Lucas Silva - 16

Archívum
Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. március 1., vasárnap 22:02

Most nem akarok én sem okoskodni de tényleg sokan mondtuk hogy egyazegybe Illarra 2.0 . A brazil csapatában igaz távolról volt pár szép gólja, de nálunk megvannak erre a jelöltek.
Ki kell baszni még 12 millát, mert Carlonak nem tetszik az ugyanolyan középszerű gyerek pofája. :roll:
Remélem nem sírjuk vissza majd 10-15 év múlva ezeket az ablakon kidobott pénzeket.
Love football, hate antifa.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. március 1., vasárnap 22:01

Sunsky írta:Ilyen képességű a Castillában is tuti van...
of course hogy van, Medrán.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. március 1., vasárnap 21:59

De mégis ki várt 10 millióért egy Pogba 2.0-t. Jobb, mint Khedira és Carlo jobban bízik benne, mint Illarrában. Ennyi elég, míg vissza nem tér Luka. Ha meg még fejlődne is idővel, akkor remek kis kiegészítő ember lehet belőle végre nem 30-40 milliókért.
Pogba ingyé volt anno a Juventusnak :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 1., vasárnap 21:57

Mike írta:ja volt, csak az istenért se akarja játszatni a mester

ha meg a hercegre gondoltál, azért nála csak jobb...
Őszintén, nem mondom, hogy jobb. Khedira legalább rengeteget futott, és volt benne némi keménység.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. március 1., vasárnap 21:56

Realista24 írta:Nem elég, mert emberhátrány, erre már volt emberünk.
Szerintem Bale nagyobb emberhátrány, de nem veszünk össze :D

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. március 1., vasárnap 21:55

Ilyen képességű a Castillában is tuti van...

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. március 1., vasárnap 21:55

ja volt, csak az istenért se akarja játszatni a mester

ha meg a hercegre gondoltál, azért nála csak jobb...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 1., vasárnap 21:54

Nem elég, mert emberhátrány, erre már volt emberünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. március 1., vasárnap 21:53

De mégis ki várt 10 millióért egy Pogba 2.0-t. Jobb, mint Khedira és Carlo jobban bízik benne, mint Illarrában. Ennyi elég, míg vissza nem tér Luka. Ha meg még fejlődne is idővel, akkor remek kis kiegészítő ember lehet belőle végre nem 30-40 milliókért.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. március 1., vasárnap 21:51

hehe írta:
Realista24 írta:Erőtlen, gyenge, alibi, hiányzik belőle az agresszió.
namost ezt én - meg sztem többen mások is - 3 perc jutyub alapján megmondtuk volna.


fel nem foghatom minek veszünk olyan embereket, akik több szempontból is limitáltak
Meg is mondtuk... nem értem ki szopkodta fel ezt a gyereket...

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. március 1., vasárnap 21:44

Realista24 írta:Erőtlen, gyenge, alibi, hiányzik belőle az agresszió.
namost ezt én - meg sztem többen mások is - 3 perc jutyub alapján megmondtuk volna.


fel nem foghatom minek veszünk olyan embereket, akik több szempontból is limitáltak
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 1., vasárnap 21:35

Erőtlen, gyenge, alibi, hiányzik belőle az agresszió.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 23., hétfő 18:02

Nekem eddig ő sem volt meggyőző, de ha Carlo benne bízik és ennyire lehet számítani rá, mint az előző két meccsen, akkor remélem használni fogja, ha másoknak pihenőt kellene majd adni. És továbbá remélem azt is, hogy kipróbálja Kroos helyén is utolsó emberként, ha már elmondta, hogy ott is játszhat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 23., hétfő 17:49

___Samy___ írta:az adottságai megvannak ahhoz, hogy erős közepes szintet tudjon hozni, és egy jó kiegészítő ember lehet, akivel úgy néz ki végre carlo is számol, nem csak a létszám miatt van itt
Ebben azert egyelore nem vagyok biztos. Jelenleg Modric serult, Khedira serult, Illarraban egyaltalan nem bizik, mondhatni hogy Lucason kivul nincs is mas opcioja arra a posztra. (vagyis de, mert hatra rakhatna Iscot, elore meg Jeset, de ugy nez ki iden Jesevel sincsenek komoly tervei)

Szoval nagyon kivancsi leszek, hogy az aprilisi heti 2 meccses idoszakban Ancelotti hanyszor fogja lekapni a palyarol a Kroos - Modric paros valemelyiket 20 perccel a meccs vege elott. Remelem addigra Lucas is fejlodik annyit, hogy Ancelotti stabilan szamitson ra.

Nyilvan jelenleg nagy a lelkesedes, uj csapat, uj kozeg, tele van bizonyitasi vaggyal. Kerdes, hogy mi lesz akkor, amikor kikerul a kezdobol es meg hoznak a nyakara egy Pogbat is. Olyan lesz mint Nacho, aki elfogadja azt a keves lehetoseget is amit kap, vagy Chicharitohoz hasonloat az elso par honapban kuzd, majd amikor rajon, hogy semmi eselye, beleszarik az egeszbe. Na de ennyire azert nem akarok elore szaladni.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. február 23., hétfő 17:47

Boky írta:
sentry írta:
Azért ne ez legyen már a szempont. Khediránál kb minden játékos technikásabb aki valaha focizott ebbe a csapatban, az elmúlt évtizedekben. :lol: Talán Gravesen volt hasonló szinten.
gravesennek semmi baja nem volt a képzettségével, főleg nem egy vkp-hoz képest.
Khödösek már az emlékeim. :mrgreen:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Boky » 2015. február 23., hétfő 17:46

sentry írta:
___Samy___ írta: határozottabb, mint illarra és technikailag meg képzettebb, mint khedira, szóval egész jónak tűnik a srác
Azért ne ez legyen már a szempont. Khediránál kb minden játékos technikásabb aki valaha focizott ebbe a csapatban, az elmúlt évtizedekben. :lol: Talán Gravesen volt hasonló szinten.
gravesennek semmi baja nem volt a képzettségével, főleg nem egy vkp-hoz képest.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. február 23., hétfő 17:42

___Samy___ írta: határozottabb, mint illarra és technikailag meg képzettebb, mint khedira, szóval egész jónak tűnik a srác
Azért ne ez legyen már a szempont. Khediránál kb minden játékos technikásabb aki valaha focizott ebbe a csapatban, az elmúlt évtizedekben. :lol: Talán Gravesen volt hasonló szinten. Lehet a csöpp elfogultság beszél belőlem, de fogalmatlanabb játékost nagyon erősen gondolkozva sem tudok mondani. Talán a jó öreg Faubert :mrgreen: De ő csak melegítette a padot.

Kíváncsi vagyok ősszel, egy teljesen normális előszezont letudva mit fog mutatni. Én nem várok el tőle semmit. Abszolút úgy kezelem, amiért hozták, csereember. Annak valószínűleg bőven jó lesz. :) Khedira meg nyáron takarodhat ahova csak akar. Pár sör le fog csúszni örömömben. Fél BL győzelemmel fel fog érni. :roll:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. február 23., hétfő 17:25

azt kell mondanom, hogy meglepődtem rajta, hogy már ennyire jól be tudott szállni a kp-ra
inteligensebbnek tűnik, mint casemiro, határozottabb, mint illarra és technikailag meg képzettebb, mint khedira, szóval egész jónak tűnik a srác
az adottságai megvannak ahhoz, hogy erős közepes szintet tudjon hozni, és egy jó kiegészítő ember lehet, akivel úgy néz ki végre carlo is számol, nem csak a létszám miatt van itt
a taktikai fejlődés viszont még bőven ráfér, sokszor csak céltalanul bolyong a labdakihozataloknál és a védekezésnél, de ez elfogadható egy tök új környezetben
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

fenomeno22
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2015. február 7., szombat 17:30
Kedvenc játékosaid: ronaldo09
Kedvenc csapatod: realmadrid

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: fenomeno22 » 2015. február 23., hétfő 17:13

Jó lesz az ember.Nem ügyetlen és van benne tűz.Persze rohadtul nehéz dolga lesz,valószinű hogy nyáron a posztjára fog érkezni egy sztárjátékos de egy 10%esélye szerintem is van,hogy kezdő legyen mégha nem is tudnám megmondani kit szorítana ki.:)Nem lehet elmenni amellett,mennyivel jobban játszott már a hétközi meccshez képest is.Mindenesetre jó pénzt fogunk keresni rajta ha továbbáll mert az látszik rajta hosszú távon nem lesz csere még a realban se,annál törekvőbb.Illaránál nagyon gáz volt az a kamu vigyor mikor váltotta tudja ő is jobb a gyerek.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Lucas Silva - 16

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. február 23., hétfő 16:32

hunmadridista írta:Nekem is tetszik a srác eddig teljesítménye...és ami nagy előny nála, hogy nem akkora alibi játékos, mint Illara...voltak jó passzai és megindulásai is...nem mellesleg felvállalja a párharcokat (igaz eddig párat el is vesztett belőlük, de legalább próbálkozik)
Így van. Határozott előrelépés Illarához képest, próbálkozik előrefelé is passzolni, megindulni. Egész jó. Ráadásul nincsenek önveszélyes baromságai, mint Illarának, magabiztosabb is. Ha már annyit elérünk vele, hogy Carlo nyugodtan rotálja vele a kp-t, akkor megérte.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég