VB - 2018

Archívum

Ki lesz a Világbajnok?

A szavazás 2018. július 15., vasárnap 11:05-kor befejeződött.

Franciaország
41
42%
Horvátország
57
58%
 
Szavazatok száma: 98

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: gunner » 2018. július 11., szerda 10:47

gunner írta:Azért a meccs vége fele sem volt szép, mikor szabadrúgást ítéltek kifele, ő meg elindult a labdával, szándékában sem állt odaadni a labdát a belgáknak. Villant is a sárga, ha jól emlékszem.
Erre a szituációra gondoltam...
"And my heart will leave you never."

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. július 11., szerda 10:11

Érdekes bíráskodás volt...Hazard ellen bármit tehettek a franciák, legritkább esetben fújra le...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 11., szerda 10:05

wZoLee7 írta:
Realista24 írta:Ha már Mbappé. Kumma gyorsan felejtse el ezeket a fetrengéseket, mert valami gusztustalan.
19 éves, szikla, csupa izom, aztán fekszik meg sír mindenért, mint az a bizonyos.
Ahogy jott a meccs vege teljesen elveszitette a kontrollt. Rossz megoldasok, fetrenges, idohuzasok. Rutintalan kis csiko, es gondolom egy udo baszta az agyat h Zsiru kihagyja az osszes helyzetet, de pl belole ezt boven kilehet nevelni, tudjuk kibol mar nem
Mondjuk a végén neki is ott volt a lehetőség, hogy egy az egy menjen a védőre, a 90-93. percben, de inkább megállt és valami alibi passzt választott, pedig azt csinált volna a védővel, amit akar. Na mindegy, de komolyodnia kell sokat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. július 11., szerda 10:02

Realista24 írta:Ha már Mbappé. Kumma gyorsan felejtse el ezeket a fetrengéseket, mert valami gusztustalan.
19 éves, szikla, csupa izom, aztán fekszik meg sír mindenért, mint az a bizonyos.
Ahogy jott a meccs vege teljesen elveszitette a kontrollt. Rossz megoldasok, fetrenges, idohuzasok. Rutintalan kis csiko, es gondolom egy udo baszta az agyat h Zsiru kihagyja az osszes helyzetet, de pl belole ezt boven kilehet nevelni, tudjuk kibol mar nem

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: gunner » 2018. július 11., szerda 9:59

Azért a meccs vége fele sem volt szép, mikor szabadrúgást ítéltek kifele, ő meg elindult a labdával, szándékában sem állt odaadni a labdát a belgáknak. Villant is a sárga, ha jól emlékszem.
"And my heart will leave you never."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 11., szerda 9:44

Ha már Mbappé. Kumma gyorsan felejtse el ezeket a fetrengéseket, mert valami gusztustalan.
19 éves, szikla, csupa izom, aztán fekszik meg sír mindenért, mint az a bizonyos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. július 11., szerda 9:36

Omlett nem igy érzi. :lol: hiszen jatekoskent nyert mindent, edzokent pedig dontozik ebn es vbn is. Nem lehet véletlen. Kár, hogy ezzel a generációval ha nem is alap, de az elodonto szinte kotelezo. Raadasul kapott egy enyhe cheatet is Bappeval.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 11., szerda 9:32

Anthony írta:Minden edzőnek megvannak a saját emberei, és nem mindig képességek alapján választanak.
Benzemának megromlott a viszonya Dösamppal, és nem fogja behívni. Ahogy Dembelére is kivan, ezért nem fog már pályára lépni a vb-n.
Az eredmények eddig őt igazolják, ismét bejutottak a döntőbe, igaz meg is kéne nyerni azért.
A világ legszerencsésebb edzője.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. július 11., szerda 9:30

Minden edzőnek megvannak a saját emberei, és nem mindig képességek alapján választanak.
Benzemának megromlott a viszonya Dösamppal, és nem fogja behívni. Ahogy Dembelére is kivan, ezért nem fog már pályára lépni a vb-n.
Az eredmények eddig őt igazolják, ismét bejutottak a döntőbe, igaz meg is kéne nyerni azért.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. július 11., szerda 9:26

Amúgy rohadtul csalodott vagyok, hogy VB dontoznek úgy, hogy Karim otthonrol nezi. Elhiszem hogy sokat melozik Giroud, meg stb... arsenalos haver folyamatosan védi is a segget, hogy nem o a rossz, a helyzet volt szar. Meg legeredmenyesebb francia, all time top 4, stb. Bari meccseken meg selejtezoben rugta a golokat, a szinpadon viszont 6meccs 0 gól. Rengeteg elcseszett helyzet. A mezonymunkat Karim is megoldana, sőt... osszjatekban biztos vagyok benne, hogy elorebb lennenek vele. Illetve, ha az elmult 3 evben valogatott lett volna, most ő lenne 30 gol felett, nem pedig a jol fesult bot.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Jester » 2018. július 11., szerda 9:25

Nekem sem tetszik ez a biztonsági játék, amit a franciák tolnak az egész vb-n, de eredményes. Sajnos most ez nagyon bejött divatba, pedig a németek pl. nem ilyen játékkal nyertek 4 éve.

hehének igaza van, sajnos el van menve a foci ebbe a steril biztonsági irányba, ki tudja mikor látunk olyan őszinte focit, mint akár a 90-es években, egy brazil szambát, vagy egy jó holland válogatottat talán már sosem.
A nagy kontinenstornákon mindig is ez biztonsági a játék volt eredményes.

Játszva sose nyert VB-t majdhogynem senki. Talán vannak kivételek, de most így hirtelen csak pofáraeséseket tudok mondani: az aranycsapatot, Cruyffékat '74-ben, vagy a '82-es brazil gárdát Zico-val... :kivagyhe:

Talán a '70-es brazil csapat volt az utolsó, amely valóban játszva nyert VB-t. A '94-es brazil csapatot is nagyon sok kritika érte hazai oldalról. A 2002-es gárda is egy elég biztonságra játszó gárda volt a 3-5-2-es formációjával.
A különbség viszont annyi volt, hogy minden egyes posztra olyan ESZMÉLETLEN embereket tudtak kiállítani, hogy azok teljesen el tudták ezt feledtetni.

Azért egy Cafu-Roberto Carlos szárnyvédő párosért a lelkét odaadná sok edző a mai napig is :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Jester 2018. július 11., szerda 9:26-kor.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. július 11., szerda 9:21

Hát ha megnézed a spanyolok vagy az olaszok hogy nyertek vb-t legutóbb, az hasonló játék.

Azért a német csapat sem nyűgözte le a világot, az 2010-ben volt, ki is estek vele...a brazil meccs elvitte a showt, de azt leszámítva 1 gólos győzelmekkel meneteltek, Algériát is épphogy verték csak el.

De a brazilok sem gáláztak 2002-ben, pedig milyen embereik voltak. Egy vb nem erről szól, nyilván én is szívesebben néznék másfajta meccseket, de szerintem a vb összességében jó most.
Nem illik.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. július 11., szerda 9:19

Realista24 írta:
gunner írta:Nekem is az az érzésem, hogy innen a franciák behúzzák. Giroud meg tényleg teljesen fogalmatlan a kapu előtt sokszor, de mekkora mezőnymunkát lenyomott a második félidőben :ozil: A saját tizenhatosánál védekezett, akár még a szélen, a szögletzászlónál is ott volt. Nagyon alázatos játékos, nem hiába szeretik az edzői.
Ez nem alázat, ez kompenzáció. Minden elakadt rajta elől, gondolta, hogy akkor hátul megpróbál valamit. Igazi lúzer.
Olyan mint egy fröccsöntött Karim, kicsit nagyobb darab, ügyetlenebb, lassabb...de jó a haja. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. július 11., szerda 9:19

ziro4vr írta:Belgák nem tudom mit sírnak, ezt mondtam, egy vb nem pajzán majális, nem a szép és a jó győz, hanem az eredményes.

Kevin fiam egyébként szép nagy flop volt, Hazard viszont meggyőző volt ismét, nőtt a szememben sokat a vb-n.
Hát valamilyen szinten igazuk van..

Nekem sem tetszik ez a biztonsági játék, amit a franciák tolnak az egész vb-n, de eredményes. Sajnos most ez nagyon bejött divatba, pedig a németek pl. nem ilyen játékkal nyertek 4 éve.

hehének igaza van, sajnos el van menve a foci ebbe a steril biztonsági irányba, ki tudja mikor látunk olyan őszinte focit, mint akár a 90-es években, egy brazil szambát, vagy egy jó holland válogatottat talán már sosem.

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Jester » 2018. július 11., szerda 9:18

Ez a Giroud tisztára olyan mint mint '98-as csapatban a Guivarc'h:

Totál fogalmatlan elől, de egyszerűen olyan jó középpálya van mögötte, hogy teljesen mindegy, hogy mit csinál :lol:
Ez a francia válogatott legalább olyan emlékezetes vb győztes lesz mint a spanyolok voltak
BUUUUUUUUUUUUUUUUURN :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Jester 2018. július 11., szerda 9:19-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. július 11., szerda 9:15

gunner írta:Nekem is az az érzésem, hogy innen a franciák behúzzák. Giroud meg tényleg teljesen fogalmatlan a kapu előtt sokszor, de mekkora mezőnymunkát lenyomott a második félidőben :ozil: A saját tizenhatosánál védekezett, akár még a szélen, a szögletzászlónál is ott volt. Nagyon alázatos játékos, nem hiába szeretik az edzői.
Ez nem alázat, ez kompenzáció. Minden elakadt rajta elől, gondolta, hogy akkor hátul megpróbál valamit. Igazi lúzer.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: gunner » 2018. július 11., szerda 9:13

Nekem is az az érzésem, hogy innen a franciák behúzzák. Giroud meg tényleg teljesen fogalmatlan a kapu előtt sokszor, de mekkora mezőnymunkát lenyomott a második félidőben :ozil: A saját tizenhatosánál védekezett, akár még a szélen, a szögletzászlónál is ott volt. Nagyon alázatos játékos, nem hiába szeretik az edzői.
"And my heart will leave you never."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. július 11., szerda 9:10

Belgák nem tudom mit sírnak, ezt mondtam, egy vb nem pajzán majális, nem a szép és a jó győz, hanem az eredményes.

Kevin fiam egyébként szép nagy flop volt, Hazard viszont meggyőző volt ismét, nőtt a szememben sokat a vb-n.
Nem illik.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. július 10., kedd 23:44

poronty írta:
De hogy bazmeg menne a francia kontra, erre Griezmann visszahúzza, hogy ne siessünk... Mint valami kapitány, a 10-es... :lol: :vivo:
Mekkora fasz, hogy a 94. percben 1-0-nál nem megy neki a belgáknak :lol: :lol:
Pogba majdnem felrobbant a masik oldalon, tok uresen rohant fel 60 metert; kozepen meg Mbappe vagott le egy sprintet, siman atjaszhatta volna. Nem ertem ezt a baszakodast, semmi ertelme idot huzni, lasd a vegen csak ranyomott 6 percet a spori. Ilyenkor altalaban visszanyal a fagyi, sajnalom hogy nem egyenlitettek a belgak, megneztem volna Grizman fejet, 2-0 helyett 1-1...
:goat:

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: VB - 2018

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. július 10., kedd 23:26

Hazard nagyon komoly játékos és jönni is akar szóval szerintem vele jól járnánk.
Csak lestem amikor megindult...
Nem is értettem,hogy míért nem tömik labdákkal a szélen.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég