Michael Essien

Archívum
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Michael Essien - 15

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 2., vasárnap 0:51

azért jó volt, hogy itt játszott nálunk, még ha csak egy évet is
nagyon nagy csapatjátékos, legalábbis ez jött le az itt létéből és a többiekkel való kapcsolatából, és egy végtelenül szimpatikus fazon
sajnálom, hogy elmegy, még egy évet maradhatott volna, kiegészítő embernek több, mint jó
:salute:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Michael Essien - 15

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 2., vasárnap 0:21

Azért szépen lassan kezdett belejönni, nem apró sérülése volt neki. Látszik rajta, hogy valaha klasszis középpályás volt, de sajna fizikailag leépült.

Azért örültem, hogy lehúzott itt egy szezont :agree:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Michael Essien - 15

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. június 2., vasárnap 0:08

Nálam a pozitívumok közé tartozott ebben a szezonban, Isten véled Essien, sok sikert! :agree:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Michael Essien - 15

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. június 1., szombat 21:29

R.M.C.F írta: Szeptember még sajnáltam.....nagyon nagyon gyenge volt,árnyéka magának....majd szépen lassan felvette a ritmust.

Ha tehetném,egy évre még marasztalnám.....mert cserének több mint jó...de JM vinni fogja,és nem engedi....
Egyetértek. Tényleg, fokozatosan, lassan, de biztosan fejlődést mutatott magához képest. Ez a "búcsúmeccse" meg szerintem kifejezetten jól sikerült. Én is elnézném, még a padon.

JM-ot pedig tűzön-vízen át követné, ami példaértékű. Ragaszkodó jellem, kiváló játékos. Sok sikert és sérülés mentes idényt neki.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Michael Essien - 15

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 1., szombat 21:24

GT37 írta:Sok Real-meccset nem láttam idén, de a tegnapit igen, ezért kérdezném, hogy Essien az egész szezonban hasonlóan rossz teljesítménnyel rukkolt elő, mint most a kupadöntőben? :hmmm: Néha már nem is tudtam, hogy sírjak vagy nevessek-e rajta.
Nem tűnik túl jó igazolásnak a részetekről egyelőre...

Szeptember még sajnáltam.....nagyon nagyon gyenge volt,árnyéka magának....majd szépen lassan felvette a ritmust.

Ha tehetném,egy évre még marasztalnám.....mert cserének több mint jó...de JM vinni fogja,és nem engedi....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Michael Essien - 15

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 1., szombat 21:21

Essien is elköszönt a Twitteren keresztül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Michael Essien - 15

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 18., szombat 14:40

Essien az egész szezonban hasonlóan rossz teljesítménnyel rukkolt elő, mint most a kupadöntőben?
Legtöbbször igen.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Michael Essien - 15

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 18., szombat 14:33

Értem, kösz, srácok.
Hát nem egy életbiztosítás, sem egy hosszú távú megoldás a jobbhátvéd posztjára a ghánai, de ha Carvajal tényleg visszatér Madridba, és ott lesz még Arbeloa is, akkor szerintem egy ideig nem lesz problémája a Madridnak ezen a poszton.

gkovi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 20:49
Kedvenc játékosaid: Redondo, Zidane, R. Carlos, Iker Casillas, Ronaldo, Marcelo, Raul, McManaman, CR, Xabi Alonso, Varane, Pepe, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Fradi

Re: Michael Essien - 15

HozzászólásSzerző: gkovi » 2013. május 18., szombat 14:30

Azért volt neki 1-2 nagy mentése is, csak sok pontatlan passz volt.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Michael Essien - 15

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 18., szombat 14:20

GT37 írta:Sok Real-meccset nem láttam idén, de a tegnapit igen, ezért kérdezném, hogy Essien az egész szezonban hasonlóan rossz teljesítménnyel rukkolt elő, mint most a kupadöntőben? :hmmm: Néha már nem is tudtam, hogy sírjak vagy nevessek-e rajta.
Nem tűnik túl jó igazolásnak a részetekről egyelőre...
Szerintem ez volt az idei leggyengébb meccseinek egyike. Eddig rendre jobban teljesített, még jobboldalon is, mert leginkább védőt játszott szerencsétlen. Nem mondom, hogy világklasszis teljesítményt nyújtott korábban, messze nem, de ilyen botrányosan rossz sem volt.
Mikor láttam Arbeloat beállni, biztos voltam benne, hogy őt kapja le Mou, meg is lepődtem, hogy nem.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Michael Essien - 15

HozzászólásSzerző: DavieS » 2013. május 18., szombat 14:19

GT37 írta:Essien az egész szezonban hasonlóan rossz teljesítménnyel rukkolt elő, mint most a kupadöntőben? :hmmm:
Nagyon ingatag volt egész évben, voltak nagyon jó meccsei, volt jó néhány átlagos is, talán ebből volt a legtöbb, és volt pár rossz is, a tegnapi a legrosszabb háromban benne volt.

Nem megoldás ő folyamatosan, ezért jó hogy visszamegy Londonba, talán így igazolunk helyette is valakit .

Viszont az egyik legszimpatikusabb, csak azzal nem megyünk sokra.
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Michael Essien - 15

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 18., szombat 14:18

GT37 írta:Sok Real-meccset nem láttam idén, de a tegnapit igen, ezért kérdezném, hogy Essien az egész szezonban hasonlóan rossz teljesítménnyel rukkolt elő, mint most a kupadöntőben? :hmmm: Néha már nem is tudtam, hogy sírjak vagy nevessek-e rajta.
Nem tűnik túl jó igazolásnak a részetekről egyelőre...
Nem is igazoltuk le, halistennek. Csak kolcsonvettuk. :-)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Michael Essien - 15

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. május 18., szombat 14:12

Sok Real-meccset nem láttam idén, de a tegnapit igen, ezért kérdezném, hogy Essien az egész szezonban hasonlóan rossz teljesítménnyel rukkolt elő, mint most a kupadöntőben? :hmmm: Néha már nem is tudtam, hogy sírjak vagy nevessek-e rajta.
Nem tűnik túl jó igazolásnak a részetekről egyelőre...

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Michael Essien - 15

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. május 18., szombat 9:48

Szerintem az mindent elmond az első féidejéről, hogy még a barátnőm is -akivel először néztem meccset, így nem volt befolyásolva a nézeteim által- mondta, mikor nála volt a labda, hogy biztosan az ellenfélnek fogja rúgni.
És tényleg. Pontatlan volt, tele eladott labdákkal. Igaz, hogy nem a posztján játszott és a végére valamelyest feljavult, de én nem bánom, hogy visszamegy a Chelseabe.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Michael Essien - 15

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. május 18., szombat 1:49

Iszonyú gyenge volt, az egyik legrosszabb a csapatban. Persze nem középen játszott, de sajnos az az Essien, aki óriási kedvencem volt, és posztja legjobbjának tartottam, már nem létezik. Köszi a szezont, jövőre jó kiegészítő ember lehet a Chelsea-ben.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Michael Essien - 15

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. május 18., szombat 1:46

lordgabi írta:Ma nagyon küzdött végig, nem bánnám, ha maradna, egy szimpatikus játékos, nálam ő volt a legharcosabb ma.
Szimpatikusnak szimpatikus, de nagyon kevés... Lassú, pontatlan, sok az alibi passz, ráadásul mikor szélen nála a labda már fogom a fejem a beadás miatt, mivel teljesen céltalanok az ívelései. És feleslegesek. Felőlem mehet vissza a Chelsea-be, én csalódtam benne, azt hittem egy Yaya T. féle játékos, de nagyot tévedtem :(

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Michael Essien - 15

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. május 18., szombat 1:33

Ma nagyon küzdött végig, nem bánnám, ha maradna, egy szimpatikus játékos, nálam ő volt a legharcosabb ma.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3836
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Michael Essien - 15

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. április 25., csütörtök 13:26

játszhat kedden? :hmmm:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
El Flaco
Tiszteletbeli Szerkesztő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:26
Kedvenc játékosaid: Zidane, Anelka, Benzema, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, FFF
Tartózkodási hely: Budapest

Michael Essien

HozzászólásSzerző: El Flaco » 2013. április 13., szombat 14:08

A bölény
"Az egykori tirpák pirult, szégyenkezett, haragudott valaha e csúfolódó szó miatt. A mai tirpák gazda büszkén a mellére üt és mondja: Igen én tirpák vagyok! Ez a csúfnév idővel megtisztelő, dicsérő kifejezéssé változott." (Krúdy Gyula)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég