Diego López - 25

Archívum
Avatar
ferni
Hozzászólások: 8470
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. április 13., vasárnap 0:31

Prométheusz írta:
ez itt nem Raul fórum. de ha már szóba hozod, nyilván annyit ért. aztán csinált német kupagyőztest a Schalkéből, meg bevitte őket BL négybe. meg rúgott egy rakat gólt.

az az elvakultság, hogy Lopezt véded minden áron. mert nem a valós teljesítmény számít, hanem az elvakultság.
nálam is biztos az számít, amikor nálam a foci 2002ben kezdődött Ikerrel és Ronaldoval... de biztos én is elvakult vagyok Lopez irányában...
csak hogy idézzem Dupla D-t, mert ő írta le a legjobban:
az már beteges
amit te itt csinálsz, művelsz... erre tényleg már nincs mit írni....

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 13., vasárnap 0:24

R.M.C.F írta:
Dupla D írta:azt még megértem, ha hibázik, és előveszi valaki, de hogy egy sörmeccsen, amikor nem volt dolga miért kell elővenni egy olyan dolog miatt, amiben Casillas nyócvanhatszor rosszabb az már beteges.

Mert a drukker ilyen....nem a valós teljesitmény számit,hanem az elvakultság. Lásd raul az utolsó éveiben,hányan verekedtek itt érte.....aztán annyit ért,mint porszivóban a lúdtalpbetét.
ez itt nem Raul fórum. de ha már szóba hozod, nyilván annyit ért. aztán csinált német kupagyőztest a Schalkéből, meg bevitte őket BL négybe. meg rúgott egy rakat gólt.

az az elvakultság, hogy Lopezt véded minden áron. mert nem a valós teljesítmény számít, hanem az elvakultság.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 13., vasárnap 0:20

Dupla D írta:azt még megértem, ha hibázik, és előveszi valaki, de hogy egy sörmeccsen, amikor nem volt dolga miért kell elővenni egy olyan dolog miatt, amiben Casillas nyócvanhatszor rosszabb az már beteges.

Mert a drukker ilyen....nem a valós teljesitmény számit,hanem az elvakultság. Lásd raul az utolsó éveiben,hányan verekedtek itt érte.....aztán annyit ért,mint porszivóban a lúdtalpbetét.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. április 13., vasárnap 0:14

azt még megértem, ha hibázik, és előveszi valaki, de hogy egy sörmeccsen, amikor nem volt dolga miért kell elővenni egy olyan dolog miatt, amiben Casillas nyócvanhatszor rosszabb az már beteges.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 13., vasárnap 0:11

R.M.C.F írta:
Prométheusz írta:a mai feladata gyakorlatilag a kapuskirúgásokra korlátozódott.

na ezt nem sikerült megoldani, rém bosszantó volt, hogy egy-két kivételtől eltekintve minden labdát kék mezeshez ívelt..

Vagyis csere....ikerre.
:hmmm: :hmmm: :hmmm:
:D

valahogy úgy. de ettől függetlenül, és már régen aktuális
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8470
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. április 13., vasárnap 0:10

Prométheusz írta:a mai feladata gyakorlatilag a kapuskirúgásokra korlátozódott.

na ezt nem sikerült megoldani, rém bosszantó volt, hogy egy-két kivételtől eltekintve minden labdát kék mezeshez ívelt..
1. Azért kellett egyet védenie egy szabadnál, az azért elég kellemetlen lövés volt
2. Ikernél rosszabb kapus a földön nem létezik, ha a kirúgásokat, meg a lábbal való munkát nézzük ilyen szempontból... szóval vele se lennénk előrébb... de tudom, most bele kell kötni Lopezbe, az a legfontosabb dolog tényleg.... :lol: azért ez már tényleg kicsit erős volt....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2014. április 13., vasárnap 0:14-kor.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 13., vasárnap 0:09

Prométheusz írta:a mai feladata gyakorlatilag a kapuskirúgásokra korlátozódott.

na ezt nem sikerült megoldani, rém bosszantó volt, hogy egy-két kivételtől eltekintve minden labdát kék mezeshez ívelt..

Vagyis csere....ikerre.
:hmmm: :hmmm: :hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 13., vasárnap 0:08

a mai feladata gyakorlatilag a kapuskirúgásokra korlátozódott.

na ezt nem sikerült megoldani, rém bosszantó volt, hogy egy-két kivételtől eltekintve minden labdát kék mezeshez ívelt..
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 2., szerda 13:42

R.M.C.F írta:
Anthony írta:Igen, most már ideje lenne visszatenni Ikert, már az őszi classico után viszza kellett volna...

Mostmár azt hiszem ez így fog maradni, de nyáron szerintem Diego el lesz passzolva.

Nem kellett volna,mert jobb volt.
Pontosan.Én most sem érzem,hogy rosszabb lenne,egy gólra se emlékszem amit kifejezetten az ő nyakába kellene varrni.Az,hogy előtte a védelem kissé hanyatlott az utóbbi pár meccsen,az nem az ő hibája.Nem hajthat végre minden meccsen 5-6 bravurt,mert ő is emberből van.
De most már tényleg ideje volna eldönteni,így hogy hajrában vagyunk úgy a BL-be mint a ligában,hogy akkor minden sorozatba Iker,vagy minden sorozatba Lopez,mert ez így bukó lehet,ha Iker nem tud felpörögni a komolyabb BL meccsekre,csak mer meccshiánya van....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 2., szerda 11:27

Én most, jelenlegi formát visszatenném Ikert. De ha megint hozná azt a lepke formát, amit a sérülése előtt, akkor vissza López. Jót tesz nekik a versenyhelyzet szerintem.

Avatar
Movember
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:20
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Movember » 2014. április 2., szerda 10:18

Lehet hogy van egy kis formahanyatlás, de ez nem feltétlenül jelenti, hogy repülnie kell. Ikerrel is türelmesek voltunk, akkor úgy fair ha neki is adunk esélyt.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: istimester » 2014. március 28., péntek 21:30

Én úgy látom, hogy a lényeg helyett sokan rávetitik a problémát a kapusposztra. A hülye média meg adja a lovat alájuk. A gátlástalan "hazai" sajtónk semmi jót nem hoz nekünk.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. március 27., csütörtök 21:23

Anthony írta:Igen, most már ideje lenne visszatenni Ikert, már az őszi classico után viszza kellett volna...

Mostmár azt hiszem ez így fog maradni, de nyáron szerintem Diego el lesz passzolva.

Nem kellett volna,mert jobb volt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. március 27., csütörtök 11:32

Anthony írta:Igen, most már ideje lenne visszatenni Ikert, már az őszi classico után viszza kellett volna...

Mostmár azt hiszem ez így fog maradni, de nyáron szerintem Diego el lesz passzolva.
Nem hiszem, hogy el kellene passzolni, és szerintem nem is fogjuk. Ebben az évben már nem lesz változás szerintem az tuti. Továbbra is ő lesz a bajnokságban is.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. március 27., csütörtök 11:25

Igen, most már ideje lenne visszatenni Ikert, már az őszi classico után viszza kellett volna...

Mostmár azt hiszem ez így fog maradni, de nyáron szerintem Diego el lesz passzolva.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. március 27., csütörtök 11:20

Tényleg eltűnt a játékából az a plusz, ami korában jellemezte. Nem mondanám, hogy óriási hibákat követ el, egyszerűen csak hozza a kötelezőt, de nem többet. Komoly bravúrokra nem nagyon emlékszem tőle az elmúlt időszakban,. Kicsit hülyén jönne le mondjuk,ha most visszatennék Ikert a kapuba, de lehet meg kéne lépni.

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. március 27., csütörtök 9:16

Tényleg nem akarom DL-t bántani, de megnézve az összefoglalót, maximálisan védhető lett volna mindkét gól, főleg a második. És azt gondolom, hogy vasárnap is Messi első gólja előtt, ha a rövidre helyezkedik jobban, mert egyértelműen csak oda tudott lőni a z argentin, akkor fogható lett volna. Legutóbb mindenki elküldött a rákba, mikor írtam, hogy lassan ideje lenne Ikert visszatenni a kapuba: talán most már többen egyetértenek velem.
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. március 27., csütörtök 0:45

Nem a mai meccs alapján, de a közeljövőben én is megnézném Ikert a kapuban a bajnokságban is. Jön a kupadöntő és a BL is. Eddig nem vallott szégyent Iker, hiába volt sok szünet a meccsek között, de most már nem fog beleférni semmilyen hiba, beadásoknál sem.
Úgy látszik hiába a jó széria, több meccs kapott gól nélkül, az ő szezonja (teljes bizalom a bajnokságban) ismét így alakul... :/
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. március 27., csütörtök 0:11

En mindvegig tamogattam Lopezt amig bravurt bravurra halmozott, de ugy erzem hogy az o ideje mostmar lejart.. Nem lett gyenge kapus, viszont nem erzem benne azt a pluszt. Casillas megerdemli a lehetoseget a bajnoksagban is.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. március 16., vasárnap 9:52

jól ki kell tömni a Barcát, az AtMa meg majd megoldja magának :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 56 regisztrált és 0 vendég