Lucas Silva - 16

Archívum
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 3., kedd 13:23

rashidm írta:Akkor azt szeretném kérni, hogy soroljatok már fel olyan "kiegészítő/csereembert" akit ilyen áron (15-20 milla) meg lehet szerezni, és kielégíti az igényeiteket. :roll:
Simán kikukáztam volna pl De Jongot, nem fiatal, de ilyen emberünk úgy sincs, részfeladatokra kiváló lett volna.
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. március 3., kedd 13:16

Akkor azt szeretném kérni, hogy soroljatok már fel olyan "kiegészítő/csereembert" akit ilyen áron (15-20 milla) meg lehet szerezni, és kielégíti az igényeiteket. :roll:

Nem hiszem, hogy pont őt kellene savazni, aki cirka 1 hónapja érkezett meg a csapathoz, meg lejátszott 3 meccset. Inkább talán Ronaldo, Bale párost kellene savazni, akik lóhús formában játszanak hónapok óta. Eléggé szembetűnő számomra, hogy amióta Ronci nincs toppon, azóta a csapat is szar.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 3., kedd 12:43

Személy szerint mai árak mellett ár-érték arányban jó vételt csináltunk. Lucas Silva kiegészítő embernek jó
8 volt Casemiro,hasonló karakter,de ő nem kellett.Most van Silva,15-ért,de szem.szerint nem jósolok neki nagy jövőt,(sevilla,valencia,vagy a spurs :lol: ,lehet szó kölcsön adásról is akár),aztán jöhet a kövi brazil 20-25ér...és megteremtjük a Galaktikus Csereember fogalmát :lol:

Amúgy én is fejtegettem tegnap amit Toky,mármint hogy mit jelent a csere vagy jó kiegészítő játékos fogalma,és felállítottam egy (szubjektív) sorrendet,tehát...
Jó kiegészítő ember>>Csere ember>>perem ember>>labdaszedő>>Khedira.

. :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 3., kedd 12:24

Ez is kurva szubjektív, én semmiben nem látom gyengébbnek macifejnél, ráadásul évekkel fiatalabb is.
Szubjektivitás, pont te írod? :lol:
Komolyan ezt képes vagy leírni, amikor vasárnap este Te kezdted savazni, és folytattad hétfőn?
Látod, hogy leírtam, nem? Problem?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. március 3., kedd 12:16

Ha ezt piacnyitáskor megtesszük, akkor lehet, hogy most nem ömlene a szar a topicjába.
Komolyan ezt képes vagy leírni, amikor vasárnap este Te kezdted savazni, és folytattad hétfőn?
Nagyjából minden téren gyengébb Illarránál.
Ez is kurva szubjektív, én semmiben nem látom gyengébbnek macifejnél, ráadásul évekkel fiatalabb is.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. március 3., kedd 11:59

Szerintem Realista úgy érti, hogy többet edzhetett volna a társakkal, jobban megbíznának benne, és talán jobb formában játszotta volna le az első pár mérkőzését, és akkor kevesebbet lett volna savazva is.
De ugyaúgy x nap után került volna a csapatba, semmivel sem edzhetett volna többet. Ha korábban igazoljuk, korűábban került a kezdőbe, csak más csapatok ellen. Ennyi erővel akkor most is megtehették volna, hogy még várnak 1-2 hetet, míg jobban összeszokik a többiekkel az edzéseken.
James sérülése miatt került be a csapatba szerintem, amúgy még az edzéseken szokná a többieket, meg kapna 10 perceket a meccs végén.

De amúgy igen, utólag jobb lett volna, ha korábban jön, de a hírek szerint Ancelottiék se tudták, hogy mi legyen, január vagy majd esetleg nyáron.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 3., kedd 11:56

CS0ki írta:
Már a téli átigazolási piac előtt szóltak róla a hírek, első nap hozni kellett volna.
De mit nyertünk volna vele? Ezt nem értem...Ugyanúgy lettek volna meccsek január elejétől is. Ugyanúgy lett volna első három meccse, amiután leírták volna sokan, csak éppen másik három ellenfél ellen.
Az Atma, Valencia ellen nem lett volna tényező valószínű, de mire ideértünk volna a mostani meccsekhez, már jobban játékban lett volna, több edzésen lenne túl, a társak is talán jobban keresnék, és nem egy szellemként lézengett volna a pályán.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. március 3., kedd 11:54

De mit nyertünk volna vele? Ezt nem értem...Ugyanúgy lettek volna meccsek január elejétől is. Ugyanúgy lett volna első három meccse, amiután leírták volna sokan, csak éppen másik három ellenfél ellen.
Szerintem Realista úgy érti, hogy többet edzhetett volna a társakkal, jobban megbíznának benne, és talán jobb formában játszotta volna le az első pár mérkőzését, és akkor kevesebbet lett volna savazva is.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. március 3., kedd 11:53

Már a téli átigazolási piac előtt szóltak róla a hírek, első nap hozni kellett volna.
De mit nyertünk volna vele? Ezt nem értem...Ugyanúgy lettek volna meccsek január elejétől is. Ugyanúgy lett volna első három meccse, amiután leírták volna sokan, csak éppen másik három ellenfél ellen.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. március 3., kedd 11:51

Realista24 írta:
Tehát Lucas Silva téli igazolása kötelező volt.
Az, csak nem egy nappal a bajnoki rajt előtt.
Nem hiszem, hogy bármi is múlna az ő teljesítményén, vagy a mi szezonunkon, hogy most 4-én vagy 28-án jött. Szerintem.
Ő a "jövő" (töltelék) embere.







Te meg a múlté, csá :lol: :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 3., kedd 11:48

Szerintem mindenki, de a legtöbben biztosan értik, amit írsz. Csak mások nem így gondolják, ezért nincs nagy összeborulás a topicban. :)
Van aki nem érti.
?? Ezt továbbra sem értem. Nálunk nem nagyon van leállás télen, mikor tudták volna hozni, amikor nem megy a bajnokság, kupa?
Képletesen írtam, de akkor úgy írom, hogy a piaczárás vége előtti pillanatokban.
Már a téli átigazolási piac előtt szóltak róla a hírek, első nap hozni kellett volna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. március 3., kedd 11:45

Utoljára leírom, hogy mi a gondom.
Szerintem mindenki, de a legtöbben biztosan értik, amit írsz. Csak mások nem így gondolják, ezért nincs nagy összeborulás a topicban. :)
1. Későn igazoltuk le, így nem volt idő arra, hogy felvegye a ritmust. Ha ezt piacnyitáskor megtesszük, akkor lehet, hogy most nem ömlene a szar a topicjába.
Hamarabb is lehetett volna hozni, bár ez nem sokat változtatott volna a mostani negatív véleményeken, sőt. Ha az Atletico ellen kellett volna beállítani, még inkább le lenne húzva, mert nem valószínű, hogy ott komoly teljesítményt mutatott volna. Uganyúgy kezdődtek a meccsek január elejétől, szóval ott se lehetett volna komolyabb előszezon.
6. Nyáron ráértünk volna leigazolni, ha nincs más opció az utánpótlásban, vagy a piacon.
Ha leigazoltuk, akkor kb mindegy mikor szerintem. Mivel vannak sérültek a középpályán, illetve pár játékosban nem bíztak, így hamarabb hozták, jó ötlet is volt ebből a szempontból. Ha más nem jöt volna amúgy se, akkor jó, hogy hozták, mert ott volt és van az esély, hogy már heteken belül megfelelő eredményt hoz, és akkor hasznára válik a csapatnak.

A 2.,3.-as pontot én még nem akarom megítélni, ahhoz sokkal többet kell látnom még játszani, illetve fogalmam sincs, hogy hogy tud fejlődni.

A 4,5 meg igen, ez benne van.
Az, csak nem egy nappal a bajnoki rajt előtt.
?? Ezt továbbra sem értem. Nálunk nem nagyon van leállás télen, mikor tudták volna hozni, amikor nem megy a bajnokság, kupa?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 3., kedd 11:41

Tehát Lucas Silva téli igazolása kötelező volt.
Az, csak nem egy nappal a bajnoki rajt előtt.
Szóval megint annyi a lényeg, hogy R24 áájjááá lee :mrgreen:
Lófas.t :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. március 3., kedd 11:39

Khedira és Illara szóra sem érdemes már Madridban, nagyon helyesen.
Mindkettő távozik a nyáron, eddig se nyújtottak semmit, ami miatt bárki elől elvehetnék a helyet.
Medránt meg hiába hozzuk fel, a Castilla is komolyan harcol a feljutásért (és jogosan, hiszen fel kell jutni a másodosztályba, a harmadosztályban nem lehet tesztelni, terhelni a fiatalokat), nyáron pedig jó eséllyel távozik egy első osztályú klubhoz.

Tehát Lucas Silva téli igazolása kötelező volt. Ő jövőre tökéletesen elüldögél majd a padon. Pár hét és jön vissza Modric, (nemsokára James is), és akkor nem kell azon vitázni, hogy miért van a kezdőben...
A Kroos, Modric, Isco, James, Pogba után tökéletes töltelék ember lesz, Illaránál meg semmivel sem jobb, vagy rosszabb (csak annyival, hogy fiatalabb, illetve a spanyolt nem tarthatjuk itt 6.embernek).

Szóval megint annyi a lényeg, hogy R24 áájjááá lee :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 3., kedd 11:33

Utoljára leírom, hogy mi a gondom.
Kezdjük az elején.
1. Későn igazoltuk le, így nem volt idő arra, hogy felvegye a ritmust. Ha ezt piacnyitáskor megtesszük, akkor lehet, hogy most nem ömlene a szar a topicjába.
2. Leírtam, hogy SZERINTEM (had ne írjam oda minden hsz-hez, hogy a leírt karakterek az én, egyedi véleményemet tükrözik) mi a gond a játékával.
3. Nagyjából minden téren gyengébb Illarránál. Az egy dolog, hogy Carlo "bízik" benne, kénytelen, mert nincs más. De a csapat nincs vele előrébb.
4. Mire belejönne, könnyen lehet, hogy néha a keretbe sem fog kerülni, ha visszatér Carlo Khedira fétise.
5. Nyártól még nehezebb dolga lesz, ha marad.
6. Nyáron ráértünk volna leigazolni, ha nincs más opció az utánpótlásban, vagy a piacon.

bele se merek gondolni, ha Kroos-szal történt volna valami és a fél lábbal már máshol lévő Maci-Herceg duót kellett volna játszatni).
Nem is kell, mert nincs értelme.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. március 3., kedd 11:31

Erre a kérdésre csak a Real Madrid szakmai vezetése tudna érdemben válaszolni, de mivel a jelenlegi brazil bajnokság egyik legtehetségesebb játékosát, legjobb középpályását igazolták le; valószínűleg nem csak peremembert láttak benne, hanem egy olyan befektetést (hasznos kerettagot és az életkorát, illetve a posztján lévő konkurenciát ismerve vélhetően egyelőre max. egy megbízható cserét), akivel bukni nem igazán, inkább csak nyerni lehet a jövőben, aztán a többi majd idővel kiderül. Mindent figyelembe véve nem kérdés, hogy Illarra már most sokkal nagyobb bukó, mint a brazil Lucas Silva.
Valami ilyesmit fogalmaztam meg én is. Én nem érzem magam annyira jónak, hogy egy 21-22 évesen európába jövő játékosról 3 meccs után megmondjam, hogy mire lesz képes. Inkább várok még hónapokat, hogy utána mondjak valamit.
Kíváncsiságból kérdezem - meg mert én máshogy értelmezem -, hogy az olvasottak alapján a kiegészítő és a csere ember alatt ugyanazt értitek?
Én igen.
Ilyen értelemben Lucas Silva nálam nem csereember, hanem kiegészítő ember. És azért kár volt kiadni 15 milliót. Az ilyen posztokra illene kinevelni embereket. Nacho is kiegészítőnek indult, de szép lassan csereemberré növi ki magát. Ha Pepe nyugdíjba megy, lehet hogy 3. számú védő lesz. Olvastam itt korábban José Rogriguezről, meg Medránról. Ennyire szar a felhozatal?
Illarramendi, ha bevált volna (hogy miért nem, az most mellékes), lehetett volna csereember (igen, tudom, sok a volna). Most kereshetünk mást helyette.
A vezetőség keresett és talált is, Lucas SIlvát. Ha majd nyáron vagy jövőre gondolják úgy, hogy nem megfelelő, akkor fognak újat keresni helyette.
De ilyen fiatal játékost alapvetően nem csereembernek vesznek, nem közel 6 éves szerződést kötnek vele. Azért tették ezt, mert látnak rá x százalék esélyt, hogy ennél több is lehet. Meg persze x százalék esélyt, hogy félév után el lesz pattintva 3 millióért valami műásodosztályú csapatnak. Meg x százalék esély, hogy hoz egy közepes csereember szintet. Én nem tudom elképzelni, hogy valakit ennyiért ennyi idősen hozzanak, ha esélyét nem látják annak, hogy valamikor akár kezdő játékos legyen valaki. Ha nem lesz az egy másik dolog.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. március 3., kedd 11:27

Wháááá... R24 ez már fáj :Đ
Illarra 2 év alatt nem fejlődött egy picikét sem, kb 99%, hogy távozik a nyáron. Khedira 100%, hogy távozik. Kinézték ezt a Lucas Silva gyereket (ahogy említették itt, a Brazil bajnokság egyik legjobbját), hogy jó lesz eleinte peremembernek (ezt támasztják alá a Pogbás hírek is) jövőre, aztán fejlődhet még, hátha, de jöttek a sérülések és inkább elhozták télen, biztos ami biztos (bele se merek gondolni, ha Kroos-szal történt volna valami és a fél lábbal már máshol lévő Maci-Herceg duót kellett volna játszatni).
A srác még gyenge, de a passzjátéka biztató, szeme van a játékhoz (ez látszik a hosszú passzokból). Erőnléte a béka segge alatt (mint általában a Brazil bajnokság játékosainak). Ha Hierro kezelésbe veszi (láthatjuk, hogy mit ki tudtak hozni Iscoból védekezés terén), kap egy kis izmot, állóképességet és meg van benne az akarat, alázat, akkor egész jó játékos válhat belőle idővel.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 3., kedd 11:24

Én az egész "kiáltsuk ki Lucas Silvát közellenségnek" mozgalomban azt nem értem, hogy miért másfél hónap után kell ezt. A srác még fiatal, tud fejlődni, van is hova. Nag yugrás volt neki, egy amúgy is zűrös időszakban. Értem amit írtok, megvannak a hibák, csak kicsit elhamarkodottnak gondolom , hogy leírjuk. Ha teszem azt jövő ősszel is ilyen szinten áll, és nem képes fejlődni, beilleszkedni, akkor én is le fogom írni, addig viszont azt mondom, hogy túl korai, kell idő.
Szerencsétlenségére el lett baszva Perezék és/vagy Carlo által a nyári keretépítés, és a sok sérülés miatt lépéskényszerbe került a csapat télen, amikor is nem igazán lehet dúskálni a jelentkezőkben. Rá esett a választás valami miatt, és most a nyári dolgok miatt rajta csattan az ostor, mert rögtön kezdőben kell neki magas szintet hozni.
És Carlo ilyen-olyan okok miatt jobban bízik benne, mint a másik két jelöltben, és amíg ő lesz a Real padján, addig ez sokat fog számítani. De ha Modric visszatérésével ő is csak szökő évente kap majd lehetőséget, akkor én is kidobott pénznek fogom tekinteni.
Realista24 írta:Nem annak, így van, hanem azért mert jobb, mint Illarra. Aztán mégsem.
Mondjuk ez is egy szubjektív vélemény, nem kell az egyet nem értőkre ráerőltetni. Rengeteg minden szól Lucas mellett is, és ellene is. 3 meccs után, az emberek az egyiket előveszik, és a másik figyelmen kívül hagyásával azt nyomatják. 3 meccs után.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 3., kedd 11:22

Továbbra is tartom - bár itt ez így már tényleg off -, hogy Illarra Carlonál Kroos cseréje..
Jelen esetben tökmindegy mert egyik sem megoldás Kroos mellé.
Amúgy meg, Pogba nélkül is lesz elég baja Lucasnak/Lucasszal, mert James is előtte lesz a sorban.
Kroos, Modric alap, aztán jön Isco, James. Nem véletlenül írom, hogy pénzkidobás volt látva a teljesítményét. És akkor ahogy írod, még nem is igazoltunk.
Azt a néhány meccset vagy 10-20 perceket egy-egy meccsen, meg bárki lehozta volna ilyen teljesítménnyel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. március 3., kedd 11:16

Nem annak, így van, hanem azért mert jobb, mint Illarra. Aztán mégsem.
Továbbra is tartom - bár itt ez így már tényleg off -, hogy Illarra Carlonál Kroos cseréje..

Más kérdés, hogy a németet csak akkor fogja lecserélni, ha haldoklik...

Lucas, Modric cseréje lesz, miután a Herceg távozik.. Ha jön Pogba, akkor viszont lövésem sincs..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég