Kaká - 8

Archívum
Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. szeptember 2., hétfő 15:08

Szevasz, alighanem nem fogsz hiányozni senkinek. :)

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. szeptember 2., hétfő 14:59

Egy fék, ennél jobb szót nem igazán lehet találni rá. Egy évekig jövedelmező nyaraláson vett részt. Az álszent stílusa, az hogy ugyananaz a köztörvényes bűnöző vezette csapat vette vissza ingyen, miután nekünk kölcsönözte, az a Madrid dilettantizmusát és a két digó leleményességét még dühítőbbé teszi. Remélhetőleg jövőre már csak az EL-ben szerencsétlenkednek!

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. szeptember 2., hétfő 14:29

Az árát visszahozta a nevével talán még egy kis pluszt is, de ezen kívül tényleg semmit nem csinált. Viszlát.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. szeptember 2., hétfő 14:28

kösz a semmit. :agree:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. szeptember 2., hétfő 14:08

http://estaticos03.marca.com/eventos/di ... 00x295.jpg
szívmelengető képpel búcsúzunk tőle. :salute:

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: miVida » 2013. szeptember 2., hétfő 13:46

Bár én még mindig inkább Di Mariat küldeném el.
osztom :)

OFF: :mrgreen: Bale BE, Kaka KI! LOL! :lol:
nemtom melyik pihent rukkolt elő vele...
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 2., hétfő 13:40

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 9684_n.jpg
Adios Amigo!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. szeptember 2., hétfő 12:37

Amúgy van egy sanda gyanúm, hogy ez az egész story előre le volt futtatva Kaká apja és Galliani között, hogy ingyen elmehessen.
Leegyeztették, hogy pár nappal a zárás előtt nyilatkozik egyet Kaká, és akkor már nincs mese. Kaká, akit szeret a világ vs. Real Madrid a csúnya, galaktikus vásárló, milliárdos klub. Ha nem engedjük el ingyen vagy apróért, hogy szegény még bizonyítani tudjon, akkor megint mi leszünk a köcsögök, mert ő még a fizetési igényét is leadta.
Egyetértek, elégé sanszos és olyan igazán "Milános" lenne! :-* :vivo:
Nagyon fontos különbség hogy míg Kakat anno 65 millióért jött és évi 10 millióért csinálta amit csinált szemben ezzel Özil 18 millióba került és (ha jól tudom) 6 milliót keres évente. Amúgy számomra szimpatikus játékos és akárki akármit mond, hogy eltünt meccseken és hasonlók de az aszisztjai (ami szerintem a fő feladata a posztján) kiemelték a Ligában. Más kérdés hogy Bale de főleg Isco érkezésével mára már létszám felettivé vált
a brazil játékosok közül messze a legeurópaibb stílusú játékos ő, sosem voltam odáig érte, de azért kicsit többet érdemelne tőletek
Ezeket viszont nagyon adom, különös tekintettel a kiemelt részeket.
most megint nem az én tisztem védeni,
De azért csak ... :mrgreen: (ezért mondom én, hogy egy fikarcnyival sem különb itt senki a másiknál, ha az igazságerezete úgy kívánja meg, hogy bizony ki kell állnia valamelyik játékosért)

Én a magam részéről kívánom neki, hogy találja meg ismét a számításait és emelkedjen ki újra olasz földön; de tény, hogy ennél sokkal-sokkal többet vártunk volna (függetlenül attól, hogy azért néhány /sajna elég kevés/ szép mozdulat, gól nekem így is pozitív emlék marad) tőle és óriási csalódás az ő madridi karrierje :roll: ; ami pedig a Milánt illeti, nos nem először vagyunk kib@szott gálánsak és nagylelkűek velük, csak épp a miértje és az ok marad örök rejtély számunkra! :-* :vivo:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: Rasta » 2013. szeptember 2., hétfő 12:32

Szerintem Özilre gondolt. Mondjuk szerintem DM még mindig nagyon fontos játékos. Ha ugyanis Bale lesérül mondjuk, és egy szem Özilt tudunk kitenni a jobb szélre, az eléggé vérszegény, hogy finoman fejezzem ki magam - szerintem mindenki látta, hogy Mesut milyen "teljesítményre" képes szélső támadóként. Di María viszont cserepadról, vagy akár megfelelően rotálva, Bale-t pihentetve még mindig hozhat akkor lendületet a játékra, amire a török-német aligha képes.

Viszlát Káká, remélem azért a Milanban visszanyer valamit a régi önmagából, mert az egyik legszimpatikusabb sztár volt anno!

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. szeptember 2., hétfő 12:25

Bocs tényleg nem volt egyértelmű. Kaka-nak mennie kellett ez tény amiket írtam Özilről írtam (nem ebbe a topikba tartozik csak itt olvastam az összehasonlítást)

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. szeptember 2., hétfő 12:15

Nagyon fontos különbség hogy míg Kakat anno 65 millióért jött és évi 10 millióért csinálta amit csinált szemben ezzel Özil 18 millióba került és (ha jól tudom) 6 milliót keres évente. Amúgy számomra szimpatikus játékos és akárki akármit mond, hogy eltünt meccseken és hasonlók de az aszisztjai (ami szerintem a fő feladata a posztján) kiemelték a Ligában. Más kérdés hogy Bale de főleg Isco érkezésével mára már létszám felettivé vált. Bár én még mindig inkább Di Mariat küldeném el.
Itt kire gondoltál? Kakara, vagy Özilre? Mert ha választani kéne, hogy a brazil, vagy az argentin maradjon, akkor még így is sokan DM-re szavaznának (még talán a legfőbb utálói is).

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. szeptember 2., hétfő 12:12

A száraz számok alapján (a transfermarkt.de adatai nyomán):

La liga:
Kaká
Meccsek: 85 (4969 játékperc)
Gólok: 23
Asszisztok: 26

Özil
Meccsek: 105 (7264 játékperc)
Gólok: 19
Asszisztok: 55


BL:
Kaká
Meccsek: 24 (951 játékperc)
Gólok: 5
Asszisztok: 11

Özil
Meccsek: 31 (2320 játékperc)
Gólok: 4
Asszisztok: 16


Innentől kezdve mindenki eldöntheti kivel van, de az semmiképpen nem jelenteném ki, hogy egyik osztálykülönbségekkel szarabb volt, mint a másik.
Nagyon fontos különbség hogy míg Kakat anno 65 millióért jött és évi 10 millióért csinálta amit csinált szemben ezzel Özil 18 millióba került és (ha jól tudom) 6 milliót keres évente. Amúgy számomra szimpatikus játékos és akárki akármit mond, hogy eltünt meccseken és hasonlók de az aszisztjai (ami szerintem a fő feladata a posztján) kiemelték a Ligában. Más kérdés hogy Bale de főleg Isco érkezésével mára már létszám felettivé vált. Bár én még mindig inkább Di Mariat küldeném el.

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. szeptember 2., hétfő 12:06

hehe írta:
Nálam már a Bayern elleni tizinél elvágta magát. A többieket még csak-csak megértem, hogy 120 perc őrült hajsza után a seggükön vették a levegőt, lehet a kaput sem látták, de róla ez nem mondható el. Félreértés ne essék, nem emiatt ítélem el, csak az volt az a pont nálam, amikor végleg elpártoltam tőle.
most megint nem az én tisztem védeni, de ott előtte hosszú hetekig murinnyó a világ legjob edzője jegelte és nem játszatta. aztán bedobja, hogy na tessék csináld meg gyerek. nehogymár a játékos hibája legyen, hogy hozzánemértő balfasz az edző.
azonkívül a tiziket inkább hagyjuk, a prominens überlegenda ramos rendszeresen kilövi a stadionból a labdát, céronaldo is épp kihagyta, pedig állandóan mindent ő lő, szóval ez nem érv.
Ahogy írtam az előbb is, én ezt nem érvként hoztam fel, csupán én akkor ábrándultam ki végleg belőle. Arról meg nem tehetek, hogy én így éltem meg akkor a dolgokat. :D A többieknek azért néztem el inkább, mert ők előtte már tettek annyit a csapatért. Kaka is kapott lehetőséget, főleg az ideigazolása idején, de soha sem használta ki.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 2., hétfő 11:55

Nálam már a Bayern elleni tizinél elvágta magát. A többieket még csak-csak megértem, hogy 120 perc őrült hajsza után a seggükön vették a levegőt, lehet a kaput sem látták, de róla ez nem mondható el. Félreértés ne essék, nem emiatt ítélem el, csak az volt az a pont nálam, amikor végleg elpártoltam tőle.
most megint nem az én tisztem védeni, de ott előtte hosszú hetekig murinnyó a világ legjob edzője jegelte és nem játszatta. aztán bedobja, hogy na tessék csináld meg gyerek. nehogymár a játékos hibája legyen, hogy hozzánemértő balfasz az edző.
azonkívül a tiziket inkább hagyjuk, a prominens überlegenda ramos rendszeresen kilövi a stadionból a labdát, céronaldo is épp kihagyta, pedig állandóan mindent ő lő, szóval ez nem érv.
Kép
Kép
Kép

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. szeptember 2., hétfő 11:48

Szerintem is felesleges a számokon rágódni. Ahhoz képest, amekkora elvárások voltak felé semmit nem mutatott. Volt 1-2 szép tekerése, de a játékban általában nulla volt, sok esetben ő adta el a legtöbb labdát is. Nálam már a Bayern elleni tizinél elvágta magát. A többieket még csak-csak megértem, hogy 120 perc őrült hajsza után a seggükön vették a levegőt, lehet a kaput sem látták, de róla ez nem mondható el. Félreértés ne essék, nem emiatt ítélem el, csak az volt az a pont nálam, amikor végleg elpártoltam tőle. Mindegy, most már inkább emlékezzünk a szépre és a jóra, amit adott nekünk (még ha ez nagyon kevés is volt).
Sok sikert Milánóban, amigo! :)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 2., hétfő 11:36

özil is bő 2 éve tehermentesíti a klub kasszáját....

de ne kezdjük el, mindkettő takarodik, hehepapa meg fenekére néz a szörpnek.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. szeptember 2., hétfő 11:35

Azért azt hozzátehetnénk (teszem is), hogy Kaká többnyire tehermentesített a gyengébb csapatok ellen.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. szeptember 2., hétfő 11:28

sztem sincs miről beszélni, mivel özil a játékban fullátlag és gyakran fél órákig észrevehetetlen, ezért bőven használható mindkettejüknél a statisztika, a száraz számok.
a végső megállapításom ezek után:
remélem özil megy a fenébe és akkor egyikőjüket se kell néznie senkinek többé.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. szeptember 2., hétfő 11:10

rikiramos írta:
Géci írta:Akkor mégis Illarramendié a 8-as mez :mrgreen:
Lehet még a mezszámokon variálni?
Sztem nála még lehet ameddig még 1 hivatalos mérkőzésen nem lépett pályára. (legalábbis FM-ben így van :D )

A száraz számok alapján (a transfermarkt.de adatai nyomán):

La liga:
Kaká
Meccsek: 85 (4969 játékperc)
Gólok: 23
Asszisztok: 26

Özil
Meccsek: 105 (7264 játékperc)
Gólok: 19
Asszisztok: 55


BL:
Kaká
Meccsek: 24 (951 játékperc)
Gólok: 5
Asszisztok: 11

Özil
Meccsek: 31 (2320 játékperc)
Gólok: 4
Asszisztok: 16


Innentől kezdve mindenki eldöntheti kivel van, de az semmiképpen nem jelenteném ki, hogy egyik osztálykülönbségekkel szarabb volt, mint a másik.

rikiramos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 8:59
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Raúl, Morientes, A Fenomen, S. Ramos, David Silva, Maldini, Varane, Valverde, Hakimi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kaká - 8

HozzászólásSzerző: rikiramos » 2013. szeptember 2., hétfő 11:01

Géci írta:
Passzolok... Csak emlékszem mikor jött Illarra mindenki várta, hogy a 8-ast kapja majd mert az volt a száma a RS-be... Gala itt imátkozott, hogy a 8-ast kapja :D ... Azért írtam, hogy így megkaphatja :)
Hat mikor megérkezett a "Maci fejű" :D nem lett volna szép gesztus elvenni Kakától a 8as mezszámot (teljesítménytöl függetlenül), de mostmár szabad a pálya. :)
Victor írta: ez hatalmas túlzás. özilnek volt pár jó meccse, és jó pár olyan meccse, ahol nem játszott jól, de fontos gólpasszokat osztogatott, míg Kaká lélektelenül, és írtó gyengén játszott talán kivétel nélkül.


Azt adom, hogy pár meccs kivételével irtó gyengén játszott, viszont azt nem, hogy lélektelenül.., ö csinálta,szerette nyomta volna, hogy jól menjen a játék és a csapat hasznára legyen, de sajnos már nem volt képes rá. Végre legalább rájött, hogy itt neki nem terem babér és inkább lemondott végre a pénzről azért, hogy játszhasson . Sok sikert neki a milanban!!!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég