EB - 2020

Archívum

Ki jut ma tovább?

A szavazás 2021. július 8., csütörtök 13:35-kor befejeződött.

Anglia
27
43%
Dánia
36
57%
 
Szavazatok száma: 63

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. július 12., hétfő 3:51

A Statisztikákat láttátok? :lol: :lol: :lol:
Anglia 1 db kaput talált lövéssel hozta le a meccset, az is a gól volt a 2. percben :lol: :lol: :lol: :lol:
Lefociztak majdnem 130 percet utána kaput találó nélkül..... :lol: :lol: :lol:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. július 12., hétfő 2:56

Most ertem haza, meg mindig idegesit ez a csavo, eddig is koklernek tartottam Southgatet, de ez a meccs mindennek a teteje. :lol: Es meg olyan pletykak voltak, hogy 2024-ig hosszabbitani akarnak vele. Hajra angolok, basszatok el az egyik legjobb kereteteket. :lol:

De most komolyan. Beszarin jatszottak hazai palyan egesz meccsen, kiall megint 8 vedekezo jatekossal, ugy, hogy neked van a torna legjobb kerete es cserepadja. Ottvan a jelenlegi top 5 csatar kozul az egyik (sztem ezzel senki nem vitatkozik), illetve a top 5 egyik legjobb balhatved (az EB elott nagyon lesajnalt volt Shaw altalanossagban, de vele egy szinten/nala jobb az szerintem csak Mendy, Robertson es Davies, remelhetoleg most bizonyitotta) is.

Tenyleg ezt mar szazszor kiveseztuk, de a legjobb jatekosai ott ulnek a padon, es akkor a 120. percbe kuldi be Sanchot es Rashfordot. Megneztem, az EGESZ torna alatt Sanchot 98, Rashford pedig 68 percet jatszott. Erre odaallitja oket tizit loni, a 19 eves Sakat pedig utolsonak. :lol: Hendersont pedig lehozza, aki kb a legrutinosabb embere, hat el se hittem. A meccs utan pedig nyilatkozta is Southgate, hogy o valasztotta ki a lovoket.

Orulok az olaszoknak, mert nagyon megerdemeltek es szimpatikusak is, de nagyon nagyon szomoru vagyok az angolok miatt. Ha a hulye blm-coming hometol es az idiota szurkoloiktol elvonatkoztattok, biztos vagyok benne, hogy ti is tobb jatekosukat is kedvelitek jelenleg egyenenkent. Ez egy annyira szimpatikus es pozitiv, tamadofocit jatszo csapat lehetne, de egyszeruen tonkreteszik az egeszet az edzoi stab altal, es ezt rossz nezni. :-(

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. július 12., hétfő 1:45

Nem fogom elokeresni, de a meccs elott irtam, hogy Southgate jol meccselt es ezzel be fogjak huzni :lol: A dontoben gyakorlatilag elthrowolta az egeszet. A kezdo 3-5 vedos felallas 25 perc utan bukott, nem tudtak labdat kihozni, aztan a Rice-Henderson cserevel gyakorlatilag bepucsitott Mancini elott :lol:
Reg lattam ekkora edzoi bakisorozatot egy meccsen. Szoros ragaszkodas a kezdeti elkepzelesekhez, botranyos cserek - Henderson, Saka -, kesei csere - Grealish, Sancho, Rashford - es rossz tizenegyeslovo lista….

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. július 12., hétfő 1:44

Megérdemelt olasz győzelem !
Szurkolói zónában is értük szorítottak, jobbára.
(azért azt a tizit jóé felverte a sarokba az angol. ) :agree:

angolok első 30 percben sokkal jobban meccsben voltak, emezek sehol ( lehet a gól meglepte őket )... utána viszont itália dominálta a mérkőzést, meg is érdemelték a sikert az egész meccs alapján( meg az össz. mérkőzések alapján is), bár előbb is eldönthették volna a mait... jó hosszúra nyúlt. De nem volt rossz! jó volt nagyon a hangulat a kialakított helyen is, sokan voltunk.

tetszett az EB, nem mostanság néztem ennyi meccset zsinórban ( még ha nem is mindig ment le teljesen pár), pláne nem valamilyen torna keretein belül.

football's coming Rome
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. július 12., hétfő 1:11

Pad'em írta:jöhet lassan a Vinyó Jr meghúzza rálövi bedobás
Carlo szemöldöke semmi volt eddig :lol: majd ha meglátja vinidzsít akcióban :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. július 12., hétfő 1:06

Ilyen egy amatőr beszari edzőt mint ez a Southgate. Ha már beküldi a szerencsétlen Rashford-Sancho párost miért nem legalább 15 perccel a tizik előtt, hogy kicsit játékba legyenek? Még a végén eldöntötték volna rendes játékidőben :lol: Aztán 5.nek meg megrakja a nullkilométeres Sakát, aki komoly meccsen életében nem játszott még. Igazi balfasz lúzer banda, de megérdemelték, hogy elbukják, pedig ezt erőből be kellett volna húzniuk.

Olaszok meg a torna végére fogytak el, de végülis talán ők érdemelték meg legjobban. Jó kis torna volt, de most már elég a válogatottakból, jöhet lassan a Vinyó Jr meghúzza rálövi bedobás
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2021. július 12., hétfő 0:57

Nem tudom, hogy a játékosoknak mennyi beleszólása volt abba, hogy ki lőjön tiziket, vagy csak az edző döntése, de Sakára kurva meredek volt az 5.-et rábízni. 19 éves, EB-döntő, ráadásul nem is lőtt nálunk tizit a büdös életbe kb. Az a szerencse, hogy nála nagyobb sztárok is kihagyták az angoloktól, így nem csak rajta csattan az ostor. Egyébként sem jött be jól sajnos ma.

A meccshez annyit, hogy az angolok be tudták szorítani 20 percig az olaszokat, aztán fokozatosan álltak egyre visszább, aztán csak hosszabbításban volt még jobb periódusuk. Pedig jobb a keretük, mint az olaszoké. Szóval maguknak köszönhetik. Mondhatni bekérte az árát a kockázatkerülő szarjuk. Pár játékost sajnálok azért, de Chelliniék megérdemelték, pláne az egész tornát nézve. Végre nem egy szarrágó focit toló csapat győzött, mint a legutóbbi tornákon.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. július 12., hétfő 0:48

Jó, hogy így alakult. Sosem bírtam az arrogáns, pökhendi angolokat. Szépen elkullogtak a végén ilyen meg olyan hercegestől, Bechkamestől, meg Khelaifistól, mert még ő is ott volt.
A migrik elrendezték a végén az egészet, hideg lábbal.

Azt viszont tényleg nem értem, hogy az olaszoknak hogyan sikerült ilyen kerettel. De valóban csapatként viselkedtek és megérdemelték. Sokkal komolyabb erőt képviselő válogatottak meg kihullottak, mert foci helyett szivárványpropagandával foglalkoztak, vagy mások azon cigánykodtak, hogy mennyire lehet a magyar szállodában kinyitni az ablakot vagy hogy ki lehet-e menni a belvárosba vagy nem. Nagyon helyesen egy olyan csapat maradt talpon, aki a focival foglalkozott, végig koncentrált tudott maradni és összeszorított foggal végigküzdötte az egészet. Ugyanilyen okok miatt a mieinket is sajnálom, mert megérdemelték volna, hogy ne legyen az a hülye Goretzka flippergól a végén.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. július 12., hétfő 0:41

Hát ez a foca most sem ment haza. :mrgreen:

Olaszok (pfejj, de nem szeretem őket, de...) nagyon megérdemelték. Top válogatottakat nézve a legszimpatikusabb focit tolták egész EB-n. Chiesa meg nagyon kellemes meglepetés volt. Nagyon odarakja a szívét a pályára.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: cart » 2021. július 12., hétfő 0:38

Ilyen amatőr húzást meg nem láttam edzőtől. Egész EB alatt nem számolt velük utána a döntőben bekuldi őket büntetőt rúgni :lol:
Remélhetőleg sikerült a vesztes mentalitást bele programozni a jövő reménységeibe is ezzel egy életre

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: füst » 2021. július 12., hétfő 0:26

Akkor holnap ebédre macskát eszünk!

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. július 12., hétfő 0:24

cr eb aranycipő B-)

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. július 12., hétfő 0:23

Azért Ceferin arca mindent vitt, ahogy átadta az ezüstöt az angoloknak. :lol: :lol: :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. július 12., hétfő 0:18

'shutterisland írta: sose szoktam nezni eredmenyhirdetesig, ez a standard, hogy egybol flegman leveszik az ezustermet ?
Aha. Kivéve gvardióla. Ő csókolgatta az ezüstöt mintha arany lenne :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Csabi » 2021. július 12., hétfő 0:18

'shutterisland írta: sose szoktam nezni eredmenyhirdetesig, ez a standard, hogy egybol flegman leveszik az ezustermet ?
általában igen, bár tény hogy az angolok látványosan csinálták :lol:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. július 12., hétfő 0:17

ikelemen5 írta: Az angoloknak a fehérek belőtték Dzsi!! :lol:
Pfejj, de jó, hogy nem tért haza. :ike:
Látjátok mondtam én :D #saynotoracism :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2021. július 12., hétfő 0:14

Az angoloknak a fehérek belőtték Dzsi!! :lol:
Pfejj, de jó, hogy nem tért haza. :ike:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. július 12., hétfő 0:13

sose szoktam nezni eredmenyhirdetesig, ez a standard, hogy egybol flegman leveszik az ezustermet ?

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1202
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2021. július 12., hétfő 0:07

ez a barom tényleg berakta 5. lövőnek a 19 éves suhancot? :lol: :lol: megérdemelték az olaszok teljesen az aranyat! Chiesa jó kis játékos, nem beszari, és még lőni is tud. na már ezis valami manapság.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Jim » 2021. július 12., hétfő 0:06

Dupla D írta: Ráadásul ezzel a kerettel lehetett volna focit is játszani. Nem 29-71-es labdabirtoklást játszani hazai pályán.
Így van
2 friss támadót korábban behozva ezt nyerhették volna…
Egy angol csapatnak a büntetőkre játszani nagy lúzerség, főleg hogy egyértelműen jobb az ellenfél kapusa…


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 73 regisztrált és 0 vendég