Danilo - 23

Archívum

Kellett Danilo a csapatba?

A szavazás 2015. május 1., péntek 8:00-kor befejeződött.

Igen
51
50%
Nem
52
50%
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Danilo

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. április 1., szerda 9:37

csak akkor értek egyet a leigazolásával, ha baloldalon is valóban bevethető. Ebben az esetben valóban jó húzás lehet.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Danilo

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. április 1., szerda 9:26

hamesz írta:Én örülök, hogy itt van. Legalább a másik védőnk nem egy Arbeloa, akivel semmi baj nincs, de valljuk be, hogy már kevés. 30 milka nem izgat, mert nem az pénzem meg annyira nem vészes szerintem. A szezon meg rohadt hosszú Carvajal és Danilo is fog bőven játszani majd.
Szerintem is megérte. Szeretem Danit, az egyik kedvencem a mentalitása miatt viszont szükség volt egy szélső védőre. A jövő zenéje, de ha tényleg tud a baloson is játszani, akkor szerintem 30M bőven megérte. Meg ha rotálják is őket a jobb szélen akkor se lesz gáz, mert hosszú, azért a szezon. 6 tüdejű szélsővédők is elfáradhatnak.


Már csak Bélát kellene előlük eltávolítani és minden ok ( de ez másik topic :) )
[FIFA WORLD]

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Danilo

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. április 1., szerda 9:22

Én örülök, hogy itt van. Legalább a másik védőnk nem egy Arbeloa, akivel semmi baj nincs, de valljuk be, hogy már kevés. 30 milka nem izgat, mert nem az pénzem meg annyira nem vészes szerintem. A szezon meg rohadt hosszú Carvajal és Danilo is fog bőven játszani majd.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Danilo

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. április 1., szerda 9:21

Csabi írta: kéccer technikásabb, gyors, kemény és vezér. nem véletlenül kapitány a portóban már most. aki szerint carvajal mögé érkezik, nagy álomvilágban él. de szerintem jövőre is lesz jó sok meccs, hogy mindketten kapjanak egy rakás meccset, esetleg és a másik oldalon is kell majd a backup.
Carvajal se tűnik puhapöcsnek, belőle is lehet vezér, ezt eddig is láthattuk. Ráadásul a badass szakáll sokat nyom..

Én nagy ostobaságnak tartom a leigazolását, az oké hogy talán jobb, de nem annyival hogy szükségszerű legyen a leigazolása, hiszen Carvajal eddig remekül segített be a támadásba, főleg akkor mikor nem félagysejtű bélákkal kellett mókáznia a szélen. A legjobb az lett volna ha találnak vmi 25-26 éves védőt, aki letud hozni egy bizonyos szintet, és direkt megkötik hogy te most padozni fogsz, és örülni fogsz neki.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Danilo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 1., szerda 9:17

Szerintem is Ancelottinak kellett. Én sem érzem idén tutinak Carvajalt és előtte is volt ugye, hogy még Ramost is kirakta a digó a szélre, mert se Alvaro, se Dani nem volt jó.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Danilo

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. április 1., szerda 9:16

Korabban nezegettem transfermarkton a meccseit es feltunt, hogy elozo szezonban 2 kupameccsen is balhatvedet jatszott. Mint ahogy a 12/13-as szezonban is volt egy meccse azon a poszton. Nyilvan ez nem olyan hatalmas nagy szam, de amennyiben tud a baloson is jatszani, akkor azt mondom, hogy rohadt jo igazolas. Ellenkezo esetben, talan jobban is elkolthettuk volna ezt a penzt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Danilo

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 1., szerda 9:14

realistahuni írta:31,5 millió, gg perez megint.
Ja, elképzelhetetlen, hogy Ancelottinak kellett :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Danilo

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. április 1., szerda 9:13

Ha egy David Luiz 50, akkor Daniloért miért lenne sok a 30?

De ha jól értelmezem, akkor a Barca le is csaphat Carvajalra. :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Danilo

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 1., szerda 9:11

Kíváncsi vagyok, egyelőre úgy néz ki nem volt létfontosságú ez az igazolás, de én várnék egy évet mi sül ki belőle. Carvajalt Ancelotti idén is meglehetősen sokat pihentette, nem tudom milyen okból.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Daniel Carvajal - 15

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. április 1., szerda 9:11

Csak én érzem teljesen szánalmasnak és feleslegesnek ezt az igazolást?

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Danilo

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. április 1., szerda 9:08

31,5 millió, gg perez megint.
Love football, hate antifa.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Danilo

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. április 1., szerda 8:54

kelemen.istvan írta:Nem igazán láttam játszani, valaki (ha már brazil, hehe?) mondana pár dolgot róla? Miben (lehet) jobb, mint Carvajal? Miben marad el a spanyoltól?
kéccer technikásabb, gyors, kemény és vezér. nem véletlenül kapitány a portóban már most. aki szerint carvajal mögé érkezik, nagy álomvilágban él. de szerintem jövőre is lesz jó sok meccs, hogy mindketten kapjanak egy rakás meccset, esetleg és a másik oldalon is kell majd a backup.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Danilo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 1., szerda 8:52

Na Calma suhancok. Coentrao is jött 30 millióért, féltettük is szeretett Marcelonk és tudjuk, hogy hol tartanak most. Én se igazán értem, hogy minek kellett megint 31,5 milliós cserevédőt venni, de ez van. Azt meg, hogy már áprilisban bejelentettük... Szerintem a Copa America lehet rá a válasz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Danilo

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. április 1., szerda 8:51

Érdekes. Ha azt nézem már csak azért megérte megvenni,hogy ne a Barca vigye el. :mrgreen:
31 misi ezen a szinten nem pénz, főleg,hogy a Portóból jön.
Carvajal gyereket én is kedvelem, de talán ebben a srácban a jövőre nézve több a potenciál, mondjuk szart se fogunk érni,ha Bale elveszi a területet Danilo elől, szóval Jamesnak kell majd a jobboson játszania okosan behúzódva, teret adni ennek a szélvésznek.

Kezdődik a nyárig bugi is tehát. Még De Gea-t lenne nagyon jó behúzni, a welszi bárd szerintem nem megy sehova.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adamzz 2015. április 1., szerda 8:53-kor.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Danilo

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. április 1., szerda 8:47

dannen írta:egy kis összeállítás a srácról

sokat nem lehet belőle leszűrni, de a lövései jónak tűnnek mindkét lábbal és szerethet fellépni a támadó harmadba ahogy látom. a védekezésére kíváncsi leszek.
YT alapján a srácnak jobbak a lövései/labdavezetései/technikája, mint miszter majdnem 100 millának. :D Lehet, hogy Perez Bale helyére vette. :DD
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Danilo

HozzászólásSzerző: Tádám » 2015. április 1., szerda 8:44

Nem igazán értek egyet a leigazolásával.
Ha a túloldalra jött volna Gayá az oké, és akkor Coentrao mehet is.

Így Arbeloa megy szerencsére, de Carvajal fog padozni?
Én úgy gondoltam, ha veszünk szélsőt bekket, akkor azt Carvajal és Marcelo mögé, de így már más a helyzet, főleg 31 misiért... Jó játékos, nem azzal van a baj, csak csóri Carvajal fogja ezt megszívni.

Gaya is jön majd 30ért, aztán már el is ment 60 milla, úgy már csak a Bale-ért kapott összeg fele marad a középpályára... :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Danilo

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. április 1., szerda 8:40

Realista24 írta:Volt már ilyen? Áprilisban hivatalosan bejelenteni egy jövő évi igazolást?
Na, de sebaj. Üdv a klubban 31,5 milliós brazil hátvéd úr és viszlát Arbeloa.
Harminc-egy-egész-öt milliós jobb bekk, padra, Carvajal mögé? Azta, úgy tűnik nincs is más problémánk... :ike: Na mindegy.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Danilo

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 1., szerda 8:36

én is sokkalom ezt az árat érte, de csak azért, mert van egy carvajal a csapatban. egyébként, ha nem lenne és meglennénk lőve jobb bekk poszton akkor könnyebben elfogadnám az árat, a muszáj miatt.

viszont én úgy gondolom, h padra felesleges igazolni. azt akarom ezzel mondani, h nem olyan játékosokat kell keresni a piacon, akikre úgy gondolunk, h na majd jó lesz a padon évi 10 meccsre beugrik, rotálás/eltiltás miatt eljátszogat, stb.. egy ilyen átigazolási stratégiával éppen semmire sem megyünk, lásd: chicharito, lucas silva, de mondhatnám illarramendit is. beugranak, elvannak és kész. nem viszi előrébb a csapatot, a taktikát, a teljesítményt. mondjuk, ha a kp-ra gondolunk amint kiesik modric v kroos, már be is szarunk, mert csak silvához v illarramendihez tud nyúlni ancelotti. gondolom értitek mire gondolok.

lényege a mondanivalómnak, az az, h nem a padra kell igazolni.
ha beugrókat keresünk, akkor ott a castilla, a fiatalok. odegaard v az a másik 3-4 tag akikről külön cikket és készítettek itt a szerkesztők, h a jövő emberei lehetnek.

danilo leigazolásával (az az nem magával a személyével) kapcsolatban az egyetlen aggályom, az az, h carvajal, h fog reagálni.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
mexes
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Danilo

HozzászólásSzerző: mexes » 2015. április 1., szerda 8:31

A: Marci Carvajal
B: Marci Danilo
C: Danilo Carvajal
+nacho

És akkor lehet játszani a naptárral.
Így ha okosan csinálja Ancelotti (a rotálás nagymestere :lol: ) senki sem szenved majd.

(egyébként félek, h csak elvittük a piacról a barca elől...igy h alves megy)

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2922
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Danilo

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. április 1., szerda 8:07

Nem igazán láttam játszani, valaki (ha már brazil, hehe?) mondana pár dolgot róla? Miben (lehet) jobb, mint Carvajal? Miben marad el a spanyoltól?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 7 regisztrált és 0 vendég