Diego López - 25

Archívum
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. november 30., szombat 21:20

a bajszos jelleméről mindent elmond, ahogy a kapuskérdést kezeli
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 21:19

ziro4vr írta:
R.M.C.F írta:Azért sajnálom ezt a manuszt. Szuperteljesitmény....és a bl-ben nem védhet. Ez eléggé szar lehet neki.
vagy válogatottban...

Az meg a világ szégyene.....VDB és a korrektség....két külön fogalom. Iker,valdes és pepe sem jobb....DL mindnél jobb jelenleg.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. november 30., szombat 21:18

ziro4vr írta:vagy válogatottban...
Talán Delboszke kiviszi majd a vébére, mondjuk Reina ( :lol: ) kárára.

Aztán lehet második számú kapus Valdés mögött. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. november 30., szombat 21:15

R.M.C.F írta:Azért sajnálom ezt a manuszt. Szuperteljesitmény....és a bl-ben nem védhet. Ez eléggé szar lehet neki.
vagy válogatottban...
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 30., szombat 20:17

Azért sajnálom ezt a manuszt. Szuperteljesitmény....és a bl-ben nem védhet. Ez eléggé szar lehet neki.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Dar
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Kaka, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Dar » 2013. november 6., szerda 12:28

kelemen.istvan írta:Ahogy néztem a juve 2. Gólját ha ő véd nem gól.. persze lehet h rosszul láttam! Varane is arra számított, hogy majd a kapus lehuzza :)
Javaslom nézd meg a visszajátszást iszonyat volt, szerintem ő ott nem gondolt semmit. Szimplán rosszul védekezett.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. november 6., szerda 12:20

kelemen.istvan írta:Ahogy néztem a juve 2. Gólját ha ő véd nem gól.. persze lehet h rosszul láttam! Varane is arra számított, hogy majd a kapus lehuzza :)
gondolat olvasó vagy?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Dar
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Kaka, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Dar » 2013. november 6., szerda 12:19

Santi írta:Én nem vagyok abban biztos, hogy López tegnap kifutott volna és kiboxolja vagy leszedi a labdát Llorrente fejéről. Az utóbbi időben López kifutásai is, hogy úgymondjam "Casillas-i magabiztosságúak" voltak.
Egyébként is kezdem úgy érezni, hogy López egyértelműen jobb formája már nem annyira egyértelmű. Egyre jobban közeledik egymáshoz a két kapus. López picit visszaesett (de még mindig pazar), míg Casillas kezd egyre jobb formába lendülni. Igaz még Lópezt érzem jobbnak jelen pillanatban, de már nem olyan nyilvánvalóan, ha érzékeltetni akarom kb. 60-40 arányban.
Teljes mértékben egyetértek az általad mondottakkal, talán még annyival egészíteném ki, hogy a vezetőségnek talán most kellene ismét elgondolkodni, hogy mit is szeretnének Ikertől. Szerintem az lenne a normális ha azt az általad említett 10%-ot megkapná bizalom gyanánt és hozzácsapnának még 1-et és akkor a ligában is cserélgetni őket. Mert Iker számára közelgő 2 meccs ( ha csak a parádés védelmünk nem hozza össze) nem lesz valami magas színvonalú. Bár lehet csak azért gondolkodom így mert számomra nem elfelejthető, hogy eddig mennyi mindenen keresztül ment a csapat Ikerrel és van jócskán mit köszönni neki.. más csapatoknál ez a bizalom nem is kérdés .. de nálunk mindig a legjobbnak kell lenni csak az a baj, hogy ez eddig semmit nem ért. Példaként hoznám fel Raúl-t, aki benzema és Higu parádés formája idején megadhatta volna a pluszt. Egy szónak is száz a vége Iker harcol a spotért akkor kapjon lehetőséget ..

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. november 6., szerda 11:27

Santi írta:Én nem vagyok abban biztos, hogy López tegnap kifutott volna és kiboxolja vagy leszedi a labdát Llorrente fejéről. Az utóbbi időben López kifutásai is, hogy úgymondjam "Casillas-i magabiztosságúak" voltak.
Egyébként is kezdem úgy érezni, hogy López egyértelműen jobb formája már nem annyira egyértelmű. Egyre jobban közeledik egymáshoz a két kapus. López picit visszaesett (de még mindig pazar), míg Casillas kezd egyre jobb formába lendülni. Igaz még Lópezt érzem jobbnak jelen pillanatban, de már nem olyan nyilvánvalóan, ha érzékeltetni akarom kb. 60-40 arányban.
+1
Nem ugyanaz a lopez áll a kapuban, mint tavaly. Bár most sem rossz de egyértelmű hogy vesztett a bomba formából, míg iker egyre inkább jön fel.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. november 6., szerda 10:46

Én nem vagyok abban biztos, hogy López tegnap kifutott volna és kiboxolja vagy leszedi a labdát Llorrente fejéről. Az utóbbi időben López kifutásai is, hogy úgymondjam "Casillas-i magabiztosságúak" voltak.
Egyébként is kezdem úgy érezni, hogy López egyértelműen jobb formája már nem annyira egyértelmű. Egyre jobban közeledik egymáshoz a két kapus. López picit visszaesett (de még mindig pazar), míg Casillas kezd egyre jobb formába lendülni. Igaz még Lópezt érzem jobbnak jelen pillanatban, de már nem olyan nyilvánvalóan, ha érzékeltetni akarom kb. 60-40 arányban.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. november 6., szerda 10:16

kelemen.istvan írta:Ahogy néztem a juve 2. Gólját ha ő véd nem gól.. persze lehet h rosszul láttam! Varane is arra számított, hogy majd a kapus lehuzza :)
Minden kapusnak megvan a sajat stilusa. Az egyik kijon egy beivelt labdara, a masik nem. Az egyiknek hatra lehet adni barmikor a labdat, a masiknak nem. A vedelem is egy ido utan megszokja a kapus "jatekat", ha pedig egy masik kapus jatszik akkor csak nezik, hogy hat de ezt igy szoktuk csinalni.

Ezt sajat peldambol tudom. Amikor osztalytarsakkal fociztunk, en voltam az "A" csapat kapusa. A magasan beivelt szogleteknel legtobbszor kijottem a kapubol, kiboxoltam a labdat, amibol azonnal mehetett is a kontra. Az egyik alkalommal beteg voltam es valaki mas jatszot helyettem. Ugyan ugy jott a szoglet, o a kapuban maradt, gol. A vedok pedig kerdeztek, hogy de hat miert nem jott ki, mikor ebben a helyzetben mindig kijon a kapus. Es ez csak egy sima osztaly csapat, akik jo esetben heti ketszer egy orat jatszottunk..

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. november 6., szerda 9:13

zalkrisz írta:Én meg inkább arra leszek kíváncsi, hogy amikor majd jön egy Dortmund, Bayern a kieséses fázisban, akkor is bemeri e tenni Casillast, mert azok a kifutások életveszélyesek.
Simi írta:Nem tudom, felmerült e, de eszembe jutott, hogy lehet Carlo azért hagyta Casillasnak a BL-t, mert akkor López eladható lett volna akár januárban Bl-ben induló topcsapatoknak is, ha a helyzet megkívánja. Bízva persze Casillas esetleges formajavulásában.
Bennem kb annyi merült fel, hogy nem olyan tökös, mint Mourinho, mert fél teljesen kihagyni Casillast a csapatból, holott Lopez formája alapján normális esetben nem is lenne kérdés, hogy ki az elsőszámú kapus bajnokságban, BL-ben, bárhol.
...ha egyáltalán még itt lesz Casillas... merthogy lehet, hogy télen egy 's' le fog kerülni a nevéről. http://madridom.hu/blog/2013/11/05/casi ... lla-lehet/
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Fast Fox
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 23:13

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Fast Fox » 2013. november 6., szerda 8:44

kelemen.istvan írta:Ahogy néztem a juve 2. Gólját ha ő véd nem gól.. persze lehet h rosszul láttam! Varane is arra számított, hogy majd a kapus lehuzza :)
Pont ugyan ezt néztem én is. Az 5ösön fejelte el Llorente. Simán ki lehetett volna érni, mert teljesen egyértelmű volt, h Casares beadja és az is, h kinek a fejét fogja keresni. Na meg nem is volt éles beadás, lett is volna idő rá. Igaz, h Varane hibázott, de Llorente az ilyen szituációkban nagyon erős, ezért is kellett volna besegítenie és olvasni a játékot.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. november 6., szerda 8:15

Ahogy néztem a juve 2. Gólját ha ő véd nem gól.. persze lehet h rosszul láttam! Varane is arra számított, hogy majd a kapus lehuzza :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. november 6., szerda 7:35

Én meg inkább arra leszek kíváncsi, hogy amikor majd jön egy Dortmund, Bayern a kieséses fázisban, akkor is bemeri e tenni Casillast, mert azok a kifutások életveszélyesek.
Simi írta:Nem tudom, felmerült e, de eszembe jutott, hogy lehet Carlo azért hagyta Casillasnak a BL-t, mert akkor López eladható lett volna akár januárban Bl-ben induló topcsapatoknak is, ha a helyzet megkívánja. Bízva persze Casillas esetleges formajavulásában.
Bennem kb annyi merült fel, hogy nem olyan tökös, mint Mourinho, mert fél teljesen kihagyni Casillast a csapatból, holott Lopez formája alapján normális esetben nem is lenne kérdés, hogy ki az elsőszámú kapus bajnokságban, BL-ben, bárhol.

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Simi » 2013. november 6., szerda 1:21

Nem tudom, felmerült e, de eszembe jutott, hogy lehet Carlo azért hagyta Casillasnak a BL-t, mert akkor López eladható lett volna akár januárban Bl-ben induló topcsapatoknak is, ha a helyzet megkívánja. Bízva persze Casillas esetleges formajavulásában.

Mindenesetre ez már nem aktuális, ha ez volt a terv, akkor bukta, ugye López már védett a Galata ellen a BL-ben.

Szóval innen nézve azért ez nem lett volna egy rossz ajánlat Ikernek sem, ha már úgy is csak rotációról lehetett szó, a fontosabb kupát ő kapta volna, na meg ki venne januárban olyan kapust, aki a legfontosabb kupában nem elérhető?

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Sastre » 2013. november 3., vasárnap 0:30

Az utóbbi 2-3 meccsen mintha neki is gondjai lennének a beívelt labdáknál. Gyakran szalad alá, nem olyan magabiztos mint tavasszal volt. Olyan Casillas-os érzésem van a beadásoknál... remélem ez csak egy kisebb hullámvölgy, én régebben sokkal magabiztosabbnak éreztem. Mintha egy magasabb Casillas állna a kapuban: nagy bravúrok, de az ívelésekkel valami nem stimmel.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. november 2., szombat 15:23

Szerintem simán benne van, hogy ez a fizetésemelés az előszele annak, hogy Casillas a nyáron klubot vált :hmmm: Full felesleges két kapust megtartani, akiknek ráadásul nem is kevés a fizetésük. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. november 2., szombat 15:18

Gascoigne írta:Nem Lopezt akarom bántani ezzel, mert nem az ő hibája, de:

Nem szeretem ezeket a felfelé rugalmas fizetéseket. Főleg úgy, hogy a formáját árazzuk be, nem a képességeit. Jól véd egy ideje, nesze, megduplázzuk a fizuját. Minek? Amúgy itthagyna minket? Ugyan már, szegény gyereknek élete legnagyobb élménye, hogy itt lehet. Amikor pedig jön a törvényszerű visszaesés (mert ugye nyilván jön, ő is emberből van), és padra kerül, vagy próbálunk megszabadulni tőle, szóba se jöhet majd, hogy visszafelezzük.

Nem tudnék mondani a világon egyetlen olyan sportágat vagy akár szakmát sem, ahol ilyen feleslegesen gavalléroskodnak a többmillió eurós járandóságokkal.

Azért a részleteket nem ismerjük,igy azért vigyázzunk. Dl meg nem csak forma szerint jó kapus,mindig is az volt.Amióta láttam megfogott a tudása,és az már nagyon régen volt,nem akarok hülyeséget irni,de kb 10 éve láthattam először élőben.....
meg amúgy sem szokott a madrid annyira kegyes lenni a bérekkel.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. november 2., szombat 12:12

ezt a fizetésemelést én sem értem. nem verte az ajtót hogy többet érdemel. eleve mikor idejött úgy jött hogy azt mondta hogy ő nem akarja kitúrni ikert ő innen akar visszavonulni ezért is írt alá 2017-ig. akkor még azt hitte hogy iker felépülése után marad a padon és ENNEK tudatában írt alá.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég