Alvaro Arbeloa - 17

Archívum
Danderan
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015. február 18., szerda 21:18
Kedvenc játékosaid: Raul Isco Marcelo Casillas
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: Danderan » 2015. április 23., csütörtök 13:33

Tegnap azért másfél perc alatt csak sikerült összehozni egy sárgát... :lol: Gyorsan megmutatta matracéknak hogy ki az úr a háznál B-)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. április 19., vasárnap 18:41

Arbeloa és kopasz Benzema. :mrgreen: :lol:
https://www.facebook.com/RMTrollingClub ... =2&theater
Love football, hate antifa.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 5., vasárnap 14:38

Arbeloa fb-n :mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. április 5., vasárnap 13:44

Teljesen belassult magához képest is, nyáron elbúcsúzunk tõle szerintem. :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. március 12., csütörtök 2:34

Engem egyszer nagyon-nagyon felidegesített, amikor beállt csereként (ha jól emlékszem) a Galatasaray ellen anno, kapott egy egyértelmű sárga lapot, addig reklamált, integetett a bíró képébe, amíg megkapta egyből a másodikat...DM már behozta ebben a tekintetben a múlthéten. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. március 12., csütörtök 2:04

Én még emlékszem egy bomba gólra Ajax ellen idegenben. Az volt talán a legszebb, amire tőle emlékszem.

Régen nagyon megbízható volt, sose volt kiugró, de olyan szinten konstans volt, nem ment egy szint alá, hogy sosem kellett rettegni miatta. Ma már ez nincs így sajnos.

Egy dologban viszont sose szerettem (bár lehet, kellenek ilyenek is a csapatba): nagyon suttyó, alattomos odarúgásai voltak mindig. De nagyon korrekt, egyenes ember a nyilatkozatok alapján.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. március 12., csütörtök 1:47

A Juventus ellenire tisztán emlékszem, hazai pályán, gólt is szerzett. :Đ
Volt még egy kimagasló, az talán a bajnokságban.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. március 11., szerda 20:32

Toti írta:a faszinak csinálni kellene vmi búcsúmeccset (akár szezon közben is :mrgreen: ) ahol úgy rohangál ahogy akar, úgy hagyja szabadon a jobb oldalt ahogy akarja, úgy taplóskodik és rúg fel mindenkit ahogy akar, lő egy gólt nyom egy this is spartát meg a 90. percben lefújás előtt egy csoportképet egy selfiebottal aztán ennyi.

Ezt én is nagyon adnám :lol:

Volt a tavalyi szezonban egy olyan mérkőzése ahol amúgy meglepően jól játszott :D . Arra tisztán emlékszem, hogy balhátvédnek lett becserélve és rendre bejöttek neki a cselek.
Másnap jöttek is a memek az Arbeloa és a Ballon d'Or szójátékkal :lol: :salute:


Amúgy én sajnálni fogom, ha elmegy... a legnagyobb madridista jelenleg a csapatban Ramossal karöltve :/
ZIDANE

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 11., szerda 19:58

Toti írta:a faszinak csinálni kellene vmi búcsúmeccset (akár szezon közben is :mrgreen: ) ahol úgy rohangál ahogy akar, úgy hagyja szabadon a jobb oldalt ahogy akarja, úgy taplóskodik és rúg fel mindenkit ahogy akar, lő egy gólt nyom egy this is spartát meg a 90. percben lefújás előtt egy csoportképet egy selfiebottal aztán ennyi.
Ez de király lenne :mrgreen: Hát eljárt felette az idő, kár klasszis sose volt, de egy top hátvéd volt mindig, nyáron lépnie kell.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 11., szerda 19:53

a faszinak csinálni kellene vmi búcsúmeccset (akár szezon közben is :mrgreen: ) ahol úgy rohangál ahogy akar, úgy hagyja szabadon a jobb oldalt ahogy akarja, úgy taplóskodik és rúg fel mindenkit ahogy akar, lő egy gólt nyom egy this is spartát meg a 90. percben lefújás előtt egy csoportképet egy selfiebottal aztán ennyi.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 17., kedd 21:51

Én sajnálnám,szerettem a fószert mert az "én felfedezettem volt anno".....igaz sokat esett a teljesítménye,ami egyébként sem volt túl acélos,de azért......na....szóval,cserének bőven jó lenne.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

tarodid
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 22:11
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Di Maria, Casillas, Varane, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: tarodid » 2015. február 16., hétfő 9:58

Ezért ez eléggé szép videó:
:)

LINK

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 15., vasárnap 14:43

R. Carlos írta: A szerződése lejártáig jó lesz itt. Kezdő úgyse lesz, ha meg ingyen megy el, az se baj, nem sokat bukunk azzal, hiszen ha jól tudom 4 millió euróért érkezett. 2016-ig van szerződése(ha jól tudom), addig vállalható második számú jobbhátvédnek.
Ez akkor lenne jó, ha Carvajal összekapná magát. De lehet kéne neki valami ösztönzőbb vetélytárs.
Nem illik.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2015. február 15., vasárnap 12:15

csabi* írta:
ziro4vr írta:Bírtam a fazont mindig is, nyílt, őszinte fazon akinek madridista szíve van és nem bírja a klikkesedést, fúrást...de megfáradt már a spártai. Nagyon lassú, komótos, a 16-os sarkánál mikor lendületből ráviszik ő meg csak kiteszi a lábát..ezekből meccsenként egy gól simán kijöhet. Eljárt felette az idő..pedig csípem a csókát. :-(
pluszegyezlek
imádom az öreg harcost de remélem ez az uccsó szezonja itt, aztán mehet levezetni usába
A szerződése lejártáig jó lesz itt. Kezdő úgyse lesz, ha meg ingyen megy el, az se baj, nem sokat bukunk azzal, hiszen ha jól tudom 4 millió euróért érkezett. 2016-ig van szerződése(ha jól tudom), addig vállalható második számú jobbhátvédnek.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. február 14., szombat 20:43

ziro4vr írta:Bírtam a fazont mindig is, nyílt, őszinte fazon akinek madridista szíve van és nem bírja a klikkesedést, fúrást...de megfáradt már a spártai. Nagyon lassú, komótos, a 16-os sarkánál mikor lendületből ráviszik ő meg csak kiteszi a lábát..ezekből meccsenként egy gól simán kijöhet. Eljárt felette az idő..pedig csípem a csókát. :-(
pluszegyezlek
imádom az öreg harcost de remélem ez az uccsó szezonja itt, aztán mehet levezetni usába
Kép

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. február 14., szombat 20:41

az a baj, hogy a szélsővédőket nem igazán lehet más poszton használni, ha kiöregszenek és belassúlnak
mert egy szélsőt berakhatsz középre irányítani, egy kiöregedő csatárt feltolhatsz ékbe, de egy szélsővédőt nem lehet hova rakni

sajnos már a beugró szerepre is egyre alkalmatlanabb lesz az öreg, pedig nagyon fontos a jelenléte
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. február 14., szombat 20:36

Az öreg spártai oroszlánrészt válalt ma mind a két gólban amùgy... Ettől független lassù, viszont rutinos.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 14., szombat 20:25

Bírtam a fazont mindig is, nyílt, őszinte fazon akinek madridista szíve van és nem bírja a klikkesedést, fúrást...de megfáradt már a spártai. Nagyon lassú, komótos, a 16-os sarkánál mikor lendületből ráviszik ő meg csak kiteszi a lábát..ezekből meccsenként egy gól simán kijöhet. Eljárt felette az idő..pedig csípem a csókát. :-(
Nem illik.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. február 4., szerda 19:43

Akkor is inkább legyen itt, egy ilyen igazi ízig-vérig madridista sokat dobhat az öltözői hangulaton. Mégiscsak megnyert mindent, amit csak egy játékos megnyerhet klub és válogatott szinten is, tehát a tisztelet kijár neki. Ha valaki esetleg szidná a klubot vagy akármi rosszat mondana akárki klubbal kapcsolatos emberről, az biztos, hogy Arbeloa harcba szállna és szerintem hallgatnának rá. Mellesleg tényleg egy halál jó arc pasas, én még semelyik volt vagy jelenlegi csapattársától nem hallottam, hogy nem kedvelte volna. Kell ő ide, ez az igazság. Én sem vagyok megelégedve a játékával, de mint ember, csodálom a faszit :salute: :salute:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Alvaro Arbeloa - 17

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 4., szerda 13:56

LiamGallagher írta:Kiegészítőnek tökéletes, ráadásul saját nevelés is ha jól tudom. Bírom a faszit.
Nem tudom.A hiba igen csak benne van,nem gyors,és úgy fordul mint a piros hetes.Nacho bőven előtte jár,pedig a gyerek inkább khv mint szélső védő...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég