VB - 2018

Archívum

Ki lesz a Világbajnok?

A szavazás 2018. július 15., vasárnap 11:05-kor befejeződött.

Franciaország
41
42%
Horvátország
57
58%

Szavazatok száma: 98

Kerlon
Kedvenc csapatod: Levante

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 28., csütörtök 16:50

wxyz írta:De hát semmivel nem játszik rosszabbul, mint Isco, akinek nagyra tartod a teljesítményét.
Őt sem istenítettem a VB-n, de legalább is annyira nem, mint hehe Neymart. Amúgy meg annyi különbség, hogy Iscoról pozitívumokat hoztak le a lapok, kiemelték, Neymart meg azért emelték ki eddig, mert fetrengett. De azért szép próbálkozás volt. És amúgy tényleg a sok sport oldalnak miért nem írsz, hogy ennyi baromságot lehoznak?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. június 28., csütörtök 16:45

De hát semmivel nem játszik rosszabbul, mint Isco, akinek nagyra tartod a teljesítményét.

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 28., csütörtök 16:37

H.E.H.E. írta:
ne legyél már csövesbánat :(
miért hagytad le a faltot?
engedd már meg neki hogy szenvedjen ha felrúgják.
nem én vágtam, ahhoz nem értek :(

amúgy tényleg nem értelek, mert ha extrát hozna és azért védenéd, de nem hoz. ja a faultot meg senki sem vitatta, sima sárgás volt, a csavarok magamon még hármat nem érti senki, de ez a bohóc még azt hiszi, hogy ezt megeszik

ja és egyelőre neymar waste of talent ezzel a szánalmas hozzáállással, kb Adriano óta számomra a legnagyobb csalódás a braziloktól

Senegal eddig meggyőzőbb.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

dzsi91
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Sergio Ramos,Zidane,Raúl,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 28., csütörtök 16:22

Esti meccsen beáldoznám a 3ik számú kapust a könnyű ágért cserébe. :D egy piros meg pár meccs eltiltás de a hazáért bármit és ünnepelt hős lenne :D
Real Madrid makes me feel small as a person...as i've got a small penis.We supposed to have 'the best league in the world'
and that doesnt makes me feel good.Football is my religion and i don't want that to be other Gods that are bigger. -Robbie Williams

RaúlCF
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Zidane, Guti, Ronaldinho, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. június 28., csütörtök 16:20

bíztató. a jó bírók jól használják a vart. a szarokat kéne felzárkóztatni
a jövő:

-------------------Courtois
Hakimi---Varane---De Ligt---Reguilon
--------------------Rabiot
------------Aouar--------Havertz
---Sancho---------------------------Félix
--------------------Mbappé

András93

HozzászólásSzerző: András93 » 2018. június 28., csütörtök 16:13

ferni írta:Jó a meccs... :lol: :lol: :lol:
Csak 8 perce nincs kép :lol:
De legalább a másik meccsen sincs. :lol:

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. június 28., csütörtök 16:10

Jó a meccs... :lol: :lol: :lol:
Csak 8 perce nincs kép :lol:

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 28., csütörtök 15:43

Gyerunk Kolumbia, tovabb kell jutni. James kerek egy golt. B-)

H.E.H.E.
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 28., csütörtök 15:34

miért hagytad le a faltot?
engedd már meg neki hogy szenvedjen ha felrúgják.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 28., csütörtök 15:31

H.E.H.E. írta:
Kerlon írta: jajj hagyjad már magad, tisztán látszik, hogy dob magán még 2-t legalább, megértem én, hogy a szíved csücske, de a nyilvánvaló dolgokkal ne köpd már szemen saját magad
én ezt nem értem tényleg, tele van kutyaszar fosadék nyomorult játékosokkal a vébé, te meg olyan ember hibáját nagyítod fel, aki legalább ad is valamit az igazi futballból.

menjél nézzél akkor pankrációt vagy sakkot, agyaggalamblövészetet.

amugymeg, check első jelenet :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=YmEc4pOHk-Y
https://www.youtube.com/watch?v=jlZBiH-oC4I

amúgy meg ha adna is valamit az igazi futballból... de ritkán ad, közben meg elhiszi a kutyaszar fosadék játékosokból is tudnék mondani, de nem ismerem őket, illetve nem próbálják beállítani magukat a világ legjobbjának
K

H.E.H.E.

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 28., csütörtök 15:30

ezen a vébén a világ összes játékosa többet tett már mind neymar.

mi lesz ha még bele is jön?
galopp a döntőig.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. június 28., csütörtök 15:29

Lehet, hogy ad, de, hogy nem ezen a VB-n eddig, az is biztos. Egy udvari bohóc eddig az ember, nem pedig egy olyan játékos, aki megérdemli a tiszteletet a teljesítményét látva. El van szállva fejben, semmi alázat. Tudása megvan, de nulla profizmus.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

H.E.H.E.

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 28., csütörtök 15:27

Kerlon írta:
H.E.H.E. írta:visszanéztem, nem is forgott 10et.

de ugye a szokásos rohadjon meg esete, mindegy mit csinál, még ha felbasszák is full sebességnél, akkor se vigye a lendület, ott azonnal álljon meg és menjen vissza játszani.
jajj hagyjad már magad, tisztán látszik, hogy dob magán még 2-t legalább, megértem én, hogy a szíved csücske, de a nyilvánvaló dolgokkal ne köpd már szemen saját magad
én ezt nem értem tényleg, tele van kutyaszar fosadék nyomorult játékosokkal a vébé, te meg olyan ember hibáját nagyítod fel, aki legalább ad is valamit az igazi futballból.

menjél nézzél akkor pankrációt vagy sakkot, agyaggalamblövészetet.

amugymeg, check első jelenet :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=YmEc4pOHk-Y

patotomadrid2019jan

RealMadridFanatic

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. június 28., csütörtök 15:26

de ugye a szokásos rohadjon meg esete, mindegy mit csinál, még ha felbasszák is full sebességnél, akkor se vigye a lendület, ott azonnal álljon meg és menjen vissza játszani.

Én 147000-et írtam. :mrgreen:

Amúgy írtam is, dobja magát mert ezzel talán nem jár úgy, mint Ronaldo. De gondolom azt Te is belátod, hogy akármekkora is volt a lendülete, az a plusz pörgés a földön teljesen felesleges volt. Én nem is merném, félnék, hogy abba sérülök bele. :lol:

És továbbra is, örülnék ha jönne, képességekre szerintem top játékos, de vannak idegesítő dolgai, megértem, ha valaki nem csípi.
aha tehát akkor nem volt szabálytalan szted
Ja, bocs ha félreérthető voltam, egyértelmű szabálytalanság volt, lapot is ért. A komment az utána következő mozdulatsorra vonatkozott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RealMadridFanatic 2018. június 28., csütörtök 15:27-kor.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 28., csütörtök 15:25

jajj hagyjad már magad, tisztán látszik, hogy dob magán még 2-t legalább, megértem én, hogy a szíved csücske, de a nyilvánvaló dolgokkal ne köpd már szemen saját magad
K

Mickey

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. június 28., csütörtök 15:17

A pörgésforgást én is megjegyeztem már, nem is egyszer, de ezt leszámítva nem igazán tudok belekötni.
a játéka miatt várom hozzánk, a többi nem érdekel, pláne nem a szubjektív baromságok.
de sztm ezek a dolgok Neymart se igen hatják meg, mindenkinek vannak utálói meg szimpatizánsai...na bumm

szóval, hajrá szörpi ! B-) :mrgreen:

H.E.H.E.

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 28., csütörtök 15:13

visszanéztem, nem is forgott 10et.

patotomadrid2019jan

Kerlon

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 28., csütörtök 15:08

H.E.H.E. írta:
A tegnapi piruett megint az a kategória, amikor a következőnél labdával együtt lehetne a lelátóra tenni.
aha tehát akkor nem volt szabálytalan szted.
szabálytalan volt, csak közel sem annyira, mint amekkora hempergés lett belőle meg ahogy síkogatott közbe, vérciki, főleg, hogy észre sem veszi magát, amikor már a saját hazájának a médiája is kritizálja
K

Gaborone1
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, CR7, Kaká, Casillas, Raul, Ramos, Modric, Kroos

HozzászólásSzerző: Gaborone1 » 2018. június 28., csütörtök 15:01

H.E.H.E. írta:
A tegnapi piruett megint az a kategória, amikor a következőnél labdával együtt lehetne a lelátóra tenni.
az volt csak 10-el többet forgott mint ami indokolt lett volna. de így jobban sajnáltuk

H.E.H.E.

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 28., csütörtök 14:59

patotomadrid2019jan

Vissza: “Lejárt szavatosságú témák”