Alvaro Morata - 21

Archívum
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. április 13., vasárnap 14:24

Lehet okoskodni, de ez elég messze áll a fifázáshoz. Lehet Morata negyed baszk, vagy 1/16-od, kitudja kinek a leszármazottja. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2014. április 13., vasárnap 14:13

Kerlon írta:
Giroud meg Sanogo nem lenne túl komoly vetélytárs szerintem neki. Amúgy meg már írtam, hogy a Sociedaddal kéne üzletelni és némi zsetonnal megtoldva elhozni onnét Carlos Velát, mondjuk 10 millió+Morata, de opciónk lenne rá. A Sevillába nem küldeném, mert Bacca és Gameiro is szépen termelnek, Valenciában Alcacer meg Jonas ellen bőven lenne esélye. Esetleg még a Bilbao meg a Villareal szóba jöhetne ezek alá meg nem szabad adni[/quote]

[/quote]

felhívnám rá a figyelmedet, hogy a Bilbao CSAK ÉS KIZÁRÓLAG baszk játékosokat igazol. szóval lehet fifázni, csak bizonyos dolgokat figyelembe illik venni.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. április 13., vasárnap 14:09

madridronie írta:
adjuk el,ha opcióval úgy is jó,ha meg simán,nekem úgy is...
Egyértelmű és szerintem nem kérdés, idén nyáron pénzzé kell tenni, hogy aztán végül opcióval vagy anélkül sikerül nekem édes mind1! :mrgreen: Véleményem szerint első körben egy Sevilla/Valencia, vagy egy Leverkusen szintű csapatot lenne érdemes neki megcéloznia, mert pl. egy Arsenal szerintem még ugyanúgy nagy falat lenne számára, ami után könnyen mehet végleg a süllyesztőbe! :roll:
Giroud meg Sanogo nem lenne túl komoly vetélytárs szerintem neki. Amúgy meg már írtam, hogy a Sociedaddal kéne üzletelni és némi zsetonnal megtoldva elhozni onnét Carlos Velát, mondjuk 10 millió+Morata, de opciónk lenne rá. A Sevillába nem küldeném, mert Bacca és Gameiro is szépen termelnek, Valenciában Alcacer meg Jonas ellen bőven lenne esélye. Esetleg még a Bilbao meg a Villareal szóba jöhetne ezek alá meg nem szabad adni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. április 13., vasárnap 13:40

Alvaro Morata a liga leghatékonyabb góllövője. A spanyol csatár 47 percenként szerez gólt, és ezzel messze megelőzi Messit (82 perc) és Ronaldót is (85 perc). Forrás: Madridom.hu
egy parányit közrejátszik, hogy megnyert meccseken, összeesett és szétkontrázható ellenfelek ellen cserélik be. :)
ettől függetlenül örülök neki, a stabil cserecsatár szintjéhez viszont még nagyon sokat kellene fejlődnie.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 13., vasárnap 13:35

Én akkor azt mondom hogy inkább valamelyik spanyol.Akkor továbbra is itt edződne a ligába,a német foci kicsit más.Ráadásul akkor talán a Rakitic üzletbe is be lehetne vonni,ha tényleg akarjuk a horvátot...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. április 13., vasárnap 13:15

adjuk el,ha opcióval úgy is jó,ha meg simán,nekem úgy is...
Egyértelmű és szerintem nem kérdés, idén nyáron pénzzé kell tenni, hogy aztán végül opcióval vagy anélkül sikerül nekem édes mind1! :mrgreen: Véleményem szerint első körben egy Sevilla/Valencia, vagy egy Leverkusen szintű csapatot lenne érdemes neki megcéloznia, mert pl. egy Arsenal szerintem még ugyanúgy nagy falat lenne számára, ami után könnyen mehet végleg a süllyesztőbe! :roll:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 13., vasárnap 13:05

