Lucas Silva - 16

Archívum
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 31., hétfő 23:30

Sok sikert, egy év múlva meglátjuk mi lesz veled.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. augusztus 29., szombat 23:27

R.M.C.F írta:
h3x0r írta:Az állampolgárság honosítás útján történő megszerzéséhez 10 éves spanyolországi tartózkodást kell igazolni. Azoknak, akik menekült-státuszban élnek Spanyolországban, ez az időtartam csak 5 év. Kiemelt kedvezményben részesülnek a latin-amerikai országokból érkező bevándorlók, valamint az Andorrából, a Fülöp-szigetekről, Egyenlítői-Guineából és Portugáliából származó kérelmezők és a spanyol zsidók (sephardies) leszármazottai, akiknél az igazolandó tartózkodás csupán 2 év.Ha spanyol szülők gyermekéről vagy spanyol állampolgár házastársáról van szó, a megkövetelt időtartam leszűkül 1 évre.
A kérelemhez mellékelni kell egy „jó magaviseleti” igazolást a helyi városházától és emellett igazolni kell, hogy az illető képes beilleszkedni a spanyol társadalomba, azaz megfelelő szinten beszéli a spanyol nyelvet.

Ez nem tudom honnan van,de én 8 évet tudtam...és nyelvvizsga is talán kell. :hmmm: :hmmm:
Maga az idezet innen van, de angolul is rakerestem es ugyanezeket az adatokat talaltam.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 29., szombat 22:27

h3x0r írta:Az állampolgárság honosítás útján történő megszerzéséhez 10 éves spanyolországi tartózkodást kell igazolni. Azoknak, akik menekült-státuszban élnek Spanyolországban, ez az időtartam csak 5 év. Kiemelt kedvezményben részesülnek a latin-amerikai országokból érkező bevándorlók, valamint az Andorrából, a Fülöp-szigetekről, Egyenlítői-Guineából és Portugáliából származó kérelmezők és a spanyol zsidók (sephardies) leszármazottai, akiknél az igazolandó tartózkodás csupán 2 év.Ha spanyol szülők gyermekéről vagy spanyol állampolgár házastársáról van szó, a megkövetelt időtartam leszűkül 1 évre.
A kérelemhez mellékelni kell egy „jó magaviseleti” igazolást a helyi városházától és emellett igazolni kell, hogy az illető képes beilleszkedni a spanyol társadalomba, azaz megfelelő szinten beszéli a spanyol nyelvet.

Ez nem tudom honnan van,de én 8 évet tudtam...és nyelvvizsga is talán kell. :hmmm: :hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. augusztus 27., csütörtök 16:35

Az állampolgárság honosítás útján történő megszerzéséhez 10 éves spanyolországi tartózkodást kell igazolni. Azoknak, akik menekült-státuszban élnek Spanyolországban, ez az időtartam csak 5 év. Kiemelt kedvezményben részesülnek a latin-amerikai országokból érkező bevándorlók, valamint az Andorrából, a Fülöp-szigetekről, Egyenlítői-Guineából és Portugáliából származó kérelmezők és a spanyol zsidók (sephardies) leszármazottai, akiknél az igazolandó tartózkodás csupán 2 év.Ha spanyol szülők gyermekéről vagy spanyol állampolgár házastársáról van szó, a megkövetelt időtartam leszűkül 1 évre.
A kérelemhez mellékelni kell egy „jó magaviseleti” igazolást a helyi városházától és emellett igazolni kell, hogy az illető képes beilleszkedni a spanyol társadalomba, azaz megfelelő szinten beszéli a spanyol nyelvet.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 27., csütörtök 16:31

a braziloknak meg asszem argentinoknak eleg 2 ev emlekeim szerint. de lehet 3 nem tudom pontosan. casemiro ezek alapjan jovore ilyenkor mar megkaphatja az utlevelet. jamesra nem tudom mi vonatkozik.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. augusztus 27., csütörtök 16:11

James jövőre kaphatja meg talán. 2 év kell hozzá, nem?
Én 5-re tippelnék (bár nem tudom pontosan, lehet igazad van, de szerintem kettőnél több)

Navas is tavaly kapta meg, pedig már mióta Spanyolországban van?

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. augusztus 27., csütörtök 15:56

Nem tudom miért, de valahogy én nem látom akkora szerencsétlenségnek a gyereket, mint itt sokan. Kétségtelenül gyors még neki ez a bajnokság, lassabb tempóhoz szokott. Ha nem tud felpörögni, akkor persze kuka, de egy megbítható cserejátékos még válhat belőle, ami 13 milláért korrekt szint. Nem az év üzlete, de nem is akkora bukó, mint mondjuk Illara.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. augusztus 27., csütörtök 15:52

BBeno írta: avagy a casemiro danilo james harmasbol ki mennnyire all kozel a spanyol utlevelhez?
James jövőre kaphatja meg talán. 2 év kell hozzá, nem?

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 27., csütörtök 15:43

ha nem valtozik semmi akkor jovore sem jatszhat nalunk. igy nem fog spanyol utlevelet kapni ha nem itt jatszik


avagy a casemiro danilo james harmasbol ki mennnyire all kozel a spanyol utlevelhez?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: kodo » 2015. augusztus 27., csütörtök 15:20

kupak17 írta:silva -> marseille

twitter box.
egyértelmű volt, hogy le kellett passzolni, sok vizet nem zavart. talán a Castillából is megoldhattuk volna azt a pár meccset amikor lehetőséget kapott, de ez már lényegtelen. szoknia kell az európai légkört és az iramot. remélem végig játssza a Marseille-ben a szezont sérülésmentesen. sok sikert!

Avatar
kupak17
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2013. április 30., kedd 9:26

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: kupak17 » 2015. augusztus 27., csütörtök 15:15

silva -> marseille
hala madrid!
Javi Garcia, Isco válogatott csapattársa: “A képességei, és a csapat ahol szerepel mint nagyon sokat segítenek neki. Egy hozzá hasonló játékos ott játszik és azt csinál, ahol és amit csak akar.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. július 4., szombat 8:33

Nem volt könnyű dolga, a kb 20. legerősebb bajnokságból csöppent a legjobba. Nem egy őstehetség, Perezhibaja hogy itt lézeng. Én nem latom miért kéne fikázni.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. július 4., szombat 8:27

futuregago
Love football, hate antifa.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 4., szombat 0:35

Lehet, hogy lassú, sőt, ilyen szintre még valóban az, de szerintem elég jó labdákat tud kiosztani. Sokat persze nem játszott, és volt azok közt is, amelyik meccset lehúzhatja a pottyantóson, de egy-két meccsen különösen tetszett.. De így sem több tölteléknél, egy hangyányival több lehetőséggel. Egyébként mindenképp kölcsön kell adni.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. július 4., szombat 0:04

palesz77 írta:
A toporzékolása a keresztlabdák előtt fergeteges.. :lol:
meg, hogy 2szer lendít :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. július 4., szombat 0:03

Én is így gondolom, eladni tuti nem fogjuk, tölteléknek jó lehet csak játékba kell lendülnie, viszont Casemiro érkezésével ő tuti megy kicsit tapasztalatot szerezni, főleg hogy mindketten EU-n kívüliek.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. július 3., péntek 23:49

palesz77 írta:
A toporzékolása a keresztlabdák előtt fergeteges.. :lol:
Chygrynskiy-ről nincsenek ilyen parádés videók? :Đ Hihetetlen mennyire mellé tudnak nyúlni a megfigyelők.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. július 3., péntek 23:44

Parádés.. még az iskolacsapatba se válogatnám be ez alapján :lol: Valaki megint beetetett minket rendesen, 10 milla :lol:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. július 3., péntek 23:31

A toporzékolása a keresztlabdák előtt fergeteges.. :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. július 3., péntek 23:22

Az első féléve összefoglalva egy videóban. Ne sajnáljátok az időt, másképpen fogjátok látni a teljesítményét.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Kemény 1 perc 37 másodperc hosszúságú :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 2 regisztrált és 0 vendég