Alvaro Arbeloa - 17

Archívum
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. május 19., csütörtök 21:27

Veidt írta:Ha nincs a keretben akkor hivatalosan nem lesz BL gyoztes. Nem?
Ne szivass már.... :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 19., csütörtök 20:48

Veidt írta:Ha nincs a keretben akkor hivatalosan nem lesz BL gyoztes. Nem?
Ezt nemhiszem hogy így van. Pályára lépett idén a bl-ben.Alonso is bl győztes.Aki elutazik a kerettel az mind kap érmet reméljük aranyérmet.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 19., csütörtök 20:45

Ha nincs a keretben akkor hivatalosan nem lesz BL gyoztes. Nem?
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 19., csütörtök 20:44

KAG írta:
Realista24 írta:Szomorú hír, de 90%, hogy Arbeloa nem lesz ott a keretben a döntőn, sérült.
Öltönyben biztos ott lesz végig a pálya szélén és az öltözőben is, mint anno Alonso.
Becserélni meg amúgy sem cseréltük volna be.
Azért ha úgy alakúlt volna a meccs szép lett volna a 88ik percben becserélni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. május 19., csütörtök 19:33

Realista24 írta:Szomorú hír, de 90%, hogy Arbeloa nem lesz ott a keretben a döntőn, sérült.
Öltönyben biztos ott lesz végig a pálya szélén és az öltözőben is, mint anno Alonso.
Becserélni meg amúgy sem cseréltük volna be.
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. május 19., csütörtök 18:40

Szomorú hír, de 90%, hogy Arbeloa nem lesz ott a keretben a döntőn, sérült.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. május 9., hétfő 23:36

Veidt írta:Piqué: "I wish him the best wherever he goes next. If they have given him a send-off like that, it is because he has deserved it. Sometimes the tone has been a bit too much and we shouldn't have done it. But he's had a great career with some big trophies, including the World Cup, and for wherever he goes I wish him well."
off:
Ezzel most ha nem is sokat, de egy picit nőtt a szememben Piqué (mondjuk azért volt honnan :mrgreen: )
Talán a twitterháború mögött megvan az ellenfél tisztelete is.


On:
Twitter után itt is: Gracias Arbeloa! Még egy szívességet kérnék: mindenkit hajszolj bele az Undecimába :salute:
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. május 9., hétfő 23:00

Piqué: "I wish him the best wherever he goes next. If they have given him a send-off like that, it is because he has deserved it. Sometimes the tone has been a bit too much and we shouldn't have done it. But he's had a great career with some big trophies, including the World Cup, and for wherever he goes I wish him well."
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2016. május 9., hétfő 13:05

Bár csak rövid videó, de remek érzések töltenek el ezt nézve. Még egy nagy feladat vár rád öreg, ugyanakkora motivátornak lenni, mint a Tizediknél. :salute:

fernandoredondo
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2015. május 7., csütörtök 16:42
Kedvenc játékosaid: Redondo, CR, R9, Kroos, Modric, Marcelo, Varane, Sergio
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: fernandoredondo » 2016. május 9., hétfő 9:03

Valaki lenne olyan kedves és belinkelné a decima előtti produkcióját az öltözőben ? :D

pár szót az emberünkről .. amit sokan leírtak már óriási szív, MADRIDISTA szív, számomra mindig lenyűgöző volt, hogy milyen szintű tűz égett benne és ezért is akarom, követelem valamilyen szinten az utánpótlásba való beépítését, mert ha ennek a tűznek töredékét át tudja adni a fiataloknak azzal óriásit nyerhetünk.


Alvaro! :salute:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. május 9., hétfő 7:16

Az Atlético miatti hibájánál azt hittem agyvérzést kapok, lehet azon megy/ment el a bajnokság (bár akkor sokakra rá lehetne fogni), de mégsem tudok rá haragudni. Nem meglepő mondjuk, hatalmas Madridista, szimpatikus arc, csupa szív ember. Remélem számolnak vele továbbra is. Még ha csak annyira is, hogy 1-1 fontosabb meccs előtt behívják az öltözőbe, hogy össze rázza a srácokat. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Flash
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2015. május 23., szombat 2:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Benzema,Luka,Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: Flash » 2016. május 9., hétfő 0:57

https://www.youtube.com/watch?v=IuE5va3U5HM

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2016. május 8., vasárnap 19:47

https://twitter.com/eaamalyon/status/729357308485095424

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. május 8., vasárnap 19:00

Remélem valahogy végül a csapat közelében marad. Legnagyobb király.

https://pbs.twimg.com/media/Ch8q3YqWMAAEkGK.jpg

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1184
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: Bencze » 2016. május 8., vasárnap 18:56

Amiota kovetem a csapatot, talan Guti es Arbeloa kepviselte a madridizmust ahogy senki mas. Hiaba van itt Marcelo evek ota es hal meg a mezert meccsenkent, a ket spanyol kilogott az osszes jatekos kozul. Hatalmas respect, az oltozo sokat vesztett a tavozasaval.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: füst » 2016. május 8., vasárnap 12:40

Felemás érzéseim vannak Arbeloával szemben, ő is nyilván olyan mint mindenki más, jó és rossz tulajdonságokkal egyaránt felvértezve. Tetszett, tetszik ahogy képviseli a csapatot, az évek során nagyon előnyére változott, illetve fejlődött a jelleme. Fiatalabban egészen jó játékos is volt, örültem hogy hozzánk érkezett, és azt kell hogy mondjam szép munkát végzett nálunk is, Angliában is.
Nem tetszett viszont ahogyan viselkedett a Mourinho éra végén illetve közvetlenül utána, ott érzésem szerint, illetve az értékrendem szerint rossz oldalt választott. Ott nem az edző bukott ügye mellett kellett volna állást foglalnia hanem a csapatkapitányok, azaz a társai mellett kiállni. Azért megpróbálom a pozitivumot kiragadni ebből is, mert a személyes ellentéteket, gondolok itt Casillasra, sikerült úgy kezelnie hogy abból ne legyen nagyobb probléma, elég profinak tűnik ilyen tekintetben. Is. Nem érzem azt a fajta bánatot, vagy kellemetlen érzést, amit Casillas vagy Raúl távozásakor, nem fog annyira hiányozni. De egy szimpatikus játékos, örülök hogy nálunk játszott és hálás vagyok neki, mert az elmúlt évek sikereiért ő is felelős volt.
Ez pedig a legkedvesebb emlékem tőle :lilasalas:

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2016. május 8., vasárnap 11:26

Nagyszerű SPORTEMBER ez az Alvaro Arbeloa.
Minden tiszteletem az ővé. Nem volt a kedvencem sosem, mint játékos. De mint sportember, mint madridista minden tiszteletet kiérdemelt.
Ahhoz hogy egy csapat korszakos legyen, hogy uralkodjon elengedhetetlenek az ilyen Arbeloa típusú sportolók.

Azt gondolom, hogy igazi példakép. Munka, alázat, hit, rajongás az otthon, a madridizmus az ő családja, élete felé. Teljes odaadás.
Nagy sportember.
Remélem utolsó mozzanata Real Madrid mezben az lesz, hogy Sergioval együtt emelik magasba a 11.-et, azthiszem ennél nagyobb ajándékot, és érdemesebb ajándékot nem is kaphatna az élettől. :)

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. május 8., vasárnap 10:16

Én a Bl döntős felvételekig nem igazán kedveltem, semleges volt számomra, de ott megnyert magának a fazon!! Míg Casillas ott gubbasztott.a sarokban, addig ő tüzelte a társakat! Igazi madridista, a jobbik fajtából, aki nem csak a médiában az. :)
R.M.C.F írta: A játéka nekem soha sem okozott ellenszenvet,mint köztudott(pont ellentételesen amit én képviseltem) azokat szeretem akik odaadóak,erőszakosak,céltudatosak,acélosak...ő ennek a példája.
Rossz madridi csapatot választottál! :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2016. május 8., vasárnap 10:06

csabi* írta:
rmcf, attól, hogy egy játékos "a fülén is negállítja a labdát" csak egy bohóc ugribugri játékos lehet? ezek a játékosok nem lehetnek alázatosak, bennük nem éghet a tűz? szerintem ezeket kicsit túlzásba viszed, a legtöbb ember még mindig szórakozni akar és nekem pl egy bale nem nyújt nagy élményt akármekkorát is bac oda az ellennek. egy marcelo pl a fülén is megállítja a lasztát még is #1 a posztján
Nagyon nem mind1,hogy a cseleid hasznosak vagy csak a közönségnek szólnak.R9 volt az utolsó akinek minden mozdulatával ami jogabontínoak nevezhető előrébb is jutott a pályán.Meg dinho de azért ő rengeteget szinezett is.

Neymart én akkor láttam eddig a legjobbnak amikor ezeket az ugrabugrálásokat levetkőzte és célratörőbb lett, Cr-re is ez igaz, letisztította a felesleges dolgokat és meddig jutott.Persze van akinek ez bejön van akinek nem.Ezt embere válogatja, én egy fullos Bale-t sose cserélnék egy fullos Neymarra.Kérdés,hogy Bale lesz-e valaha itt madridban fullos.

Marcelo pl jó példa, az ő cselei rendre hasznára is vannak a támadásnak, Iscoé pl nagyon ritka esetben.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. május 8., vasárnap 9:47

gracias alvaro. én imádom a faszit, igazi madridista, egyenes őszinte ember. remélem marad a klubnál.

rmcf, attól, hogy egy játékos "a fülén is negállítja a labdát" csak egy bohóc ugribugri játékos lehet? ezek a játékosok nem lehetnek alázatosak, bennük nem éghet a tűz? szerintem ezeket kicsit túlzásba viszed, a legtöbb ember még mindig szórakozni akar és nekem pl egy bale nem nyújt nagy élményt akármekkorát is bac oda az ellennek. egy marcelo pl a fülén is megállítja a lasztát még is #1 a posztján
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég