VB - 2018

Archívum

Ki lesz a Világbajnok?

A szavazás 2018. július 15., vasárnap 11:05-kor befejeződött.

Franciaország
41
42%
Horvátország
57
58%
 
Szavazatok száma: 98

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. június 30., szombat 9:03

Neymar neve abbol a szempontból is erdekes, hogy iden meg szinte nem is jatszott.

Amúgy persze, hogy ilyen brandek felmerülnek, mint Neymar meg Messi. C neve is ott lenne egy gyengebb szezon után, az már más kérdés, hogy hány éve top a pali.
Pont az ilyen Neymar meg Messi felé kósza gondolatok miatt nincs esélye se Lukanak se esetleg Ramosnak. Pedig adnék egy horvát győzelmet és Modric lasztit.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. június 30., szombat 9:02

H.E.H.E. írta:na van remény, meg brazil gyógyorvoslás csodája az amazonas mélyéről, dugikoszta ma már labdával edzett, lehet nem kell többé a fáradt sablonszar vilient nézni.
ne éld bele magad, úgy is Willian lesz ott :lol:
én nem is bánom, sztm eddig nagyon is korrekt a teljesítménye.

:-* :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2018. június 30., szombat 8:54

Galacticos írta:Irnam hogy durva hogy most egy afrikai jatekos sincs aki top, de most nagyon top sincs sehol. :lol:
A top szinten lehet vitatkozni, de nagyobb nevek kozul is alig jut eszmbe par: Salah, Mane, Aubameyang, esetleg par ev mulva Naby Keita. (vagy meg a francia valogatottbol lehet szemezgetni :mrgreen: )

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 30., szombat 0:15

Meg talán Cr jöhetett volna akkor amikor kiutálták angliából a 2006os vb után.
pfffffffff
motherfuck...

ott még volt sebesség...
mehetett volna balosra, robben jobbon, mögöttük drenthe osztogat :mrgreen:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 30., szombat 0:01

füst írta:Mondjuk így belegondolva, nekem külön-külön Figo, Ronaldo és Zidane volt a mindenem az ezredforduló előtt, az hogy végül mindhárman itt kötöttek ki, az valami egészen csodálatos érzés volt, akkor is vigyorogva aludtam el, ha szénnéalázttak minket Bl-ben, vagy bajnokságban. Bánja a fene hogy nem jött xy, én köszönöm szépen jól megvoltam.
Hasonlóan éreztem én is Owennel. :D Még egy roy keane-t azért adtam volna Gravesen mellé,csak hogy mindenki érezze. :lol:


Amúgy nekem egyedül Vieira van ezen a listán.Megmenthette volna az egész generációt,ha elhozzuk 2004ben. Meg talán Cr jöhetett volna akkor amikor kiutálták angliából a 2006os vb után.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: füst » 2018. június 29., péntek 23:41

Mondjuk így belegondolva, nekem külön-külön Figo, Ronaldo és Zidane volt a mindenem az ezredforduló előtt, az hogy végül mindhárman itt kötöttek ki, az valami egészen csodálatos érzés volt, akkor is vigyorogva aludtam el, ha szénnéalázttak minket Bl-ben, vagy bajnokságban. Bánja a fene hogy nem jött xy, én köszönöm szépen jól megvoltam.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 29., péntek 23:36

Galacticos írta:
H.E.H.E. írta:hát igen, 3 nagy csalódás van nálam, hogy sosem játszott itt, amikor topon voltak - a nyilvánvalókon kívül, hogy nem a top ronaldo és ronaldinho került hozzánk - nesta, vieira és essien.

remélem bappe nem áll be ebbe a sorba.
Nalam az didier drogba, te joo isten mekkora volt o.
Irnam hogy durva hogy most egy afrikai jatekos sincs aki top, de most nagyon top sincs sehol. :lol:
En is Drogbat meg Essient mondanam azonnal. De jol jottek volna 2006 korul.
Maiak kozul meg Reus, akit elneztem volna itt, ha nem ennyire porcelan.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: füst » 2018. június 29., péntek 23:32

Hm, nekem Rivaldo, Henry és Vieira a top3 be nem teljesült álom.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. június 29., péntek 23:29

H.E.H.E. írta:hát igen, 3 nagy csalódás van nálam, hogy sosem játszott itt, amikor topon voltak - a nyilvánvalókon kívül, hogy nem a top ronaldo és ronaldinho került hozzánk - nesta, vieira és essien.

remélem bappe nem áll be ebbe a sorba.
Nalam az didier drogba, te joo isten mekkora volt o.
Irnam hogy durva hogy most egy afrikai jatekos sincs aki top, de most nagyon top sincs sehol. :lol:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 29., péntek 23:15

hát igen, 3 nagy csalódás van nálam, hogy sosem játszott itt, amikor topon voltak - a nyilvánvalókon kívül, hogy nem a top ronaldo és ronaldinho került hozzánk - nesta, vieira és essien.

remélem bappe nem áll be ebbe a sorba.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: füst » 2018. június 29., péntek 23:08

dzsi91 írta:
H.E.H.E. írta:volt ott minden, samuel a betontégla,
Az öreg Walter :lol: Itt sokszor azt se tudta merre van háttal ,elment az interbe josé buszán meg world class középhátvédnek számított.

Aztán basztassák csak Ramost a rekord lap miatt.Meg lehet próbálni 13 évig a Real védelmében kevés lapot gyüjteni.
Az a helyzet hogy szerintem nem volt gond Samuellel, korrekt védő volt, talán akkoriban az egyetlen értelmes volt Helguera mellett a keretben. Inkább pont ez volt a baj, hogy egyedül kellett volna folyton megoldania a védekezést, mert abban a csapatban mindenkinek derogált a munka, meg voltak még ilyen Pavónok meg Mejiák, a középpályán neg Gravesen és Beckham feladata lett volna a védekezés... persze hogy röhögve ájátszották szerencsétlent is. Ennyi idő távlatában már nem izgat, hogy mi lett vele, de akkoriban sajnáltam hogy ő lett eladva, amikor hullámzott a fostenger körülötte, szerencsétlennek esélye se volt .

Cannavaro pedig akkor is gyengus volt amikor megkapta az aranylabdát, a Juvéban is gyenge volt már akkor. Azt az aranylabdát kizárólag a vb-re kapta, pár meccsre még elő tudta húzni a nyuszit a kalapból. De messze túl volt már a csúcson amikor hozzánk került, öregecske is volt, lassúcska is volt és jóllakott is. Ezért nem az akkori állapotában kellene Ramoshoz mérni... A mi kritikán aluli védelmünkön még úgyis segített valamennyit, szóval ezúton is köszönet Fabiónak, de akkor már árnyéka volt régi önmagának. Fiatalabb korában azért igen kitűnő védő volt, simán megállta volna a ligában a helyét, én pl. A seggemet vertem volna a földhöz ha 5 évvel korábban jön hozzánk.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 29., péntek 23:07

na van remény, meg brazil gyógyorvoslás csodája az amazonas mélyéről, dugikoszta ma már labdával edzett, lehet nem kell többé a fáradt sablonszar vilient nézni.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

KovaLlos
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2017. december 16., szombat 17:22
Kedvenc játékosaid: Kovacic, Ceballos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Liverpool

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: KovaLlos » 2018. június 29., péntek 22:46

dzsi91 írta:
H.E.H.E. írta:volt ott minden, samuel a betontégla,
Az öreg Walter :lol: Itt sokszor azt se tudta merre van háttal ,elment az interbe josé buszán meg world class középhátvédnek számított.

Aztán basztassák csak Ramost a rekord lap miatt.Meg lehet próbálni 13 évig a Real védelmében kevés lapot gyüjteni.
Varane :salute: :salute: :salute: Nálam ő a TOP1 :salute:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 29., péntek 22:34

H.E.H.E. írta:volt ott minden, samuel a betontégla,
Az öreg Walter :lol: Itt sokszor azt se tudta merre van háttal ,elment az interbe josé buszán meg world class középhátvédnek számított.

Aztán basztassák csak Ramost a rekord lap miatt.Meg lehet próbálni 13 évig a Real védelmében kevés lapot gyüjteni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 29., péntek 19:06

Realista24 írta:1 - Sergio Ramos is the only player to have completed more than 300+ passes at the 2018 World Cup (307/324, 94.7%). Captain.
el is aludtam az összes spanyol meccsen. :lol:

jó kivéve, amikor céronaldo bebaszta nekik az összeset :mrgreen:
Never forget amikor az aranylabdás Cannavarot 2 meccsenként alázták porig mert rohadtul nem a juventus bekkelős focija volt itt és minden meccsen 1v1ben vezették rá a labdát ecseberiák meg tamudók :lol:
volt ott minden, samuel a betontégla, vudgéjt a porcelán, jöttek jöttek jöttek, kp nem volt, kapták az etókat, ronaldinhokat szemből folyamatosan :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 29., péntek 18:08

1 - Sergio Ramos is the only player to have completed more than 300+ passes at the 2018 World Cup (307/324, 94.7%). Captain.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. június 29., péntek 17:36

dzsi91 írta:Lol még mindig sírva röhögök amikor alltime top2es védőt hasonlítgatnak ilyen godinokhoz meg chiellinikhez akik bunker csapatokban kell teljesítsenek ahol még a csatárok is kiveszik a részüket a védekezésből.

Never forget amikor az aranylabdás Cannavarot 2 meccsenként alázták porig mert rohadtul nem a juventus bekkelős focija volt itt és minden meccsen 1v1ben vezették rá a labdát ecseberiák meg tamudók :lol:

Van az a rész a 2016os "in the heart of la undecima" filmben ahol Cannavaro meg Pepe storyzgatnak hogy Pepe megvolt lepődve hogy csak ketten állnak hátul Cannavaro meg csak annyit felelt.: This is Madrid.

Hát na itt másképp mennek a dolgok :coffee:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 29., péntek 16:39

Lol még mindig sírva röhögök amikor alltime top2es védőt hasonlítgatnak ilyen godinokhoz meg chiellinikhez akik bunker csapatokban kell teljesítsenek ahol még a csatárok is kiveszik a részüket a védekezésből.

Never forget amikor az aranylabdás Cannavarot 2 meccsenként alázták porig mert rohadtul nem a juventus bekkelős focija volt itt és minden meccsen 1v1ben vezették rá a labdát ecseberiák meg tamudók :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 29., péntek 16:04

Kerlon írta:Goding egy régi vágású söprögető. Jön, durr, jön durr. kb ennyit tud. Ramos szintekkel jobb játékos.
Goding, kiellini, miranda az osszes angol, ezek mind rombolo gyeptegla jatekosok.

Semmi mashoz nem ertenek.

Felesleges ilyen cikkeket olvasni, nem is cikk, hanem blog, egy darab ember velemenyet kozli.
Jelentektelen.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 29., péntek 16:02

Goding egy régi vágású söprögető. Jön, durr, jön durr. kb ennyit tud. Ramos szintekkel jobb játékos.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég