VB - 2018

Archívum

Ki lesz a Világbajnok?

A szavazás 2018. július 15., vasárnap 11:05-kor befejeződött.

Franciaország
41
42%
Horvátország
57
58%
 
Szavazatok száma: 98

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 7., szombat 16:28

wxyz írta:
dannen írta: teljesen mas a jatekstilusuk, asensio az utobbi evben keptelen volt barkit is megverni 1v1ben. nagyon leegyszerusodott a jateka es ha nem kezd magaval valamit akkor nem lesz real szint. hazard pont az ellentete. szinte barkinek nekimegy ha olyan kedve van (meg ha aztan visszaforgolodik is :) ) es meg a jatek szervezeset is boven ra lehet bizni. ami gyengesege asensioval szemben azok a tavoli lovesek (ezek sincsenek mar mondjuk meg marconal) meg talan a beadasok.
Nem lehet, hogy az ellenfelek okozta körülmények másabbak, mint korábban és nem Asensio egyszerűsödött?
Nem szokásom megmondtamozni, de én egy éve lettem hülye a focihoz a fórum szerint, amikor szóvá tettem, hogy túlzott a lelkesedés vele kapcsolatban.

Hazardnak semmi köze a játék szervezéséhez. Annyira nem, hogy még tegnap területet kapva is szórta el a labdákat a brazil 16osnál. Nem tudom miért képzelnek bele sokan ilyen tulajdonságokat ezekebe a ide-oda pörgő alacsony, tömzsi alkatú játékosokba, mint ő és Isco. Az 1v1 meg neki sem megy, ha az ellenfél beáll bunkerezni, a panamai védők leszedték.
Mondjal mar legyszives olyan (nem Real) jatekosokat, akik jatekot tudnak szervezni. Mondjuk harmat.
:goat:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. július 7., szombat 16:25

dannen írta: teljesen mas a jatekstilusuk, asensio az utobbi evben keptelen volt barkit is megverni 1v1ben. nagyon leegyszerusodott a jateka es ha nem kezd magaval valamit akkor nem lesz real szint. hazard pont az ellentete. szinte barkinek nekimegy ha olyan kedve van (meg ha aztan visszaforgolodik is :) ) es meg a jatek szervezeset is boven ra lehet bizni. ami gyengesege asensioval szemben azok a tavoli lovesek (ezek sincsenek mar mondjuk meg marconal) meg talan a beadasok.
Nem lehet, hogy az ellenfelek okozta körülmények másabbak, mint korábban és nem Asensio egyszerűsödött?
Nem szokásom megmondtamozni, de én egy éve lettem hülye a focihoz a fórum szerint, amikor szóvá tettem, hogy túlzott a lelkesedés vele kapcsolatban.

Hazardnak semmi köze a játék szervezéséhez. Annyira nem, hogy még tegnap területet kapva is szórta el a labdákat a brazil 16osnál. Nem tudom miért képzelnek bele sokan ilyen tulajdonságokat ezekebe a ide-oda pörgő alacsony, tömzsi alkatú játékosokba, mint ő és Isco. Az 1v1 meg neki sem megy, ha az ellenfél beáll bunkerezni, a panamai védők leszedték.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 7., szombat 16:13

pheco írta:
wxyz írta: Most védtem meg a jogtalanul lehordott Costát :lol:
De hát nem írok pozitívat, mert negatívat merek írni a túlértékelt fórumkedvencekre.
Vagy inkabb 10-bol 9-szer szembemesz az itteni velemenyekkel. Mar csak egy Giroud megvedes es Bappe lehordas hianyzik :mrgreen:
Nem lehet hogy mi megyunk rossz iranyba?
:goat:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. július 7., szombat 15:48

dannen írta:
wxyz írta:Felesleg Hazard, plusz kiadás, Asensio is tud annyit adni a csapatnak, mint ő.
nagyon szeretnem, ha asensio annyit tudna jelenleg, mint hazard, de ez nagyon nem igaz.

teljesen mas a jatekstilusuk, asensio az utobbi evben keptelen volt barkit is megverni 1v1ben. nagyon leegyszerusodott a jateka es ha nem kezd magaval valamit akkor nem lesz real szint. hazard pont az ellentete. szinte barkinek nekimegy ha olyan kedve van (meg ha aztan visszaforgolodik is :) ) es meg a jatek szervezeset is boven ra lehet bizni. ami gyengesege asensioval szemben azok a tavoli lovesek (ezek sincsenek mar mondjuk meg marconal) meg talan a beadasok.
+1
ZIDANE

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. július 7., szombat 15:38

Felesleg Hazard, plusz kiadás, Asensio is tud annyit adni a csapatnak, mint ő. Szóval Hazard tucatszar.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. július 7., szombat 15:36

wxyz írta: Most védtem meg a jogtalanul lehordott Costát :lol:
De hát nem írok pozitívat, mert negatívat merek írni a túlértékelt fórumkedvencekre.
Vagy inkabb 10-bol 9-szer szembemesz az itteni velemenyekkel. Mar csak egy Giroud megvedes es Bappe lehordas hianyzik :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. július 7., szombat 15:32

wxyz írta:Most védtem meg a jogtalanul lehordott Costát
De hát nem írok pozitívat, mert negatívat merek írni a túlértékelt fórumkedvencekre.
egyszer majd ha ráérsz vezesd már le hogy te hogy alakítanád át a csapatot és kiket igazolnál. baromi kíváncsi lennék nálad ki az aki nem tucatszar :lol:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. július 7., szombat 15:27

Dupla D írta:
wxyz írta:Itt nem én nem ismerek el játékost. Nem nekem szokásom B-C kategóriázni játékost, miközben semmivel nem jobbat teszek magasabb szintre.
Tudsz idezni elismero, pozitiv hozzaszolast, amit te irtal?
Most védtem meg a jogtalanul lehordott Costát :lol:
De hát nem írok pozitívat, mert negatívat merek írni a túlértékelt fórumkedvencekre.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 7., szombat 15:14

pheco írta:
Caraway írta:Nem lattam a meccset, Lukaku jol jatszott?
Jobb szelen volt a legtobbet, jol tartotta meg a labdakat es altalaban jol is tette tovabb kozepre KdB es Hazard iranyaba. Hasznos volt. Mindig meglepodok, hogy mennyire gyors a testehez kepest :D
Nekem hatalmas pozitív meglepetés volt. Olyat melózott, hogy megemelem előtte a kalapom. :karaj:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. július 7., szombat 13:04

wxyz írta:Itt nem én nem ismerek el játékost. Nem nekem szokásom B-C kategóriázni játékost, miközben semmivel nem jobbat teszek magasabb szintre.
Tudsz idezni elismero, pozitiv hozzaszolast, amit te irtal?
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 7., szombat 12:45

Nem tudtak hog ki hiányzott innen :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2018. július 7., szombat 12:20

altalanossagban hazard olyan, mint valami felbaszakitott petting, a huzogatas resze rendben van, de altalaban hianyzik a hab a tortarol.

tegnap viszont nagyon rendben volt, hasznosan es alazattal tette a dolgat.


a lenezo angolok temahoz.
hat nem keves angol kollegam van, de mar kolumbia ellen sem sok volt kozottuk, aki egyaltalan csak veszelyben erezte volna a negyeddontot.
a svedek ellen meg plane, mar az elodontoben erzik magukat ahol szinten magukat tartjak eselyesnek.

en sem csipem az angolokat annyira, de inkabb legyen angol-horvat mint netan sved-orosz. :banplz:


Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. július 7., szombat 11:52

Caraway írta:Nem lattam a meccset, Lukaku jol jatszott?
Jobb szelen volt a legtobbet, jol tartotta meg a labdakat es altalaban jol is tette tovabb kozepre KdB es Hazard iranyaba. Hasznos volt. Mindig meglepodok, hogy mennyire gyors a testehez kepest :D

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. július 7., szombat 11:51

Caraway írta:Nem lattam a meccset, Lukaku jol jatszott?
Cselezgetett, szaladgált és vitte az embereket de a kapura nem igazán volt veszélyes.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. július 7., szombat 11:51

poronty írta:Morata kulcsszereplő volt tavaly, ugyanúgy, mint Kroos és Modric.

Így van, az utolsó 5-6 meccsen, amikor a B csapat játszott. A másik kettő meg az első 30-on.
Morata előtte is hozott pontokat.
Modric esetében az első 30azás jogtalan, tavaly sok gyenge bajnoki meccse volt.

Hazard és Costa támadó, Modric középpályas, teljesen más poszt, Modric feladata nem a góllövés.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Caraway » 2018. július 7., szombat 11:41

Nem lattam a meccset, Lukaku jol jatszott?

poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: poronty » 2018. július 7., szombat 11:37

Tehát logikátlan, azzal mentegeted, hogy a más poszt Modric nem rugdosta nálunk a gólokat.
Costa meg Hazard se ugyanaz a poszt, szóval igen azzal mentegetem.
Morata kulcsszereplő volt tavaly, ugyanúgy, mint Kroos és Modric.
Így van, az utolsó 5-6 meccsen, amikor a B csapat játszott. A másik kettő meg az első 30-on.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. július 7., szombat 11:28

Statisztikába kötettem bele, ne képzeljetek már bele az írásaimba olyat, ami nincs benne.
poronty írta:
Segítek megtalálni a logikát. Annyi volt az érved, amellett, hogy Costa többet tett a bajnoki címért, mint Hazard, hogy Costa "Csak rugdosta a pontokat érő gólokat." (egyébként volt olyan is nem egyszer, hogy Hazard lőtt győztes gólt, meg olyan is, hogy Hazard és Costa góljaival nyertek) én meg leírtam, hogy olyat csinált pl Morata is tavaly, Modric meg nem. Ezen kiváló logika alapján Morata többet tett a bajnoki címért, mint Lukita, ami nyilván totál faszság.
Tehát logikátlan, azzal mentegeted, hogy a más poszt Modric nem rugdosta nálunk a gólokat.
Morata kulcsszereplő volt tavaly, ugyanúgy, mint Kroos és Modric.

Itt nem én nem ismerek el játékost. Nem nekem szokásom B-C kategóriázni játékost, miközben semmivel nem jobbat teszek magasabb szintre.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. július 7., szombat 11:24

wxyz írta:
h3x0r írta:Hazard vs. Brazil
Kiváncsiságból megszámoltam, 5 db 1v1.
Mi a másik 5, hogy lehúzza az alapra majd visszafordul és visszapassz, vagy a 2 db lefordulás, ami nem 1v1?
Nevetségesek a statisztikák. Hazardnak mindent behúznak sikeres 1v1nek, Özilnek kulcspassznak.
Most akkor majd megmagyarázod, hogy Hazard nem volt jó a brazilok elle?

Egyik leghasznosabb volt.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. július 7., szombat 11:18

wxyz írta:
h3x0r írta:Hazard vs. Brazil
Kiváncsiságból megszámoltam, 5 db 1v1.
Mi a másik 5, hogy lehúzza az alapra majd visszafordul és visszapassz, vagy a 2 db lefordulás, ami nem 1v1?
Nevetségesek a statisztikák. Hazardnak mindent behúznak sikeres 1v1nek, Özilnek kulcspassznak.
Ertem, hogy nem birod Hazardt, de azert a tegnapi teljesitmenyebe belekotni eleg kemeny. Tarthatatlan volt, szinte az osszes kontra rajta futott keresztul, tobbnyire jol oldotta meg. Meccs vegen is sprintben kozlekedett, ha kellett lassitotta a jatekot.
En siman hoznam Bale helyett.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég