EB - 2020

Archívum

Ki jut ma tovább?

A szavazás 2021. július 8., csütörtök 13:35-kor befejeződött.

Anglia
27
43%
Dánia
36
57%
 
Szavazatok száma: 63

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: csababarca » 2021. július 12., hétfő 10:31

Dupla D írta:

Van erről videó is talán az ultras liberi facebook oldalán. A jeggyel rendelkezők keményen helyben hagyták azokat, akik beszöktek. Elég durva videó.
nagyon kemény videók vannak, ilyet azért még nem láttam, hogy ennyire felkészületlen a személyzet.

kiabálják is az angolok, hogy ez a ti munkátok lenne:D
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. július 12., hétfő 10:27

ziro4vr írta: Kane szerintem nem volt rossz, nem egy Benzema, de azért hátrament a labdákért, megtartotta, megjátszotta, gólokat is lőtt. Sterling se volt rossz, de nagyon belebuzult az edző, pedig kifújt a végére láthatóan. Sancho érthetetlen meg Bellingham is hogy miért nem játszottak többet, Grealishről meg megintcsak nem derült ki milyen focista. A kapott kb 15-20 percei alatt nem sokat csinált általában. Rashford szerintem is overrated.
Oké rúgtak ketten 7et, de főleg Sterling inkább hátráltatta a megmozdulásaival a csapatot, mintsem segítse.

De nem is ez, hanem az, hogy ha látványosan nem voltak jók, pl tegnap sem, akkor sem, mert a beszarimester hozzájuk nyúlni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. július 12., hétfő 10:25

Azért elég kemény dolgok történtek az utolsó napon.
Hiába na csak angolok.Kiváncsi vagyok a büntetésre.

Az olaszok meg teljesen megérdemelték Manciniéknek jár a taps. :agree: :salute:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. július 12., hétfő 10:14

Jaja, Rashi sajnos tulertekelt a focin kivuli tettei miatt, de szerintem azok miatt is teljesit rosszabbul. A palyan egyaltalan nincs ott fejben, kozben meg politikusokkal talalkozgat meg hetente van mas mas ujsag cimlapjan. De amugy valamelyik meccs elott nyilatkozta, hogy 1 eve vallserulessel jatszik, csak nem akar kihagyni meccseket. Azt mondta, majd az EB utan eldonti, hogy megmuttesse-e... hat remelem megcsinaljak vegre neki, inkabb hagyjon ki egy kis idot, de legyen fixen egeszseges.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. július 12., hétfő 10:10

babaking írta: Kíváncsi vagyok milyen büntetést kap az FA. Állítólag még a meccs kezdete után is özönlöttek be a jegy nélküli nézők Ha ez igaz az nagyon durva biztonsági kockázatot jelentett, ugyanis nyilván nem fémdetektoros kapun mentek át.

Ami a képeken is látszódott, hogy a stadion csurig volt.
Van erről videó is talán az ultras liberi facebook oldalán. A jeggyel rendelkezők keményen helyben hagyták azokat, akik beszöktek. Elég durva videó.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 12., hétfő 9:59

Kane szerintem nem volt rossz, nem egy Benzema, de azért hátrament a labdákért, megtartotta, megjátszotta, gólokat is lőtt. Sterling se volt rossz, de nagyon belebuzult az edző, pedig kifújt a végére láthatóan. Sancho érthetetlen meg Bellingham is hogy miért nem játszottak többet, Grealishről meg megintcsak nem derült ki milyen focista. A kapott kb 15-20 percei alatt nem sokat csinált általában. Rashford szerintem is overrated.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. július 12., hétfő 9:48

ziro4vr írta: Hát ezt nagyon benézte Southgate. A gyors gól után totál passzívra váltottak, magukra húzták a digókat, ennyire bíztak benne hogy egy pontrúgás után valahogy nem lesz bekotorva az egyenlítő gól? Az mondjuk elég nagy hiba. Aztán meg nem cserél, amikor igen rosszul (Saka végig be volt szarva), a 11es párbaj már csak hab a tortán. Tipikus lúzer válogatott, nem vitás, ott van a dns-ben, ennél nagyobb esély nem lesz, hazai pályán meg ilyen kerettel.

