EB - 2020

Archívum

Ki jut ma tovább?

A szavazás 2021. július 8., csütörtök 13:35-kor befejeződött.

Anglia
27
43%
Dánia
36
57%
 
Szavazatok száma: 63

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 19., hétfő 16:23

Gratuláció Olaszországnak!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. július 19., hétfő 15:55

Aki jártas bulvárügyekben, majd plz. nyilatkozzék, de ezt csak úgy itthagyom .

Ha erre nem jár aranylabda, akkor nemtom mire :lol: :lol:
Captain biggest balls :salute: :lol:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4228
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. július 19., hétfő 14:43

el magico írta: Én sem érzem extrának Pedrit, a passzjátéka tényleg komoly, de ha már pl. Iniestához hasonlítottuk, nincs meg benne az a game changing faktor, mint Iniben volt. Nem vállal szinte semmi kockázatot, és az 1v1-eket sem. Kapura is veszélytelen. Fizikálisan meg kevés (lesz) a modern focihoz.
Én is ezeket hiányolom.
Ügyes, meg aranyos ez a futsalos tilitoli, de egy kp-nak ma már (vagy ma is) veszélyesnek is kell lennie a kapura, vagy legalább az ellenfélre, hogy leveszi 1v1ben, vagy mer komolyabbakat felfelé passzolni.

18 éves, még fejlődni fog, de elég éretten focizik már a korához képest.
De örülnék, ha bevállalósabb lenne, és nem süppedne bele ebbe a nulla kockázatot vállaló Busquets vonalba.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

el magico
Hozzászólások: 856
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: el magico » 2021. július 19., hétfő 14:31

Én sem érzem extrának Pedrit, a passzjátéka tényleg komoly, de ha már pl. Iniestához hasonlítottuk, nincs meg benne az a game changing faktor, mint Iniben volt. Nem vállal szinte semmi kockázatot, és az 1v1-eket sem. Kapura is veszélytelen. Fizikálisan meg kevés (lesz) a modern focihoz. A spanyol tikitaka generációnak egy tökéletes nevelése, de ez már egy elavult szisztéma.

Aztán lehet rám cáfol, fiatal még nagyon. Bár remélem nem a Barcában fog Iniestává nőni :mrgreen:

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. július 19., hétfő 11:48

portillo írta:
Marky írta: Ne legyunk mar vakok, a srac baromi jol tolta, amig az elodonto vegere ki nem fulladt. Ha Ceballos, vagy Odegaard igy nyomna, itt mindenki az o kepukre recskazna.
Hát nem tudom, amit én láttam, hogy megkapta, továbbpasszolta. Mondjuk ezt tényleg jól, meg fáradhatatlannak tűnt, de én nem láttam benne az extrát.
Persze, ha leegyszerusitjuk, akkor ennyit csinalt, de valojaban o volt a labdakihozatalok egyik fo mozgatorugoja, bejatszotta a komplett kozeppalyat, kilepett a felteruletekbe, hosszu metereket cipelte a labdat a tamadoharmadba. 12-vel tobb kulcspasszt osztott ki, mint Insigne, akinek ugye 1-el tobb meccse volt. Emellett hozott a 6 meccsen egy 92%-os passzpontossagot 18 evesen....
Tipikusan az a fajta kozeppalyas, akire konnyen ra lehet sutni az alibizos jelzot, de valojaban az o jo jateka nagyon nagy hatassal tud lenni a csapata sikeressegere.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 19., hétfő 11:35

portillo írta: Hát nem tudom, amit én láttam, hogy megkapta, továbbpasszolta. Mondjuk ezt tényleg jól, meg fáradhatatlannak tűnt, de én nem láttam benne az extrát.
Ugyanez. Iniestat meg Ceballost meg ne keverjük már ide. Irreleváns.
Nem illik.

Avatar
portillo
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: portillo » 2021. július 19., hétfő 11:34

Marky írta: Ne legyunk mar vakok, a srac baromi jol tolta, amig az elodonto vegere ki nem fulladt. Ha Ceballos, vagy Odegaard igy nyomna, itt mindenki az o kepukre recskazna.
Hát nem tudom, amit én láttam, hogy megkapta, továbbpasszolta. Mondjuk ezt tényleg jól, meg fáradhatatlannak tűnt, de én nem láttam benne az extrát.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. július 19., hétfő 11:04

iniestanal is nehez volt megfogalmazni, miert is jo, de ha latja az ember, erzi.
hasonlo tipusu jatekos.

termeszetesen nem egy polc a ketto, lehet nem is lesz, de 18 evesen lenyegesen jobb, mint a hasonlo koru ini.

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. július 19., hétfő 10:57

ziro4vr írta: De miben volt top? Abban hogy sokat játszott? LE bele van buzulva, az magában nem akkora érdem.

Jó játékos, de azért amennyire fel van szopkodva az nagy túlzás. Ansufatiii nincs, kellett egy újabb csúcsbarca fiatal a világnak meg farkasnorbinak.
Ne legyunk mar vakok, a srac baromi jol tolta, amig az elodonto vegere ki nem fulladt. Ha Ceballos, vagy Odegaard igy nyomna, itt mindenki az o kepukre recskazna.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 19., hétfő 10:41

De miben volt top? Abban hogy sokat játszott? LE bele van buzulva, az magában nem akkora érdem.

Jó játékos, de azért amennyire fel van szopkodva az nagy túlzás. Ansufatiii nincs, kellett egy újabb csúcsbarca fiatal a világnak meg farkasnorbinak.
Nem illik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. július 19., hétfő 10:27

pedri egyaltalan nem, mert top 3 volt szerintem is, az elso helye tulzo, nalam speciel pont, hogy chiesa lett volna az mvp.

albat en sem tettem volna fel.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. július 19., hétfő 9:40

ziro4vr írta: Jordi Alba meg Pedri nem háborít fel? :lol: :lol:
Pedri helyezése túlzó, de pár éven belül egész jó kis játékos lehet belőle. A középpályán eleve nem volt olyan sok emlékezetes teljesítmény a tornán.

Na de Jordi Alba :lol: Spinazzola és Luke Shaw is jobb volt nála, és még csak a posztjánál tartunk.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 19., hétfő 9:28

Jordi Alba meg Pedri nem háborít fel? :lol: :lol:
Nem illik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. július 18., vasárnap 23:36

eselylesok eb top10

chiesa ? :fpalm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 13., kedd 22:08

Az angolok ellen is eljárás indul az UEFA részéről.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. július 13., kedd 16:05

Ugyanez a mozdulat, testtartás. Igen, nyilván ott a sérültért ‘imádkoznak’ (a nem feltétlen vallásos játékosok). De magával a mozdulattal és azzal hogy ōk ezt választották azzal szerintem semmi probléma nincs, az ne zavarjon már minket az amerikai színesbõrūek hogyan állnak ki a saját jogaik mellett. Azt hogy itt miért teljes csapatok csinálják (kinn egyéni döntés), és miért olyan országok ahol ez a probléma nem releváns (bár nyilván a tágabb értelemben vett rassziszmus az), azok valós problémák a helyzettel.

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. július 13., kedd 16:00

Halfkey írta:
füst írta:

Igen, nos a probléma ott kezdődik, hogy a térdelés soha semmilyen formában nem volt a tiszteletadás jele. A térdelés a nyugati kultúrában mindig is az alárendeltséget jelentette, ezért nagyon rossz és értelmetlen választás volt. És a probléma ott csúcsosodik ki, amikor elvárássá teszik ezt a félrement gesztust. Mert saját szándékból kit érdekel hogy ki ki előtt térdel le. De ha nyomás hatására kell letérdelni valami vagy valaki előtt, akkor az már megérdemli a korábban használt jelzőt.
Ez egyáltalán nemigaz, az amerikai fociban a sérülteket mindig is körbe térdelték pl, teljesen ugyanezzel a mozdulattal. Értem és én is azt mondom hogy itt kultúraidegen, de azért túlzásba ne lovalld magad bele.
Az ilyen imádkozós térdelés inkább, nem?

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2021. július 13., kedd 15:53

füst írta:
Halfkey írta: Mivel nem követi mindenki az amerikai focit:

Ez onnan indult, de nem tèrdelèssel. Kaepernick elõször nem állt fel a díszfalba hagyományos meccs elõtti amerikai himnusz alatt. Ezen megsértõdtek az amerikai veteránok, mondván a himnuszért harcoltak, ez tiszteletlen, stb. Kaep konzultált velük hogy mi lenne olyan módja a tiltakozásnak ami nem sérti meg õket, és így merült fel a térdelés mint a tiszteledadás jele, csak más formában. Szerintem ez alapvetõen egy egészséges fejlõdési folyamata volt a tiltakozásnak és fejlõdésének.

Itt meg teljesen kontextus nélkül van, úgy meg persze elveszti az erejét és értelmét. Szóval én nem mondanám hogy ez egy undorító kifejezõeszköz, csak itt idegen.
Igen, nos a probléma ott kezdődik, hogy a térdelés soha semmilyen formában nem volt a tiszteletadás jele. A térdelés a nyugati kultúrában mindig is az alárendeltséget jelentette, ezért nagyon rossz és értelmetlen választás volt. És a probléma ott csúcsosodik ki, amikor elvárássá teszik ezt a félrement gesztust. Mert saját szándékból kit érdekel hogy ki ki előtt térdel le. De ha nyomás hatására kell letérdelni valami vagy valaki előtt, akkor az már megérdemli a korábban használt jelzőt.
Ez egyáltalán nemigaz, az amerikai fociban a sérülteket mindig is körbe térdelték pl, teljesen ugyanezzel a mozdulattal. Értem és én is azt mondom hogy itt kultúraidegen, de azért túlzásba ne lovalld magad bele.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: füst » 2021. július 13., kedd 13:09

Halfkey írta: Mivel nem követi mindenki az amerikai focit:

Ez onnan indult, de nem tèrdelèssel. Kaepernick elõször nem állt fel a díszfalba hagyományos meccs elõtti amerikai himnusz alatt. Ezen megsértõdtek az amerikai veteránok, mondván a himnuszért harcoltak, ez tiszteletlen, stb. Kaep konzultált velük hogy mi lenne olyan módja a tiltakozásnak ami nem sérti meg õket, és így merült fel a térdelés mint a tiszteledadás jele, csak más formában. Szerintem ez alapvetõen egy egészséges fejlõdési folyamata volt a tiltakozásnak és fejlõdésének.

Itt meg teljesen kontextus nélkül van, úgy meg persze elveszti az erejét és értelmét. Szóval én nem mondanám hogy ez egy undorító kifejezõeszköz, csak itt idegen.
Igen, nos a probléma ott kezdődik, hogy a térdelés soha semmilyen formában nem volt a tiszteletadás jele. A térdelés a nyugati kultúrában mindig is az alárendeltséget jelentette, ezért nagyon rossz és értelmetlen választás volt. És a probléma ott csúcsosodik ki, amikor elvárássá teszik ezt a félrement gesztust. Mert saját szándékból kit érdekel hogy ki ki előtt térdel le. De ha nyomás hatására kell letérdelni valami vagy valaki előtt, akkor az már megérdemli a korábban használt jelzőt.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27187
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. július 13., kedd 12:59

'shutterisland írta:
„Nem ünnepeltem, mert le sem esett, hogy már nyertünk. Csak akkor realizáltam az egészet, amikor láttam, hogy felém futnak a társaim és ünnepelnek” – mondta az Eb-döntőt követően a torna legjobb játékosának választott Gianluigi Donnarumma. A 22 éves kapus kivédte Bukayo Saka 11-esét az ötödik körben, ezzel Olaszország 3–2-re megnyerte a tizenegyespárbajt, így az Eb-t is.
akartam is irni, mekkora figura, hogy csak lazan elsetal egy eb gyozelmet ero vedes utan, de akkor ugy nez ki csak elszamolta. :lol:
Mondjuk én is vártam még, hogy jön egy angol lövés. :lol: :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 9 regisztrált és 0 vendég