Alvaro Arbeloa - 17

Archívum
Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: adamzz » 2014. február 11., kedd 8:40

Az emberünk egyáltalán nem a fávágó stilus képviselője. Védő. Néha oda kell rúgni. Sosem kedveltem igazán de az a csibészség kell a fociba amit néha ő tanúsit. Ha meg megfigyelitek nagyon intelligens játékos, a gyors, viszont hülye támadókat(tello) simán leveszi a pályáról, és a nagy meccsekre eléggé össze tudja szedni magát, idén biztos,h mindegyik nagy meccsen Arbeloa fog kezdeni, Carvajalban én, de szerintem Carlo is több hibalehetőséget lát. Jó lesz csak még rutin kell neki. Első éve..

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 10., hétfő 18:38

Nem kell kétszer mondani, hogy vess be mindent :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 5., szerda 23:03

én utálom az ilyen favágókat... főleg azt amelyik ezt csinálja és ha egyszer hozzáérsz sír, mint aki bézbóz ütővel csaptak meg... imádom az ilyet hergelni és alápakolni normális körülmények között. :shifty:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. február 5., szerda 22:45

mocsok írta:továbbra is nagyon bírom őt.
egy igazi kis g.ci. :mrgreen:
nem vagy egyedül :D
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. február 5., szerda 22:35

Adom, igazi féreg, de kell ilyen minden csapatba :mrgreen: El nem adnám.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: mocsok » 2014. február 5., szerda 22:28

továbbra is nagyon bírom őt.
egy igazi kis g.ci. :mrgreen:

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. január 29., szerda 15:26

filatáska írta:Balet és Casillast sikerült lesérítenie. :mrgreen:
Ellenfél játékosaira gondoltam :D

filatáska
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: filatáska » 2014. január 29., szerda 15:21

Balet és Casillast sikerült lesérítenie. :mrgreen:

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. január 29., szerda 14:59

Kicsit úgy érzem, hogy olyan itt ő mint Khedira. Sokan szídják, és elzavarnák a csapattól, miközben ő szépen teszi a dolgát. Szerintem. Nem emlékszem, hogy bármilyen sorozatból miatta estünk volna ki, gólt sem kapunk többet az ő hibájából, mint más védőjéből. Igaz, támadásban nem tesz túl sokat hozzá a dologhoz, de nem is veszít állandóan labdát, és a védekező feladatot szépen ellátja. Az meg hogy jönnek itt néha az alattomos jelzővel... Egy védőről beszélünk, nálam természetes dolog, hogy egy védő ezt csinálja. Egy kicsit vegye el a kedvét a támadónak, bosszantsa fel. Sérülést meg senkinek nem okozott emlékeim szerint. Nem mellesleg a spanyol válaogatott jobb oldaláról is kirobbanthatatlan, 2 EB és egy VB cím tulajdonosa. Azért ez is sokat mond. Lényeg a lényeg: szerintem semmi okunk nincs a szapulására, Carvajallal tökéletesek ide mindketten.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 29., szerda 14:30

zolus írta:Hogy mi számít soknak nálad nem tudom,de voltam párszor :kacsint: ,épp ezért nem értem.Ez több mint nézet eltérés,de úgyis kijavítasz majd :D .Amúgy nem ezért kell a fejét venni,hanem amit itt művel évek óta.Hála Istennek itt van nekünk Carvajal.
Nem kioktatás a lényeg... Fontos meccseken döntő, vagy éppen rázós pillanatokban, ha társunk védekezésben vagy támadásban hibázik azért erősen letosztuk... Ilyen a foci...

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: mocsok » 2014. január 29., szerda 13:40

szerintem arbeloat inkább szeretik a csapattársak, mint nem. legalábbis nekem olyan figurának tűnik. :D

lehet ezzel egyedül vagyok, de nekem egyébként szimpatikus. :D
mondjuk az is igaz, hogy ha más csapatnak szurkolnék akkor tuti utálnám. :mrgreen:

zolus
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:28
Kedvenc játékosaid: RC, Zizou, Marco Van Basten

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: zolus » 2014. január 29., szerda 13:19

Gondolom nem sokat fociztál :D ... Vannak néha a pályán nézeteltérések, de ez kb addig is tart ameddig lesétáltok a pályáról. Most ezért nem kell a fejét venni :roll:
Hogy mi számít soknak nálad nem tudom,de voltam párszor :kacsint: ,épp ezért nem értem.Ez több mint nézet eltérés,de úgyis kijavítasz majd :D .Amúgy nem ezért kell a fejét venni,hanem amit itt művel évek óta.Hála Istennek itt van nekünk Carvajal.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2830
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. január 29., szerda 12:27

ha már a teljesítményébe nem lehet különösebben belekötni, akkor kössünk bele másba. :mrgreen:
második számú jobb hátvédnek tökéletes, ráadásul balon se satnya gyerek. én meg egyáltalán nem érzem azt, hogy bomlasztaná a csapatot.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2014. január 29., szerda 12:16

Géci írta:Amúgy hozzá tenném, hogy Arbeloa meg Alonso egymás legjobb barátja... Alonso is többször lenyilatkozta, hogy Arbeloa áll hozzá legközelebb... Csak egy példa...
R. Carlos írta:Megjegyezném, hogy Arbeloa mostanság mintha bomlasztaná kicsit a csapatot a jelenlétével.
Jó tudni... Nem kedvencem, de ez is túlzás :lol:
Kicsit lehet az, ezért írtam kis betűkkel, de tény, hogy sok vita forrása lett. Régebbi Casillas-ügy, a Bale sérülésbe is belekerült, most ez is előjön. Mondjuk a kicsit felnagyítom most, úgymint a média, de én enyhén úgy érzem mint ha lenne benne valami.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 29., szerda 10:28

Amúgy hozzá tenném, hogy Arbeloa meg Alonso egymás legjobb barátja... Alonso is többször lenyilatkozta, hogy Arbeloa áll hozzá legközelebb... Csak egy példa...
R. Carlos írta:Megjegyezném, hogy Arbeloa mostanság mintha bomlasztaná kicsit a csapatot a jelenlétével.
Jó tudni... Nem kedvencem, de ez is túlzás :lol:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2014. január 29., szerda 10:08

wZoLee7 írta:küzdenie kell a helyéért...évek óta maga volt már a posztjára, Ramos ott már nem opció, Diarra, Essien...egyik sem volt ott az igazi
Azért Essien még jó volt ott, és szerintem többet adott hozzá mint a spanyol támadásban. A sebessége volt a gyengesége azon a poszton, de az erejével tudta pótolni azt. Más kérdés, hogy megkopott.
zolus írta:Most már tényleg jobb lenne ha eltakarodna innen,már Alonso-ba is beleköt...
Erről jó lenne, ha az érintettek is nyilatkoznának. Egyébként ilyen veszekedések rengetegszer előfordulnak, csak akkor távolabbról kiabálnak egymásnak a veszekedő felek vagy pont nem fordul a kamera rájuk. De azért én még kíváncsi lennék, hogy mi váltott ki ilyen heves vitát. Megjegyezném, hogy Arbeloa mostanság mintha bomlasztaná kicsit a csapatot a jelenlétével.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2014. január 29., szerda 10:07

wZoLee7 írta:küzdenie kell a helyéért...évek óta maga volt már a posztjára, Ramos ott már nem opció, Diarra, Essien...egyik sem volt ott az igazi
Azért Essien még jó volt ott, és szerintem többet adott hozzá mint a spanyol támadásban. A sebessége volt a gyengesége azon a poszton, de az erejével tudta pótolni azt. Más kérdés, hogy megkopott.
zolus írta:Most már tényleg jobb lenne ha eltakarodna innen,már Alonso-ba is beleköt...
Erről jó lenne, ha az érintettek is nyilatkoznának. Egyébként ilyen veszekedések rengetegszer előfordulnak, csak akkor távolabbról kiabálnak egymásnak a veszekedő felek vagy pont nem megy a kamera rá. De azért én még kíváncsi lennék, hogy mi váltott ki ilyen heves vitát. Megjegyezném, hogy Arbeloa mostanság mintha bomlasztaná kicsit a csapatot a jelenlétével.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. január 29., szerda 10:06

zolus írta:Most már tényleg jobb lenne ha eltakarodna innen,már Alonso-ba is beleköt...
Gondolom nem sokat fociztál :D ... Vannak néha a pályán nézeteltérések, de ez kb addig is tart ameddig lesétáltok a pályáról. Most ezért nem kell a fejét venni :roll:

zolus
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:28
Kedvenc játékosaid: RC, Zizou, Marco Van Basten

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: zolus » 2014. január 29., szerda 9:05

Most már tényleg jobb lenne ha eltakarodna innen,már Alonso-ba is beleköt...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. december 11., szerda 10:57

küzdenie kell a helyéért...évek óta maga volt már a posztjára, Ramos ott már nem opció, Diarra, Essien...egyik sem volt ott az igazi


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 8 regisztrált és 0 vendég