VB - 2018

Archívum

Ki lesz a Világbajnok?

A szavazás 2018. július 15., vasárnap 11:05-kor befejeződött.

Franciaország
41
42%
Horvátország
57
58%
 
Szavazatok száma: 98

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 22., péntek 10:20

Jester meg szereti, ha fáj, házhoz megy a pofonért. :lol:

Amúgy az okos Sampaoli nyilatkozat után botrányos az öltözői hangulat. Legalább Messinek több ideje lesz a nyáron kecskékkel fotózkodni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Rasta » 2018. június 22., péntek 10:19

Jester írta:
Nézzük csak Argentínát:

✅nevetséges, elemi hibáktól hemzsegő csapatszerkezet
✅nulla elképzelés pozíciós játékban
✅nem létező kontra elleni védekezés, ad-hoc letámadás
✅egyénileg teljesen alkalmatlan védők
✅nemzetközileg versenyképtelen kapusok
✅öreg, lassú (Mascherano, Biglia) és/vagy botrányosan közepes (Perez, Acuna, Salvio, Meza, Pavón) középpályások

És akkor Messi a hibás? :lol:

Ehhez ő semmit se tudott volna hozzátenni...

Én tudom, hogy most ez nektek egy frenetikus pillanat, hiszen lehet Messit fikázni, de azért na... :hmmm:
Szar napja mindenkinek lehet, még Messinek is, ezt aláírom. De én nem is ezt rónám fel neki a tegnapi meccsen, hanem azt, hogy egy grammnyit nem látszott az, hogy meg akar szakadni, küzdeni a sikerért. Valahol már leírták a lényeget: rosszul lehet játszani, lelketlenül soha!

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Jester » 2018. június 22., péntek 10:18

Természetesen én is átlátok Messinek ezen a szerény kisgyerek imázsán. Csak én személy szerint eléggé erőltetettnek érzem a rázúduló kritikát.

A portugál válogatott tele van alázatosan melózó szürke eminenciásokkal, akiknek hála CR-nek semmit se kell védekeznie, semmit se kell csinálnia a mezőnyben, csak a 16-oson belül Inzaghiskodnia. (Megjegyzem évek óta ezt csinálja, és nem igazán vágom, hogy erre miért osztanak aranylabdát, Ronaldo-nál, is olyen 2-3 aranylabda lenne a reális, akárcsak Messinél.)

Messinek még normális zongoracipelők se jutottak, csak kivénhedt Mascherano-k :lol:

Amikor egy csapatot 1 ember köré építesz fel, akkor a legjobb az ha minél jobb kiszolgálószemélyzetet tolsz a segge alá. Kíváncsi vagyok, hogy a megdönthetetlen bálvány, Zidane mire ment volna, ha nem Makélélé-k, Viera-k és hasonlók cipelték volna a zongorát helyette :roll:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8049
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. június 22., péntek 10:17

Jó lenne azért, ha Izland behúzná azért ma, van egy érzésem hogy Nigéria meglepetést fog okozni...

Mondjuk a csoportmásodik a franciákkal játszik, Messiéknek az sem lenne egy nagy élmény. De Izland lehet kibekkeli őket is :lol:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3274
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. június 22., péntek 10:15

Jester írta:
mosdatják Messit, mintha ő csinált volna valamit a VB-n eddig és lehúzzák a többi argentint.
Nézzük csak Argentínát:

✅nevetséges, elemi hibáktól hemzsegő csapatszerkezet
✅nulla elképzelés pozíciós játékban
✅nem létező kontra elleni védekezés, ad-hoc letámadás
✅egyénileg teljesen alkalmatlan védők
✅nemzetközileg versenyképtelen kapusok
✅öreg, lassú (Mascherano, Biglia) és/vagy botrányosan közepes (Perez, Acuna, Salvio, Meza, Pavón) középpályások

És akkor Messi a hibás? :lol:

Ehhez ő semmit se tudott volna hozzátenni...

Én tudom, hogy most ez nektek egy frenetikus pillanat, hiszen lehet Messit fikázni, de azért na... :hmmm:
Mindig lesz kifogás. Ez a lényeg, semmi más.
Messi tehetsége kimagasló, emberileg meg ne firtassuk inkább.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2018. június 22., péntek 10:15

Messi a legjobb. Argentína miatta van kint a VB-n. Portugália VB esélyes, Cének könnyű beleszületnie a jóba. Messi egy igazi jófiú, hogy Argentínát választotta Spanyolország helyett. Messi a legjobb. Bár a társai gyengék és nem érhetnek a nyomába, ő mindent megtett. Küzdött, hajtott, futott, egy másodpercnyi séta sem jellemezte a játékát. Messi a legjobb. Az NBA-ben is. Bár mindenkiben lehetne egy csipetnyi Messi. Goat. Kecske. Négy lába van, asztal, de nem szék. Kecske. Ló.

Komolyan mondom valami egészen hihetetlen, hogy MINDEN szituációban, MINDEN flop után meg lehet magyarázni, hogy márpedig ez nem Messi hibája, ő áldozat. Talán nem kellett volna Icardit kihagyni a keretből. Talán szakmaiság is kéne, nem a haverokat összeválogatni.

Messi egyetlen játékstílusban, egyetlen csapatban tudott maradandót alkotni, ráadásul kivakarták a szarból, ő meg kb évente újíttatja a szerződését és zsarolja álmai klubját a magasabb fizuért. Nem volt másik kultúrában, nem próbálta ki magát máshol, ehhez képest úgy beszélnek róla, hogy ő a valaha volt legnagyobb játékos, hozzá hasonló pedig nem született és nem is fog születni. Undorító hányinger.


Várom a visszavonulását, amikor hetekig másról sem lehet majd olvasni, hogy minden idők legnagyobbika visszavonul. Vélhetően a naptárba is bevésődik ez a nap ünnepnapként.



Alapból nem az a jótét lélek, mint ahogy eladja magát, de még a média meg a hívei is ferdítenek folyamat. Ha ez utóbbi nem lenne, talán még kedvelném is, de így kibaszott antipatikus az egész, amit ő képvisel.


Bocs, felkúrt Jester kommentje.

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. június 22., péntek 10:10

Le a kalappal a horvátok előtt.
Nekem ők voltak a torna előtt a titkos favoritjaim,tegnap este nagyon jól és taktikusan játszottak.
Argentínára meg Messire nincsennek szavak. :lol:
Sz.r az egész úgy ahogy van. :mrgreen:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Nincs
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. augusztus 20., kedd 20:59
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: RM.

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Nincs » 2018. június 22., péntek 10:08

A jelen és a régi kor nagyjait nehéz összehasonlítani! Az biztos, hogy akkor egy lassabb játék volt, aki technikás volt és volt sebessége, könnyebben kilógott. A mostani fociban sokkal atletikusabb játékosok vannak, gyorsabbak a játékosok. Nagyobb eséllyel élnének meg a mai sztárok a régi foci világában mint a régebbi sztárok a mai fociban.

Messi pedig a válogatott kerékkötője lett! Lehet jobb lenne mindenkinek, ha nem lenne köztük, játszhatna a csapat, sok jó játékos van ott, de így tőle várnak mindent, az edző sem talál ki olyan taktikát, ami nem rá épülne, mert ego azért van gondolom! Messi köré a Barca van építve, és ott mutat valamit, amikor van kedve focizni! Érdemes megnézni ott is, hogy mit csinál, amikor nincs nála a labda, vagy nincs akció közelben! Ő a Bárcában a klub fölé nőtt, ezt megengedték neki! Az nem igazságos, hogy a válogatott társainak a lehetőségei is ezen múlnak, hogy köré van építve minden!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6641
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. június 22., péntek 10:03

Jester írta:
mosdatják Messit, mintha ő csinált volna valamit a VB-n eddig és lehúzzák a többi argentint.
Nézzük csak Argentínát:

✅nevetséges, elemi hibáktól hemzsegő csapatszerkezet
✅nulla elképzelés pozíciós játékban
✅nem létező kontra elleni védekezés, ad-hoc letámadás
✅egyénileg teljesen alkalmatlan védők
✅nemzetközileg versenyképtelen kapusok
✅öreg, lassú (Mascherano, Biglia) és/vagy botrányosan közepes (Perez, Acuna, Salvio, Meza, Pavón) középpályások

És akkor Messi a hibás? :lol:

Ehhez ő semmit se tudott volna hozzátenni...

Én tudom, hogy most ez nektek egy frenetikus pillanat, hiszen lehet Messit fikázni, de azért na... :hmmm:
Es arrol nem o tehet hogy kecskevel pozolgat es kozben meg kihagyja a tiziket sorra?
Vagy az is a csapattarsak hibaja az elozo elotti copa dontoben (ahol nem szerzett golt) az volt a kifogas h a bena csapattarsak kihagyjak a tizit. A kovetkezon ahol szinten nem lott golt es elbaszta a tizijet is. Akkor az hogy mindent neki kell csinalni igy nehez.
Most meg szar az egesz, kiveve o aki csak goat es aldozat. :lol:
Ha lenne egy ilyen csapattarsam, aki csk, egyertelmuen a csapat legjobbja es egesz meccsen az orrat vakargatja a kezdokorben, hat en is telibeszarnam az egeszet. Mert ez mi? Csk letere legalabb vezetne oket valamerre de o volt a legunottabb es kb a legszarabb is megint. Az utolso gol az m 5meterrol mozizza vegig ahogy az egy szem vedojuket is meg a kapusukat is elfektetik az otoso mert o nem tesz még hatra 5lepest? Errol is a csapattarsak tehetnek?
Es akkor csodalkozunk h argentinaban utaljak... En is utalnam a helyukben mert kalap szar amit nagy tornakon mutat, cserebe kifogas folyton van, meg lemondas, meg leszaras.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4893
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. június 22., péntek 9:58

Jester írta:
mosdatják Messit, mintha ő csinált volna valamit a VB-n eddig és lehúzzák a többi argentint.
Nézzük csak Argentínát:

✅nevetséges, elemi hibáktól hemzsegő csapatszerkezet
✅nulla elképzelés pozíciós játékban
✅nem létező kontra elleni védekezés, ad-hoc letámadás
✅egyénileg teljesen alkalmatlan védők
✅nemzetközileg versenyképtelen kapusok
✅öreg, lassú (Mascherano, Biglia) és/vagy botrányosan közepes (Perez, Acuna, Salvio, Meza, Pavón) középpályások

És akkor Messi a hibás? :lol:

Ehhez ő semmit se tudott volna hozzátenni...

Én tudom, hogy most ez nektek egy frenetikus pillanat, hiszen lehet Messit fikázni, de azért na... :hmmm:
Nem Messi a hibas, hanem o IS. Legalabb latszodott volna rajta, hogy megszakad es kuzd, de o mar a himnusznal elengedte a dolgot. Egy CSK egy kielezett helyzetben nem engedheti meg maganak, hogy a nemzeti himnusz kozepen lehajtott fejjel kapargatja a homlokat. Meg a meccs elotti grillpartyra egyedul nem megy el es hotel szobajaban uldogel.
Akarmilyen hihetetlen a foci nem csak arrol szol, hogy felmentek es a 90 alatt lerakjatok a teljesitmenyt az asztalra, hanem legalabb ennyit szamit a csapatmoral es hogy mennyire van egyben a tarsasag az edzeseken meg a szinfalak mogott is. Es igy nem lehet, hogy a CSK setalgat, feladja es nem hajlando reszt venni a csapat eleteben lathatoan. Foleg akkor ha valszeg az egesz keret ra nez fel, csalodaskent eri oket Messi jelenlete a csapat korul.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 22., péntek 9:58

Jester írta:
mosdatják Messit, mintha ő csinált volna valamit a VB-n eddig és lehúzzák a többi argentint.
Nézzük csak Argentínát:

✅nevetséges, elemi hibáktól hemzsegő csapatszerkezet
✅nulla elképzelés pozíciós játékban
✅nem létező kontra elleni védekezés, ad-hoc letámadás
✅egyénileg teljesen alkalmatlan védők
✅nemzetközileg versenyképtelen kapusok
✅öreg, lassú (Mascherano, Biglia) és/vagy botrányosan közepes (Perez, Acuna, Salvio, Meza, Pavón) középpályások

És akkor Messi a hibás? :lol:

Ehhez ő semmit se tudott volna hozzátenni...

Én tudom, hogy most ez nektek egy frenetikus pillanat, hiszen lehet Messit fikázni, de azért na... :hmmm:
Hagyjad már magad, mert Messi semmivel sem tűnt ki a mezőnyből. Úgy mosdatod, mintha remekelt volna, rúgott 3 gólt, de a többi balfasz miatt kaptak 4-et. Közben meg az izlandi meccs is rajta ment el.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5120
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. június 22., péntek 9:55

Jester írta:
mosdatják Messit, mintha ő csinált volna valamit a VB-n eddig és lehúzzák a többi argentint.
Nézzük csak Argentínát:

✅nevetséges, elemi hibáktól hemzsegő csapatszerkezet
✅nulla elképzelés pozíciós játékban
✅nem létező kontra elleni védekezés, ad-hoc letámadás
✅egyénileg teljesen alkalmatlan védők
✅nemzetközileg versenyképtelen kapusok
✅öreg, lassú (Mascherano, Biglia) és/vagy botrányosan közepes (Perez, Acuna, Salvio, Meza, Pavón) középpályások

És akkor Messi a hibás? :lol:

Ehhez ő semmit se tudott volna hozzátenni...

Én tudom, hogy most ez nektek egy frenetikus pillanat, hiszen lehet Messit fikázni, de azért na... :hmmm:

Szoval meccs előtt vagy a vb előtt. ezeket ő maga is kielemezte. gondolkodott. átrágta. És ugy döntött hogy beleszar az egeszbe. Sétalgat. Nézelődik. Rugdosodik.
Mit érdekli őt az egész. Nem? Kecskés kép megvan. Lehet játszani az ártatlan bárányt is mostmár.

Nézd meg majusi elclassico-t. Na az egy motivált Messi. Az már más kérdés hogy mi is motiválta ott.. :hmmm:

Jó érzés igen. Jó érzés látni hogy kibujik a szög a zsákból.

Ivan Strinic (Croatia):

“Messi? He has this image where he pretends to be nice and humble but he’s totally the opposite, not only did he hit me, but when his friend (Ivan Rakitic) was down injured he refused to kick the ball out despite being the captain.”

Tessék.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. június 22., péntek 9:54

Jester írta: Ehhez ő semmit se tudott volna hozzátenni...

Én tudom, hogy most ez nektek egy frenetikus pillanat, hiszen lehet Messit fikázni, de azért na... :hmmm:

Semmi frenetikus nincs ebben, de nem kell itt felmenteni. Az EB-n a portugál válogatott sokkal jobb volt? Kötve hiszem. Kezeljük a helyén, ne kelljen faszságokat olvasni róla, hogy egyértelműen minden idők legjobbja, meg a sok kretén mentegetőzés. A válogatott karrierje egy vicc, ezek a tények és ezen a VB ezüst sem segít. Iszonyat sokat adott a Barcelonának (és a világ focijának is), de egyértelmű, hogy Ő is profitált bőven a minőségi csapattársakból. Mindezek azonban nem mentik fel az alól, hogy kocogva nézi végig, ahogy lebőgnek immáron nem először. A szétsavazott Cé MINDIG meghal a mezért és soha nem adja fel. Messi más kávéház. Amit személy szerint el tudok engedni, nem is érdekel az argentin, de ez a mosdatás és kettős mérce ami az egész karrierjét, karrierjüket végig kísérte gyomorforgató. Szar volt most is? Az. Kimondják ezt? Aligha.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 22., péntek 9:53

Jester írta:
mosdatják Messit, mintha ő csinált volna valamit a VB-n eddig és lehúzzák a többi argentint.
Nézzük csak Argentínát:

✅nevetséges, elemi hibáktól hemzsegő csapatszerkezet
✅nulla elképzelés pozíciós játékban
✅nem létező kontra elleni védekezés, ad-hoc letámadás
✅egyénileg teljesen alkalmatlan védők
✅nemzetközileg versenyképtelen kapusok
✅öreg, lassú (Mascherano, Biglia) és/vagy botrányosan közepes (Perez, Acuna, Salvio, Meza, Pavón) középpályások

És akkor Messi a hibás? :lol:

Ehhez ő semmit se tudott volna hozzátenni...

Én tudom, hogy most ez nektek egy frenetikus pillanat, hiszen lehet Messit fikázni, de azért na... :hmmm:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. június 22., péntek 9:50

Nagyon szeretnék látni egy Izland - Fro-ot :mrgreen:

A horvátok szerintem megnyerik, ha Lukita nem sérül meg :)

De azért azt se felejtsük el, h a 3. fordulóban akár minden megfordulhat, tehát Irán kiejtheti Ronaldoékat, Messiék pedig akár tovább verekedhetik magukat...Ennek a kisembernek sokszor nagyon sokszor volt már mákja a karrierje során :sly: :hmmm: :-@ :kivagyhe:
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Jester » 2018. június 22., péntek 9:49

mosdatják Messit, mintha ő csinált volna valamit a VB-n eddig és lehúzzák a többi argentint.
Nézzük csak Argentínát:

✅nevetséges, elemi hibáktól hemzsegő csapatszerkezet
✅nulla elképzelés pozíciós játékban
✅nem létező kontra elleni védekezés, ad-hoc letámadás
✅egyénileg teljesen alkalmatlan védők
✅nemzetközileg versenyképtelen kapusok
✅öreg, lassú (Mascherano, Biglia) és/vagy botrányosan közepes (Perez, Acuna, Salvio, Meza, Pavón) középpályások

És akkor Messi a hibás? :lol:

Ehhez ő semmit se tudott volna hozzátenni...

Én tudom, hogy most ez nektek egy frenetikus pillanat, hiszen lehet Messit fikázni, de azért na... :hmmm:

Professore
Hozzászólások: 1980
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. június 22., péntek 9:46

H.E.H.E. írta:ui.: nem hiába várnám várom a messiást ronaldo óta, patoban láttam (adottságai, tehetsége meg is volt), most bappéban látom, de kevés, kevés, kevés, kevés a bdsrstnt..... :( :( :( :( :( :( :(

amikor remegve ülsz le a meccs elé, amikor a tévé teletextjén követed a 2 bites kiírásban a livescore-t, mert láttad a híradóban, hogy visszatér a 2 év kihagyás után a térdműtétből és a roma ellen először lép pályára, mert tudod, hogy van valaki, aki földöntúli, amit nem lehet tanulni, amikor egy kibaszott ember miatt egy egész ország, liga, egy egész világ megmozdul és konkrétan remegve bőgnek az emberek, amikor meglátják élőben, egy nike-nál ő a legnagyobb arc.... ilyen volt maradona, ronaldo, és....

azóta semmi...

ne gyertek céronaldoval és messivel. nem érzem azt. ronaldo más szint volt. nem tudtok meggyőzni :)

(befejeztem, szundi :mrgreen: )
Hat egyet ertek meg nem is.... persze nem itelkezek mas velemenye felett. Nekem a 90es olasz vb volt az elso amit kolyok fejjel megertem szoval van egy kis merites. Erdekes hogy jobban emlekszek a 2002es vb-ig a meccsekre mint azt kovetoen.
Azert az emlekek megszepitenek sok mindent na meg az ifju kori rajongas is mas. Olyan ez mint 16 evesen szerelmes lenni meg mondjuk 30 evesen...aki erti erti aki nem nem.
Hehenek Ronaldo az uber ales es ez ok mert sajat velemeny masnak meg mas. Foci korszakokat osszevetni meg netto baromsag. Most majd minden csapat olaszosan buszozik es gyorsabb a jatek. Gyorsabb donteseket kell ezert sem megy olyan olajozottan a jatek a vallogatotakban mert nincs eleg meccs igazan osszeszokni. Persze szerintem is az atlagos focitudas alacsonyabb mint a 90es, 2000es evekben.
Hogy ki a :goat: az megint szubjektiv kerdes. Abban biztos vagyok hogy CR meg messi is uberklasszis lett volna 15-20 evvel ezelott is, abban viszont mar nem vagyok annyira biztos hogy az akkori sztarok kozul mindenik most is hasonlo magassagokban tundokolne. CR eseteben viszont az egy plusz az en szememben hogy o kvazi ket poszton is vilagkalsszis tudott lenni evekig. Masreszt egy dolog ha valaki 2-3 szezonban csucs es mas ha akar 8 evig hozza ezt....

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1413
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. június 22., péntek 9:16

Én egyébként egy full vak ember vagyok a focihoz, de nagy rajongó és követek csomó bajnokságot, eredményt, játékos formát stb. Ezért tegnap így küldtem volna fel az argentín válogatottat, ha dönthettem volna:
Caballero - Mercado, Otamendi, Rojo, Acuna - Lo Celso, Biglia, Banega - Messi, Agüero, Dybala.

Ez csak szigorúan a vb-re elhozott játékosokból van összeállítva. Mind Európában játszik és bikaerős játékos. Ilyan Salvio, Tagliafico, Perez, Meza nem kezdőszint. Tapasztalatlanok és kevesek Modricékhoz a véleményem szerint.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2018. június 22., péntek 9:09

Szerintem annyi a történet, hogy Sampaoli szimplán utálja Argetínát. Egy ideig Chilével alázta őket, most pedig a kispadjukról. :lol:

Az eddig látottak, és a kirajzolódó ágak alapján még a legjobb 4 sem lehetetlen a horvát válogatottnak.
Modric. :sziv:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5120
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. június 22., péntek 9:00

Oke hogy nyertek a horvatok igy a kutya nem foglalkozik vele de ez a spori valami iszonyat gyenge volt.

Elso felidoben en 3sargas volt ha nem piros.

Remelem kiesnek. Simeone kene oda. Mehetne a daralas felso fokon.

Messi meg megmutatta hogy igazabol ő az arrogans. Bar aki lát az eddig is tudta. Csak hat tul sok a vak.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég