Dani Ceballos - 24

Archívum
wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. július 28., péntek 11:59

Nem írtam, hogy Oscar jobb, legalább elolvashatnátok normálisan amit írok.
Ödegaardnak tavasszal volt zsinórban 3-4 kispados meccse a Heerenveenben, azt leszámítva végig kezdő volt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 28., péntek 11:55

wxyz írta:Pintust és Olmot leírtam. Ami még mellette szól, hogy jól kezeli a médiát és az öltözőt.

De a csapatépítésről és a játékosok használatáról volt szó Ceballos kapcsán. Itt már azért nem minőségi a helyzet.
Nem értek egyet, hogy jól cserélne. Például itt is megkapta már a kritikát, hogy ugyanúgy nem cserél, mint Carlo. Vagy ott van az érthetetlenül mellőzött Kovacic. Csereként a sebessége és cselezőkészsége miatt nagy fegyver lehetett volna, erre lehet egyszer sem cserélte be szorosabb állásnál.

De nem vagyok Zidane ellen, csak nem látok mindent rózsaszínben, próbálom reálisabban nézni a helyzetet. Szóval ez nekem értelmetlen üzlet, mert az első csapaton kívül is vannak tehetséges középpályások. Ott van a gól szerző Oscar, vagy a kölcsönben lévő Ödegaard, akihez képest Ceballos limitált.
Ödegaard a hereenvenben nem tudott kezdő tagságot kiharcolni, miközben Ceballos a Betisben kezd játékos volt. Oscart meg életedben kétszer láttad 70 percet játszani, de ők már jobbak számodra fixen. :happy:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. július 28., péntek 11:46

Pintust és Olmot leírtam. Ami még mellette szól, hogy jól kezeli a médiát és az öltözőt.

De a csapatépítésről és a játékosok használatáról volt szó Ceballos kapcsán. Itt már azért nem minőségi a helyzet.
Nem értek egyet, hogy jól cserélne. Például itt is megkapta már a kritikát, hogy ugyanúgy nem cserél, mint Carlo. Vagy ott van az érthetetlenül mellőzött Kovacic. Csereként a sebessége és cselezőkészsége miatt nagy fegyver lehetett volna, erre lehet egyszer sem cserélte be szorosabb állásnál.

De nem vagyok Zidane ellen, csak nem látok mindent rózsaszínben, próbálom reálisabban nézni a helyzetet. Szóval ez nekem értelmetlen üzlet, mert az első csapaton kívül is vannak tehetséges középpályások. Ott van a gól szerző Oscar, vagy a kölcsönben lévő Ödegaard, akihez képest Ceballos limitált.

G. V.tinho
Hozzászólások: 804
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2017. július 28., péntek 11:20

wxyz írta:Nem látom.
Mi az átigazolásokban és Zidane edzői munkájában az olyan szintű minőség?
olyan nagyon sokan nem vagytok így azért ezzel...

mondjuk ha ZZ nem olyan szintű, joggal adódik a kérdés, hogy mi az . igen magasan van nálad a léc.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. július 28., péntek 11:12

wxyz írta:Nem látom.
Mi az átigazolásokban és Zidane edzői munkájában az olyan szintű minőség?
Ember emlékezet óta nem dupláztunk, ő ezt is lehozta. BL címet vedtunk, amit soha senki nem csinált meg korábban. Ha szerinted ez minőségi munka nélkül lehetséges, és elég bárkinek a padra ülnie, akkor nem tudom te mit néztél eddig.

Az igazolások fiatalok, sikerre éhesek, tehetsegesek és hianyposztra érkeznek.

