VB - 2018

Archívum

Ki lesz a Világbajnok?

A szavazás 2018. július 15., vasárnap 11:05-kor befejeződött.

Franciaország
41
42%
Horvátország
57
58%

Szavazatok száma: 98

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 26., kedd 0:52

illgner írta:Lehet a var ellen érvelni, de special anélkül ma a spanyolok csoportmásodikok, és valószínű mennek a halálágra. A var-nak köszönhetik a második góljukat.
Tehát a var megint szart kavart mert itt 2 különböző meccsen 2 hibás itélet megfordította a csoportot.
“De a legszomorúbb az, hogy semleges szemmel nem a Barcának szurkolna az ember.
Nemrég az volt, hogy ha valaki a Barca ellen szurkolt, az a foci ellen szurkolt.“ - jurobarszaponthu

illgner

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. június 26., kedd 0:13

Lehet a var ellen érvelni, de special anélkül ma a spanyolok csoportmásodikok, és valószínű mennek a halálágra. A var-nak köszönhetik a második góljukat.

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 26., kedd 0:08

Uristen mekkora mákerek a spanyolok :lol:

Portugálok egyébként egész szervezettek voltak de ez jól el lett baszva kompenzálósbíróbácsitól.

Gyökér kommentátor megint bevitt mindenkit az erdőbe :lol: milyen ütés? :lol: birkóztak egyet aztán Cé kicsit keményebben előre húzta magát,de mivel ő Cr megint mehet ugyanaz a müsor mint Ramossal.Sárga mind2nek a birkózásért azt ennyi.Szánalmas.Mint ahogy a tizi is a végén.Befújta ,hogy kompenzálja a helyes ítéletét.

Pont erről beszéltünk,ha egy bíró fgy akkor ugyanúgy kicsúszik a kezéből a meccs varostól mindenestől.

Én nem kérek a var-ból.Ugyanúgy vergődés van belőle de több idő és boldog boldogtalan mutatja a tv-t a kezével.

Spanyolok szerintem nem viszik végig a másik ágat.Horvátok,vagy belgák megállítják.

Az erősebb ágon viszont lesz darálás keményen én meg nem tudnám tippelni,bárkiből kinézem,hogy végigviszi.
“De a legszomorúbb az, hogy semleges szemmel nem a Barcának szurkolna az ember.
Nemrég az volt, hogy ha valaki a Barca ellen szurkolt, az a foci ellen szurkolt.“ - jurobarszaponthu

KAG
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. június 25., hétfő 23:53

Csabi írta:hü bazdmeg, most látom ha nem lesznek nagyon balfasz eredmények a többi csoportban akkor ez lehet
https://imgur.com/a/uscRm7l

a brazilok még bekavarhatnak, ha X-elnek, akkor ágat cserélnek. az angoloknak meg muszáj lesz drukkolnom, hogy ők is ágat cseréljenek a belgákkal. :lol:

Akkor a spanyolok döntősek is.
Portugalok csunyan elbasztak... arrol az agrol meg nekik ks lehetett volna valami, ha megint szerencsesek
ZIDANE

Steve
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Zlatan, Ramos, Marcelo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. június 25., hétfő 22:31

Csabi írta:hü bazdmeg, most látom ha nem lesznek nagyon balfasz eredmények a többi csoportban akkor ez lehet

a brazilok még bekavarhatnak, ha X-elnek, akkor ágat cserélnek. az angoloknak meg muszáj lesz drukkolnom, hogy ők is ágat cseréljenek a belgákkal. :lol:
Mexikó helyett Svédország. :agree:
:mrgreen:

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. június 25., hétfő 22:30

Hát erről beszéltem én is, ezért voltam ennyire idegbeteg.
Nagyon elhittem, hogy a portugáloknak van keresnivalója.

H.E.H.E.
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 25., hétfő 22:28

ArjenMagicRobben írta:
H.E.H.E. írta: ostobák a fifánál, hogy teljesen felesleges kimennie a bírónak, el kéne engedni ezt, hogy a bíró dönt mindenről, szobában eldöntik, mert egyértelműen el lehet, aztán rászólnak a fülére 5 másodperc, megy tovább a játék.

annyira egyértelmű és egyszerű, de innen is látszik, hogy sok megélhetési nímand vezeti ezt a sportot
Én olyant is el tudok képzelni, hogy a pályán levő bíró nem dönt semmiről, csak közli az ítéletet. Szépen a videós szobában eldöntik mi volt, a pályán levő pedig elmondja, hogy ez van. Szerintem így véget lehetne vetni ennek az ocsmányságnak ami most folyik, hogy egyből 15 játékos ráront a bíróra és 10 cm-ről üvölt a pofájába. :cens:
pont ezt mondom, hogy ez lenne a fasza és a közel tökéletes, de a begyepesedettagyúaknak sok évtized kell ahhoz, hogy kiszedjék a kontrollt a bírók kezéből.
hü bazdmeg, most látom ha nem lesznek nagyon balfasz eredmények a többi csoportban akkor ez lehet
jó ez, argentina menjen tova holnap, legyen ott mindenki, aki számít, a kis szutykok meg menjenek szépen haza
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. június 25., hétfő 22:26

hü bazdmeg, most látom ha nem lesznek nagyon balfasz eredmények a többi csoportban akkor ez lehet

#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

ArjenMagicRobben

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2018. június 25., hétfő 22:25

H.E.H.E. írta: ostobák a fifánál, hogy teljesen felesleges kimennie a bírónak, el kéne engedni ezt, hogy a bíró dönt mindenről, szobában eldöntik, mert egyértelműen el lehet, aztán rászólnak a fülére 5 másodperc, megy tovább a játék.

annyira egyértelmű és egyszerű, de innen is látszik, hogy sok megélhetési nímand vezeti ezt a sportot
Én olyant is el tudok képzelni, hogy a pályán levő bíró nem dönt semmiről, csak közli az ítéletet. Szépen a videós szobában eldöntik mi volt, a pályán levő pedig elmondja, hogy ez van. Szerintem így véget lehetne vetni ennek az ocsmányságnak ami most folyik, hogy egyből 15 játékos ráront a bíróra és 10 cm-ről üvölt a pofájába. :cens:
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Lindsey Vonn Federica Pellegrini
Sportklub Csíkszereda St.Louis Blues
Nora en pure

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. június 25., hétfő 22:23

ferni írta:De baszki, 3 perc hiányzott, 3
CR-nek be kellett volna lőni a tizenegyest..

Buitre
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño

HozzászólásSzerző: Buitre » 2018. június 25., hétfő 22:22

kicsit a 2007-es Liga-ra emlékeztetett ez a mai este, most is párhuzamosan néztem :D

nem tökéletes ez a VAR, valószínűleg soha nem is lesz, de azért sokkal igazságosabb, mint nélküle

vagány ez a vébé

füst
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus

HozzászólásSzerző: füst » 2018. június 25., hétfő 22:22

Igazából laza a dolog, csak annyi kell, hogy

- a dánok lenyomják a franciákat
2.) a németek legyenek faszák mint eddig, míg mexikó ne nyerjen
c.) a brazilok ne nyerjenek, bár igazából ezek a brazilok olyanok mint hintőporral dugni, szóval nem para ha mégis egy ágra kerülnek a portugálokkal

nagyjából ennyi, és akkor mégis a portugáloké lesz a könnyű ág.

így a csoportmeccsek derekán amúgy a német-hotvát-portugál hármason kívül a többi hidegen hagy.
Az argentin-spanyol-brazil trió meg mehet a fa... Isten hírivel. :D

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. június 25., hétfő 22:21

De baszki, 3 perc hiányzott, 3
Spanyol gól is kellett mert vesztésre álltak meg ez a kamubüntető is...
Vicc.

Rohadt csalódott vagyok.

Mindegy, ha CR történelmet akar írni, akkor átmegy mindenen és mindenkin.
Ha nem akkor sincs semmi, az az EB is elég jól mutat

kiserik

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. június 25., hétfő 22:19

ferni írta:Elnézést, hogy a portugáloknak szurkolok a VBn.

Rohadt könnyű lett volna ez az ág a portugáloknak valószínűleg, elmehettek volna a Döntőbe simán.

A másik ágon szopókanyalóka lesz, annyi nagy csapattal nem fognak elbírni.

Aspasnak is most kell élete gólját sarkaznia a pitába bakker....
CR is kabaré, rohadt csalódott vagyok, nagyon beleéltem magam a portugál menetelésbe....
Lett volna az águkon a Döntőig egy Horvát/Izland meg egy Anglia a döntőig, azt megoldhatták volna....
Alap vetően el van/volt baszarintva a meccs. Világi balfasz középső kp-s Zsó Márió a szélen (egyébként ott kellene Guedesnek játszani), Adrien Silva egy megye kettes szintű emberke, Carvalho meg egy birodalmi lépegető, akinek beragadt az 1-es fokozat. Az egész csapatban nincs olyan ember CR-en kívül, aki meg tudja verni az emberét.

Egyébként valaki felvetette korábban: simán lappal jutalmaznám, ha valamelyik játékos, edző, anyámkínja elkezd VAR-ozni.
Vinicius-Joao Felix-Mbappe
--Kroos---Valverde---Odegaard
Regu-Ramos-Varane-Hakimi
---------------Keylor

Zidane
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti

HozzászólásSzerző: Zidane » 2018. június 25., hétfő 22:16

a quaresmaé nem tudom mi volt, de cé tuti nem érdemelt pirosat ott. átrakta a vállán a karját, hogy előnyhöz jusson, szándékos ütésről szó se lehetett. a sárga a nagyon maximális itélet lehet itt.
Nagyon max, de nyugodtan lehetett volna egy nagy semmi, a gyerek próbált mindig ronaldo elé táncolni akadályozva (ez mondjuk sehol nem szabályos) C meg áthúzta magát erélyesen, amit egy oscar esélyes alakítással meg spékelt az iráni gyerek...szóra se érdemes a szitu, még h piros...tejóég :lol:

Anthony
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. június 25., hétfő 22:15

petiamadridista írta:Nem érdemes ezekből a csoportmeccsekből kiindulni.
Az egyenes kieséses rendszer ágrajza sokkal inkább előremutató. Legjobb 8 táján lehet erőset tippelni.
2006ban, 2010ben a csoportmeccsek alapján nem.igazán rajzolódott ki a győztes, sőt egyik döntős sem.
A legjobb 8nál már igen.

Ha jól tudom a spanyolok ága visz. lájtos.
Szerintem ők ott lesznek az elején.
Dd majd az ágak végleges kialakulása után.
2010-ben a spanyolok vesztettek 1 meccset a csoportban, de a hollandok 9 ponttal mentek tovább, ahogy 2014-ben a németek, argentínek, hollandok is. Ebből sem lehet következtetést levonni :D

A "gyenge" ágon ott lesznek az angolok/belgák, és a horvátok is.

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. június 25., hétfő 22:14

nmate írta:3-4 meccsre becsatlakoztam, 2 éve láttam utoljára meccset, Cén meg az izlandiakon kívül mindegyik egy vastag műfaszt érdemel a seggébe ennyi pénzért.

Meg ziro is.

Csá. :sziv:
Azóta is haragszom Higuainra, hogy elvett tőlünk :'(
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

H.E.H.E.
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 25., hétfő 22:13

a quaresmaé nem tudom mi volt, de cé tuti nem érdemelt pirosat ott. átrakta a vállán a karját, hogy előnyhöz jusson, szándékos ütésről szó se lehetett. a sárga a nagyon maximális itélet lehet itt.
csak egy hírnévre meg történelemkönyvbe vágyó kisember kell síppal a fogai közt, aztán tökmindegy mi volt ott.....
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

ziro4vr
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Kroos

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. június 25., hétfő 22:12

nmate írta:3-4 meccsre becsatlakoztam, 2 éve láttam utoljára meccset, Cén meg az izlandiakon kívül mindegyik egy vastag műfaszt érdemel a seggébe ennyi pénzért.

Meg ziro is.

Csá. :sziv:
Nyaljam meg a zuzádat te latin lover.

Spanyolok ha odateszik magukat, döntőig lazán elmennek. Koncentrálni fognak ennél jobban is.
Nem illik.

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. június 25., hétfő 22:12

rashidm írta:
Csabi írta:de ez hol és miért volt 11-es? 20. visszanézésre se tudom eldönteni, hogy hozzáért-e a kezéhez, és ha igen is, semmit nem változtatott a mozgáson. ráadásul a bíró ugyanezt az egyetlen kameraállást nézi, ilyenkor hogy fújhat be így valaki 11-est?
van egy olyan érzésem hogy itt kkompenzált quaresma és Cr pirosa után.
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

Vissza: “Lejárt szavatosságú témák”