Lucas Silva - 16

Archívum
Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 14., szombat 19:58

Össze-vissza rohangált néha. :) A többiek sem nagyon adták neki még a labdát, persze ez valamilyen szinten normális. Gondolom azért játszott most feljebb, hogy az esetleges hibák ne legyenek olyan látványosak.
Egy-két egész jó megmozdulása azért volt, meg tetszett, hogy sokat nézegetett körbe, mi a helyzet a pályán, jönnek-e mögötte, stb. (meglepően sok játékos csak bámulja a labdás embert, aztán azt sem tudja mi van körülötte amúgy) Az is pozitívum, hogy ő még biztos nem képzeli magát akkora sztárnak, hogy ne kelljen visszamenni az emberrel a 16-os környékére, ami mondjuk Kroosról nem mindig mondható el.
Nem a sebességével fogja lenyűgözni a világot, az tény, de talán lesz belőle eg használható játékos 2-3 év múlva.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 14., szombat 19:41

Idegen még neki a környezet, ez látszik. Elég furán helyezkedik többször is. De amúgy jó lesz ő negyediknek, ha Illarrát eladja Perez.

Meg egy bő fél óra alatt is megnézném azért, nem csak 15 percre :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 28., szerda 22:30

Attól félek, hogy semmilyen Pogba nem lesz itt... :(

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 28., szerda 22:26

hehe írta:új gagomezes barátunkról kb 4 perc jutyubb alapján meg lehet mondani, hogy lassú, nehézkes, nem túl fürge.
kázmérnál egy fél fokkal lesz jobb, de meghatározó alapembert pogbának, modricsnak és krósznak fogják hívni

Ja,pogba nem lenne rossz....egy 1.000.000 eus fizu,és a juvénak egy 8 millás csekk és deal....




oh wait,ez nem a milan.

:mrgreen: :mrgreen:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. január 28., szerda 22:23

új gagomezes barátunkról kb 4 perc jutyubb alapján meg lehet mondani, hogy lassú, nehézkes, nem túl fürge.
kázmérnál egy fél fokkal lesz jobb, de meghatározó alapembert pogbának, modricsnak és krósznak fogják hívni
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 28., szerda 22:17

R.M.C.F írta:Braziliából manapság semmi jót nem lehet elérni.....ez tény,az lehet hogy KIZÁRÓLAG véletlenül,belenyúlunk egy tutiba....de ez kizárólag véletlen,mert évek óta,onnan semmi komoly nem bújik elő,és még nem is fog egy ideig. A focijuk,már nem világverő,nem mutat újat,nem dominál,nem magasabb szint....
Váltaniuk kell ha továbbra is ott akarnak maradni az élen,mert szakadnak le.
Neymar azért csak kibújt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 28., szerda 22:16

Braziliából manapság semmi jót nem lehet elérni.....ez tény,az lehet hogy KIZÁRÓLAG véletlenül,belenyúlunk egy tutiba....de ez kizárólag véletlen,mert évek óta,onnan semmi komoly nem bújik elő,és még nem is fog egy ideig. A focijuk,már nem világverő,nem mutat újat,nem dominál,nem magasabb szint....
Váltaniuk kell ha továbbra is ott akarnak maradni az élen,mert szakadnak le.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2722
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. január 27., kedd 9:31

Igazából lövésem sincsen mit várjak a sráctól, csak pár videót láttam róla.
Amit utálok az ívelgetést, azt nagyon tudja, talán még az edzője is ezt emelte ki róla. :hmmm:
Ramossal jóban lesznek az tuti. :mrgreen:
Nem mintha ez szint lenne, de jóval ügyesebb a lasztival, mint Khedira, ha segíteni kell a támadásokat akkor sem tűnik elveszettnek. Mindemellett védekezésben meg jóval rámenősebbnek tűnik, mint a macifej +még a lövőkéje is pár szinttel a 2 említett úriember felett van.
Ha nagyon beválik, akkor nem kéne 100 milliókat költeni Pogbára pl.
Az alap a Modric-Kroos-Isco lenne amúgy is, ha viszont jól teljesít a fiatal brazil, akkor lehetne ő az állandó beugró és nem kéne nyáron méregdrágán igazolni. :)

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. január 26., hétfő 16:54

remélem a pajti jól nyomja majd :mrgreen: azért meg van benne az alapanyag, brazil, nem egy reménytelen esetnek tűnt azon a pár meccsen, amit láttam és még hiányposztra is jött. nem egy egydimenziós lassana istókfa. ha sikerül jól átszoknia a spanyol fociba és beilleszkednie a csapatba, valamint megvillant némi klasszist, szerintem még kezdő is lehet. azért azt jegyezzük meg, hogy modric már szépen, lassan közelít a 30-hoz, a robbanékonysága majd meg fog kopni, a sérülések is lehet, hogy jobban megtalálják a maestrot, szóval egy fiatal középpályás igazolás mindenképp kellett, ha már illarramendi nem vált be és khedira pedig inkább a bohócválogatottba való, mint a madridba.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 26., hétfő 16:45

TheBull6 írta:
Géci írta:Egy biztos! Odegaard meg Lucas egyszerre nem lesz a pályán... :mrgreen:
ode miután bemutatkozik a castillában, egy 25 fölötti mezszámmal, bármikor játszhat majd. Lucas meg alapból a nagycsapat kerettagja, szóval egy biztos, simán lehetnek egyszerre a pályán, ha esetleg a szezon végén már lesz tétnélküli bajnoki meccsünk, remélhetőleg lesznek is a pályán mindketten egyszerre. :)
Ezt azért irtam, mert Lucas meg Odegaardhoz is 16-os mezszám van/volt irva, és csak Csabinak akartam húzni az agyát... :mrgreen:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2015. január 26., hétfő 15:48

Géci írta:Egy biztos! Odegaard meg Lucas egyszerre nem lesz a pályán... :mrgreen:
ode miután bemutatkozik a castillában, egy 25 fölötti mezszámmal, bármikor játszhat majd. Lucas meg alapból a nagycsapat kerettagja, szóval egy biztos, simán lehetnek egyszerre a pályán, ha esetleg a szezon végén már lesz tétnélküli bajnoki meccsünk, remélhetőleg lesznek is a pályán mindketten egyszerre. :)

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. január 26., hétfő 13:59

Alapnak jó lesz a srác, tehermentesítésre.
Aztán nyártól mehet a
Kroos-Modric-Pogba-Isco-Lucas-James KP!
Előre pedig marad a CR-jesé-benzema-reus-új "B" csatár!

Illaramendi azért izgult szerintem most a valdebebas-ban a tv előtt, hogy nehogy a 24-es mezt kapja a brazil :mrgreen:
Közben khedira masszírozta a talpát, hogy induljon meg a vérkeringés :D

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Silva

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. január 26., hétfő 13:53

csabi87 írta:Annyira bírom az ilyen megállapításokat. :lol:
Szépen le van írva a srác egyeseknél.
Kroos se gyors mégis jól játszik.Szerintem jó lesz.A távoli lövéseit meg élmény nézni,fôleg azután hogy nálunk ez igen gyengén megy.
Remélem fog lôni rendesen távolról.

Nem a távoli lövések mennek gyéren, tele vagyunk jól lövőkkel, csak ugye itt CR-nek kell passzolni, és nem 30-ról lövöldözni, másrészt, ha 10 emberrel védekezik az ellen a saját 16-osán belül, ott nem nagyon van folyosó lőni.

Leírni nem írjuk le, de nagy meglepetés lenne, ha 1-2 héten belül a kezdőbe kerülne. Vele az a cél, hogy a Khedira-Illara párosnál használhatóbb legyen beugróként. De ennyi. A kezdőbe majd remélhetőleg Pogba jön nyáron.
De Kroos fejben kb 2 lépéssel a játék előtt jár, miután megkapta rögtön tudja jobbal-ballal lábra rajzolni a 60m-es keresztlabdákat is, ennél a csávónál meg a videókban csak olyanokat láttam, hogy felnéz, megkeresi gyorsan hol az üres ember, tol egyet, hogy jól legyen jobb lábra - balost nemigen használja -, és utána jön a keresztlabda. Erre nem lesz ideje a Spanyol bajnokságban, főleg ha még le is támad keményen az ellenfél.
:agree: Így van nagyon körülményes, és nem is kétlábas.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Lucas Silva

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 26., hétfő 13:47

csabi87 írta: Kroos se gyors mégis jól játszik.Szerintem jó lesz.A távoli lövéseit meg élmény nézni,fôleg azután hogy nálunk ez igen gyengén megy.
Remélem fog lôni rendesen távolról.
De Kroos fejben kb 2 lépéssel a játék előtt jár, miután megkapta rögtön tudja jobbal-ballal lábra rajzolni a 60m-es keresztlabdákat is, ennél a csávónál meg a videókban csak olyanokat láttam, hogy felnéz, megkeresi gyorsan hol az üres ember, tol egyet, hogy jól legyen jobb lábra - balost nemigen használja -, és utána jön a keresztlabda. Erre nem lesz ideje a Spanyol bajnokságban, főleg ha még le is támad keményen az ellenfél.

30 m-es lövésekre meg szerintem ne nagyon számíts tőle, túlságosan meg lesz illetődve ahhoz szerintem ennyi sztár között, hogy ilyeneket bepróbáljon.

Persze lehet, hogy beválik majd nektek, és ő lesz az új Gilberto Silva, de videók alapján inkább egy Illarramendi szintet fog csak hozni szerintem. Bár ha Carlo őt majd tényleg be meri dobni, akkor már azzal is előrébb lesztek, mert lehet pihentetni Kroosékat.
Géci írta:Egy biztos! Odegaard meg Lucas egyszerre nem lesz a pályán... :mrgreen:
Épp kérdezni akartam, nem úgy volt, hogy Odegaard kapja a 16-ost mezt? :Đ :lol: Trololo

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 26., hétfő 13:43

Egy biztos! Odegaard meg Lucas egyszerre nem lesz a pályán... :mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. január 26., hétfő 13:35

Alázatos srác, mindent bele, remélem sikerül beilleszkednie hamar. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Lucas Silva

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 26., hétfő 13:33

kérjük a 16-os számot :Đ

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Lucas Silva

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. január 26., hétfő 13:25

Pozitívum mondjuk intelligensnek tűnik, jól helyezkedik, meg a szerelései - habár nem volt belőlük sok a vidikben - korrektek voltak.
nehogy nuevogago legyen belőle, mert felkötöm magam.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Lucas Silva

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. január 26., hétfő 13:25

Annyira bírom az ilyen megállapításokat. :lol:
Szépen le van írva a srác egyeseknél.
Kroos se gyors mégis jól játszik.Szerintem jó lesz.A távoli lövéseit meg élmény nézni,fôleg azután hogy nálunk ez igen gyengén megy.
Remélem fog lôni rendesen távolról.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Lucas Silva

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. január 26., hétfő 13:22

Matt009 írta:Ahogy nézegettem lassú fejben és lábbal is, a bohócligából sem tudtak olyan youtube videót összevágni, ami alapján azt mondanám itt a helye, de majd meglátjuk. Kiegészítő embernek lett véve, ha játszania kell, legyen stabil, lehessen rá számítani, és akkor meg leszünk vele elégedve. Klasszis nem lesz, de a kisebb meccseken elfocizgathat.
Nekem is ez jött le, kurvára körülményesnek tűnik, de ilyenkor mindig azzal nyugtatom magam, hogy a scoutjaink biztos láttak benne valamit. Nem tudom elképzelni, hogy ennyire nem értenének hozzá. Meg ha kiegészítőembernek jön, akkor arra miért nem lett volna jó Illarra v Casemiro? Na mind1, majd elválik.

Pozitívum mondjuk intelligensnek tűnik, jól helyezkedik, meg a szerelései - habár nem volt belőlük sok a vidikben - korrektek voltak.
szimpatikus, na.
James is kurva szimpatikus volt, sokra megyünk vele. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 7 regisztrált és 0 vendég