Az a baj hogy én nem látom a fejlődést nála.Itt elsősorban a helyzetkihasználásokra gondolok.Döntő pillanatban sokszor inog meg,bődületes ziccereket tud bután elmoratázni...
Vannak/voktak azok a csere csatárok,akiknek specialitásuk utolsó 20 percben meccseket eldönteni.(Ilyan volt Solskjaer,vagy ilyen Chicherito Hernandez vagy Edin Dzeko).Morata meg akkor tud villanni,mikor már megyúnk hárommal...hogy tud e fejlődni nem tudom.Ha igen,akkor tartsuk meg,mert gazdaságilag bagatelle,ha nem,akkor adjuk el,ha opcióval úgy is jó,ha meg simán,nekem úgy is...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. április 13., vasárnap 12:58

Amúgy nekem annyi kellene Morata elfogadásához, hogy valahogy azt érezzem, ha kiesik Benzema mondjuk 1 hónapra, akkor azon a 6-7 meccsen lehessen rá számítani, és ne csak az 5. meg a 6. gólokat rúgja, hanem mondjuk képes legye az elsőket megrúgni.
Valahogy így; pont ugyanez vele nekem is a gondom (3. számú csatárnak kiváló, de 2.-nak még kevés egy Real Madridban)! B-) :agree:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. április 13., vasárnap 12:49

viszont kockázatos úgy neki szaladni egy szezonnak, hogy ő a második számú csatár. Jövőre nem vállalnám be újból.


Na ezzel a véleményeddel abszolút nem vagy egyedül!
Akkor már legalább 3-an vagyunk ezen a véleményen. Amúgy nekem annyi kellene Morata elfogadásához, hogy valahogy azt érezzem, ha kiesik Benzema mondjuk 1 hónapra, akkor azon a 6-7 meccsen lehessen rá számítani, és ne csak az 5. meg a 6. gólokat rúgja, hanem mondjuk képes legye az elsőket megrúgni. Na ezt a kupában bizonyíthatta volna, de hát nem sikerült neki, és ezért érzem azt, hogy kölcsön kéne adni, aztán 2-3 év múlva a padra visszahozni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. április 13., vasárnap 12:39

madridronie írta:
Alvaro Morata a liga leghatékonyabb góllövője. A spanyol csatár 47 percenként szerez gólt, és ezzel messze megelőzi Messit (82 perc) és Ronaldót is (85 perc)
Hát igen, tényleg nem sz@rral gurigázik! :lol: :shifty: :mrgreen:
Ezzel a szlogennel kell arulnunk. Ki ne szeretne a la liga leghatekonyabb gollovojet a csapatabsn tudni..most csak akcios, 20 millios aron csak nektek xsak most
Nem illik.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. április 13., vasárnap 12:35

Alvaro Morata a liga leghatékonyabb góllövője. A spanyol csatár 47 percenként szerez gólt, és ezzel messze megelőzi Messit (82 perc) és Ronaldót is (85 perc)
Hát igen, tényleg nem sz@rral gurigázik! :lol: :shifty: :mrgreen:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. április 13., vasárnap 10:03

viszont kockázatos úgy neki szaladni egy szezonnak, hogy ő a második számú csatár. Jövőre nem vállalnám be újból.
Na ezzel a véleményeddel abszolút nem vagy egyedül! :roll:
de lelkes
---------------------------------------------------
...és ne menjünk tovább. Ennyi.
Valahogy így!
Helyzetbe nagyon jól kerül, és azokból elég jó aránnyal gólt is sikerül szereznie,
Az állítás első fele igaz, míg a második nekem picit sántít; mióta megnyiratkozott egy fokkal valóban hatékonyabb (volt ott egy gyönyörű tekerés is --> bár a mai napig nem tudom eldönteni, hogy az mennyire volt tudatos és mennyire szerencsés találat, Ancelotti is csak kamillázott :smile: :Đ ) és az utóbbi időben határozottan elmegy az emberünk, ettől függetlenül továbbra sem érzem valós megoldásnak a legmagasabb szinten.
elfogadná ő ezt, ha rendszeresen megkapná a 20-30 perceit.
Csak azt ne felejtsük el, hogy egészen Jesé sérüléséig "gyakorlatilag" szóba sem jött (csak a legvégső esetben) és nem véletlenül; hozzáteszem az ügynökétől mást sem hallani (hallgatás beleegyezés alapon, soha nem cáfol) csak , hogy szinte borítékolható a nyári távozása, emellett korábban több spanyol forrás/portál is arról irkált, hogy komoly vitába keveredett Carloval és hogy elégé megromlott a 2 fél kapcsolata... A komoly kérők és az elégé vonzó ajánlatok miatt szerintem biztos távozónak vehetjük az emberünket, e tekintetben a legjobb pillanatban domborít és ezzel együtt a klub is a lehető legjobb úton halad afelé, hogy a nyáron sikeresen felsrófolja az árát! B-) Még a végén tényleg szépen kaszálunk érte! :mrgreen: :-* :mrgreen:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. április 13., vasárnap 8:48

mondjatok a mostani csapatokból egy olyan cserecsatárt akiről eltudjátok képzelni h csereként beállva eldönt egy Bayern elleni meccset, csak hogy a példánál maradjak. Én olyan sokat nem tudok... Nyilván azért cserék

amugymeg simán benne van hogy eldönt egy komolyabb meccset. Helyzetbe nagyon jól kerül, és azokból elég jó aránnyal gólt is sikerül szereznie, és ami már lett említve, lelkes, küzd, ő biztos nem fogja feladni a 92. percben sem
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. április 13., vasárnap 4:05

CS0ki írta:Újabb gól! :agree: én sosem csesztettem annyira, mint a jónép itt a fórumon, szerintem nem olyan szerencsétlen. Nem egy kiemelkedő tehetség, de lelkes, meglepően gyors, erőszakos játékos, aki azért amellett, hogy iszonyú helyzeteket hagy ki, csak termeli a gólokat. Nem lepődnék meg, ha nem adnák el végül nyáron, persze attól függ, kit hozunk még előre. Fejben nincs még a toppon, de ha lehiggad, egy korrekt csatár lehet belőle, simán lesz szerintem egy jó cserecsatár szint, kérdés, hogy elég lesz-e ez neki.
Nekem felemásak az érzéseim vele kapcsolatban. Szezon elején úgy voltam vele, hogy nem egy übertechnikás játékos, de testalkata miatt egy Costa féle csatár lehet belőle, egy lebutított. Hozzáállására egy panasz nem lehet, viszont utána jöttek a rosszabbnál rosszabb meccsei és azt mondtam neki annyi, csak volt pár jó meccse, de most azért megint mutat 1-2 szép dolgot. Majd kiderül. Én nem várok tőle semmit, de ha az alázat megmarad benne, akkor sikerülhet neki. Szerintem nem egyszer bizonyította, hogy tisztában van a képességivel és ez álmai csapata, elfogadná ő ezt, ha rendszeresen megkapná a 20-30 perceit. Lenyilatkozta azt is, hogy a u21-es válogatotban is nem ő az, aki odaérhet a nagy válogatottba, mert több tehetség van Iscoban pl.

Persze ilyenkor minden szép és jó, mikor vezetés után áll be, de tényleg mi van, ha változtatni akarunk, mert nem megfelelő az eredmény..

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. április 13., vasárnap 1:42

Eldőlt meccseken bejön és elég sűrűn szerez egy gólt, viszont nem tudom elképzelni, hogy valaha is meghatározó játékos lesz itt. El tudjátok azt képzelni, hogy pl egy Bayern ellen csereként bejön és ő dönti el a párharcot? Én rohadtul nem. Padon engem nem zavar, viszont kockázatos úgy neki szaladni egy szezonnak, hogy ő a második számú csatár. Jövőre nem vállalnám be újból.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. április 13., vasárnap 1:16

, de lelkes
...és ne menjünk tovább. Ennyi.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. április 13., vasárnap 1:13

Újabb gól! :agree: én sosem csesztettem annyira, mint a jónép itt a fórumon, szerintem nem olyan szerencsétlen. Nem egy kiemelkedő tehetség, de lelkes, meglepően gyors, erőszakos játékos, aki azért amellett, hogy iszonyú helyzeteket hagy ki, csak termeli a gólokat. Nem lepődnék meg, ha nem adnák el végül nyáron, persze attól függ, kit hozunk még előre. Fejben nincs még a toppon, de ha lehiggad, egy korrekt csatár lehet belőle, simán lesz szerintem egy jó cserecsatár szint, kérdés, hogy elég lesz-e ez neki.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. április 7., hétfő 16:26

Anis írta:Mindig is volt (mindig is lesz) valaki akikre rászálltak a fórumon. Özil volt, elment, lecsengett. Higu dettó. Khedira volt az ügyeletes, majd megsérült. DM nagyon hullámzó volt, majd Carlo (vagy más) kitalált neki egy másik helyet most őróla is leszállta(to)k.
Szerinted ezek az emberek teljesen jogtalanul lettek szidva? Azert szidtuk Arbeloat mert jol vedekezett es tamadasban is jo volt vagy inkabb azert mert honapokon keresztul minden meccsen tobbszor is elmentek mellette, az aljas szabalytalankodasairol nem is beszelve. Azert szidtuk Higuaint, mert a fontos meccseken, leginkabb a BL-ben jol teljesitett es fontos golokat lott vagy inkabb azert mert folyamatosan becsodolt? Nem fogok a tobbi jatekoson is sorra menni, mert ha nezted a meccseinket, akkor pontosan tudnod kell a jatekosaink erossegeit es gyengesegeit.
Az meg termeszetes hogy az eppen aktualis leggyengebb lancszemet elkezdjuk kritizalni es egy jobb jatekost hoznank a helyere.

Ugyan ez van Morataval is, jelenleg keves es kell egy jobb jatekos a helyere. Ha pedig par ev alatt eleget fejlodik es meguti a szintet, akkor varjuk vissza.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. április 6., vasárnap 16:44

Szerintem Aubameyang abszolút nem Morata korcsoportja, hanem már eggyel idősebb "csoport" tagja.
Az igaz,de mondjuk nálam még 2-3 év azonos korcsoport.De az is igaz hogy a sportban máshogy számolják ezt,ennyi idő alatt sokat,nagyon sokat lehet fejlődni.Na most a gaboni,(azért írom így mert könnyebb mint leírni a nevét állandóan),szemmel láthatóan fejlődik,míg Alvaro Borja annyira már nem...ugye kb egy időbe kerültek reflektorfénybe kb.
Ami meg azt illeti,hogy mindig kell "valakit" savazni,nos én nem savazom Moratat,csak nem ide való sztm...eddig nekem ez jött le belőle,de mondom győzzön meg...
És Callejont ki is hagytad... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Alvaro Morata - 21

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. április 6., vasárnap 15:42

Szerintem Aubameyang abszolút nem Morata korcsoportja, hanem már eggyel idősebb "csoport" tagja.
(lehet havonta 1x csatárban is elboldogul, de a sebessége miatt nem az az ő posztja, lásd CR)

Akkor fogalmazzunk úgy, hogy a 19-21-es korosztályban a legjobbak között van.

Mindig is volt (mindig is lesz) valaki akikre rászálltak a fórumon. Özil volt, elment, lecsengett. Higu dettó. Khedira volt az ügyeletes, majd megsérült. DM nagyon hullámzó volt, majd Carlo (vagy más) kitalált neki egy másik helyet most őróla is leszállta(to)k.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 12 regisztrált és 0 vendég