Diego López - 25

Archívum
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. augusztus 5., kedd 15:37

Toky
Korrekt hsz, nagyon adom. :agree:
Annyi, hogy videókat nem én linkeltem, hanem MyStiQ kolléga. :D

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. augusztus 5., kedd 15:33

Szóval azzal mentette meg a csapatot, hogy profiaink piciny lelkét nem tette ki egy nagyobb arányú vereségnek a ManU ellen. És így csak kicsit estünk ki, és nem nagyon. Én elismerem, hogy emberfelettien védett abban a fél évben, de még mindig nem látom, hogy megmentette volna ezzel a csapatot. Mindegy, mindenkinek joga van azt hinni amit akar. Én nem úgy látom, hogy megmentette volna, Ti igen. Elfogadom, de ezzel nem győztetek meg.

A másik, hogy ha már bravúrokat emlegetünk. Szóval Casillasnak 1 bravúrja volt. Rendben, legyen. Lópeznek volt? Casillasnál nem számít a múlt, rendben. Akkor Lópeznél miért egy több mint 1 évvel korábbi meccset hoztok fel? Casillas hibáit elfelejtjük? Én nem úgy látom, de lehet. De Lópezéra mindenki emlékszik? Azon a páron kívül, amiket belinkelt (talán?) Zsombor, amikből gólokat kaptunk, nem egy volt még, például amikor nem egyszer értetlen módon kiszalad a kapuból, miközben a labda szépen elszáll a feje fölött a hosszú sarok irányába. Igen, ezt is csinálta López.

Harmadik, itt senki nem arról ír, hogy Casillasnak ha törik, ha szakad maradnia kell. Úgyhogy nem értem ezeket a brazil szappanoperákat, hogy (figyelem túlzott gúny következik) én is imádom, meg én is, de már itt az idő, búcsút kell mondanunk, nem, ne zokogj... Meg ugye szemüvegezés... -.-
Érdekes, hogy vannak, akik ezek nélkül is tudnak érvelni. De persze ehhez nem árt, ha valaki tudja, hogy mi ellen akar érvelni.
Nem tudok mindenki nevében beszélni, de a Casillas fanok, vagy védőik (mert pl Realista nem hiszem, hogy fan lenne, csak a logikusságot kéri számon, aztán lehet, hogy otthon Casillas poszter alatt éget arca mezt, nem tudom :kivagyhe: ) nem az a bajunk, hogy kiemelitek, hogy Casillas szarul védett a ManU ellen, vagy a BL döntőn. Nem az a bajunk, hogy elküldenétek. Nem az a bajunk, hogy most López jobb passzban van. (Kihagytam valamit?)
Amit szeretnénk, 1. tiszteletet, 2. lehet gyűlölni, de legyen már annyi józanság az emberben, hogy ha csöpög otthon a csap, az nem Casillas sara (igen sarkítottam, de sajnos csak egy picit kellett), 3. ne állítsuk be Lópezt egy félistennek, míg Casillas egy fogyatékos, mert egyik sem az.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. augusztus 5., kedd 15:26

Zsombor írta:
Marky írta: mint 2 éve, hogy iker szétfúrja a csapatot.
Ezután ki is szállok a témából, mert offolás, de kérlek magyarázd el nekem, hogy "fúrta szét" Iker a csapatot.
Na igen ez a másik nagy blődség amit felszoktak hozni. Indokolj kérlek.
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. augusztus 5., kedd 15:23

Nem tervezek ebbe beszállni, csak annyit fűzök hozzá, hogy a másik kapusunk témájában sem igazán kaptunk erre választ. Már amennyiben feltételezzük, hogy ebben az esetben a csapat nem egyenlő egy bizonyos portugál tréner személyével.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. augusztus 5., kedd 15:22

Marky írta:sajnos mindenki azt hiszi, hogy ő is lehet egy van der sar, aki 40 évesen is még magabiztosan véd. de már csak a fizikai adottságai miatt sem alkalmas erre, minél tovább marad formán kívül annál szarabb lesz később. ő már sosem lesz az, aki 29 éves korában, hiába játszik le egyhuzamban 60 meccset.
remélem carlo tudja majd kezelni a dolgokat és nem az lesz, mint 2 éve, hogy iker szétfúrja a csapatot.
a hollanddal amúgy is kár összehasonlítani, vds már 25 éves volt, mire megismerte a világ az ajax bl győzelmekor. iker nagyon fiatalon kezdett el védeni a legmagasabb szinten, hasznos élettartamát tekintve már nagyjából ott jár, mint a holland.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. augusztus 5., kedd 15:19

Marky írta: mint 2 éve, hogy iker szétfúrja a csapatot.
Ezután ki is szállok a témából, mert offolás, de kérlek magyarázd el nekem, hogy "fúrta szét" Iker a csapatot.

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. augusztus 5., kedd 15:15

sajnos mindenki azt hiszi, hogy ő is lehet egy van der sar, aki 40 évesen is még magabiztosan véd. de már csak a fizikai adottságai miatt sem alkalmas erre, minél tovább marad formán kívül annál szarabb lesz később. ő már sosem lesz az, aki 29 éves korában, hiába játszik le egyhuzamban 60 meccset.
remélem carlo tudja majd kezelni a dolgokat és nem az lesz, mint 2 éve, hogy iker szétfúrja a csapatot.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. augusztus 5., kedd 15:14

A hollandoknak is bejött hosszútávon a külön kapus 11-esekre :mrgreen: . Én még mindig azt mondom: a kapusposzt nem középpálya, ott nem szokás variálni az ellenféltől függően. Nem ok nélkül nem csinálja egy nagy csapat sem.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. augusztus 5., kedd 15:14

Nem neked, azért is írtam külön. :)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. augusztus 5., kedd 15:10

Gyerekek, azt magyarázza már meg nekem valaki, hogy taktikailag miért jó 2 különböző stílusú kapus? Rotáljuk őket meccsenként? Vagy ha meccs közben kapust cserélünk az nem számít bele a 3-ba? Komolyan nem értem.
Jogos, ez valóban nem egy túl lényeges szempont, de mondjuk egy ívelgetős angol stílust játszató csapat ellen jól jöhet, hogy Lopez magasabb. Meg esetleg lehet ő a mi Krul-unk. :mrgreen:
Az meg, hogy Iker régi bravúrjai a kutyát nem érdekli, de Lopez esetében jóval több mint 1 évvel ezelőtti Dortmund meccs van emlegetve, az csöppet nevetséges.
Én nem hoztam fel a Dortmund elleni védéseit, szimplán az utóbbi időben nyújtott megbízhatóbb teljesítményét hoztam fel mellette.
Ha nem nekem címezted akkor semmi.
A Manu meccsen pl. egy igazi bakija volt. De mind a hármat lazán a nyakába varrta már szinte mindenki
Az valóban túlzás, hogy hármat potyázott, de mind3 szitu a bőven védhető kategóriába tartozott.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8477
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. augusztus 5., kedd 15:01

Úgy látszik nem jött le a dolog... én arra fel írtam ezt, hogy ferni kukába dobta Iker bravúrját, mert López nagyobbakat védett... És ez kit érdekel??
nem azért dobtam ki a kukába Iker bravúrjait, mert Lopez nagyobbat védett, hanem mert 1et leszámítva nem voltak bravúrok sztem...
ezt a 2 különböző típusú kapust én se értem, max olyan értelemben van értelme, hogy ha Navasszal történik valami, akkor egy magabiztos és stabil kapust tudnánk betenni, vagy egy Casillast, akit láthatunk ,hogy milyen formában van.
Tényleg másik fórumot olvasol mert pont, hogy már ami iker kapujába megy az kb. mint potyaként van vizionálva... :roll:
most nem a totál egyértelműekre kell ezt érteni... pont te kéregettél itt youtube videókat... persze, ha gólt kap belőle az megmarad, de a negyeddöntőben a Dortmund ellen középre kiütött egy középre gurítást... ugyanakkora hiba, mintha mást csinálna, csak ebből nem lett éppen gólt, mert ott volt Pepe... de a bedobásra kirúgjuk a labdát vagy az ellenfélhez dolgait le se írom.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. augusztus 5., kedd 14:56

ferni írta:
... a hibái el vannak felejtve, pár szimpla védése meg az egekig fel van szopkodva...
Tényleg másik fórumot olvasol mert pont, hogy már ami iker kapujába megy az kb. mint potyaként van vizionálva... :roll:

A Manu meccsen pl. egy igazi bakija volt. De mind a hármat lazán a nyakába varrta már szinte mindenki
Valahogy a sajtóban nem láttam sehol, hogy Casillas 3-at potyázott... pedig annak azért egy jó kis szalagcímmel lett volna elég hírértéke. A 3. gólban sáros volt nagyon. Volt a rövidre bekapott gól az első amit egy klasszis kapusnak illik általában kifogni, de kb minden kapus kap a rövidre hasonló gólt 1 szezonban egykettőt... a 2. gól meg már csak az igazi szőrszál hasogatásként már csak azért is Iker hibája lett... :roll:

Mindegy nem védem mert DL tényleg jobb jelen pillanatban. :)

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. augusztus 5., kedd 14:53

Zsombor írta:Gyerekek, azt magyarázza már meg nekem valaki, hogy taktikailag miért jó 2 különböző stílusú kapus? Rotáljuk őket meccsenként? Vagy ha meccs közben kapust cserélünk az nem számít bele a 3-ba? Komolyan nem értem.
Kb két napja nagyjából ugyanezt kérdeztem a Kommentáld topikban. Pontosabban, hogy honnan jött ez a dolog. De választ azóta sem kaptam. Csak egy nagyobb európai csapatot mondjon már valaki, aki szajkózza ezt a két különböző stílusú kapust, ahol taktikai alapon akár meccsenként cserélgetnék a kapusokat...

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. augusztus 5., kedd 14:49

Gyerekek, azt magyarázza már meg nekem valaki, hogy taktikailag miért jó 2 különböző stílusú kapus? Rotáljuk őket meccsenként? Vagy ha meccs közben kapust cserélünk az nem számít bele a 3-ba? Komolyan nem értem.


Az meg, hogy Iker régi bravúrjai a kutyát nem érdekli, de Lopez esetében jóval több mint 1 évvel ezelőtti Dortmund meccs van emlegetve, az csöppet nevetséges.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. augusztus 5., kedd 14:47

ateeemadrid írta:a korábbi szón van a hangsúly. kit érdekel, mi volt régen?
nagyon unom már egyébként ezt a témát, de még egyszer utoljára; az utóbbi 1-1.5 évben lopez sokkal megbízhatóbb, kevesebbet hibázik, a hozzáállására sem lehet panasz, és valószínűleg vállalná a padozást is.
Úgy látszik nem jött le a dolog... én arra fel írtam ezt, hogy ferni kukába dobta Iker bravúrját, mert López nagyobbakat védett... És ez kit érdekel??
Én elismerem amikor valaki jobb valakinél, jelen esetben López jobb, mint Iker ezen nincs mit vitatni, mert TÉNY. DE könyörgöm ne legyünk már hülyék és ennyire fafejűek, hogy írjuk a sok hülyeséget. El kell ismerni, hogy igen jobb most López mint Casillas, de azt már erős túlzásnak és szőrszálhasogatásnak, rosszindulatúságnak érzem, amikor már a bravúrokkal jön valaki...
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. augusztus 5., kedd 14:42

közben meg közelében sincs Iker korábbi teljesítményeihez.
a korábbi szón van a hangsúly. kit érdekel, mi volt régen?
nagyon unom már egyébként ezt a témát, de még egyszer utoljára; az utóbbi 1-1.5 évben lopez sokkal megbízhatóbb, kevesebbet hibázik, a hozzáállására sem lehet panasz, és valószínűleg vállalná a padozást is.

de ez nem minden. casillas évről-évre gyengébb teljesítményt nyújt, egy reflexkapusnak nyilvánvalóan problémásabb 30+ évesen kiemelkedő teljesítményt nyújtani. lopez viszont még valószínűleg évekre jó lehetne.
taktikailag is jól jönne, hogy egy keylor navas mellett nem egy hasonló stílusú kapus véd, hanem egy lopez-féle.

úgyhogy azért elég sok dolog szól lopez mellett. casillas mellett mi szól? a korábbi teljesítménye. csak hát azzal sokat már nem nyerhetünk.

én megértem, hogy ez nehéz, mindenkinek biztos a szívéhez nőtt Iker, sokat tett a klubbért, stb., de őszintén, a csapatnak melyik kapus maradása tenne jobbat? elég egyértelmű.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. augusztus 5., kedd 14:41

cart írta:
L.Miki írta:pampolni arról is és erről is.
Mi az a pampolni? Valami olasz szó? :fpalm:
Papolni, csak én beleteszem az "m" betűcskét a pam pam miatt... :mrgreen: :lol:
Bocs, hogy nem értetted és ez ekkora nagy fennakadást keltett. :sly:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: Rasta » 2014. augusztus 5., kedd 14:39

ferni írta:... a hibái el vannak felejtve, pár szimpla védése meg az egekig fel van szopkodva...
Akkor nem egy fórumot nézünk, mert én fordítva láttam itt sokszor :) . Na de mindegy is, abban egyetértek, hogy nem sok esély van arra sajnos, hogy visszanyerje régi önmagát. Ahhoz túlzottan összetörte a BL döntő és a holland meccs. Egyébként szerintem ha Perezék beleszóltak Iker döntésébe, az hiba volt, mert szerintem tudja ő nagyon jól, hogy mi lenne a legjobb neki és a csapatnak is, van annyira profi. Más kérdés, hogy afelől meg nincs kétségem, hogy azok közül, akik azért köpködik, mert ő marad, lennének olyanok, akik akkor is köpködnék, ha lelépett volna, mondván, hogy az első kisebb nehézségre olajra lép. Volt már ilyenre példa.

cart
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: cart » 2014. augusztus 5., kedd 14:37

L.Miki írta:pampolni arról is és erről is.
Mi az a pampolni? Valami olasz szó? :fpalm:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8477
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Diego López - 25

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. augusztus 5., kedd 14:36

L.Miki írta:
ferni írta:úgy van előadva az a pár védése mintha 15ször kitolta volna ki a fickából a labdát....közben meg közelében nem volt ahhoz, amit pl 1 éve Lopez művelt le a Dortmund ellen...
:fpalm: Eddig olvastam... ennyi erővel azt is elmondhatjuk, hogy López közelében sincs annak, amit Iker bemutatott az elmúlt 10-12 éve. Úgy van előadva López, mintha ő váltotta volna meg a világot... közben meg közelében sincs Iker korábbi teljesítményeihez.

Így is lehet látni a világot, csak tudod fernikém felesleges... pampolni arról is és erről is. :kacsint:
pont erről van szó, Ikernek sikeresen előjött most is a múltja, mert más nagyon nincs már neki...
és arra a múltra nagyon is büszke lehet, ilyen kapusunk, aki ennyi ideig fog nálunk védeni ilyen szinten nem most lesz, de ennek vége, ha tetszik ha nem.

fel lett hozva a mostani Dortmund elleni Iker meccs, én meg az azelőtti Dortmund elleni meccset írtam, te meg már visszaugrassz 10-12 évre... igen, összességében Lopez közelében nem lesz Ikernek, de nem a múltban kell élni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég