Kiko Casilla - 13

Archívum
Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kiko Casilla

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. július 18., szombat 17:35

Kiemeltetek egy szót és azon lovagoltok.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kiko Casilla

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. július 18., szombat 15:50

CS0ki írta:Az meg, hogy páran itt arról beszélnek, hogy át lettek verve vagy ilyesmi...na neeee. Tudnak írni-olvasni, pontosan tudják, hogy mi van madridban. Normál esetben egyiküknek se lehetne köze a kezdő pozícióhoz, ahogy az elmúlt 15 évben, illetve ha jön De GEa, akkor várhatóan a következő 8 évben nem is lesz közük...És ezt pontosan tudják ők is.
Annyit meg hozzafuznek, hogy ha mar Ramosnal tobben felhoztak, hogy gondolnia kell a jovojere is, akkor ez Navasnal vagy Kiko Casillanal is ervenyes. Senki ke kotelezte oket, hogy alairjanak a bizonytalanba az eddigi fizetesuk 4-5 szoroseert. Legalabbis tobb oldal szerint a 2013/14-es szezonban a Levante 11-14 milliot koltott fizetesekre (brutto osszeg), mig Navas jelenleg brutto 4 milliot keres. Kiko is brutto 1 millio korul kapott az Espanyolnal, nalunk Pacheco is masfelszer ennyit keres. Ha egy ev utan ugy erzik, hogy hiba volt a stabil kezdo helyett a penzt valasztani, meg mindig eligazolhatnak. Ez nalam baromi messze van az atverestol.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kiko Casilla

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. július 18., szombat 10:54

Számomra ez katyvasz, nem koncepció. Szomorú ha ez nevezhető a legjobb tervünknek évek óta.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kiko Casilla

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. július 18., szombat 0:22

Felejtsük el a DL-Iker helyzetet és tervezzünk újra: Ha jövőre érkezik DDG, már pedig fogadni mernék rá hogy fog, Perez ha kell fizet is majd érte, akkor mi értelme 2 olyan kapust palira venni akik a liga bármelyik csapatában kezdők lennének? Navas nem fog egész életében padozni, jobb annál, és ha Casilla - sokak állítása szerint - nála is jobb, akkor neki sem fog feküdni ez a szerep hosszútávon. Szóval, mégis, mi a terv?
Szerintem leírtam én is, hogy mi a terv, és nem is értem mi benne a hiba, évek óta a legjobb terv a Madridnál...

Casilla második számúnak jött alapvetően, ha idén nem jön DDG, akkor még van némi esélye az első számú státuszra is. Itt nevelkedett, védett eleget, neki láthatóan ez sokat jelent. Navas más tészta, ő rá van pörögve az első számú kapus posztra hosszabb távon, tavaly eljött, hátha a lefelé haladó Casillast kiszorítja, illetve most még jó esélyt is kapott. Aztán amikor jön De Gea, ő lépni fog. HA idén, akkor viszi a Valencia szerintem. De valószínűbb, hogy most kapott egy szezont arra, hogy kupákat nyerjen játékkal.

Az meg, hogy páran itt arról beszélnek, hogy át lettek verve vagy ilyesmi...na neeee. Tudnak írni-olvasni, pontosan tudják, hogy mi van madridban. Normál esetben egyiküknek se lehetne köze a kezdő pozícióhoz, ahogy az elmúlt 15 évben, illetve ha jön De GEa, akkor várhatóan a következő 8 évben nem is lesz közük...És ezt pontosan tudják ők is.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kiko Casilla

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. július 18., szombat 0:03

Ha DDG jövőre jön ingyen, akkor az rohadt jól van megoldva. Engem egy percig sem zavarna ha mind a 3 kapus maradna majd, persze DDG lenne az első számú. A többiek döntsék el mit szeretnének, a csapat támogatná őket benne. Idén kapnak lehetőséget bizonyítani, hát ha egy nagy csapat még pénzt is adna értük és keresünk rajtuk. Nekünk nagy valószínűséggel lesz egy top3-as fiatal kapusunk...DE ha még sem, én nem esek kétségbe a Navas-Casilla párostól sem.

cart
Hozzászólások: 2611
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kiko Casilla

HozzászólásSzerző: cart » 2015. július 17., péntek 22:18

Szerintem Perez túlélné, ha nem kéne nagy pénzt kiadnia egy kapusra.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kiko Casilla

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. július 17., péntek 22:06

cart írta:Amúgy meg nem kizárt, hogy beválik Navas vagy Casilla, aztán nem is lesz szükség rá.
Gondolod számít majd?

Hozzáteszem, ingyen én se hagynám elúszni DDG-t...

cart
Hozzászólások: 2611
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kiko Casilla

HozzászólásSzerző: cart » 2015. július 17., péntek 22:03

Realista24 írta: Most jött Casilla 6 millióért, jövőre DDG aláír x pénzért + 5 millióért. Majd magasabb fizetést kap, mint amit most kapna, a kettő különbözete szorozva hattal, meg az előző tételek és ott vagyunk, hogy 30-40 millió. És akkor rizikózunk, hogy vajon DDG tényleg jön vagy sem.
Én is inkább DDG-nek adnám a pénzt, minthogy az MU húzzon le...
Amúgy meg nem kizárt, hogy beválik Navas vagy Casilla, aztán nem is lesz szükség rá.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kiko Casilla

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 17., péntek 22:03

Szerintem mondjuk ennél valamivel egyszerűbb az ügy. Egyszerűen a MU nem akarja eladni, nincs kivásárlási ára, és egyetértek CS0kival, hogy a MUnak többet ér megtartani, mint eladni akár 40 millióért. Kérték Ramost, ha már bacakodunk, úgy belementek volna.
Van egy top3-as kapusuk, van egy évük valakit keresni a helyére, illetve egy évük megpuhítani egy hosszabbításra akár őt, akár Mendest.
Azt ne felejtsük el, hogy DDG Atleticós, semmi madridista felfogás nincs a fejében szerintem, pusztán karrierista és a Real Madrid a tökéletes döntés a karrierje szempontjából és az adott lehetőségek között. Jelenleg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kiko Casilla

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 17., péntek 22:00

Realista24 írta:
ha ddg jövőre ingyen jön és nem most 40millióért.
Most jött Casilla 6 millióért, jövőre DDG aláír x pénzért + 5 millióért. Majd magasabb fizetést kap, mint amit most kapna, a kettő különbözete szorozva hattal, meg az előző tételek és ott vagyunk, hogy 30-40 millió. És akkor rizikózunk, hogy vajon DDG tényleg jön vagy sem.
Amikor erről volt szó, amellett álltam ki, hogy jöjjön idén. FFP-be nem tudom mennyire szólna bele a dolog, úgy hogy idén remélem nem lesz nagy bevételt jelentő távozó, ha már BAle érinthetetlen. Lehet Perezék másra tartogatják a pénzt idén. Meg ott van az is, amit RMCF hangoztatott, hogy már csak azért se baszakodjanak velünk.
Én is letettem volna a 30-40 milliót, de annak, hogy nem idén jön, biztos oka van, szerintem pénzügyi, Perezék valamit így matekoztak, hogy most nem teszik le azt a pénzt érte.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kiko Casilla

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. július 17., péntek 21:50

ha ddg jövőre ingyen jön és nem most 40millióért.
Most jött Casilla 6 millióért, jövőre DDG aláír x pénzért + 5 millióért. Majd magasabb fizetést kap, mint amit most kapna, a kettő különbözete szorozva hattal, meg az előző tételek és ott vagyunk, hogy 30-40 millió. És akkor rizikózunk, hogy vajon DDG tényleg jön vagy sem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kiko Casilla

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. július 17., péntek 21:37

Na akkor jovore megy ingyen a Milanba. :D

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kiko Casilla

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 17., péntek 21:35

tucsoki írta:...
Nem mondom, hogy teljes mértékben egyetértek - kétségtelen sok igazság van benne -, de tökéletesen meg tudom érteni, miért írod mindezt.

Pénzügyileg és talán sportszakmailag sem volt rossz ez az üzlet, abban az esetben, ha ddg jövőre ingyen jön és nem most 40millióért. Bár nem tudnék most ítéletet mondani, hogy melyikük jobb, talán egy szint, de majd kiderül.
Erkölcsileg pedig... sehogy sem jöhetünk ki jól. Vagy palira vesszük minkét kapusunkat, ezzel a közelmúltban a 3-at is. Vagy paliravesszük mindkét kapusunkat, ezzel szintén 3-at a közelmúltban. Ha Keylor véd, akkor elhoztuk padozni, majd egy évet védett, majd megint padozik, vagy eladjuk. Kiko pad, később vagy pad, vagy eladás. Ha Kiko véd, akkor Keylor van itt padozni, majd valószínű elmegy ddg jöttével, ezután Casilla kerül padra egy év védés után, vagy eladásra.. Egyik se szép.

Valószínű a vezetőség az elsőt nézte, és nem érdekelte a második. És az is a fontosabb, ha túl tárgyilagosan nézzük.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kiko Casilla

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. július 17., péntek 21:05

Nem volt rá szükség.

Keylor kiérdemelte hogy kapjon nálunk egy szezont, érdemes megnézni az egész éves nyilatkozatait, vér profi mentalitás, semmi nyavajgás. Real Madrid-hoz méltó hozzállást tanúsított. Nem láttam annyiszor Casilla-t hogy állást foglaljak, ergo nem tudom jobb-e nála és ha igen mennyivel, de nagyon nehéz elképzelni hogy klasszisokkal magasabb szinten van. Már pedig nálam csak akkor, vagy még akkor sem lenne bevállalható ez az újabb pánik szülte, pofátlan húzás - gondolok itt arra, hogy Casilla lenne az elsőszámú kapus. Navas a vb-n és előtte is bizonyíttota hog lehet rá alapozni (most épp Casilla videóján megy az ájuldozás, korábban meg...), de a gyorsan felejtés jellemző, megy a szokásos FM adok-veszek. Visszatérve, kétségen kívül pozitívum hogy spanyol, saját nevelés (ez a két dolog alighanem túlzottan mérvadó volt), de nem is a játékos személyével, hanem a sokszor emlegetett koncepció hiánya zavar. Ismét.

Felejtsük el a DL-Iker helyzetet és tervezzünk újra: Ha jövőre érkezik DDG, már pedig fogadni mernék rá hogy fog, Perez ha kell fizet is majd érte, akkor mi értelme 2 olyan kapust palira venni akik a liga bármelyik csapatában kezdők lennének? Navas nem fog egész életében padozni, jobb annál, és ha Casilla - sokak állítása szerint - nála is jobb, akkor neki sem fog feküdni ez a szerep hosszútávon. Szóval, mégis, mi a terv?

A sérülést nevetséges felhozni, korábban, és máshol sem jellemző hogy 2 átlagon felüli kapus megél huzamosabb ideig. César Sanchez, Codina, Adan, Dudek aki eszembe jut és eddig cserekapusok voltak, mi múlt rajtuk?
Barcánál Pinto, Jorquera, Bonano oldotta meg Valdes mögött, nem ők hozták meg a sikert.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kiko Casilla

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. július 17., péntek 20:34

Jó igazolás, kellenek is a saját nevelésű emberek. És még nem is ügyetlen. Persze azért pezsgőt még nem bontok, majd ha eljő' DDG. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Kiko Casilla

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2015. július 17., péntek 20:18

Kezdő pozíciót sosem cserélnék le padozásra, főleg, ha egy bajnokságon belüli két csapatról beszélünk. De hát ő tudja. Biztos szereti a klubot, meg minden. Ne legyen igazam, és védjen is. Hajrá.
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kiko Casilla

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. július 17., péntek 20:14

https://youtube.com/watch?v=4EV-nWTXUpI

Rendben van az emberünk, van ebben is jó pár védése amit csak néz az ember, hogy ezt most hogy is szedte ki :D

6 millióért ajándék volt.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kiko Casilla

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. július 17., péntek 19:50

Raull77 írta:utóbbi idoben minden szemetet felvásárolunk
Mondjuk ez azért elég nagy túlzás. Szemétnek egyiket sem nevezném.
Casilla leigazolása meg azzal is védhető, hogy elméletileg így marad jövőre De Gea és akkor már ingyen lesz. Szóval anyagilag nem volt ez rossz döntés, meg azért nem egy reménytelen kapus. Ráadásul gondolom lesz benne egy olyan drukk, mint ami volt Diego Lopez-ben, ami jól is elsülhet. Én reménykedek, hogy jó lesz ez így is, úgyogy HAJRÁ!!! :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Raull77
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014. április 22., kedd 20:10
Kedvenc játékosaid: raul,casillas,cr
Kedvenc csapatod: Real Madrid,FTC

Re: Kiko Casilla

HozzászólásSzerző: Raull77 » 2015. július 17., péntek 19:39

Ezért nem kellett volna Casillast kirakni,,utóbbi idoben minden szemetet felvásárolunk úgy jon le,,idén még 1 normális dontés a vezetoségnél nem volt!

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kiko Casilla

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. július 17., péntek 19:37

Valószínű Keylor lesz az első.. vagy majd megküzdenek és kiderül. Gondolom ddg akkor nem jön, remélem jövőre ingyen. Az azért durva lenne, ha Keylor is szélnek lenne eresztve és két teljesen új kapussal várnánk az idényt.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 6 regisztrált és 0 vendég