Diego López - 25

Archívum
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 8., péntek 23:34

pedig egyszerű...megköszönni Iker eddigi munkáját és közölni vele, hogy vagy elfogadja Lopez mellett a padot vagy mehet isten hírével

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. augusztus 8., péntek 22:12

Adom,amit írtál.
Tényleg nem ezt érdemli Lopez, és elég dühítő dolog,ami kialakult itt kapusposzt terén az elmúlt években. Nem tudom mi lett volna a jó megoldás erre a helyzetre.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. augusztus 8., péntek 21:51

Nagyon sajnálom ezt az embert,már ideje korán benne volt az a potenciál,amit kiaknázhatott volna,ha kicsit erőszakosabb,vagy rámenősebb,de mindig elfogadta a helyét akárhol is volt. Akárhol volt a legjobb volt....ezt bátran mondom,mert igy is van.Ez a faxi egy ritka jó kapus,és bár sokat kritizálták az iker fanok,és ha vétett azonnal ott nyavicskoltak rajta,annak ellenére jobb mint iker,sőt,sokkal nyugodtabb vagyok én személy szerint ha ő áll a kapuban mint iker, ez van.
Most hogy kvázi elküldik(óriási hiba ez bazzeg,óriási),igy effektive nem mentünk előre egy lépést sem....eladunk bőven ár alatt egy saját nevelést,aki emberileg kifogástalan,szakmailag bőven real madrid szint,hozunk egy topkapust,aki viszont nonEU helyet foglal,a tudása oké....de iker ? mi lesz ebből? Mit akarnak ebből kihozni? Ezt megtudja bárki magyarázni hogy ez most igy mire volt jó? Az hogy navas 5 évvev ifjabb? oké....de ez nem akkora probléma,hiszen DL évekig védhette volna a kaput még,és megfelelő minőségben.


Csak halkan jegyzem meg...mert majd pusztitanak ezért is,hogy ez nem iker miatt lehetett? Mert hogy DL mellett már nem tudott előrehaladni,DL bizonyitotta hogy jobb.....most az "új vendég" alatt,még megint lehet majd elsőszámú.....csak hangosan gondolkodom.

Nem lehet hogy erről van szó?? :hmmm:

Azért ez igy nagyon durva.....nagyon felbax. Arról nem beszélek,hogy az Iker fanok,meg a média bizonyos része navast fogja majd ütni most ha ikernél jobb lesz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. augusztus 6., szerda 23:04

Oda komoly edző kell,
oda tőke kell, de úgy az egész bajnokságba. de mondjuk amíg egy Juve inkább elengedni a legjobbjait és talán a liga legjobb edzőjét, sok mindent elárul. temető az a bajnokság

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. augusztus 6., szerda 23:03

Ebből még a végén Milan lesz...és nekem nem a csapattal van bajom, szeretem a Milánt, a Real után nekik van a legszebb történelmük, csak a jelen az ami zavar. Oda komoly edző kell, mint CA vagy Van Gaal, nem egy olyan aki tegnap még játszott ma már edző, vagy most Pippo, aki nagy játékos volt, de szerintem edzőnek kevés.
Lopezben még lehet 2 jó év, amit egy feltörekvő Monacoban kamatoztathatna...vagy egy Arsenal sem lenne rossz számára

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. augusztus 5., kedd 16:24

Annó Vitya is csinált valami ilyet nem?
És még a támadó kapott sárgalapot... :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. augusztus 5., kedd 16:15

Valdes esetet ossze sem lehet hasonlitani mert koze nem volt a labdahoz es telejesen hihetetlen hogy valdes ezt is meguszta de neuernel labda volt elobb.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. augusztus 5., kedd 16:10

Toky írta:Szóval azzal mentette meg a csapatot, hogy profiaink piciny lelkét nem tette ki egy nagyobb arányú vereségnek a ManU ellen. És így csak kicsit estünk ki, és nem nagyon. Én elismerem, hogy emberfelettien védett abban a fél évben, de még mindig nem látom, hogy megmentette volna ezzel a csapatot. Mindegy, mindenkinek joga van azt hinni amit akar. Én nem úgy látom, hogy megmentette volna, Ti igen. Elfogadom, de ezzel nem győztetek meg.
Ha a ManU elleni BL meccsrol van szo, akkor ott tovabb mentunk :)
Toky írta:
Toky írta:Mivel húzta ki a szarból a klubot? Nyertünk Vele valami kupát...? ...
Marky írta:diego pedig az mu ellen olyanokat parádézott, ami betolt minket az elődöntőbe. persze ez nem ért semmit, mert a dortmund legázolt minket, igaz, de mégis az elődöntőben estünk ki és nem a tömegben.
Szép, hogy nem a negyed-, hanem az elődöntőbe estünk ki - bár López mellett azért a piros lap is segítségünkre volt, tegyük hozzá - ,de Te magad ismered el, hogy nem ért semmit. Így még mindig nem látom igazából,hogy mitől mentette meg a madridizmust. De lehet bennem van a hiba. :shutup:
Mi az hogy nem ert semmit? Vagy nektek mindegy hogy a csoportkorben esunk ki vagy az elodontoben? Nekem nem. Arrol nem is beszelve, hogy az elodontoert csak az UEFA-tol 5 millio euro korul kaptunk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 5., kedd 16:09

Jó, nem mondom, hogy nem tetszett :lol: :lol:
De ezt spanyolföldön befújják ellenünk, mint a szart.

Annó Vitya is csinált valami ilyet nem?
Meg is van
https://www.youtube.com/watch?v=H2p7fTl6c1k
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. augusztus 5., kedd 16:08

Realista24 írta:
BBeno írta:Nem tuom meg van-e neuer mozdulata mikor pipitat offolta a dontoben. Na ugy kell kijonni egy kapusnak es nem befosni mint iker. Ja es igy lesz ket 185 magas kapusunk...parades
Ja, és örülhetett, hogy nem ítéltek ellene. Hát ku.vára ne úgy jöjjön ki a tizenhatos szélére, hogy pofántérdeli fejmagasságban a támadót.
Szerintem belefér. Bár pár bíró tuti másképp fújta volna. Suttyó Neuer akart egy kis tekintélyt, hogy az argentínok felé se merjenek nézni. De hogy miért Higuaint kellett megbűntetni..neki aztán tök8 :lol:
Nem illik.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. augusztus 5., kedd 16:05

Realista24 írta:
BBeno írta:Nem tuom meg van-e neuer mozdulata mikor pipitat offolta a dontoben. Na ugy kell kijonni egy kapusnak es nem befosni mint iker. Ja es igy lesz ket 185 magas kapusunk...parades
Ja, és örülhetett, hogy nem ítéltek ellene. Hát ku.vára ne úgy jöjjön ki a tizenhatos szélére, hogy pofántérdeli fejmagasságban a támadót.
most már biztos, hogy tele vagy higuain poszterrel.









szégyelld magad.
:mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 5., kedd 16:01

BBeno írta:Nem tuom meg van-e neuer mozdulata mikor pipitat offolta a dontoben. Na ugy kell kijonni egy kapusnak es nem befosni mint iker. Ja es igy lesz ket 185 magas kapusunk...parades
Ja, és örülhetett, hogy nem ítéltek ellene. Hát ku.vára ne úgy jöjjön ki a tizenhatos szélére, hogy pofántérdeli fejmagasságban a támadót.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. augusztus 5., kedd 16:01

mivan
Még mindig Lopez topik srácok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsombor 2014. augusztus 5., kedd 16:01-kor.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. augusztus 5., kedd 16:00

BBeno írta:Nem tuom meg van-e neuer mozdulata mikor pipitat offolta a dontoben. Na ugy kell kijonni egy kapusnak es nem befosni mint iker.
jó de ikernek olyan habteste volt mindigis, ha visszsanézed az elmúlt 10 évét, minden kontaktnál megsérült és ápolást kért :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. augusztus 5., kedd 15:59

Nem tuom meg van-e neuer mozdulata mikor pipitat offolta a dontoben. Na ugy kell kijonni egy kapusnak es nem befosni mint iker. Ja es igy lesz ket 185 magas kapusunk...parades
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. augusztus 5., kedd 15:50

Toky a neve, ünneprontás a kenyere. :mrgreen:

Vamos Keylor, büntesd meg őköt, hogy mindkettő a helyére kerüljön!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. augusztus 5., kedd 15:46

Nem tudok mindenki nevében beszélni, de a Casillas fanok, vagy védőik (mert pl Realista nem hiszem, hogy fan lenne, csak a logikusságot kéri számon, aztán lehet, hogy otthon Casillas poszter alatt éget arca mezt, nem tudom :kivagyhe: )
Kiraknám Casillast, de a Higus poszterektől már nem fér el. :-(








:mrgreen:
Pont nem érdekel a kapuskérdés egyébként. Adom amit írsz, viszont ez az egész story több sebből vérzik egyelőre. Kíváncsi vagyok, mi lesz a vége.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. augusztus 5., kedd 15:45

Erről van szó, kérem, amit Toky írt. Egy az egyben adom és köszönöm neki. :agree:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. augusztus 5., kedd 15:41

Amit szeretnénk, 1. tiszteletet,
ez ott bukik, hogy casillas köpött először, és a klubot meg a szurkolóit, ráadásul szembe.
nekem ott vége is ért a története, csinálhat felőlem amit akar, navas lesz az elsőszámú kapus, teljesen hidegen hagy, hogy mi lesz casillas sorsa. nem fog összeroskadni.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. augusztus 5., kedd 15:38

Misztik linkelte, ha jól emlékszek.De most már tényleg kiszállok a témából, a véleményemet leírtam már, egy kicsit meg is (meg túl is) magyaráztam talán. Aki ezek után is Iker-szemüvegesnek néz, azzal már nem igazán tudok mit kezdeni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég