Diego López - 25

Archívum
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. szeptember 15., vasárnap 9:52

nyugi :D 1-2 éven belül BL győztes lesz :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. szeptember 15., vasárnap 9:39

Ez a gyerek jobb karriert érdemelt volna.
Love football, hate antifa.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. szeptember 15., vasárnap 0:02

Elképesztőeket véd továbbra is. Ott folytatja ahol tavasszal abbahagyta. Sok gólt kap (minden meccsen ált kap gólt), de a legtöbb abszolút nem rajta múlik, hanem a silány csapatvédekezésen vagy épp a védelem szerencsétlenkedésén, ha jól számolom minimum két gólt kaptunk már Carvajalról is idén... Végy egy jó kapust! Az már megvan, már csak a jó védelem és kp kéne! :/
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. szeptember 14., szombat 23:56

Hihetetlen a tag. Sokkal több tiszteletet érdemelne, nagyon nem becsülik meg, mindenki sír Casillas után, és nem veszik észre, hogy jelenleg a világon az egyik, ha nem a legjobb kapus.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1357
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. szeptember 14., szombat 23:52

messze a legjobb volt ma a csapatból. ebben benne van a többiek gyatra teljesítménye is, viszont tényleg kitűnően védett, nem rajta múlt

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Rasta » 2013. szeptember 14., szombat 23:50

Diego barátunk be fog b*szni, mint az albán szamár....sok sörbe lesz ez az 1 pont a csapattársak számlájára :mrgreen:
Viccet félretéve, ma nagyon nagyot játszott.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. szeptember 6., péntek 23:20

legtöbbször jött a lövés és még csak rá sem mozdult a labdára
Konfetti kupán neymar lövése..... :D :D a kezét nem emelte fel,máskor úgy fogott mint a zöld festék.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. szeptember 5., csütörtök 21:13

Bírom Casillast, vagy bírtam, már nem tudom, de amit az utóbbi időben megengedett magának mikor a kapuban állt, attól a hajam égnek állt. Nem elég, hogy óriási hibái voltak, legtöbbször jött a lövés és még csak rá sem mozdult a labdára. És nem egy ilyen gólt kaptunk. Ehhez képest Lopez együtt él a játékkal, nem fosok minden egyes szögletnél, ha ő áll a kapuban és rámozdul a lövésekre. És a magassága sem hátrány, mert nem tudom ki mit lát, de Casillast már sokszor röhej volt nézni ahogy vetődik és simán bemegy a labda mellette. Elég pár klasszis játékos és megvoltunk lőve a kapuban, gondolok itt Del Piero-ra vagy Messi szabadrúgásgóljai....

És ami a másik, hogy az előrerugdosott labdái is rendre pontatlanok voltak, kilőtte őket az oldalvonalon túlra, ezekből nagy százalékban az ellenfél jött.

Persze lehet szajkózni, hogy nem tudjuk most milyen formában van, tényleg nem tudjuk. De vannak akik nap, mint nap látják edzésen, hadd döntsék már el ők. És amíg Lopez nem hibázik, hibázgat, ráadásul megbízhatóan véd, addig nehogymár Casillast csak a múlt miatt visszategyük a kapuba. Azt is tudom, hogy a Casillas fanoknak ezt hiába magyarázzuk, mert nem értik meg.

Az meg, hogy attól jobban menne a csapatnak ha a pályán van, az egy nagy bar :cens: mság, nem tudom ki találta ki..

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 5., csütörtök 20:15

én szerintem Carlo évvégén nevetni fog a markába...mind a két kapus kb ugyan annyit fog játszani, ebben szinte biztos vagyok

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 5., csütörtök 18:54

Ha Carlo megmondja Lopeznek, hogy bocs srác, nem te vagy az első kapusom, akkor biztos vagyok benne, hogy lelép, akármekkora madridista
Hát ezek az ajánlatok nem sokkal a bajnokság vége után jöttek,Carlo mester még itt sem volt.Másrészt semmi garanciája se volt,hogy majd a köv.szezonba elsőszámú kapus lesz.Maximum a magába vetett hite,meg a tudatos munka.Tehát valamilyen szinten csak felvette a kesztyűt,hogy ezzel a hülye hasonlattal éljek.Tehát mondhatni nem a könnyebb utat választotta.
Ami meg Casillast illeti,nem utálja,pláne nem gyalázza senki,minden Real szurkolo tudja,mit köszönhet neki a klub,pusztán sportszakmai okok alapján,de Lopez,legalább is az edzői stáb szerint(meg néhány szurkolo szerint)jobb..
A múltból sose lehet megélni,jól példázta ezt Raul esete,de ha Iker tényleg annyira jó(és miért ne lenne)akkor vissza fogja küzdeni magát a kezdőbe.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. szeptember 5., csütörtök 17:59

Oké, ezt így el tudom fogadni, mint érv, de egyébként ez sok játékosra igaz.Di María, Coentrao, Pepe is kapott ajánlatot de maradt, sőt még Iker is, aki ki van utálva a fórum hangadói között. Ha Carlo megmondja Lopeznek, hogy bocs srác, nem te vagy az első kapusom, akkor biztos vagyok benne, hogy lelép, akármekkora madridista. De nem ez történt, ő az első számú, akkor miért is menjen el a PSG-be? Ha majd kiszorul a kapuból nyugodtan elmehet. Erre akartam utalni, hogy Ő az ideigazolásával semmit nem veszíthet.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. szeptember 5., csütörtök 16:56

Sokszor olvastam már ezt, bántás nélkül kérdezem, hogy ezen mit értesz/értetek? 
Csak annyit,hogy voltak ajánlatai a Milantol,a PSG-től,meg vmelyik török csapattól a nyáron(ezt biztosra tudom,hogy honnan ez most nem fontos)de ő maradt hogy megküzdjön a helyért...hát így.A franciák meg a törökök meg tuti több pénzt kínáltak neki,mint amennyit itt keres(az olaszok valszinű 3 zsíroskenyeret hetente :lol: )de mondom maradt.

Azt meg magasról le :cens: om hogy 24 évesen a castillaba védett,ami számít a most.Ance nem véletlenül védeti őt,ebbe kellene belegondolni.Ha Casillas csak ugyan olyan formába lenne,mint Lopez,az olasz mester biztos nem merné meghuzni hogy ne őt védesse...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. szeptember 5., csütörtök 16:39

Lopeznek ÖSSZESEN 2 meccse volt, amikor nem kapott gólt, Casillasnak ezzel szemben 10!
Semmitmondó szám így önmagában ez. Nézd vissza az ÖSSZES gólt. Nézd meg, hogy melyikről tehet a kapus, melyikről valamelyik védő, melyik volt védhetetlen lövés és a többi, és a többi.

Rögtön mondok neked 2 példát:

1, Casillas vs Valencia tavalyról: Leütötte Pepe fejét, a labdát meg befejelte a támadó. Ez kapushiba.
2, Diego Lopez vs Bilbao hétvégéről: Eltolódott a védelem, Arbeloa elöl bóklászolt, a gyerek meg kb 8 méterről oda rúghatta, ahova akarja. A védelem hibázott.

Nyilván vannak olyan gólok is, amiket Lopez hibájából kaptunk, de a fenti szám önmagában semmit sem jelent.

Adjatok számokat arról is, hogy melyik kapussal hány gólt kaptunk rögzített szituáció után. Melyik kapus nyelt be több gólt távolról. Melyik kapus hány kapura tartó labdát tudott védeni. Az adott védősor előtt melyik kapus kapott kevesebb gólt. Milyen szituációban érkezett az a kapott gól? 0-0-nál vagy 5-0-ás vezetésnél? Nem mindegy ez sem.

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2013. szeptember 5., csütörtök 16:30

Casillas egyértelműen egy osztálynyi különbséggel klasszisabb, tehetségesebb, tapasztaltabb

Ezek a jelzők közül talán a tapasztaltabb, ami megállja a helyét jelen pillanatban. A többit meg nem látjuk, tavaly sem láttuk. Lopez jó helyen van a kapuban, főleg, hogy Iker semmivel nem szolgált rá, hogy visszakerüljön.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 5., csütörtök 16:01

Hát pont nem az jön le. Idézném. Szó szerint.

"Most abba nem mennék bele,hogy melyik a tehetségesebb"

Ha ezek után az jön le... :lol: :lol:

Ő csak arról beszélt, hogy az utóbbi időben Iker megkopott. És ezzel nem igazán lehet vitatkozni. És jelen pillanatban valóban jobb Lopez. Lett légyen akárki az, ki tehetségesebb. Az nem számít. És totál mindegy mi volt a múltban.
pedig de :) mert azért nem kívánja fírtatni, hogy ki a tehetségesebb, mert annyira egy szinten vannak.
Casillas egyértelműen egy osztálynyi különbséggel klasszisabb, tehetségesebb, tapasztaltabb, volt egy rohadt sérülése, és akkor már nem is állhat kapuba, csak majd BL meccseken, amikor a másik csapat fel van turbózva, mi meg oda rakunk egy olyan kapust, aki csak minden hónapban egyszer védhet... :x

és ezt már egyszer ecseteltem, de akkor most megint (ha valaki nem hiszi járjon utána a tavalyi szezon statisztikáinak a transfermarkt-on, jó, nesze, ide is linkelem: http://www.transfermarkt.co.uk/en/real- ... _2012.html - csináljátok meg ti is a munkát, nézzétek a meccseket, hogy ki mikor védett és hány gólt engedett be... segítek: Lopeznek ÖSSZESEN 2 meccse volt, amikor nem kapott gólt, Casillasnak ezzel szemben 10!) És érdekes, a védelem is jobban összeáll hátul, amikor Casillas van a kapuba... egyrészt a jelenléte is sokat számít, másrészt pedig igazi kapitány, igazi vezetőként irányítja a védelmet... :)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. szeptember 5., csütörtök 15:41

Azért meg azt hagyjuk már, hogy azt nyilatkozta mikor idehoztuk, hogy mindig is az álma volt itt védeni, az a ritkább, aki nem ezt mondja mikor leigazolja a Madrid. :)
Mondjuk egy Real Madrid nevelésű kapus esetében azt hiszem nem véletlen, hogy mindig is az volt az álma, hogy a Real Madrid felnőtt csapatában védjen.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. szeptember 5., csütörtök 15:19

kifütyülni azt az embert,aki maradéktalanul alárendeli magát a klubnak
Sokszor olvastam már ezt, bántás nélkül kérdezem, hogy ezen mit értesz/értetek? Mi az a különleges dolog, amivel alárendelte magát? Iker megsérült, volt egy hely a REALBAN, jött, ennyi. Azért jött, mert itt presztízs védeni, még ha csak hónapokról is van szó, azonkívül gondolom nem minimálbérért van itt, akkor tényleg érteném az alárendelés dolgot. Azért meg azt hagyjuk már, hogy azt nyilatkozta mikor idehoztuk, hogy mindig is az álma volt itt védeni, az a ritkább, aki nem ezt mondja mikor leigazolja a Madrid. :) Ilyen pénzek mellett egyszerűen nincs olyan ember, aki csak egy futballklub érdekeit nézi. 31 éves, vagy berobban most vagy megragad a Sevilla szintjén. Raúl is imádja a klubot, de még úgy érezte van benne 2-3 év, elment pénzt keresni, jól is van így. Attól még senki se kérdőjelezi meg a klubhűségét, mert nem maradt itt Materazzi-szerepkörben segíteni Mourinhonak, pedig a lehetősége megvolt rá.

Ha meg az az alárendelés, hogy nem kölcsönbe jött, erre meg azt tudom mondani, hogy fogalmunk sincs hogy egyeztek meg a felek. El tudom képzelni azt is, hogy azt mondta Lopez, hogy egye-fene megpróbálom, ha sikerül bennmaradni a kapuban akkor jó lesz az a szerződés még pár évig, ha meg nem akkor simán kölcsönösen felbontja a szerződést a két fél. Ezen kívül nagyon jó ugródeszka a Real kapujában védeni a Bl-ben mondjuk, sok nagycsapat felfigyelhetett rá.

Én nagyon szeretem Lopezt, mert szimpatikus arc meg minden, de ez az istenítése erős túlzás. nagyon erős.

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2013. szeptember 5., csütörtök 14:51

Én akarva akaratlanul is egyre kevésbé szimpatizálok Ikerrel a rinyáló köcsögök miatt, akik minden ok nélkül köpködve követelik a kedvencüket a kapuba. Én egészen addig minden tétmeccsen - a kupát leszámítva - Lopezt kezdetném, amíg Casillas be nem bizonyítja edzéseken, válogatott illetve kupa meccseken, hogy neki igenis helye van a kezdő 11-ben.
Lopez az utóbbi időben sokkal szimpatikusabb és szerintem elég jó teljesítményt nyújt ahhoz, hogy a szent Iker Casillas ne tudja kiszorítani a kezdőből.
Meg egyébként Casillas mit tett azért, hogy kezdő legyen? Nem kezdte el korábban a felkészülést, valószínűleg edzéseken se lehet annyira meggyőző, mert akkor már ő állna a kapuban plusz az unott fej, amit vágni tud meccs közben, abból az jön le, hogy kb leszarja az egészet.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. szeptember 5., csütörtök 14:22

nem tök mindegy, hogy régen ki milyen volt? nem számít más, mint a jelenlegi forma, az, hogy most, 2013-ban, ki teljesít jobban az edzéseken és a mérkőzéseken, ki érdemli meg jobban, hogy a real madrid első számú hálóőreként segítse a habfehéreket.
az, hogy lopez 24 évesen is még csak a castillába volt, az nem jelent semmit, csak annyit, hogy casillas akkor bőven előtte volt, de valószínűleg már akkor is volt sejtése a dolgokhoz. ezt megmutatta 5 éven keresztül a villarrealban, majd egy rövid kitérő erejéig (már ahányszor kapott lehetőséget) a sevillában is.

akárhonnan nézem, lopez casillasnál megbízhatóbb, jobban mozdul a labdákra, tökösebb, és tőlem casillas lehet az atyaúristen is, csinálhatott bármit a múltban, imádhatja akárhogy a klubot (lopez is imádja...) jelenleg a jobb kapus áll a kapuban :roll:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. szeptember 5., csütörtök 14:13

Remy írta:
morientes írta: Most abba nem mennék bele,hogy melyik a tehetségesebb,inkább úgy fogalmaznék hogy Casillas a sikeresebb,de az utóbbi két évben sajnos egy kicsit megkopott...
Úristen.. azért ne már :D Lopez mikor is robbant be a köztudatba? 24 évesen még a Castillába védett. Nehogy már megforduljon valaki fejében is, hogy Lopez van olyan tehetséges, mint Casillas.

és igen.. ez jött le az írásodból.
Hát pont nem az jön le. Idézném. Szó szerint.

"Most abba nem mennék bele,hogy melyik a tehetségesebb"

Ha ezek után az jön le... :lol: :lol:

Ő csak arról beszélt, hogy az utóbbi időben Iker megkopott. És ezzel nem igazán lehet vitatkozni. És jelen pillanatban valóban jobb Lopez. Lett légyen akárki az, ki tehetségesebb. Az nem számít. És totál mindegy mi volt a múltban.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég