Danilo - 23

Archívum

Kellett Danilo a csapatba?

A szavazás 2015. május 1., péntek 8:00-kor befejeződött.

Igen
51
50%
Nem
52
50%

Szavazatok száma: 103

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Danilo

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 1., szerda 15:06

Victor írta:
És mi van, ha Alvaro marad Marcelo cseréjének és csak Coentrao távozik? Én ezt is eltudom képzelni. Ilyen szempontból megbízhatóbb, mint a portugál, aki akkor sérült, amikor pont kéne.
szerintem a legtöbb madridista nem akarja elképzelni. Arbeloa jó ember, jó fej, igazi harcos, de a képességei alapján már nagyon nem a Real Madridba való (még cserének sem). Lassú, körülményes, inkább hátráltató tényező.
az szép és jó, amit írsz, de hol szokta ez Perezt érdekelni?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

tubatibi

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. április 1., szerda 15:05

Megvan!!!!

Azért hoztuk Lucas Silva-t is meg ezt a Danilo gyereke most, hogy jó sok haverja legyen Neymarnak. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Éder Militão, Paul Pogba, Eden Hazard, Luka Jović, João Félix

hehe
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. április 1., szerda 15:00

nem értem miért kellett, nem az új cafuról beszélünk.
carvajal bár megtorpant a fejlődésben, a brazilból az eye-tesztem nem hoz ki többet, mint ő.
Kép
Kép
Kép

Victor
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. április 1., szerda 14:57

És mi van, ha Alvaro marad Marcelo cseréjének és csak Coentrao távozik? Én ezt is eltudom képzelni. Ilyen szempontból megbízhatóbb, mint a portugál, aki akkor sérült, amikor pont kéne.
szerintem a legtöbb madridista nem akarja elképzelni. Arbeloa jó ember, jó fej, igazi harcos, de a képességei alapján már nagyon nem a Real Madridba való (még cserének sem). Lassú, körülményes, inkább hátráltató tényező.
Kép
Kép
Kép

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 1., szerda 14:33

"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 1., szerda 13:29

Igaz viszont hogy Marcelon kivül nem sok babér termett a Madridban a többi brazil szerzemenyeinknek az elmult években....
Másodvonalas brazilok voltak vagy kiégett "klasszisok", szóval nem csoda.

Amúgy biztos jobb lett volna itt pár embernek, ha Danilo lehoz egy jó Copát a nyáron, elviszi egy nagy csapat, netalán a Barca és akkor mehetett volna a puta Perez.
Leigazoltuk most, előre gondolkodik Ancelotti, most is fuera van Perezéknek.
Végre nem augusztusban kezdünk el szerződéseket véglegesíteni, ez is baj, na meg nem egy nímandot vettünk.
Az ára? Kicsit magas, ellenben a Portonak továbbra is szórhatjuk a középszereket edződni, hátha lesz belőlük valami, ha más nem el lehet őket adni értelmes áron.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

sandorzolika
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 1., szerda 13:26

Én meg amondo vagyok hogy nem baj ha 2 nagyo jo fiatal tehetség van a csapatban ugyanazon a poszton.
amugy én ugy érzem hogy Danilo egy cseppet jobb a tamadás épitésnél...védőként meg kb egy szinten vannak.
Az is igaz hogy Carvajal nagy madridista es nem is log kifelé a játékával...na de azért ugy nagyon hallkan megjegyezném hogy ha a jobb oldalon lessz egy olyan danilonk mint a balon Marcelo akkor szerintem mindenkinek befogja a száját a brazil.
Igaz viszont hogy Marcelon kivül nem sok babér termett a Madridban a többi brazil szerzemenyeinknek az elmult években....
- Hasta el final, Vamos Real -

Santi
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

HozzászólásSzerző: Santi » 2015. április 1., szerda 13:22

Sztem a ennyiért ő a kezdőbe jött, effelől ne legyen kétség, viszont affelől se, hogy komoly rotálás lesz a poszton, ahogy idén is. Nem kell itt aggódni Carvajal miatt, a tippem, hogy olyan 60-40%-ban fognak játszani a jobboson Danilo javára.

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. április 1., szerda 13:06

Igaz. A chelseafc n szepen le van vezetve az ffp
Kép

MIRO KLOSE 16

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

CS0ki

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. április 1., szerda 12:57

FFP miatt nem mindegy.
FFP miatt teljesen mindegy. Nem a kifizetéseken múlik egy játékos igazolásánál, hanem a serződésének időtartalmára. Fizethetjük e3gybe vagy 100 év alatt, akkor is 6 évre lesz elosztva az átogazolási díjja.

Norbii
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. április 1., szerda 12:42

jó hát kiscsapatnak miért érné meg olcsón eladni a legjobbjaikat.

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 1., szerda 12:40

Igenre nyomtam. A hátsó hetes így most eléggé patent lesz, le lesznek fedve a posztok, ha nem lesz extrém sérüléshullám akkor nagyon komoly védősor lehet ott szinte minden variációban. Illetve feltételezem, hogy a baloson is ellesz a srác.

Az ár egy másik dolog, de hát aki a Portóval üzletel...
Nem illik.

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. április 1., szerda 12:37

FFP miatt nem mindegy. De viccen kivul ha nem tudsz valaszolni akkor ne irj semmit. Engem erdekel ezert megkeredezem. Csak szabad.
Kép

MIRO KLOSE 16

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

VAR<3

Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

CS0ki

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. április 1., szerda 12:34

Ja meg arrol mit tudni hogy hany ev alatt fizetjuk ki a 31 milliot? Eddig voltak hirek hogy 3 reszletben 10-10-10 errol nem irt a marca as?
Most viccen kívűl, számít ez? :kivagyhe:
Kell Carvajalnak a konkurencia, mert idén sokszor előfordult, hogy leeresztett.
Én nem vettem észre. Volt, hogy nem játszott jól, de motivációs problémákat soha nem láttam nála.

De akkor Arbeloa szinte biztos, hogy lép.

BBeno

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. április 1., szerda 12:30

Ja meg arrol mit tudni hogy hany ev alatt fizetjuk ki a 31 milliot? Eddig voltak hirek hogy 3 reszletben 10-10-10 errol nem irt a marca as?
Kép

MIRO KLOSE 16

RONCI A LEGENDA

Grande Pipita Higuaín

VAR<3

ateeemadrid

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. április 1., szerda 12:12

Amúgy gondolkoztam a dolgon, meg győzködtem magam, hogy biztos van értelme. Biztos tud mind2 szélen játszani, Coentrao biztos lép, stbstb... De arra jutottam, hogy kibaszottul semmi értelme nem volt 31 millióért hozni egy jobbhátvédet, felesleges szépíteni a dolgot.

Mindig optimista vagyok egyébként ha jön valami új játékos, de ennek tényleg nem sok értelmét látom. Meg amúgy minek jelentik be áprilisban, ezt sem igazán értem. Jobb lett volna ha ez egy április 1-i tréfa. :/

Sunsky
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. április 1., szerda 11:57

Danilo.. hm... Nem lenne baj, ha nem lenne más problémánk. Továbbra is az a gondom, hogy itt egyes dolgokon 1-2 millán szarozunk, de ami nem fontos, vagy már látszólag sem éri meg, arra repkednek a 10-20-30 millák. Itt nem Danilora gondolok, hanem DM-re, Illarra-ra, Lucas Silvára, stb.... Most komolyan, nem lehetett volna ezt a 30-at Pogbába fektetni?

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. április 1., szerda 11:56

nem..
Pérez nagy nyara:
#ZZ
#CR7
#PuraVida

#fuckthehaters
Out: Bale, Isco, Asensio, Vallejo, Mariano. Brahim (k)
In: Hazard, De Ligt, Ödegaard, Rodrygo (k), Bernardo Silva.
TC, KN, LZ, DC, ÁO, SR, DL, RV, Na, Re, Ma, BS, LM, TK, Ca, ML, DC, LV, MÖ, KB, VJr, EH. 22

ateeemadrid

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. április 1., szerda 11:54

Ez most összefügg az április 1el vagy nem? :D

Most nézem official oldalt, az szép. Megleptek.

R. Carlos
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2015. április 1., szerda 11:27

Szerintem nem rossz igazolás. Kell Carvajalnak a konkurencia, mert idén sokszor előfordult, hogy leeresztett. Ráadásul egy kétlábas védőről beszélünk, szóval akár a bal oldalon is bevethető. Nem a rosszat látom én ebben, hanem azt, hogy mindenkinek fel kell kötni a gatyáját. Arbeloa pedig tényleg súlytalan, akármennyire is jó csávó. Lehet rotálni a védelmet nyugodtan! Üdv. a csapatban. (amúgy így csendben megjegyezném, hogy szerintem így a Gayá gyerekre nem lesz szükség, de ne kövezzetek meg ezért.)
2019/2020: Courtois - Carvajal, Varane, Ramos, Reguilón - Pogba/Modric, Casemiro, Kroos - Hazard/Brahim, Benzema, Vinícius/Rodrygo.

Out: Isco, Asensio, Bale.

Vissza: “Lejárt szavatosságú témák”