Marcos Llorente - 18

Archívum
Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. január 11., csütörtök 15:15

A jatek inteligenciaja magaban keves, ha nincs hozza olyan fizikum es akarat, mint amilyen Alonsoe volt.
Kante-ről pl meg kb azt se tudta senki, hogy a világon van
Kante fizikalisan akkor is jo volt, viszont sokat fejlodott taktikailag, mert mindent alarendel a sportnak.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3366
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. január 11., csütörtök 15:01

rashidm írta:
Yazid írta:youtubeon tényleg nagyon látványos fasza videók vannak róla
Khedira-ról is vannak fasza videók még a Realos időkből, mégis tudjuk hogy mire képes... :mrgreen: :mrgreen:
ezért szerintem menni is fog nyáron bár nem fogom sajnálni. látványosan gyenge ide

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 11., csütörtök 14:19

Yazid írta:youtubeon tényleg nagyon látványos fasza videók vannak róla
Khedira-ról is vannak fasza videók még a Realos időkből, mégis tudjuk hogy mire képes... :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3366
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. január 11., csütörtök 14:17

youtubeon tényleg nagyon látványos fasza videók vannak róla engem meg is vett kilóra, de át is ba*ott, mert akárhányszor kezdő volt, mindig gyengén szerepelt, azért ez nem lehet véletlen így a fotelból nézve se.

és úgy mondom ezt, hogy csipázom a fiatal tehetségeket még odegaardról se mondtam le

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 11., csütörtök 13:40

donor írta:
Kerlon írta: :lol: nagyon kevés ide.
Láthattad 600 percet idén, ennek nagy részét 4 bohóc kupa meccsen, bohóc csapatban. 22 éves. Az ő korában Casemiro jobban kapta a savat, Kante-ről pl meg kb azt se tudta senki, hogy a világon van. Miért nem lehet egy fiatal játékos megítélésével/elítélésével várni?

Komolyan mondom, kiborít ez a nagyokos hozzáállás. A Real Madrid, a történelem legnagyobb klubja csupa alkalmatlan, nímand hülyéket alkalmaz, legyen az edzői stábtag, scout, fizikoterapeuta, vagy bárki, de bezzeg a fotelhuszárok mind, mind jobban látnak, jobban tudnak mindent.
Szerintem Casemiro is kevés ide. :mrgreen: Ja meg ez a csodálatos stáb fedezte fel nekünk Theot is. Nem tartom magam jobbnak náluk, de attól mert ők a Real Madrid stábja még nem tévedhetetlenek. Én eddig nem látok benne többet, mint Illarramendiben. Ügyes, szorgos, de átütőerő az nincs benne. Egy felsőházas csapatba jó lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. január 11., csütörtök 13:33

Kerlon írta:
RealMadridFanatic írta:Imádom a srácot, borzasztó látványos szőrökbe tud belelépni, már megérte visszahozni. :mrgreen:
:lol: nagyon kevés ide.
Láthattad 600 percet idén, ennek nagy részét 4 bohóc kupa meccsen, bohóc csapatban. 22 éves. Az ő korában Casemiro jobban kapta a savat, Kante-ről pl meg kb azt se tudta senki, hogy a világon van. Miért nem lehet egy fiatal játékos megítélésével/elítélésével várni?

Komolyan mondom, kiborít ez a nagyokos hozzáállás. A Real Madrid, a történelem legnagyobb klubja csupa alkalmatlan, nímand hülyéket alkalmaz, legyen az edzői stábtag, scout, fizikoterapeuta, vagy bárki, de bezzeg a fotelhuszárok mind, mind jobban látnak, jobban tudnak mindent.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 11., csütörtök 13:12

portillo írta:Én nem látom, hogy ennyire gyenge lenne.

Nagyon jól lát a pályán, és érzi előre, hogy mi fog történni. Fizikálisan és technikailag rendben van, szerintem hosszú távon jobban járhatunk vele mint Casemiroval.

Persze ehhez kéne rendszer, csapatvédekezés és játékpercek normális csapatok ellen, és ha megjön az önbizalom, akkor szerintem van itt jövője.
Annyira látja, hogy mi fog történni, hogy tegnap is feleslegesen ellépett az emberre mellől és lényegében az volt a kulcs az első góljuknál. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 11., csütörtök 13:12

portillo írta:Én nem látom, hogy ennyire gyenge lenne.

Nagyon jól lát a pályán, és érzi előre, hogy mi fog történni. Fizikálisan és technikailag rendben van, szerintem hosszú távon jobban járhatunk vele mint Casemiroval.

Persze ehhez kéne rendszer, csapatvédekezés és játékpercek normális csapatok ellen, és ha megjön az önbizalom, akkor szerintem van itt jövője.
Sztem is. Nem kezdő de egy kiegészítő ember lehet belőle. Ehhez mondjuk játszania kell. Bár sztem fizikálisan gyenge. :D Casemiro ereje és harciassága kéne neki és fasza lenne. :D

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: portillo » 2018. január 11., csütörtök 13:07

Én nem látom, hogy ennyire gyenge lenne.

Nagyon jól lát a pályán, és érzi előre, hogy mi fog történni. Fizikálisan és technikailag rendben van, szerintem hosszú távon jobban járhatunk vele mint Casemiroval.

Persze ehhez kéne rendszer, csapatvédekezés és játékpercek normális csapatok ellen, és ha megjön az önbizalom, akkor szerintem van itt jövője.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 11., csütörtök 11:39

Eleve megint azt láttam, hogy van egy vkp-s aki előbbre játszik sokszor mint Kova...miért? A végén 3 vkp-s tolta és siman kaptunk egy gólt. Amugy a srác tényleg kevés, 2-t szerel 4-et elad

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 11., csütörtök 9:51

RealMadridFanatic írta:Imádom a srácot, borzasztó látványos szőrökbe tud belelépni, már megérte visszahozni. :mrgreen:
:lol: nagyon kevés ide.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2620
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. január 11., csütörtök 9:50

Imádom a srácot, borzasztó látványos szőrökbe tud belelépni, már megérte visszahozni. :mrgreen:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2018. január 4., csütörtök 22:58

Nagyon gyenge játékos. Egy évre kölcsön, aztán talán valaki megveszi jó pénzért.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. október 28., szombat 11:33

okosabb, mint a vkp-k nagy része
lehet inkább Kroos posztja felelne meg neki
van benne potenciál, de és sem gondolom, hogy kezdő lesz nálunk valaha is
de jó kiegészítő ember lehet belőle, ilyenek is kellenek a csapatba :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 27., péntek 21:43

ziro4vr írta:A foci csapatjáték..persze pár brazil fókamester, mint a névrokonod, biztos eljátszik bójákkal is, de pont egy kp-s esetében, rengeteget számít a társak minősége. Beindulások, kombinatív játék, elmozgások..stb.
Nyilván Özilből is Ronaldo csinált gólpassz királyt, de azért egy olyan központi szerepben, amit neki predesztinálnak sokan, ahhoz kevés. Alonso volt az, aki látvány nem sokat mutatott, de a tudása world class volt. Pedig "csak" technikás volt meg intelligens. Llorrente semmiben nem emelkedik még annyira se, mint Casemiro, hogy erős egyéni védekezésben és jól használja ki a fizikumát.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2017. október 27., péntek 21:25

Kell még tanulnia bőven, az látszik, de szerintem összeségében rendben van. Látszik rajta, hogy intelligens, kurva jó helyen van nála a labda. Kicsit olyan mint Kroos, ő sem fog agyonrúgni senkit, de nem is fogod azért szidni, mert épp hátul eladott megint három labdát.
Nem mind1, hogy egy Lucas Vazkeznek kell tovább játszani a labdát meg Theonak, vagy majd éppen Ronaldonak, Isconak, Modricnak...
Aki szerint mind1 kivel vagy a pályán, az valszeg sokat nem focizott. :lol: :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2017. október 27., péntek 21:18

A foci csapatjáték..persze pár brazil fókamester, mint a névrokonod, biztos eljátszik bójákkal is, de pont egy kp-s esetében, rengeteget számít a társak minősége. Beindulások, kombinatív játék, elmozgások..stb.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. október 27., péntek 21:11

Kerlon írta:
BlancoMark írta:En nem irnam le egyelore. Nem volt meg a top kp-val egyutt a palyan, ketszer is Kroosal volt es borzasztoan zavartak egymast, elobb megneznem egy Casemiro szerepkorben. Masfelol a brazil hol volt az o koraban? Sehol. Kell egy erettseg is erre a posztra, foleg egy Realban. Szerintem jok az alapjai, lehet ebbol meg kesobb akarmi.
Aki egy ilyen meccsen nem tud kitűnni, az nem lesz jó sok mindenre. Nem azért lesz ő jó, mert jobbak vannak mellette.
Pedig nagyon sokat számít, hogy kik vannak melletted.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. október 27., péntek 21:06

BlancoMark írta:En nem irnam le egyelore. Nem volt meg a top kp-val egyutt a palyan, ketszer is Kroosal volt es borzasztoan zavartak egymast, elobb megneznem egy Casemiro szerepkorben. Masfelol a brazil hol volt az o koraban? Sehol. Kell egy erettseg is erre a posztra, foleg egy Realban. Szerintem jok az alapjai, lehet ebbol meg kesobb akarmi.
Aki egy ilyen meccsen nem tud kitűnni, az nem lesz jó sok mindenre. Nem azért lesz ő jó, mert jobbak vannak mellette.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4766
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Marcos Llorente - 18

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. október 27., péntek 20:50

En nem irnam le egyelore. Nem volt meg a top kp-val egyutt a palyan, ketszer is Kroosal volt es borzasztoan zavartak egymast, elobb megneznem egy Casemiro szerepkorben. Masfelol a brazil hol volt az o koraban? Sehol. Kell egy erettseg is erre a posztra, foleg egy Realban. Szerintem jok az alapjai, lehet ebbol meg kesobb akarmi.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 4 regisztrált és 0 vendég