VB - 2018

Archívum

Ki lesz a Világbajnok?

A szavazás 2018. július 15., vasárnap 11:05-kor befejeződött.

Franciaország
41
42%
Horvátország
57
58%
 
Szavazatok száma: 98

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 27., szerda 9:12

Faust írta:
De olyat sem, ami azóta az argentínban van.
Ozzy tudna meselni. :mrgreen: Ja nem, nem emlekszik. :lol:

Egyebkent ki nem szarja le, mekkora jatekos volt, es hogy mekkora tomeghiszteriat okozott anno. Felmentesit ez barmi alol? Attol meg egy szar ember. Nem irigylem az argentin gyerkocoket, akiknek a ket legnagyobb peldakepebol az egyik csapatkapitanykent, “vilaglegjobbjakent” setalgat es szarik bele latvanyosan a meccsekbe, lemondja a valogatottsagot aztan megsem, haza akar menni egy horvatok utani szopo ellen, aztan megsem, a masik meg egy idiota, akiben annyi onkontroll nincs, hogy ne elo, egyenes adasban lojje tul magat. Hol van ez a ket ember Ronaldohoz vagy Zidanehoz kepest, ugyan mar...
A másik szomorú dolog, hogy Messit ezek ellenére mindenhol mentegetik, védik és mosdatják. Közben tényleg semmivel sem tűnik ki, semmivel sincs több érdeme az egészben.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. június 27., szerda 9:07

De olyat sem, ami azóta az argentínban van.
Ozzy tudna meselni. :mrgreen: Ja nem, nem emlekszik. :lol:

Egyebkent ki nem szarja le, mekkora jatekos volt, es hogy mekkora tomeghiszteriat okozott anno. Felmentesit ez barmi alol? Attol meg egy szar ember. Nem irigylem az argentin gyerkocoket, akiknek a ket legnagyobb peldakepebol az egyik csapatkapitanykent, “vilaglegjobbjakent” setalgat es szarik bele latvanyosan a meccsekbe, lemondja a valogatottsagot aztan megsem, haza akar menni egy horvatok utani szopo ellen, aztan megsem, a masik meg egy idiota, akiben annyi onkontroll nincs, hogy ne elo, egyenes adasban lojje tul magat. Hol van ez a ket ember Ronaldohoz vagy Zidanehoz kepest, ugyan mar...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. június 27., szerda 9:01

Lehet Argentínát fikázni, jogos is, de valóban, amit Nigéria csinált.. nem nagyon akartak nyerni, jól laktak az előző meccsel. Buta afrikaiak..

A szombati program elég ütős lesz, esélyesnek Uruguayt és Franciaországot mondanám, utóbbinak nagyon fekszik a lassú argentin labdabirtoklós foci, amiből lehet kontrázni a széleken a gyors emberekkel. De ha nálad van Ronaldo vagy Messi, akármi lehet.

Maradona tehetségre top2 játékos ever, ami benne volt Ronaldoval együtt, olyat nem látott a világ. De olyat sem, ami azóta az argentínban van.
Nem illik.

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: matador » 2018. június 27., szerda 8:38

Realista24 írta:Messinek lassan döntenie kell. Ha VB-t nyernek, akkor Maradona túl fogja adagolni magát. Ahogy tegnap átment állatba, azt tényleg nem szabadna televízióban mutogatni, maximum elvonókon, mint rossz példa.
Az új istenek meg kell öljék a régieket, évezredek óta így van ez.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 27., szerda 8:26

Messinek lassan döntenie kell. Ha VB-t nyernek, akkor Maradona túl fogja adagolni magát. Ahogy tegnap átment állatba, azt tényleg nem szabadna televízióban mutogatni, maximum elvonókon, mint rossz példa.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. június 27., szerda 8:15

wZoLee7 írta:Azt bezzeg nem lehet mutatni ha valaki berohan es a biztonsagiak nem tudjak elkapni, mind fetreng, azt a drogos botoxolt disznot meg vegig mutogattak, nem is birtam nezni :lol:
Ez nagyon találó meglátás, teljesen egyetértek!

Maradona kórházba került egyébként...

Tudtam, hogy ez lesz, a végén betalál Argentína. De ez a Nigéria bűnrossz volt, az 1-1 után mehettek volna kontrázni és lezárták volna a meccset, de inkább belevezette valaki egyedül 2 emberbe, minek is passzolt volna az üres társaknak.
De ami a legjobban felkúr, hogy nem láttam rajtuk az akaratot, nem hajtottak, nem kapartak. Reméltem, hogy ilyen tétnél látunk valamit, de ez büdös nagy nulla volt. Ezt csinálja a csapatok 90%-a...mehetne a középpályán a passz, de inkább a biztonságit választja: hátra a szélsővédőnek, az meg előreemeli, amiből vagy tud indulni a támadó, vagy bedobás lesz (10 vs 90% esély kb.), de legalább az ellenfél nem fog hirtelen letámadni...biztonsági játék.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 27., szerda 0:46

Maradona, az oreg "goat" :lol: Nalam a teljesitmenyuk mellett emiatt is elorebb van a ket Ronaldo, ZZ es Messi is, ha a valaha volt legjobbrol megy a vita. Lehet rohogni rajta, de inkabb szanalmas.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. június 27., szerda 0:07

Azt bezzeg nem lehet mutatni ha valaki berohan es a biztonsagiak nem tudjak elkapni, mind fetreng, azt a drogos botoxolt disznot meg vegig mutogattak, nem is birtam nezni :lol:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. június 26., kedd 23:44

Csabi írta:lehet hogy én most tökre egy balfasz vagyok, de én rohadtul csodálkozom hogy valakinek itt meg máshol is (gondolom) az a szórakoztató hogy azt nézheti ahogy egy ember atomra tolja szét az agyát, gyakorlatilag elő adásban, nem először, és ez a kívánatos műsor, mert ez "érdekes".

a való világ meg a budapestes műsor elérte a kellő hatást úgy gondolom. god bless us
Én is így látom.

Amúgy szerintem így belegondolva fantasztikus, hogy a Real milyen embereket termel ki, milyen fazonok képviselik a klubbot. Nem tudnék egy retardált korábbi játékosunkat említeni, akit a klub maga mellé állít és ő Madridistának vallja magát és nem lenne egy megfelelő fazon. Nyilván senki sem tökéletes, de szerintem a Real és a hagyományai azért értéket tudnak még ma is képviselni és sok srácnak példa lehet egy-egy karrier.

Nehezen tudom elképzelni, hogy CR majd bekokainozva, hájasan tombol, mint egy eszement barom, hogy ezzel hívja fel magára a figyelmet. Gondolom valami kis trendi, jól fésült, nők kedvence öregúr lesz.
Remélem a Realt képviselve.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 26., kedd 23:36

Cé-re kíváncsi leszek,hogy reagál egy argentin továbbjutásra/kiesésre.Szerintem az nagyban befolyásolja majd a teljesítményét,hogy messi mit játszott 2 órával korábban.

De azt is el tudom képzelni,hogy tovább rugdossák argentínát és portugáliát.Jó nagy felhajtás lenne a Cr vs messi párharc körül.

Argentínoknak nem látom,hogy mehetnének tovább a franciákon de szerintem valahogy továbbvergődnek.Majd dösamp beszarva játszatja a csilliárdos keretét,kante elcsúszik messi besétál vele.

Portugálok szerintem képesek kiszenvedni.De nem ez a realitás.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. június 26., kedd 23:25

lehet hogy én most tökre egy balfasz vagyok, de én rohadtul csodálkozom hogy valakinek itt meg máshol is (gondolom) az a szórakoztató hogy azt nézheti ahogy egy ember atomra tolja szét az agyát, gyakorlatilag elő adásban, nem először, és ez a kívánatos műsor, mert ez "érdekes".

a való világ meg a budapestes műsor elérte a kellő hatást úgy gondolom. god bless us

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. június 26., kedd 23:14

Én azon röhögtem a legjobban, hogy az NSO telebaszta vele az fbt, hogy ő a legviccesebb,legnagyobb forma, meccs embere aztán mikor már 4 ember kellett, hogy bevigye akkor kirakták, hogy na ez már nem vicces :lol:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. június 26., kedd 23:10

Szerintem van épp elég suttyó a világban.

Nem hiszem, hogy kamasz srácok világképét ilyennel kelljen formálni.

Foci miatt és focisták miatt nézek meccset. Ezek az események bizonyos korosztályra baromi nagy hatással van.

Ehhez a szinthez átkapcsolok egy reality showra. Persze nyilván nem menő, ha ezt írom. Vicces és szórakoztató persze. Vállalom az unalmas looser szerepét, hogy nekem ez nem tetszik.

Nekem inkább példakép egy Zidane és mutassák őt, mint ezt. Remélem a gyerekeim is tudnak majd Zidane-féle embereket is látni a tv-ben.

Amúgy meg ha nem bírja sportot képviselni, más dolgokat prioritál, akkor ne engedjék oda és ne kelljen őt bámulnom.

Én így látom, de ez csak egy álláspont. Leszarom amúgy, max nem nézem meg a meccseiket ha csak ezt mutogatják.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. június 26., kedd 23:06

Dupla D írta:Játékvezető Cuney Cakir. Eurobarcán hívta fel egy kolléga a figyelmet erre az érdekességre.
atyaisten ekkora epic failv ez a bíró

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. június 26., kedd 23:02

dzsi91 írta:Nevicceljünk már.Mit kell képviseljen maradona? Ő ott az atyaúristen,azt csinál 86 óta amit akar szerintem poén.Rá is játszik.Teljesen beteg az ember :D engem szórakoztat.

2 szippantás között eljátssza,hogy mennyire szurkol argentínának.Közben meg szúrkálja a messis babáját a zsebében :lol:
A pali annyira televágta magát, hogy nem tudott egyedül besétálni a VIP-ba.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 26., kedd 22:53

Nevicceljünk már.Mit kell képviseljen maradona? Ő ott az atyaúristen,azt csinál 86 óta amit akar szerintem poén.Rá is játszik.Teljesen beteg az ember :D engem szórakoztat.

2 szippantás között eljátssza,hogy mennyire szurkol argentínának.Közben meg szúrkálja a messis babáját a zsebében :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: matador » 2018. június 26., kedd 22:49

Csabi írta:
Miért lenne jó sótlan, karót nyelt provinciális állegendákat meg népszerűségért vigyorgó politikusokat nézni
miért neked fáj, hogy egy meccs 90 perce alatt 15 másodpercig mutatnak és neked eddig NÉZNED KELL egy kultúráltan ülő és meccset figyelő embert? nemár.
Nem fáj, de Maradonát érdemesebb nézni.
Sportfilozófia: Roger Federer

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. június 26., kedd 22:49

Játékvezető Cuney Cakir. Eurobarcán hívta fel egy kolléga a figyelmet erre az érdekességre.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. június 26., kedd 22:46

Miért lenne jó sótlan, karót nyelt provinciális állegendákat meg népszerűségért vigyorgó politikusokat nézni
miért neked fáj, hogy egy meccs 90 perce alatt 15 másodpercig mutatnak és neked eddig NÉZNED KELL egy kultúráltan ülő és meccset figyelő embert? nemár.

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: matador » 2018. június 26., kedd 22:42

Ezt az argentin csapatot csak azért vagyok hajlandó elviselni a nyolcaddöntőben, mert így kapunk még képeket az isteni Diegóról.
Bmeg ez az ember nagyon készen volt. Ultragáz.
Kár az emberért.
Miért lenne jó sótlan, karót nyelt provinciális állegendákat meg népszerűségért vigyorgó politikusokat nézni ezen megismételhetetlen jelenség helyett?
Sportfilozófia: Roger Federer


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég