VB - 2018

Archívum

Ki lesz a Világbajnok?

A szavazás 2018. július 15., vasárnap 11:05-kor befejeződött.

Franciaország
41
42%
Horvátország
57
58%
 
Szavazatok száma: 98

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2018. június 22., péntek 8:42

Ez a patkány Ramos a felelős Caballero hibájáért is. Nem tudom mikor és hogyan, de biztos vagyok benne, hogy neki is agyrázkódást okozott!












:D :mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 22., péntek 8:29

Néztem par elemzést kb az egyetlen aki elővette messit...


https://youtu.be/sT4KCbo2PBo


A többi mind szánalmas mosdatás.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 22., péntek 8:26

Amig ilyen kaosz es felallati szinten megy a futball az argentinoknal, addig nem lehet masra szamitani.
Mindent elmond ennek az edzonek nem igazan nevezheto lény fizimiskaja, 150 centivel ott kemenykedik szennetetovalt karokkal, nem lehet komolyan venni.
Aztan o maga dobja a busz ala a csapatat meccs itan hogy nem hajtottak vegre az utasitasaimat. Aguero el is kuldte a faszba szepen.

Ne viccelj mar felmennenek egy dimaria, aguero dybala trioval, mogottuk messi iranyitoban ne bassza mar meg hogy ne tudnanak loni par golt meg ilyen fogyatekos tobbi ember mellett is.

Mindensetre a messze legszarabb jatekosa megvan nalam a vebenek, az argentin balhatved gyerek, az egeszen elkepeszto hogy juthatott el idaig, ezt barmikor, barmikor, akarmikor megcsinalom en is, amit ez a szerencsetlen alibi balfasz. Pedig nem is vagyok ballabas.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 22., péntek 7:59

José Mourinho az argentin kapusról: „Caballero helyett én is állhattam volna a kapuban, én sem védtem volna egyszer sem.”
:lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 22., péntek 7:43

Kerlon írta:mosdatják Messit, mintha ő csinált volna valamit a VB-n eddig és lehúzzák a többi argentint. Okádék az összes ilyen, amikor Leo sem csinált mást, mint kihagyott egy 11-est meg vaktában lődözött ízlandra... Tegnap még annyit sem. Rém gyengék, mindenki jobban jár, ha ez az argentin generáció kifut, mert totál lelketlen behalt csapat. Messistül.
Sampaoli suggested his team dominated...

Atletico's Vrsaljko: "I don't know what game he watched. I saw Argentinians falling on the floor and crying like girls."

:mrgreen: :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 22., péntek 7:40

mosdatják Messit, mintha ő csinált volna valamit a VB-n eddig és lehúzzák a többi argentint. Okádék az összes ilyen, amikor Leo sem csinált mást, mint kihagyott egy 11-est meg vaktában lődözött ízlandra... Tegnap még annyit sem. Rém gyengék, mindenki jobban jár, ha ez az argentin generáció kifut, mert totál lelketlen behalt csapat. Messistül.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 22., péntek 6:56

Azt hiszem Xavi mondta, hogy ha Messit védőnek rakod, abban is a világ legjobbja lenne.
https://twitter.com/BVB_Network/status/ ... 5678905344
Hát, ezt megnézetném vele :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 22., péntek 6:08

Sampaoli: Az argentin válogatott képességei beárnyékolják Messi teljesitményét ezért nem szabad összehasonlítani Ronaldoval.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 21., csütörtök 23:44

shoota írta:
H.E.H.E. írta:ne gyertek céronaldoval és messivel. nem érzem azt. ronaldo más szint volt. nem tudtok meggyőzni :)
Egyébként a portugálról mi a véleményed? Ha már volt akkor sorry, de megnéznék egy hosszabb elemzést :mrgreen:
böfögtem vmit a topikjába minap lebron james-szel párhuzamot vonva, nagyjából úgy gondolom.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
shoota
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2014. szeptember 1., hétfő 11:34
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: shoota » 2018. június 21., csütörtök 23:42

H.E.H.E. írta:ne gyertek céronaldoval és messivel. nem érzem azt. ronaldo más szint volt. nem tudtok meggyőzni :)
Egyébként a portugálról mi a véleményed? Ha már volt akkor sorry, de megnéznék egy hosszabb elemzést :mrgreen:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 21., csütörtök 23:33

ui.: nem hiába várnám várom a messiást ronaldo óta, patoban láttam (adottságai, tehetsége meg is volt), most bappéban látom, de kevés, kevés, kevés, kevés a bdsrstnt..... :( :( :( :( :( :( :(

amikor remegve ülsz le a meccs elé, amikor a tévé teletextjén követed a 2 bites kiírásban a livescore-t, mert láttad a híradóban, hogy visszatér a 2 év kihagyás után a térdműtétből és a roma ellen először lép pályára, mert tudod, hogy van valaki, aki földöntúli, amit nem lehet tanulni, amikor egy kibaszott ember miatt egy egész ország, liga, egy egész világ megmozdul és konkrétan remegve bőgnek az emberek, amikor meglátják élőben, egy nike-nál ő a legnagyobb arc.... ilyen volt maradona, ronaldo, és....

azóta semmi...

ne gyertek céronaldoval és messivel. nem érzem azt. ronaldo más szint volt. nem tudtok meggyőzni :)

(befejeztem, szundi :mrgreen: )
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 21., csütörtök 23:27

Realista24 írta:
H.E.H.E. írta:édes faszom valaki mutasson már egyetlen egy csapatot, aki értelmes focit játszik ezen a világon...

heti euroszázezrekért lófasz az egész
Fura egy fazon vagy te. Nekem ez foci volt, de rendesen. Nem tudom mikor kezdtel el szorítani Higuainert vagy valaki feltörte a felhasznalodat :lol:
nem tudom én a múltban élek valszeg.
amikor még igazi focisták szaladgáltak mindenfelé.
amikor egy argentin-brazil volt a válogatott meccsek teteje.
ahol a 22 emberből 16 legenda.
utálom argentinát mint a szart, de ez mi, rakás szar az egész, hollandok sehol, olaszok sehol, nem tudok magammal mit kezdeni, annyira szar játékosok és csapatok vannak, hogy elmondani nem tudom.

persze akinek ez az első vagy 2., 3. foci világeseménye, az nem érti miről beszélek.
persze régen minden jobb volt.... meg öreg vagyok.
hát basszameg a foci (is )egészen biztosan jobb volt régen.
ma kb 5 értelmes - értsd: az én sztenderdem szerint normális - támadó van a világon. ez vmi egészen beteg.
tohonya, rakás szar védőkkel (nem ramos és varaneról beszélek, hanem a maradék 99%-ról), ostoba játékosokkal, akiknek fogalmuk sincs, hogy kell együtt játszani ,csak lehajtott fejjel mennek mennek ész nélkül, bármelyik országot sorolhatnám, nézhetetlen bazmeg, borzasztó.

aki érti, érti, aki nem, azzal felesleges veszekednem, nem fogja megérteni, senki sem hibás a szurkolók közül, megértem azt, aki csak a mai focit látja és ezért lelkesedik.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 21., csütörtök 23:24

En nem sajnalom. Szerintem o mindig egy nagykepu sunyi alak volt. Amit meg most kap azt megerdemli.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 21., csütörtök 23:12

Kicsit amúgy sajnálom az embert.De csak azért mert jó szívű gyerek vagyok,pont ennyivel tartozott a labdarúgás messinek meg a pszihopata követőinek.

A kecskével fotózkodás után ez a teljesítmény amúgy epikus.Évekig lehet majd ezen röhögni.

Ja és jövőre ő lesz a barsza csk-ja is,szal nincs idő búslakodni mert Cristiano a földbe tapossa mire visszavonúlna.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. június 21., csütörtök 22:52

Lehet jobban menne Argentínának ha felvállalták volna az Izrael elleni barátságost a palesztin fenyegetések ellenére :shifty:

(De nekik fontosabb volt h messike mezét nehogy megégessék...)

Csak mondom...
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 21., csütörtök 22:42

Amúgy reszkess világ ha innen megnyerik :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 21., csütörtök 22:39

H.E.H.E. írta:édes faszom valaki mutasson már egyetlen egy csapatot, aki értelmes focit játszik ezen a világon...

heti euroszázezrekért lófasz az egész
Fura egy fazon vagy te. Nekem ez foci volt, de rendesen. Nem tudom mikor kezdtel el szorítani Higuainert vagy valaki feltörte a felhasznalodat :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 21., csütörtök 22:38

Ezt a vb-t nagyon meg fogja érezni a pályafutása szerintem.Szopacs. A jövőre nézve és visszamenőleg is.

Remélem,hogy Cr és a Portugálok odateszik magukat és legalább a 8ig elmennek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. június 21., csütörtök 22:36

csak ne az legyen hogy egy messi gollal megverik nigeriat ugy hogy holnap nem nyer izland es a horvatok ellen sem. akkor ujra o lesz a vilag szemeben a goat.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. június 21., csütörtök 22:35

Yazid írta:Argentína nagy nehezen lefogja gyűrni nigeriát es elég lesz a tovabbjutáshoz. Sajna
Attol meg nem jutnak tovabb. Nincs a kezukben a sorsuk, ennyi mar eleg.
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég