Diego López - 25

Archívum
Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. március 16., vasárnap 3:19

na meg van a hiba...
Rank/Name/Goals Against/Matches/Average (forrás: wiki)
1 Thibaut Courtois 19 26 0.73
2 Víctor Valdés 18 23 0.78
3 Diego López 26 28 0.96
4 Gorka Iraizoz 30 26 1.15
5 Sergio Asenjo 31 26 1.19

az a szabály, hogy 28 meccs kell (az számít 1 meccsnek, amin legalább 60 percet védett), ez a minimum és mivel Valdesnek meg Courtoisnak sincs még meg ez a szám, ezért ők még nem számítanak... Szóval a marca megoldotta ezt szépen, de végül is az igazat írták.... :coffee:
szóval nem igen lesz esélye Lopeznek erre a díjra, az őszt nagyon elcseszte a Real ilyen szempontból...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. március 16., vasárnap 3:01

ferni írta:
El Unico írta:Diego Lopez eddigi 27 bajnoki mérkőzésén 26 gólt kapott,amivel a legjobb átlagot hozza a ligában (0,96).

A Zamora-díjért folytatott verseny állása:
1. Diego Lopez 0,96
2. Casilla 1,22
3. Yoel 1,44
4. Marino 1,63
5. Esteban 1,81

Forrás: marca.com
de ezt hogy??
a Barca 22, az Atleti meg 21 gólt kapott eddig és tudtommal általában Valdes és Courtois védtek a meccseken végig.
Mind2 volt sérült(legalábbis Valdes tuti), Lopez meg végig védett.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. március 16., vasárnap 2:58

El Unico írta:Diego Lopez eddigi 27 bajnoki mérkőzésén 26 gólt kapott,amivel a legjobb átlagot hozza a ligában (0,96).

A Zamora-díjért folytatott verseny állása:
1. Diego Lopez 0,96
2. Casilla 1,22
3. Yoel 1,44
4. Marino 1,63
5. Esteban 1,81

Forrás: marca.com
de ezt hogy??
a Barca 22, az Atleti meg 21 gólt kapott eddig és tudtommal általában Valdes és Courtois védtek a meccseken végig.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. március 16., vasárnap 2:16

Diego Lopez eddigi 27 bajnoki mérkőzésén 26 gólt kapott,amivel a legjobb átlagot hozza a ligában (0,96).

A Zamora-díjért folytatott verseny állása:
1. Diego Lopez 0,96
2. Casilla 1,22
3. Yoel 1,44
4. Marino 1,63
5. Esteban 1,81

Forrás: marca.com
:goat:

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. március 2., vasárnap 19:48

Az, hogy váltogatjuk a kapusokat ezt eredményezi.
őő, mit? 38 fix meccse van a szezonban. Ikernél fel lehet hozni indoknak, a kevesebb meccset és a váltogatást, de nála nem. 38 meccs elég kell, hogy legyen a konstans formához.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2014. március 2., vasárnap 19:45

Szerintem attól, hogy távolabbi lövés volt, nehezebb volt fogni Gábi löketét, mint Koké ét. A takarás miatt, illetve jobbra balra cikázott. Ja, dícsérjük már meg az öreg Gábit. Gyönyörű volt.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. március 2., vasárnap 19:44

Nzedge írta:gyorsan vegyük elő, mert most hibázott!!!!!!! :roll:
Bármelyik játékosunk hibázik, "elő van véve" - egy összehozott tizi az ellenfélnek, egy kihagyott ziccer, egy gyenge teljesítmény - akármelyik mezőnyjátékosunk ront, vagy teljesít rosszul, kap kritikát. Amennyit Iker fikázva volt hosszú időn keresztül, talán D.L. is rászolgál, ha kivételesen negatív hangnemmel is illetjük, és nem csúszunk hason, mert nem kapott gólt az alapvonalról...
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: kodo » 2014. március 2., vasárnap 19:41

realistahuni írta: Dönteni kellett volna ősszel, vagy egyik vagy a másik. Maximum kupameccseket odaadtam volna valamelyiknek
Lopez tavalyi teljesítménye után, ha nem Iker Casillasnak hívták volna a kihívóját, akkor tényleg csak a kupameccseket kapta volna meg, ott is max az első két kört.
Acho írta:ez elég rég volt, azóta López teljesítménye gyengébb, Ikeré jobb, újra lehet gondolni a dolgot.
annyival nem jobb, hogy a szezon ezen szakaszában egy kapuscserét meglépjünk. öngyilkosság.
miért, nem volt flop? még a végén azt is kihozzátok, hogy jól védett ma és mom volt.
hát ha találsz ilyet a hozzászólásaim között akkor egyetértek.
flopez meg, egy ilyen hiba után? ha minden nagy meccsen becsődölne akkor lenne flopez. :roll:

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. március 2., vasárnap 19:36

Egyébként pedig... ellent mondva R24-nek szerintem az első gólban abszolút nem volt hibáztatható.

Mennyiről jött a lövés 12 méterről? Ahogy előttem írták is, elvolt lőve a hosszúba és volt is bőven erő benne.

De a 2. gólnál a véleményem nem változik.

Talán azért van ez a fórum, hogy aki akarja elmondhatja a véleményét...

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. március 2., vasárnap 19:35

kodo írta:Ancelotti megmondta, kupa+bl Ikeré, bajnokság Lopezé.
ez elég rég volt, azóta López teljesítménye gyengébb, Ikeré jobb, újra lehet gondolni a dolgot.
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. március 2., vasárnap 19:33

Az, hogy váltogatjuk a kapusokat ezt eredményezi. Bár Iker mostanában jó formában van, mert érzi a vérszagot már. Dönteni kellett volna ősszel, vagy egyik vagy a másik. Maximum kupameccseket odaadtam volna valamelyiknek. Ez már nem a tavalyi Lopez, messze van attól.
Love football, hate antifa.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. március 2., vasárnap 19:33

kodo írta:bőven köszönhetünk Lopeznek annyit az elmúlt egy évben, hogy nem küldjük el a vérbe egy hiba után. és igen, szerintem sem ő volt a csapat leggyengébb pontja.
Ikernek is volt mit köszönni az elmúlt tíz évben mégis el lett küldve a vérbe, ahogy te fogalmaztad. Nem bántásként írom csak úgy érdekességként. Én nem is akarok beleszólni a Lopez kontra Iker témába, mert igencsak elfogult tudok lenni, de annyit még leírnék, hogy nem Lopez volt a leggyengébb láncszem a mai meccsen, felesleges kikezdeni, hogy hibázott. Mert emberek vagyunk, és hibázunk ez van. :)
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2014. március 2., vasárnap 19:32

kodo írta:itt nem erről van szó. egyszerűen hibázik egyet aztán nekiestek, mert kedvenc Ikeretek a padot koptatja, mikor nyáron bőven lett volna esélye bizonyítani, hogy ő az első számú kapus. Ancelotti megmondta, kupa+bl Ikeré, bajnokság Lopezé.

az első gól védelmi hiba volt, jól megoldotta a Koke, a másodikban lehetne hibáztatni, de szerintem csak szőrszálhasogatás. az ilyen flopez kommentek meg kifejezetten megnevettettek. :roll:

bőven köszönhetünk Lopeznek annyit az elmúlt egy évben, hogy nem küldjük el a vérbe egy hiba után. és igen, szerintem sem ő volt a csapat leggyengébb pontja.
.

+1, csak az hibázik, aki dolgozik.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: kodo » 2014. március 2., vasárnap 19:29

itt nem erről van szó. egyszerűen hibázik egyet aztán nekiestek, mert kedvenc Ikeretek a padot koptatja, mikor nyáron bőven lett volna esélye bizonyítani, hogy ő az első számú kapus. Ancelotti megmondta, kupa+bl Ikeré, bajnokság Lopezé.

az első gól védelmi hiba volt, jól megoldotta a Koke, a másodikban lehetne hibáztatni, de szerintem csak szőrszálhasogatás. az ilyen flopez kommentek meg kifejezetten megnevettettek. :roll:

bőven köszönhetünk Lopeznek annyit az elmúlt egy évben, hogy nem küldjük el a vérbe egy hiba után. és igen, szerintem sem ő volt a csapat leggyengébb pontja.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. március 2., vasárnap 19:28

na ez a kettős mérce..

minden nagy mentegetőt kérdezek, mit rendezne most a Casillas topikban, ha Iker kapott volna ilyen gólt (gólokat)...
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. március 2., vasárnap 19:25

Az első nagyon el volt lőve a hosszúba, ott inkább Coentraot szindám, hogy mit fetrengett középen, mikor ott az üres ember. Bár Di Maria is foghatta volna. A második pedig teljes takarásból jött, szart sem látott az egészből, csak amikor már késő volt.
Merci Zizou!

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2014. március 2., vasárnap 19:11

Diego Costa ziccerénél is védett egyet, nem volt olyan nehéz védés, de jól kellett kijönni. Én a második gólnál éreztem azt, hogy benne volt, de összességében nem érzem azt, mint itt sokan, hogy ő lett volna a leggyengébb a mai napon..

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2014. március 2., vasárnap 19:08

előveszem Lopezt valamilyen szinten, de nem miatta lett X. Amugy neg mindegy, hogy nullszog, vagy nen. Ha ziccert véd 2:1 nél, az nekem nagy dolog.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Dan_P
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. július 17., szerda 12:31
Kedvenc játékosaid: Ramos, CR7

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Dan_P » 2014. március 2., vasárnap 19:08

Realista24 írta: Szerintem meg inkább az első volt az övé. A második takarásból jött, azt nehezebb volt védeni szerintem.
Majd visszanézem, de úgy emlékszem az elsőt abszolút üresről lőtték, alapjába véve neki a rövidet kell védenie, labda hosszúra ment, ahol pepe kocogott kis késéssel a kapu és a labda közé.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. március 2., vasárnap 19:04

Dan_P írta:2. gólban benne volt, de igazából olyan szinten nem volt védekezés, hogy nem lehet őt hibáztatni (vagy csak annyira, mint bárki mást). Bár abban én is egyetértek, hogy egy ideje nincs előrébb ikernél.
Szerintem meg inkább az első volt az övé. A második takarásból jött, azt nehezebb volt védeni szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég