az ívelgetéses szarral, de ez nem nagyon jön be. Kíváncsi lennék egy pár meccsre a Modric Khedira duóval, de úgy, hogy Khedira nem lépheti át a felező vonalat, Modric meg box-to-box bárhol játszhatna. Állítom simán lehoznák a Gündogán+Bender/Kehl vagy a Schweinsteiger+Martinez/Gustavo szintet, bár utóbbiban Schweini azért nagyon erős a posztján, de a párjai már nem annyira.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 25., csütörtök 4:35

Lehet, h mar unalmas ez a sok mourinhozas, de ezt is megkoszonhetjuk neki, h xabit ilyen jol leamortizalta. Meg nem mondanek le rola, csak nem allando kezdokent. De az biztos, h kell legalabb 2 uj ember.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 25., csütörtök 0:20

a kiegészítő szerepkörben itt tartanám még jövőre, hátha jól teljesítene, ha nem lenne folyamat kezdő
viszont a kp-ra egy óriási reform kéne, +2 ember minimum a keretbe, meg átállás 4-3-3-ra, de nem csak létszámban
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 25., csütörtök 0:18

Korábban is úgy voltam vele, hogy akkor van értelme itt tartani még egy évre vagy tovább, ha Mourinho marad. Ha jön egy új edző, akkor már nem Xabira kell építeni. Új taktika kell, ő meg az a típus, aki a taktikában központi szerepet játszik, viszont neki már nincs sok vissza. Innentől kezdve, hogy mourinho gyakorlatilag 99%, hogy lép, még azt se bánnám, ha eladnánk Xabit. Bár nem tudom mennyit adnának érte. 5 millió nyilván kevés, akkor inkább maradjon kiegészítő embernek.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. április 25., csütörtök 0:10

idén összeszedte magát, de ez a legmagasabb szint már sok neki
meg khedirának is, meg özilnek is meg ramosnak is szélen meg... najó abbahagyom. :'(

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. április 25., csütörtök 0:06

Sajnos, de ez van, mindenki öregszik, nem lehet Ryan Giggs minden profi focista, nagyon megkedveltem, amikor idejött, a tavalyi szezonért pedig nagy köszönet Xabi, meg előtte is, szinte fáradhatatlanul dolgozott minden egyes meccsen, hibák nélkül. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. április 24., szerda 22:42

Egy ideje én is lemondtam már róla, pedig imádom a faszit. Sajnos az Ő ideje lejárt. :(

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 24., szerda 22:41

Sajnos neki is vége már. Olyan mintha a pályán sem lenne. Menjen csak szépen vissza a Liverpoolba.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 24., szerda 22:40

örülök, hogy nem hosszabbított, de még jobban örülnék, ha jövőre már nem is számolnánk vele. köszönjük az eddigieket, auf wiedersehen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 24., szerda 22:39

most már nagyon meglátszik hogy lassú, nagyon lassú ebben a szakaszban már.

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Xabi Alonso - 14

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. április 13., szombat 14:03

Szőr Csabi
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 5 regisztrált és 0 vendég