Úgy menedzseli a keretet, ahogy senki. Legjobb példa CR tavasza. Egy Jamest is szó nélkül padra vágott, hiába 80 milla volt. A játékosok égnek a kezei alatt. Építkezik az alapoktól, ennek köszönhető Pintus érkezése és Olmo távozása is. A cserékkel rendre jól nyúl bele a meccsekbe. Idén a nagy meccseken is mindig előhúzott taktikailag vmi varatlant, amik többnyire ültek is. Neki is megvannak a hibái, mint bárki másnak, bizonyos helyzetekben csokonyos, plusz sok kisebb meccset ellazaztunk, a vedelmen is van még mit csiszolni. Úgyhogy de, jelenleg igenis minőségi munka folyik. És még az elnök is vakon megbízik benne.

És mielőtt még haborgas lesz. Nem azért röhög ki mindenki, mert esetleg nem egyezik a véleményük veled, hanem mert butaságot írsz.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 28., péntek 11:10

Nem tudom, hogy itt vagy a kommentáld topikban jobb az eszmefuttatásod. :mrgreen:

Átigazolások: kirakott két hisztiző, de közel sem az igényeiknek megfelelően teljesítő játékost, fiatalított a védelmen és az egyik sarkallatos pontjára hozott egy megfelelő alternatívát, eladott jó áron egy nagyon gyenge Danilot, igazolt 1 tehetséges spanyol fiatalt, valamint lehetőséget ad 2 másik szintén tehetséges kölcsönből visszatérő játékosnak is. Tehát a padra sikerült új, harapós embereket hozni. Egyedül a támadószekcióba kell még egy új hasonló kaliberű játékos.

Edzői munkájában meg a magasszintűség jelképe a BL cím megvédése, a bajnoki cím elhódítása.

Amúgy nem értem a kérdőjeleidet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 28., péntek 11:09

wxyz írta:Nem látom.
Mi az átigazolásokban és Zidane edzői munkájában az olyan szintű minőség?
Az elmúlt 15 évből mondj egy edzőt, akinél ilyen egységes volt az öltöző, ahol a játékosok vakon megbíztak az edzőben, úgy hogy a pályán is meglátszott az eredménye.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. július 28., péntek 11:00

Nem látom.
Mi az átigazolásokban és Zidane edzői munkájában az olyan szintű minőség?

Avatar
ravenite
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2017. június 16., péntek 14:24
Kedvenc játékosaid: Isco, Modric, Kovacic, Carvajal, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: ravenite » 2017. július 28., péntek 9:24

wxyz írta:Azt leszámítva, hogy hozta Pintust és kirúgatta az orvosi csapatot nem látom azt a magas szintű, minőségi munkát.
Ha nem látod, akkor nincs értelme vitatkoznom sem, magáért beszél. Ha meg csak trollkodsz, akkor csak szólok, hogy ez még annak is gyenge. :)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Anthony » 2017. július 28., péntek 8:36

Ezért perma ban járna :(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. július 28., péntek 8:09

wxyz írta:
ravenite írta: Szerintem meg jobb lenne, ha mindenki várna még 2-3 hónapot ezekkel a mondatokkal. Nem tudjuk hogy Zidane mit talált ki, milyen játékrendszert fog alkalmazni. Olyan szintű minőségi munka folyik, hogy nincs az az isten, hogy Zidane elherdálni hozta ide ezt a srácot.
Azt leszámítva, hogy hozta Pintust és kirúgatta az orvosi csapatot nem látom azt a magas szintű, minőségi munkát.
:lol:
:lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:
:lol:

Kezdjél most már magaddal valamit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 28., péntek 8:07

wxyz írta:
ravenite írta: Szerintem meg jobb lenne, ha mindenki várna még 2-3 hónapot ezekkel a mondatokkal. Nem tudjuk hogy Zidane mit talált ki, milyen játékrendszert fog alkalmazni. Olyan szintű minőségi munka folyik, hogy nincs az az isten, hogy Zidane elherdálni hozta ide ezt a srácot.
Azt leszámítva, hogy hozta Pintust és kirúgatta az orvosi csapatot nem látom azt a magas szintű, minőségi munkát.
Egész tavasszal láthattad, amikor az ellenfeleink 60-70 perc után már nem bírták tartani a tempónkat. Most meg 2 hét után mit vársz?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. július 28., péntek 8:05

ravenite írta: Szerintem meg jobb lenne, ha mindenki várna még 2-3 hónapot ezekkel a mondatokkal. Nem tudjuk hogy Zidane mit talált ki, milyen játékrendszert fog alkalmazni. Olyan szintű minőségi munka folyik, hogy nincs az az isten, hogy Zidane elherdálni hozta ide ezt a srácot.
Azt leszámítva, hogy hozta Pintust és kirúgatta az orvosi csapatot nem látom azt a magas szintű, minőségi munkát.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. július 27., csütörtök 21:23

ravenite írta:
wxyz írta:Nem sok értelme volt idehozni.
Szerintem meg jobb lenne, ha mindenki várna még 2-3 hónapot ezekkel a mondatokkal. Nem tudjuk hogy Zidane mit talált ki, milyen játékrendszert fog alkalmazni. Olyan szintű minőségi munka folyik, hogy nincs az az isten, hogy Zidane elherdálni hozta ide ezt a srácot. Fejben már megvannak az ötletek, majd a következő hónapokban láthatjuk a pályán az eredményét.
Jo lesz az 1-2 evnek, ahogy Isco eseteben is.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 27., csütörtök 21:10

ravenite írta:
wxyz írta:Nem sok értelme volt idehozni.
Szerintem meg jobb lenne, ha mindenki várna még 2-3 hónapot ezekkel a mondatokkal. Nem tudjuk hogy Zidane mit talált ki, milyen játékrendszert fog alkalmazni. Olyan szintű minőségi munka folyik, hogy nincs az az isten, hogy Zidane elherdálni hozta ide ezt a srácot. Fejben már megvannak az ötletek, majd a következő hónapokban láthatjuk a pályán az eredményét.
Nyugi ő szélsőséges nezetekkel rendelkezik.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ravenite
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2017. június 16., péntek 14:24
Kedvenc játékosaid: Isco, Modric, Kovacic, Carvajal, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: ravenite » 2017. július 27., csütörtök 21:06

wxyz írta:Nem sok értelme volt idehozni.
Szerintem meg jobb lenne, ha mindenki várna még 2-3 hónapot ezekkel a mondatokkal. Nem tudjuk hogy Zidane mit talált ki, milyen játékrendszert fog alkalmazni. Olyan szintű minőségi munka folyik, hogy nincs az az isten, hogy Zidane elherdálni hozta ide ezt a srácot. Fejben már megvannak az ötletek, majd a következő hónapokban láthatjuk a pályán az eredményét.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. július 27., csütörtök 20:14

Kerlon írta: Igen, mert Asensio sem fejlődött a kevesebb perc ellenére....
Asensiot érett, kész játékosnak látom. A tavalyi felkészülési meccseken ugyanúgy játszott, mint a szezon végén.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. július 27., csütörtök 20:11

Szerintem simán fog annyit játszani, mint kéne. Korábban az volt a baj, hogy nem nagyon volt cserelehetőség középen. Most már van. Annyit kell csinálnia Zizunak hogy megtalálja a tökéletes középpályás sorokat amikkel eredményesek lehetünk.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. július 27., csütörtök 20:09

wxyz írta:Inkább csak technikás. Labdabiztosság és kombinatív játék nem nagyon ezen a videón, szinte minden előrepassza sikertelen volt.

Tehetséges, de maximum James és Kovacic perceit fogja megkapni, ami kevés lesz, hogy fejlődjön. Nem sok értelme volt idehozni.
Igen, mert Asensio sem fejlődött a kevesebb perc ellenére....
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Dani Ceballos - 24

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. július 27., csütörtök 19:46

Inkább csak technikás. Labdabiztosság és kombinatív játék nem nagyon ezen a videón, szinte minden előrepassza sikertelen volt.

Tehetséges, de maximum James és Kovacic perceit fogja megkapni, ami kevés lesz, hogy fejlődjön. Nem sok értelme volt idehozni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég