VB - 2018

Archívum

Ki lesz a Világbajnok?

A szavazás 2018. július 15., vasárnap 11:05-kor befejeződött.

Franciaország
41
42%
Horvátország
57
58%

Szavazatok száma: 98

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 19., kedd 13:33

Elvileg sérült James.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Süti

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. június 19., kedd 13:28

H.E.H.E. írta: hogy brazília legalább próbál focizni.
Én is próbálok. :lol:
Izland pl. simán nem próbál, semmit nem jelent. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Realista24
El Padre
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 19., kedd 13:28

H.E.H.E. írta:
RealAsensio írta:Mennyivel van tobb eselye Brazilianak, mint Portugalianak? Egy meccsen barmi lehet, lathattuk az eb dontoben is. :shifty:
hogy brazília legalább próbál focizni.
Portugália meg tud?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

H.E.H.E.
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 19., kedd 13:27

RealAsensio írta:Mennyivel van tobb eselye Brazilianak, mint Portugalianak? Egy meccsen barmi lehet, lathattuk az eb dontoben is. :shifty:
hogy brazília legalább próbál focizni.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Süti

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. június 19., kedd 13:26

h3x0r írta:James serult, vagy miert nem kezd? :hmmm:
Az edző reálisan látja, nem fér be ebbe a kolumbiai kezdőbe.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

RaúlCF
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Zidane, Guti, Ronaldinho, Modric

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. június 19., kedd 13:25

Rip fantasy :-@
a jövő:

-------------------Courtois
Hakimi---Varane---De Ligt---Reguilon
--------------------Rabiot
------------Aouar--------Havertz
---Sancho---------------------------Félix
--------------------Mbappé

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. június 19., kedd 13:17

James serult, vagy miert nem kezd? :hmmm:

RealAsensio
Kedvenc játékosaid: CR

HozzászólásSzerző: RealAsensio » 2018. június 19., kedd 12:49

Mennyivel van tobb eselye Brazilianak, mint Portugalianak? Egy meccsen barmi lehet, lathattuk az eb dontoben is. :shifty:
:goat:

RealMadridFanatic

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. június 19., kedd 11:56

RealAsensio írta:Portugália ugy fogja megnyerni ezt a vb-t, ahogy az eb-t, csak most van egy bombaformában futballozó CR is.

Atyaég, mennyire örülnék. Pedig nem vagyok vérmes portugál drukker, de egyrészt a labdarúgás TARTOZIK Cének egy VB címmel :mrgreen: , másrészt élvezet lenne megint nézni ahogy a saját kreténségük emészti el a sok habzószájú Messi fanboyt. Meg Blattert. Meg minden kretént. Esély nincs sok rá, de az EB győzelmükre sem volt. :shifty:

Amúgy egy "kis" nemzet szerintem is meglepetést fog okozni és 4-ben lesz. Remélem a horvátok, mint '98-ban, az első VB-n amiről már valós emlékeim is vannak.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

H.E.H.E.
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 19., kedd 11:54

Portugália ugy fogja megnyerni ezt a vb-t, ahogy az eb-t, csak most van egy bombaformában futballozó CR is.
oké :lol:
Mi a gond a svájci góllal?
Semmilyen szabálytalanság nem történt.
:lol: oké.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 19., kedd 11:53

Nem lehetetlen a portugál vb cím de ahhoz kellene egy könnyebb ág és a 7 meccsből minimum 5ön csúcs Cr a maradék kettőn meg imádkozni ,hogy andré silva vagy Quaresma megoldja. 33évesen azért 1hónap alatt 7 ilyen szintű meccs szerintem nem reális csúcsformában. Ha annyira eggyütt lesznek mint az eb-n meg lehet,de Cr egyedül nem fogja bírni.

De ha tartozik neki a labdarúgás akkor teljesen mind1,valahogy összejon majd mint 2 éve. :D
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. június 19., kedd 11:51

dzsi91 írta:
Vagy a horvátok ütik argentínát,Izland meg nigériát és az utolsó forduloban egy kellemes 0-0al kéz a kézben továbbsétálnak :D
Állítólag az argentinek kontrára akarnak játszani a horvátok ellen 3-4-3-ban.
Remélem a horvátok tudják mit kell tenni!

RealAsensio
Kedvenc játékosaid: CR

HozzászólásSzerző: RealAsensio » 2018. június 19., kedd 11:42

H.E.H.E. írta:portugália annyira lófasz, ha céronaldot nem veszed, hogy elképesztő.
a csoport is rezeg náluk, de első körből kiesnek sztem.

franciák a fizikum miatt kevés gólt fognak kapni, onnan meg bármi lehet, ezért mondom, hogy legalább elődöntig de döntőig eljutnak.
Portugália ugy fogja megnyerni ezt a vb-t, ahogy az eb-t, csak most van egy bombaformában futballozó CR is. Nem veletlenul mondja CR, hogy van eselyuk a cimre, nem jatszottak olyan szarul se, ha kijon nekik a lepes es szerencsejuk is lesz, odaerhetnek.
Nem rosszabb a csapatuk, mint barmelyik masik. A keret osszetetele meg tokmindegy, lathatjuk, nem az donti el a meccseket. Ide kell sok mák is, az meg lesz a portugaloknak boven.
:goat:

Babinho

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. június 19., kedd 11:39

Mi a gond a svájci góllal?
Semmilyen szabálytalanság nem történt. Az minden csak nem lökés, egy szögletszituációnál.

kodo

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. június 19., kedd 11:34

Szánalmas vergődni emiatt, mondom ezt úgy hogy nálam maximum hehe szurkol jobban a selecaonak a vb-n. Egyből a liverpooli szurkolók vergődése ugrott be. Hozzátenném, hogy eddig nálam inkább negatív a Var mint pozitiv a vbn.

Nagy volt az arc, most majd lehet küzdeni is legalább a továbbjutásért meg nem a nyolcvanadikban elkezdeni focizni.
Innentől lesz nekem Neymar igazán érdekes. Ha most a következő meccseken a vállára tudja venni a csapatot, és igazi vezérként továbbcipeli őket akkor örömmel látom madridban. Hiaba volt kutyaszar( :mrgreen: ) Svájc ellen, ha döntő pillanatban képes lesz a vezér szerepre az nekem elég.
De ezt én benne sosem éreztem.
Kroos - 25M €
Casemiro - 6M €
Fede - 5M €

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 19., kedd 11:31

Anthony írta: Könnyen el tudom képzelni, hogy a horvátok Izlanddal, és Argentinával is döntetlent játszanak, és akár lehet három 5 pontos csapat a végére, akkor lehet ám számolgatni, meg pénzt feldobni :D
Vagy a horvátok ütik argentínát,Izland meg nigériát és az utolsó forduloban egy kellemes 0-0al kéz a kézben továbbsétálnak :D
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. június 19., kedd 11:26

miVida írta:
szomorú erre fogni, de féligmeddig igazuk van.
mire való a var, ha nem erre?
Engem egy ilyen hsz-ért 3an is leugattak de hagytam :shifty: na de nem azért de ha már ott van az a hifi beszerelve a fülébe a refnek akkor azt miért nem tudják rásúgni h ez szögi? Nem pont az a lényege a var-nak hogy ami nehezen megítélhető vagy látható abban segítsék a munkáját? Vagy az miért másabb mint arról kikérni a véleményét a videó technikának h kinn volt-e a labda vagy sem? De ha már itt tartunk akkor bárki lehetne bíró csak legyen jó füle, teljesen el fog tűnni a bíráskodás művészete, lassan már egy okos robot fogja vezetni és akkor télleg arrafelé megyünk h akkor a játékosokat is cseréljük le gépekre :|
Pont emiatt működik a VAR úgy, ahogy. 4 esetben néznek és mindig a bíró dönt. A Svájci gólért vergődés meg tipikus mai divat, mint ami a Neymar és brandje cikkben le volt írva. Ilyen alapon minden, hangsúlyozom, MINDEN szöglet után lehetne vergődni a tiziért olyan mindennapos minimális lökés volt. Játszani kellett volna nem nagy pofával kóricálni bízva egy távoli lövésben.
Vinicius-Joao Felix-Mbappe
--Kroos---Valverde---Odegaard
Regu-Ramos-Varane-Hakimi
---------------Keylor

miVida
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. június 19., kedd 11:19

szomorú erre fogni, de féligmeddig igazuk van.
mire való a var, ha nem erre?
Engem egy ilyen hsz-ért 3an is leugattak de hagytam :shifty: na de nem azért de ha már ott van az a hifi beszerelve a fülébe a refnek akkor azt miért nem tudják rásúgni h ez szögi? Nem pont az a lényege a var-nak hogy ami nehezen megítélhető vagy látható abban segítsék a munkáját? Vagy az miért másabb mint arról kikérni a véleményét a videó technikának h kinn volt-e a labda vagy sem? De ha már itt tartunk akkor bárki lehetne bíró csak legyen jó füle, teljesen el fog tűnni a bíráskodás művészete, lassan már egy okos robot fogja vezetni és akkor télleg arrafelé megyünk h akkor a játékosokat is cseréljük le gépekre :|
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

RealMadridFanatic

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. június 19., kedd 11:11

Még nem kell levonni messzemenő következtetéseket, de a spanyolok szerintem is kilógnak felfelé. A Real ellenére igazából soha nem szerettem a spanyol válogatottat, a focijuk is az unalmas szar Barca tiki-tököm volt, de most kimondottan jól nyomják, megy a zsuga és szerethető a csapat.

A németek össze fogják szedni magukat, hiába a sok "légiós", őket nem lehet leírni, már számtalanszor bebizonyosodott.

A franciáknál a legnagyobb a "tehetségfaktor", de Deschamps egy kretén, nem edző. Nem Benzema miatt, hanem amiatt, hogy ezzel a kerettel nem tud kezdeni semmit. Még egy vezér is hiányzik tőlük, Mbappé még fiatal, Pogba egyelőre lufi, Griezmann meg tudjuk, hogy a döntő pillanatokban besül. Ettől függetlenül odaérhetnek, mert a keret az valami elképesztő.

Portugáliának csak EB-szerű játékkal van esélye, szerencse, stabil védekezés kell és Cé jó formája. Akkor bármi lehet.

És a személyes kedvenc Brazília. Annak ellenére, hogy ez gyér volt Svejc ellen, még mindig ott láttam a legtöbbet (meg a spanyoloknál) abból, ami miatt leülök meccset nézni, vagy elmegyek focázni. Sok kis előre-passz, gyors ritmusváltások, szűken átvett labdák. Amennyiben Neymar ki tud lépni a saját árnyékából, akkor ott lesznek a tűz közelében, mert ez egy jól felépített csapatnak tűnik nekem és edző is van.

A kieséses szakasz izgalmas lesz.

Ja, az angolok meg Kane vicc továbbra is. Vannak nem rossz spílerek, de amikor azt írom rá, hogy középszer, akkor a Realhoz mérem. Itt a legjobbak voltak többnyire, erre is kellene törekedni. Ő meg a #besztlígben valóban lehet legenda, ezt nem vitatom. Csak ne akarja magát itt kipróbálni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. június 19., kedd 10:56

dzsi91 írta:
Realista24 írta:Izland és a horvátok is ejteni fognak egy nagy vadat. :coffee:
Igen.Az egymás ellenijükkel kiejtik az argentínokat. :mrgreen:
Könnyen el tudom képzelni, hogy a horvátok Izlanddal, és Argentinával is döntetlent játszanak, és akár lehet három 5 pontos csapat a végére, akkor lehet ám számolgatni, meg pénzt feldobni :D

Vissza: “Lejárt szavatosságú témák”