Olaszoknál Mancini nagyon összerakta, a legstabilabb koncepciójú és a legjobb csapategységet mutató válogatott nyert, teljesen megérdemelten. Az ilyet max a mezőnyből kiemelkedő extra talent győzi le, az még ott is lappangott az angolokban ezzel a mély kerettel, de hát ahhpz kell edző is.
Szerintem a legnagyobb hiba ott van, hogy az angolok amugy tulertekeltek es varnad az extra talentet, de pl rz a Henrik Én egy nagy lóhugy volt az egész tornán, a nímand Sterling szintén, pedig már a Cityben sem kezdő. Na hozzájuk nem, mert nyúlni Szószgét.

Btw szerintem Rashford pl. gyenge játékos, nem extra. Sancho és Grealish mellőzése furcsa, de ha a wonderkid FiFoden nem sérül meg, akkor lehet ennyit sem játszanak.

Hát kár elemezni, inkább csak örüljünk annak, hogy nem ezek a beképzelt tapló angolok nyertek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2021. július 12., hétfő 9:47

Realista24 írta: https://twitter.com/_Syriana_/status/14 ... 99392?s=20
:lol: :lol:
De jó ezt látni. :lol:
Óriási. Az a jó, hogy ez a coming home mindenkinél kiveri a biztosítékot, mert csak nyálverés a semmire, vagyis az elcsalt 66-os vb döntőre.
Szemmel láthatóan mindenkinek a töke tele van az angolokkal és duplán jó érzés őket verni mint bárki mást.
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. július 12., hétfő 9:42

Hát ezt nagyon benézte Southgate. A gyors gól után totál passzívra váltottak, magukra húzták a digókat, ennyire bíztak benne hogy egy pontrúgás után valahogy nem lesz bekotorva az egyenlítő gól? Az mondjuk elég nagy hiba. Aztán meg nem cserél, amikor igen rosszul (Saka végig be volt szarva), a 11es párbaj már csak hab a tortán. Tipikus lúzer válogatott, nem vitás, ott van a dns-ben, ennél nagyobb esély nem lesz, hazai pályán meg ilyen kerettel.

Olaszoknál Mancini nagyon összerakta, a legstabilabb koncepciójú és a legjobb csapategységet mutató válogatott nyert, teljesen megérdemelten. Az ilyet max a mezőnyből kiemelkedő extra talent győzi le, az még ott is lappangott az angolokban ezzel a mély kerettel, de hát ahhpz kell edző is.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2021. július 12., hétfő 9:39

Azért Manciniről kevés szó esett, de ezt most nagyon összerakta, igazából teljesen megérdemelten nyertek pedig a keret adta lehetőségek azok inkább csak egy erős középcsapatot vizionaltak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: babaking » 2021. július 12., hétfő 9:26

Kíváncsi vagyok milyen büntetést kap az FA. Állítólag még a meccs kezdete után is özönlöttek be a jegy nélküli nézők Ha ez igaz az nagyon durva biztonsági kockázatot jelentett, ugyanis nyilván nem fémdetektoros kapun mentek át.

Ami a képeken is látszódott, hogy a stadion csurig volt.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 12., hétfő 9:10

A Chiellini - Saka pillanat a 96. percből azért epic.
Nem egy Valverde Morata, de hasonló :lol:
https://twitter.com/IFAST24/status/1414 ... 12777?s=20
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 12., hétfő 9:04

https://twitter.com/_Syriana_/status/14 ... 99392?s=20
:lol: :lol:
De jó ezt látni. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 12., hétfő 9:02

h3x0r írta:
Realista24 írta:

Az utolsó bekezdést nem teljesen értem.
Mancini nem három éve vette át a csapat irányítását? Vagy mit értesz rövid idő alatt?

Amúgy, ha már Mancini. Talán 32 meccse veretlenek...3 éve. Kőkemény.
Az evi 10-12 meccsre mondjak, hogy annyi ido alatt nem lehet normalis jatekot osszerakni.
Az világos, de ahogy írtam, őt 2018-ban nevezték ki, szóval nem az volt, hogy mondjuk 1 éve átvette a csapatot.
Rossi is három éve vette át a magyarokat és elég szép eredményeket hoz.

De jó, akkor értem, hogy mit akart ezzel mondani, csak jelen esetben ez nem feltétlen állja meg a helyét.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. július 12., hétfő 8:56

Imádom!

Ennél jobban nem lehetett az it's comming home-ot nevetségesebbé tenni.

It's comming to Rome :lol:

Ahhoz képest, hogy az angoloknak és a franciáknak volt a legjobb keretük az EB-n, végülis bejutottak a döntőbe, de szinte az egész EB-n gyenge focit toltak.

Az olaszok megérdemelték, bár az egyenes kieséses szakaszban ők is max. Belgium ellen voltak igazán jók.

A spanyolok és a dánok is megérdemelték volna a döntőt szerintem.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. július 12., hétfő 8:55

Realista24 írta:
Jester írta: Őszinte leszek, örülök, hogy a futball nem tért haza, mert ez a labdarúgás, gyáva. Ez a foci unalmas. Ez nem lehet a jövő. Anglia ezzel a kerettel csalta a játékot, az első perctől az utolsóig, és a döntőben is a túlélésre játszott.

Ezen a tornán a sors egy kicsit igazságot szolgáltatott mert megbüntette azokat a csapatokat, akik a képességeikhez viszonyítva nem akartak focizni (franciák, portugálok és a döntőben az angolok).

Én amúgy megértem Southgate-nek ezt a higgadt pragmatizmusát, de ezt most nagyon túltolta. Nem is tudom mit gondolt. Sanchot és Rashfordot a rendes játékidő helyett már csak a tizenegyespárbajra állította be, akik 0 játékperccel majd belövik. Persze. Az utolsó lövést meg végezze el egy 19 éves taknyos. Vicc. Nem értem. De komolyan. Amikor tudod azt, hogy el vagy átkozva a tizenegyespárbajokban, de kb. semmit se teszel azért, hogy elkerüld.

És ami a legfontosabb:

Azért örülhetünk legjobban az olaszok győzelmének mert Mancini meghazudtolta azt az általános mantrát, amit a válogatott edzők olyan gyakran szoktak mondani, miszerint itt kevés az idő arra, hogy összeállítsanak egy működőképes gépezetet. Lóf*szt. Most derült ki, hogy a válogatott edzők nagy része egyszerűen kókler.
Az utolsó bekezdést nem teljesen értem.
Mancini nem három éve vette át a csapat irányítását? Vagy mit értesz rövid idő alatt?

Amúgy, ha már Mancini. Talán 32 meccse veretlenek...3 éve. Kőkemény.
Az evi 10-12 meccsre mondjak, hogy annyi ido alatt nem lehet normalis jatekot osszerakni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 12., hétfő 8:39

Jester írta: Őszinte leszek, örülök, hogy a futball nem tért haza, mert ez a labdarúgás, gyáva. Ez a foci unalmas. Ez nem lehet a jövő. Anglia ezzel a kerettel csalta a játékot, az első perctől az utolsóig, és a döntőben is a túlélésre játszott.

Ezen a tornán a sors egy kicsit igazságot szolgáltatott mert megbüntette azokat a csapatokat, akik a képességeikhez viszonyítva nem akartak focizni (franciák, portugálok és a döntőben az angolok).

Én amúgy megértem Southgate-nek ezt a higgadt pragmatizmusát, de ezt most nagyon túltolta. Nem is tudom mit gondolt. Sanchot és Rashfordot a rendes játékidő helyett már csak a tizenegyespárbajra állította be, akik 0 játékperccel majd belövik. Persze. Az utolsó lövést meg végezze el egy 19 éves taknyos. Vicc. Nem értem. De komolyan. Amikor tudod azt, hogy el vagy átkozva a tizenegyespárbajokban, de kb. semmit se teszel azért, hogy elkerüld.

És ami a legfontosabb:

Azért örülhetünk legjobban az olaszok győzelmének mert Mancini meghazudtolta azt az általános mantrát, amit a válogatott edzők olyan gyakran szoktak mondani, miszerint itt kevés az idő arra, hogy összeállítsanak egy működőképes gépezetet. Lóf*szt. Most derült ki, hogy a válogatott edzők nagy része egyszerűen kókler.
Az utolsó bekezdést nem teljesen értem.
Mancini nem három éve vette át a csapat irányítását? Vagy mit értesz rövid idő alatt?

Amúgy, ha már Mancini. Talán 32 meccse veretlenek...3 éve. Kőkemény.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Jester » 2021. július 12., hétfő 8:13

Őszinte leszek, örülök, hogy a futball nem tért haza, mert ez a labdarúgás, gyáva. Ez a foci unalmas. Ez nem lehet a jövő. Anglia ezzel a kerettel csalta a játékot, az első perctől az utolsóig, és a döntőben is a túlélésre játszott.

Ezen a tornán a sors egy kicsit igazságot szolgáltatott mert megbüntette azokat a csapatokat, akik a képességeikhez viszonyítva nem akartak focizni (franciák, portugálok és a döntőben az angolok).

Én amúgy megértem Southgate-nek ezt a higgadt pragmatizmusát, de ezt most nagyon túltolta. Nem is tudom mit gondolt. Sanchot és Rashfordot a rendes játékidő helyett már csak a tizenegyespárbajra állította be, akik 0 játékperccel majd belövik. Persze. Az utolsó lövést meg végezze el egy 19 éves taknyos. Vicc. Nem értem. De komolyan. Amikor tudod azt, hogy el vagy átkozva a tizenegyespárbajokban, de kb. semmit se teszel azért, hogy elkerüld.

És ami a legfontosabb:

Azért örülhetünk legjobban az olaszok győzelmének mert Mancini meghazudtolta azt az általános mantrát, amit a válogatott edzők olyan gyakran szoktak mondani, miszerint itt kevés az idő arra, hogy összeállítsanak egy működőképes gépezetet. Lóf*szt. Most derült ki, hogy a válogatott edzők nagy része egyszerűen kókler.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. július 12., hétfő 6:46

Azért keményen ment a sírás már a második perctől itt megint :lol:
Mintha Real meccs ment volna. Sosem tanultok belőle :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: EB - 2020

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. július 12., hétfő 5:09

Caraway írta:biztos vagyok benne, hogy ti is tobb jatekosukat is kedvelitek jelenleg egyenenkent.
Hát nemtudom igazából max olyanok vannak akikkel nincs bajom mint az a mount gyerek meg az ilyen full irritáló arcok mint ez a megvájer henderson vonal.

Ha már anglia nyer valamikor valamit akkor beckhamékkel,őket bírtam de az a hajó elment :D

Alapból zavarnak már ezek a válogatottak, kb a fele nem is angol de a franciáknál is vadászni kell a valódi franciát. Német vb győzelemnél is azért voltak törökök bőven. Olaszoknál legalább a 90% tényleg olasz volt. Látszott is mennyire egyben voltak csapatként.

Lassan már olyanok ezek az eb-k vb-k mint valami nagyon elbaszott klubfutball utánzat.

Mindegy ettől függetlenül nagyon jó eb volt sok jó meccsel. A lebonyolítás maga borzalmas de így láthattuk itthon a válogatottunkat ezért belefér de hálistennek ilyen nem lesz több.

Jól írta valaki, az a válogatott nyert amelyik nem ült fel a buzivonatra és focira koncentrált.A sok politikus csapat meg mostmár térdelhet otthon.

Jövő karácsonykor remélem viszik majd qatarba is a szivárványpropagandát ott szeretik az ilyet úgyis. Vagy lehetne minden válogatottba behívni egy női játékost esetleg valami transznemű bírót előkeríteni addigra.


Továbbra is örülök,hogy a fotballt végig vittük még a vírus meg a var meg a szivárványzászlók előtt így már halál nyugodtan tudom ezeket a szarságokat nézni.

Ezen a tizi párbajon még mindig elvagyok képedve. Mintha ez a száutgét direkt azért rakta volna oda azt a 18 éves gyereket az utsó tizihez,hogy kihagyja és a következő 30 évben ne az ő kihagyott 96os tizije legyen a téma hanem ezé a kölyöké :D nem is értem mit gondolt.

Edzői szempontból is fasza év volt égett az összes ilyen futball filozófus gvardiolától löwig.

Mostmár legyen kész a stadion és avassuk fel egy tudatos vinidzsí góllal ami nem beadásnal indul vagy megpattan még 3 védőn.Aztán ha az öreg Carló papát is porig aláztuk ezzel a csodakerettel lehet jövőre elkezdeni építkezni Raúlal. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég