Achraf Hakimi - 19

Archívum
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Achraf Hakimi - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 19., vasárnap 11:22

Hajra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3099
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Achraf Hakimi - 19

HozzászólásSzerző: babaking » 2018. július 11., szerda 16:53

Sok sikert kicsi, és várunk vissza! :)
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Achraf Hakimi - 19

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. július 11., szerda 15:46

Bízok benne és remélem fejlődni fog. A bundesliga tökéletes hely erre.

Szimpatikus jatekos, szóval hajrá!
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3776
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Achraf Hakimi - 19

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. július 11., szerda 15:44

Csak ügyesen Fiú!
Jó a lehetőség, és tehetség is szorult beléd, élj vele ! B-)

A visszatérés....Carvajal és Odriozola és jó korban van, de semmi nem lehetetlen.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2620
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Achraf Hakimi - 19

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. június 28., csütörtök 9:40

Berti írta:Én lehet, hogy megtartanám, de csak bal oldalra (ha valahogy megtudunk szabadulni KingTheo-tol..legalább kölcsönnel) mert nem tűnt rossznak ott sem most a VB alatt. Ha a kettő közül kell választani, akkor inkább a marokkói.

Ez igaz.

Oda jöjjön Coentrao, hátha egy szezont még ki tud magából préselni emberi szinten, jolly jokernek meg ott van Nacho, csak akkor vagy össze kell normálisan drótozni Vallejot (aki képességekre szerintem kiváló), vagy kell egy 4. számú belső védő még.

Mondjuk a Castillában van egy srác, aki a felkészülési meccseken rendre jobb, mint bármelyik mostani utánpótlás védő, ideértve Hakimit is, Álvaro Tejero. Őt szívesen látnám az első keretben.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3400
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Achraf Hakimi - 19

HozzászólásSzerző: Berti » 2018. június 28., csütörtök 9:35

Én lehet, hogy megtartanám, de csak bal oldalra (ha valahogy megtudunk szabadulni KingTheo-tol..legalább kölcsönnel) mert nem tűnt rossznak ott sem most a VB alatt. Ha a kettő közül kell választani, akkor inkább a marokkói.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2620
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Achraf Hakimi - 19

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. június 28., csütörtök 9:10

Amennyiben tényleg jön Odriozola (szerintem jön, a kivásárlási ára nem magas, Lopetegui meg szerintem csípi, a vak Robertot is otthon hagyta), úgy menjen.

Ott legalább eldől, hogy lesz-e belőle focista (feltéve, hogy kap elég lehetőséget...), engem eddig nem győzött meg. Semmiben nem kiemelkedő, talán a gyorsasága, de még van ideje. Remélem rám cáfol, de egy spanyol középcsapat szintnek tűnik.

Lehet valami kisebb csapat jobb lenne mondjuk.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Achraf Hakimi - 19

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 28., csütörtök 8:53

Azt írják, hogy megy a Dortmundba kölibe. Szerintem cserének jó lenne, szóval nem biztos, hogy kölcsönbe engedném, de a Dortmundba legalább jó helyen lesz.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5067
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Achraf Hakimi - 19

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. június 12., kedd 18:10

Odriozola is jó de igazából neki is folyamatos játék kéne. egy tapasztalt emberke lehet jobb lene cserének.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Achraf Hakimi - 19

HozzászólásSzerző: flori » 2018. június 12., kedd 18:03

Vele elégedettek vagyunk ebben az évben? Csak egy-két találkozón láttam, ott rémesen gyenge volt. Azóta viszont itt, és több elemzésben is olvastam, hogy van benne lehetőség.

Kölcsönadnátok, aztán a helyére Odriozola?
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5067
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Achraf Hakimi - 19

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. május 13., vasárnap 15:06

jobbosra jó Achraf de ha itt marad padozni semmit nem fog fejlődni azt pedig nem kéne. Coentraos részt adom, jó lenne de mindig akkor volt sérült amikor kellett volna. nem lehet rá számítani. inkább hozzunk 2 évre egy csere jobbost és Achraf fejlődjön minthogy kuka legyen a karrierje. mondjuk Florenzi a Romából, vagy Mario a Villarealból, esetleg Cedric a Southamptomból, ezek csak példák de jó korban 2-3 szezonra cserének jók mert úgyis Dani lesz a kezdő addig meg Achraf kölcsönben, de közben lehet kutatni a következő gyémántot is.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Achraf Hakimi - 19

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. május 13., vasárnap 14:59

Én értem, de akkor balra meg jobbra is hozzunk megint új csereembereket?

Theot kukáznám, nem lesz ő soha idevaló, alap képességbeli bajok vannak vele. Coentrao nekem túl megbízhatatlan, lesérül mire kimondja R24 hogy Benzema RM legenda.

Jobboson meghagynám Hakimit, ileltve Nacho is elvan bőven ott.

Balosra kell egy néger a francia ligából. Meg Vallejo is nagy kérdőjel számomra.
Nem illik.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5067
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Achraf Hakimi - 19

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. május 13., vasárnap 13:11

spanyol vagy német kölcsön fix perces záradékkal. a kövi 1-2 éve kulcs, nem szabad padon tartani.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Achraf Hakimi - 19

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 13., vasárnap 13:07

Neki most kene legalabb egy év kölcsön a németeknél. Hogy folyamatos terhelés alatt legyen, úgy jobban kiderülne hogy mi van benne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3366
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Achraf Hakimi - 19

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. május 13., vasárnap 7:31

Nagyon tetszik a játéka a mozgása, nem egy kutyaütő és kár danihoz hasonlítani, mert szerintem tök más típusú játékosok. Kurva gyors ahogy szedi a hosszú lábait a gyerek. Remélem nem adjuk el

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Achraf Hakimi - 19

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. január 25., csütörtök 14:11

Egyébként pár értelmes meccse volt is korábban, bár a beadásai akkor is szarok voltak. Tipikusan az a játékos, akinek 2 év kölcsön jót tenne, és utána reális esély lenne, hogy hasznos kerettag legyen.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Achraf Hakimi - 19

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 25., csütörtök 14:07

Én ezért írtam a kölcsönt,mert normális, hogy egy 19 éves srác a világ legjobb csapatában képes megijedni meg hibázni, előfordul mással is ha idősebb. Szedjen egy kis rutint, meg önbizalmat magára, akkor talán lehet róla szó, hogy olyan csere legyen akinél nem félünk ha játszik de addig sajnos szerintem felejtős. :hmmm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2430
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Achraf Hakimi - 19

HozzászólásSzerző: Santi » 2018. január 25., csütörtök 14:01

Le lehet leolvasni az arcáról, hogy fél, de olyan szinten be van tojva, hogy már rendesen én is félek, ha meglátom őt ahogy ráviszik a labdát vagy jön felé egy labda. Nem tudom mitől nincs önbizalma, de ezen dolgozni kell, 19 éves még talán nem teljesen kuka a gyerek.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Achraf Hakimi - 19

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 25., csütörtök 8:14

Nevetséges mennyire gyenge támadásban. Védekezésben is semmi extra sajnos, gyors és kész. Mehet kölcsönbe vagy el lehet adni. Danilo bármelyik pillanatában jobb volt, ezt merem írni. Gyenge ide sajnos. Nem mondom, hogy Tejero-t többet láttam sokkal, de az biztos, hogy jobbnak tűnt, ki kellene próbálni. ADjuk köcsöl egy kiscsapatba, ott kerüljön be a kezdőbe ha tud és játsszon mert ennek így semmi értelme, hogy itt amikor kell nem teljesít.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Achraf Hakimi - 19

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2017. november 30., csütörtök 11:25

Jól helyezkedett, szerelt sokat, a sebességgel sem volt nagy gond...a következő edzésen dupla edzést végeztettem volna vele, csakis beadásokból, mert ez már komolyan katasztrófa. :|
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 7 regisztrált és 0 vendég