VB - 2018

Archívum

Ki lesz a Világbajnok?

A szavazás 2018. július 15., vasárnap 11:05-kor befejeződött.

Franciaország
41
42%
Horvátország
57
58%
 
Szavazatok száma: 98

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. július 9., hétfő 0:27

Mondjuk az azért kemény 3-4 óra karantén kéne legyen.Egy vb döntő bárhol szóba kerülhet,nem leszel biztonságban sehol.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Petr » 2018. július 9., hétfő 0:25

miVida írta:Nem tudom nézni a döntőt mert pont akkor kötelező elfoglaltságom van :-( de pl. 8kor már meg tudnám nézni.

KÉRDÉS: Tud-w valaki egy jó megoldással előrukkolni hogy mi lenne a legésszerűbb ebben az esetben, ha nem akarom tudni az eredményt meg hogy voltak-e 11esek meg semmit se, csak meg akarom nézni a haverokkal a meccset mintha élő lenne? :)
Kölcsönözzed ki ncore-ról úgy, hogy villámgyorsan nagyítod ki a képet vagy ne nézz oda, hogy a videó hosszát se lásd. Az egér ne mozogjon be, hogy ne jöjjön elő a időjelző progressjelző sáv.

A netet hanyagold, tömegközlekedésen meg kapd fel a fülest és ne figyelj semmire.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. július 9., hétfő 0:10

Nem tudom nézni a döntőt mert pont akkor kötelező elfoglaltságom van :-( de pl. 8kor már meg tudnám nézni.

KÉRDÉS: Tud-w valaki egy jó megoldással előrukkolni hogy mi lenne a legésszerűbb ebben az esetben, ha nem akarom tudni az eredményt meg hogy voltak-e 11esek meg semmit se, csak meg akarom nézni a haverokkal a meccset mintha élő lenne? :)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 8., vasárnap 20:52

A focivébén a Franciaország ellen a negyeddöntőben alulmaradó (0-2) Uruguay válogatottjának sztárja, Luis Suárez nem volt elragadtatva Antoine Griezmann viselkedésétől.

A meccs előtt sokat cikkeztek arról, hogy a francia csatár amolyan „tiszteletbeli uruguayi”, mivel jóban van a szintén a spanyol Atlético Madridban futballozó Diego Godínnal és José Giménezzel is az „uruk” közül.

„Láttátok, nem uruguayi, a francia csapatban játszott és gólt lőtt ellenünk. Bármennyire hangoztatja, hogy félig uruguayi, francia marad, nem tudja, mit jelent uruguayinak lenni" – mondta Suárez.
Hát ez igaz ? :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Karim the king
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2016. október 13., csütörtök 14:25
Kedvenc játékosaid: Karim
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Karim the king » 2018. július 8., vasárnap 19:54

wZoLee7 írta:
gunner írta:Egy gyors kérdés: valaki még szurkol Angliának rajtam kívül? (no offense)
En mar nem tudom kiknek orulnek, Modriceknak mindenkepp, de talan okmar a leginkabb eselytelenek
Esélytelenség csak jót jelent ezen a bohóc vb-n :lol: :ike:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 8., vasárnap 19:51

Kane nem fog több gólt rúgni.
https://pbs.twimg.com/media/DhlPNTrXUAAunlQ.jpg
:mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. július 8., vasárnap 16:21

gunner írta:Egy gyors kérdés: valaki még szurkol Angliának rajtam kívül? (no offense)
En mar nem tudom kiknek orulnek, Modriceknak mindenkepp, de talan okmar a leginkabb eselytelenek

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: gunner » 2018. július 8., vasárnap 16:12

Egy gyors kérdés: valaki még szurkol Angliának rajtam kívül? (no offense)
"And my heart will leave you never."

Andrew Dawn
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. március 11., szerda 18:08
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Rakitic
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Andrew Dawn » 2018. július 8., vasárnap 15:23

sebydani írta:Maradona likes this. :mrgreen: :lol:
Löwnek biztos jobban tetszene :lol:
3,14159265358979323846264338327950288419716939937510

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. július 8., vasárnap 15:00

Özil apja: „Ha a helyében lennék, azt mondanám, hogy »Köszönöm, de ennyi elég volt«. Megtört, csalódott, és sértve érzi magát. Már a világbajnokság előtt, az Ausztria elleni mérkőzésen is kifütyülték, és nem értette, hogy miért. Kilenc éve játszik a válogatottban, világbajnok lett… Mindig azt mondják, ha nyerünk, együtt nyerünk, de ha kikapunk, akkor Özil miatt kapunk ki. Kipfujolták és bűnbaknak kiáltották ki, teljesen megértem, hogy ez bántja. Mesut évek óta példakép. Abszurd ez a helyzet. Imádja Németországot, ezt be is bizonyította, ezért nem sportszerű, hogy bűnbakot csináltak belőle.

Kivancsi vagyok hogy alakul a nemet keret a szeptemberi nemzetek ligajara. Raadasul az elso meccset pont a vilagbajnokok ellen jatszak. :mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. július 8., vasárnap 12:45

Maradona likes this. :mrgreen: :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: istimester » 2018. július 8., vasárnap 11:05

___Samy___ írta:Merre nézed pontosan Isti? Mi is épp úton vagyunk a horvát tengerpartra :mrgreen:
Zadar mellett, Petrcane.
ericco írta:
istimester írta:Én amúgy a horvát tengerparton nézem a meccset :lol:
Kérd ki, mindjárt ott vagyok :mrgreen:
Itt helyben a Karlovacko a menő :D

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2018. július 8., vasárnap 10:27

Amúgy a meccshez..

Világbajnokok lesznek.


#petiamostoptimista
Így van Steve! :D Így van! :D
Mondjuk én tegnap délután még a svédekre értettem ezt, de sebaj. :mrgreen: :mrgreen:

Egyébként viccet félretéve, a franciák messze a legesélyesebbek, persze jöhet egy 2 évvel ezelőtti EB döntőhöz hasonló meccs, és akkor annyi mindennek.
De ha nem világi lúzerek akkor kétszer nem lépnek ugyanabba a folyóba.

A belga csapat szerencsével, és egy félidei buszozással ment át a brazilokon, ha beállnak védekezni, ugyanezt megtehetik a franciák ellen is, de ott sokkal! jobb támadók vannak, mint a brazil csapatban, így a temérdek helyzetet be is vernék szerintem, aztán majd meglátjuk, egy meccsen bármi lehet.
Horvátország teljesen elkészül az erejével, bár jobb játékosaik vannak, mint az angoloknak, de necces lesz ellenük is, pláne h ez az angol generáció nem fél majd bunkerezni, ölni a játékot, pragmatikusan a horvátokéhoz szabni a saját taktikájukat, akik ugye már teljesen kifacsarva egy halom mákkal a zsebben érkeznek, egy aránylag fitt angol csapat ellen.
Summa summárum. Szerintem a toronymagas esélyesek a franciák, minden más győztes meglepő lenne, de ugyanakkor mégis bármi benne van a pakliban. (Szimpátia alapján a horvátok, de jót mosolyognék az angol győzelmen is, még ha viccnek azért másnapra már ölég szar valóság lenne..)
Én élvezem ezt a VB-t, sok a dráma, a meccsek jók, 1-2 nagy csapat meg magára vessen, amiért így elszarházta a lehetőségeit (pl spanyolok azon az ágon). 2006os óta ez a legjobb VB, sztem ez tény.

Az aranylabda szavazást pedig csak francia, vagy horvát győzelem tudná befolyásolni.Igen nagy mértékben a francia győzelem, ha Griezman az utolsó két meccsén verne 2-3 gólt, amit miért ne tenne meg, akkor komoly esélyes lenne a lasztira, figyelembe véve hogy mekkora felhajtást csapott maga körül, ezzel a röhejes "la decision" - féle mutatvánnyal, valamint klubszinten sem volt sikertelen, ráadásul egyénileg is odatette magát. Bármennyire is bizarr, de top esélyes lesz a bogyóra. (Pláne hogy még franciák is osztogatják.. ugye)

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. július 8., vasárnap 9:58

Anthony írta:A franciák már az EB-t is csak azért bukták, mert elbénázták, itt is ők a fő esélyesek. Nem rosszak a horvátok, sőt, de azért egy vb győzelem nálam kicsit erős lenne. Az angolok is...még nem találkoztak komoly ellenféllel, de sajnos innen már behúzhatják, bármi megtörténhet.

Annak azért örülök, hogy 4 olyan csapat került az elődöntőbe, akik akarnak is focizni, és nem ilyen oroszok meg társaik.
Ahogyan kipotyogtak a "best" csapatok, attól már nem hiszem, hogy erősebb lenne egy Horvát siker.
számomra semmiképp.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. július 8., vasárnap 9:55

Franciák pont nem, Deschamp a torna egyik legbeszaribb és minimalistább edzője.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. július 8., vasárnap 9:48

A franciák már az EB-t is csak azért bukták, mert elbénázták, itt is ők a fő esélyesek. Nem rosszak a horvátok, sőt, de azért egy vb győzelem nálam kicsit erős lenne. Az angolok is...még nem találkoztak komoly ellenféllel, de sajnos innen már behúzhatják, bármi megtörténhet.

Annak azért örülök, hogy 4 olyan csapat került az elődöntőbe, akik akarnak is focizni, és nem ilyen oroszok meg társaik.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. július 8., vasárnap 9:23

Drukk a Modric csapatnak, hátha berántja az arany bogyót.

Belga kapus barátom meg maradhat ott ahol van, itt van Navas.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 8., vasárnap 8:38

Realista24 írta:Azt írja a Bild, hogy a németek hajnalig neteztek, meg tolták a játékot, így Löw lekapcsoltatta a netet a szállodában ahol voltak.
Az kiraly, micsoda profi hozzaallasu jatekosok. :lol: vajon kivel nyomtak a fortnite-ot? Spanyolok? Argentinok? :lol: :lol:

Courtoisrol nem tudtam, hogy a gyermekei Madridban vannak. A belga kapus az egyetlen, akit elfogadnek Navas helyen. Nekem se De Gea, se Allison, se Neuer, de meg Oblak se meggyozo, az osszes kozul Courtouis a legstabilabb.

Egyebkent a franciakra nyomtam, gyakorlatilag biztosan ok nyerik, ha atmennek a belgakon. Ha viszont Belgium jut tovabb, es a horvatok valamilyen uton modon bejutnak a dontobe, akkor a horvatok megnyerhetik. Magyarul, nagyon szurkolok a horvatoknak, oket szeretnem vilagbajnoknak, de Franciaorszag a legeselyesebb.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 8., vasárnap 8:22

Azt írja a Bild, hogy a németek hajnalig neteztek, meg tolták a játékot, így Löw lekapcsoltatta a netet a szállodában ahol voltak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. július 8., vasárnap 2:24

Merre nézed pontosan Isti? Mi is épp úton vagyunk a horvát tengerpartra :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég